Vyberte si motorový olej Motorové oleje CASTROL Motorové oleje TOTAL Motorové oleje ELF Motorové oleje BP Motorové oleje ARAL Motorové oleje GM Dexos2 pre Opel, Chevrolet a Saab Motorové oleje MAZDA


Olejový filter FRAM PH4967

Olejový filter FRAM PH4967Olejový filter FRAM PH4967 - obr. 2
Náhrada za PH4386
  • Vonkajší priemer [mm]: 66
  • Pripojovací závit: 3/4"-16
  • Výška [mm]: 72

Produkt je momentálne nedostupný.
Vyberte si náhradu, alebo nájdite alternatívny produkt v katalógu autodielov.
Olejový filter JAPANPARTS FO-898S
Cena s DPH: 2,15 €
Cena bez DPH: 1,79 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter KAMOKA F102201
Cena s DPH: 2,26 €
Cena bez DPH: 1,88 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter JAPANPARTS FO-210S
Cena s DPH: 2,47 €
Cena bez DPH: 2,06 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter BLUE PRINT ADT32109
Cena s DPH: 2,58 €
Cena bez DPH: 2,15 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter JAPANPARTS FO-214S
Cena s DPH: 2,59 €
Cena bez DPH: 2,16 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter MEYLE 30-14 322 0009
Cena s DPH: 2,65 €
Cena bez DPH: 2,21 €
ks
Odosielame za 2-3 dni
Olejový filter SOFIMA S 3263 R
Cena s DPH: 2,70 €
Cena bez DPH: 2,25 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter MEYLE 30-14 322 0000
Cena s DPH: 2,74 €
Cena bez DPH: 2,28 €
ks
Odosielame za 2-3 dni
Olejový filter SOFIMA S 3251 R
Cena s DPH: 3,08 €
Cena bez DPH: 2,57 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter FIL FILTER ZP 3236
Cena s DPH: 3,08 €
Cena bez DPH: 2,57 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter MISFAT Z263
Cena s DPH: 3,14 €
Cena bez DPH: 2,62 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter FILTRON OP572
Cena s DPH: 3,46 €
Cena bez DPH: 2,88 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter BOSCH 0 986 452 028
Cena s DPH: 3,49 €
Cena bez DPH: 2,91 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter CHAMPION COF100138S
Cena s DPH: 3,65 €
Cena bez DPH: 3,04 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter MECAFILTER ELH4226
Cena s DPH: 3,68 €
Cena bez DPH: 3,07 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter COOPERSFIAAM FILTERS FT5272
Cena s DPH: 3,68 €
Cena bez DPH: 3,07 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter BLUE PRINT ADT32112
Cena s DPH: 3,72 €
Cena bez DPH: 3,10 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter PURFLUX LS743
Cena s DPH: 4,06 €
Cena bez DPH: 3,38 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter BOSCH 0 451 103 276
Cena s DPH: 4,14 €
Cena bez DPH: 3,45 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter CLEAN FILTERS DO 851/A
Cena s DPH: 4,25 €
Cena bez DPH: 3,54 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter MANN-FILTER W 68/3
Cena s DPH: 4,27 €
Cena bez DPH: 3,56 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter KNECHT OC 534
Cena s DPH: 4,38 €
Cena bez DPH: 3,65 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter CLEAN FILTERS DO 862
Cena s DPH: 4,38 €
Cena bez DPH: 3,65 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter MULLER FILTER FO201
Cena s DPH: 4,55 €
Cena bez DPH: 3,79 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter MECAFILTER ELH4218
Cena s DPH: 4,70 €
Cena bez DPH: 3,92 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter FILTRON OP621
Cena s DPH: 4,85 €
Cena bez DPH: 4,04 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter MANN-FILTER W 610/1
Cena s DPH: 4,92 €
Cena bez DPH: 4,10 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter VALEO 586042
Cena s DPH: 5,66 €
Cena bez DPH: 4,72 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter MANN-FILTER W 610/9
Cena s DPH: 5,96 €
Cena bez DPH: 4,97 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter VALEO 586054
Cena s DPH: 6,07 €
Cena bez DPH: 5,06 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter VALEO 586040
Cena s DPH: 6,67 €
Cena bez DPH: 5,56 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter MEYLE 33-14 322 0004
Cena s DPH: 6,95 €
Cena bez DPH: 5,79 €
ks
Odosielame za 2-3 dni
Olejový filter VALEO 586082
Cena s DPH: 8,53 €
Cena bez DPH: 7,11 €
ks
Dostupný skladom
Olejový filter VALEO 586061
Cena s DPH: 13,44 €
Cena bez DPH: 11,20 €
ks
Dostupný skladom
FIAT: 71768154
FIAT: 71742115
FIAT: 71746761
FIAT: 71747593
FORD: 6204992
FORD: 5025092
FORD: 5025134
PEUGEOT: 1109Y3
PEUGEOT: 1109Y4
PEUGEOT: 1109AZ
PEUGEOT: 1611540380
PEUGEOT: 1109L8
PEUGEOT: E149162
SUZUKI: 1651083000
SUZUKI: 1651061A21000
SUZUKI: 1651061A20
SUZUKI: 1651061A00
SUZUKI: 1651060B01
SUZUKI: 1651083001
SUZUKI: 1651061A30
SUZUKI: 1651061A20MHL
SUZUKI: 1651061A01
SUZUKI: 1651060B10
SUZUKI: 1651083011
SUZUKI: 1651061A31
SUZUKI: 1651061A21
SUZUKI: 1651061A02
SUZUKI: 1651060B11
SUZUKI: 1651085FA1
TOYOTA: 90915100001
TOYOTA: C012000013
TOYOTA: 9008091058
TOYOTA: 90915YZZE2
TOYOTA: 90915YZZC3
TOYOTA: 1560113051
TOYOTA: 90915CA003
TOYOTA: 1560013051
TOYOTA: 9091510004
TOYOTA: 0892202001
TOYOTA: 9091510001
TOYOTA: 9091503001
TOYOTA: 90915YZZJ1
TOYOTA: 90915YZZC7
TOYOTA: 9008091034
TOYOTA: 90915TA001
TOYOTA: 1560016010
TOYOTA: 90915300018T
TOYOTA: 0892202003
TOYOTA: 9091510002
TOYOTA: 9091503004
TOYOTA: 90915YZZJ2
TOYOTA: 9008091045
TOYOTA: 90915YZZE1
TOYOTA: 90915TA002
TOYOTA: 1560016020
TOYOTA: 9091591058
TOYOTA: 0892202005
TOYOTA: 9091510003
VOLVO: 861473
VOLVO: 8614737
VOLVO: 861826
AC: X161
AC: PF1233
AC: X4103E
AC: PF1234
AC: PF1219
AC: X72
AC: X123
AC: PF1220
DAIHATSU: 1651082704
DAIHATSU: 1560187705
DAIHATSU: 1560182703
DAIHATSU: 1560187705000
DAIHATSU: 1560182706
DAIHATSU: 1560167201
DAIHATSU: 1561082703
DAIHATSU: 1560187202
DAIHATSU: 1560181402
GENERAL MOTORS: 93156670
GENERAL MOTORS: 1651083000
GENERAL MOTORS: 94853643
GENERAL MOTORS: 94848478
GENERAL MOTORS: 9484246
GENERAL MOTORS: 1651083001
GENERAL MOTORS: 94851858
GENERAL MOTORS: 94845246
GENERAL MOTORS: 1651083012
GENERAL MOTORS: 94851874
GENERAL MOTORS: 94847351
IVECO: J1318011
IVECO: J1312014
IVECO: J1318000
IVECO: J1312010
IVECO: J1318003
IVECO: J1312012
ROVER/AUSTIN: FH1011

CITROËN

CITROËN C1 (PM_, PN_)

  • 1.0 06/2005 - 50kW 68HP 998cm3 1KR-FE

CITROËN C1 II

  • 1.0 VTi 68 04/2014 - 51kW 69HP 998cm3 1KR-FE

DAIHATSU

DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102)

  • 1.0 Turbo (G100) 03/1987 - 10/1990 50kW 68HP 993cm3 CB 61

DAIHATSU CHARMANT (A)

  • 1.3 (A35) 11/1981 - 07/1987 48kW 65HP 1290cm3 4K

FIAT

FIAT SEDICI (FY_)

  • 1.6 16V 06/2006 - 79kW 107HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 16V 4x4 06/2006 - 79kW 107HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 16V 06/2006 - 88kW 120HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 16V 4x4 06/2006 - 88kW 120HP 1586cm3 M16A

LOTUS

LOTUS ELISE

  • 1.8 01/2004 - 141kW 192HP 1796cm3 2ZZ-GE

PEUGEOT

PEUGEOT 107

  • 1.0 06/2005 - 50kW 68HP 998cm3 1KR (384 F), CFA (384F)

PEUGEOT 108

  • 1.0 VTi 05/2014 - 51kW 69HP 998cm3 1KR-FE

SUBARU

SUBARU JUSTY III (G3X)

  • 1.3 AWD 09/2003 - 69kW 94HP 1328cm3 M13A
  • 1.5 AWD 09/2003 - 73kW 99HP 1490cm3 M15A

SUZUKI

SUZUKI GRAND VITARA I (FT)

  • 1.6 4x4 03/1998 - 07/2003 69kW 94HP 1590cm3 G16B
  • 2.0 4x4 03/1998 - 07/2003 94kW 128HP 1995cm3 J20A

SUZUKI GRAND VITARA II (JT)

  • 1.6 All-wheel Drive 04/2005 - 78kW 106HP 1586cm3 M16A
  • 2.0 10/2005 - 02/2015 103kW 140HP 1995cm3 J20A
  • 2.0 All-wheel Drive 10/2005 - 02/2015 103kW 140HP 1995cm3 J20A
  • 2.4 All-wheel Drive 01/2009 - 122kW 166HP 2393cm3 J24B
  • 2.4 All-wheel Drive 01/2009 - 124kW 169HP 2393cm3 J24B

SUZUKI JIMNY (FJ)

  • 1.3 16V 09/1998 - 59kW 80HP 1298cm3 G13BB
  • 1.3 16V 4WD 09/1998 - 59kW 80HP 1298cm3 G13BB
  • 1.3 16V 4x4 08/2005 - 63kW 86HP 1328cm3 M13A

SUZUKI LIANA (ER)

  • 1.3 03/2002 - 66kW 90HP 1328cm3 M13A
  • 1.6 03/2002 - 76kW 103HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 4WD 03/2002 - 76kW 103HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 i 04/2002 - 78kW 106HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 4WD 04/2002 - 78kW 106HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 01/2005 - 79kW 107HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 4WD 01/2005 - 12/2007 79kW 107HP 1586cm3 M16A

SUZUKI LIANA Kombi (ER)

  • 1.3 07/2001 - 12/2007 66kW 90HP 1328cm3 M13A
  • 1.6 07/2001 - 12/2007 76kW 103HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 4WD 07/2001 - 12/2007 76kW 103HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 i 04/2002 - 12/2007 78kW 106HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 4WD 04/2002 - 12/2007 78kW 106HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 01/2005 - 12/2007 79kW 107HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 4WD 01/2005 - 12/2007 79kW 107HP 1586cm3 M16A

SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ)

  • 1.3 4x4 01/2006 - 66kW 90HP 1328cm3 M13A
  • 1.3 02/2005 - 68kW 92HP 1328cm3 M13A
  • 1.5 02/2005 - 75kW 102HP 1490cm3 M15A
  • 1.6 05/2006 - 92kW 125HP 1586cm3 M16A

SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ)

  • 1.6 01/2012 - 100kW 136HP 1586cm3 M16A

SUZUKI SX4 (EY, GY)

  • 1.5 06/2006 - 73kW 99HP 1490cm3 M15A
  • 1.5 VVT 07/2010 - 82kW 112HP 1490cm3 M15A
  • 1.6 VVT 06/2006 - 79kW 107HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 VVT 4x4 06/2006 - 79kW 107HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 VVT 4x4 07/2009 - 82kW 112HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 VVT 07/2009 - 88kW 120HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 VVT 4x4 07/2009 - 88kW 120HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 DDIS 04/2007 - 66kW 90HP 1560cm3 9HX

SUZUKI SX4 S-Cross

  • 1.6 08/2013 - 88kW 120HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 08/2013 - 88kW 120HP 1586cm3 M16A

SUZUKI SX4 Sedan (GY)

  • 1.6 10/2007 - 79kW 107HP 1586cm3 M16A
  • 1.6 10/2007 - 88kW 120HP 1586cm3 M16A

SUZUKI WAGON R+ (MM)

  • 1.3 09/2003 - 69kW 94HP 1328cm3 M13A

TOYOTA

TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_)

  • 1.4 VVTi 03/2007 - 09/2012 71kW 97HP 1398cm3 4ZZ-FE

TOYOTA AVENSIS (T25_)

  • 1.6 VVT-i 04/2003 - 11/2008 81kW 110HP 1598cm3 3ZZ-FE
  • 1.8 04/2003 - 11/2008 95kW 129HP 1794cm3 1ZZ-FE
  • 2.0 04/2003 - 11/2008 108kW 147HP 1998cm3 1AZ-FSE
  • 2.4 10/2003 - 11/2008 120kW 163HP 2362cm3 2AZ-FSE
  • 2.4 09/2003 - 11/2008 125kW 170HP 2362cm3 2AZ-FSE

TOYOTA AVENSIS (_T22_)

  • 1.6 (AT220_) 09/1997 - 10/2000 74kW 101HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 (AT220_) 09/1997 - 10/2000 81kW 110HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 VVT-i 10/2000 - 02/2003 81kW 110HP 1598cm3 3ZZ-FE
  • 1.8 (AT221_) 09/1997 - 10/2000 81kW 110HP 1762cm3 7A-FE
  • 1.8 VVT-i 10/2000 - 02/2003 95kW 129HP 1794cm3 1ZZ-FE
  • 2.0 (ST220_) 09/1997 - 10/2000 94kW 128HP 1998cm3 3S-FE
  • 2.0 VVT-i 10/2000 - 02/2003 110kW 150HP 1998cm3 1AZ-FSE

TOYOTA AVENSIS Kombi (T25)

  • 1.6 VVT-i 04/2003 - 11/2008 81kW 110HP 1598cm3 3ZZ-FE
  • 1.8 04/2003 - 11/2008 95kW 129HP 1794cm3 1ZZ-FE
  • 2.0 04/2003 - 11/2008 108kW 147HP 1998cm3 1AZ-FSE
  • 2.4 10/2003 - 11/2008 120kW 163HP 2362cm3 2AZ-FSE
  • 2.4 09/2003 - 11/2008 125kW 170HP 2362cm3 2AZ-FSE

TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_)

  • 1.6 (AT220_) 09/1997 - 10/2000 74kW 101HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 (AT220_) 09/1997 - 10/2000 81kW 110HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 VVT-i 10/2000 - 02/2003 81kW 110HP 1598cm3 3ZZ-FE
  • 1.8 (AT221_) 09/1997 - 10/2000 81kW 110HP 1762cm3 7A-FE
  • 1.8 VVT-i 10/2000 - 02/2003 95kW 129HP 1794cm3 1ZZ-FE
  • 2.0 (ST220_) 09/1997 - 10/2000 94kW 128HP 1998cm3 3S-FE
  • 2.0 VVT-i 10/2000 - 02/2003 110kW 150HP 1998cm3 1AZ-FSE

TOYOTA AVENSIS Sedan (T25)

  • 1.6 VVT-i 04/2003 - 11/2008 81kW 110HP 1598cm3 3ZZ-FE
  • 1.8 04/2003 - 11/2008 95kW 129HP 1794cm3 1ZZ-FE
  • 2.0 04/2003 - 11/2008 108kW 147HP 1998cm3 1AZ-FSE
  • 2.4 10/2003 - 11/2008 120kW 163HP 2362cm3 2AZ-FSE
  • 2.4 09/2003 - 11/2008 125kW 170HP 2362cm3 2AZ-FSE

TOYOTA AVENSIS Station Wagon (_T22_)

  • 1.6 (AT220_) 09/1997 - 10/2000 74kW 101HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 (AT220_) 09/1997 - 10/2000 81kW 110HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 VVT-i 10/2000 - 02/2003 81kW 110HP 1598cm3 3ZZ-FE
  • 1.8 (AT221_) 09/1997 - 10/2000 81kW 110HP 1762cm3 7A-FE
  • 1.8 VVT-i 10/2000 - 02/2003 95kW 129HP 1794cm3 1ZZ-FE
  • 2.0 (ST220_) 09/1997 - 10/2000 94kW 128HP 1998cm3 3S-FE
  • 2.0 VVT-i 10/2000 - 02/2003 110kW 150HP 1998cm3 1AZ-FSE

TOYOTA AVENSIS VERSO (_CLM2_, _ACM2_)

  • 2.0 VVT-i 08/2001 - 11/2009 110kW 150HP 1998cm3 1AZ-FE

TOYOTA AYGO (WNB1_, KGB1_)

  • 1.0 (KGB10) 07/2005 - 50kW 68HP 998cm3 1KR-FE

TOYOTA CAMRY (_CV1_, _XV1_, _V1_)

  • 2.2 (SXV10) 06/1991 - 08/1996 100kW 136HP 2164cm3 5S-FE

TOYOTA CAMRY (_CV2_, _XV2_)

  • 2.2 11/2000 - 11/2001 93kW 126HP 2164cm3 5S-FE
  • 2.2 (SXV20_) 08/1996 - 11/2001 96kW 131HP 2164cm3 5S-FE

TOYOTA CAMRY (_V2_)

  • 1.8 i (SV20_) 10/1986 - 08/1988 66kW 90HP 1832cm3 1S-L
  • 2.0 Gli 16V (SV21_, SV25_) 11/1986 - 05/1991 89kW 121HP 1998cm3 3S-FE
  • 2.0 (SV21_, SV25_) 11/1986 - 05/1991 94kW 128HP 1998cm3 3S-FE

TOYOTA CAMRY Liftback (_V1_)

  • 1.8 02/1983 - 10/1986 66kW 90HP 1832cm3 1S-L
  • 2.0 04/1986 - 01/1988 73kW 99HP 1995cm3 2S-ELC

TOYOTA CAMRY Sedan (_V1_)

  • 1.8 02/1983 - 10/1986 66kW 90HP 1832cm3 1S-L
  • 2.0 04/1986 - 01/1988 73kW 99HP 1995cm3 2S-E, 2S-ELC
  • 2.0 GLI 03/1983 - 10/1986 79kW 107HP 1995cm3 2S-EL

TOYOTA CAMRY Sedan (_XV4_)

  • 2.4 VVTi 01/2006 - 09/2011 116kW 158HP 2362cm3 2AZ-FE

TOYOTA CAMRY Station Wagon (_V2_)

  • 1.8 (SV20_) 11/1986 - 08/1988 66kW 90HP 1832cm3 1S
  • 2.0 GLi 16V (SV21_) 11/1986 - 05/1991 89kW 121HP 1998cm3 3S-FE
  • 2.0 (SV21_) 11/1986 - 05/1991 94kW 128HP 1998cm3 3S-FE

TOYOTA CAMRY Station Wagon (_XV1_, _CV1_, _V10)

  • 2.2 (SXV10) 03/1992 - 07/1996 100kW 136HP 2164cm3 5S-FE

TOYOTA CARINA E (_T19_)

  • 1.6 (AT190) 12/1993 - 09/1997 73kW 99HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 16V 10/1995 - 09/1997 78kW 106HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 GLI (AT190) 04/1992 - 09/1997 79kW 107HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 (AT190) 12/1993 - 09/1997 85kW 116HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.8 (AT191) 01/1995 - 09/1997 79kW 107HP 1762cm3 7A-FE
  • 2.0 i (ST191) 12/1993 - 09/1997 93kW 126HP 1998cm3 3S-FE
  • 2.0 GLI (ST191) 04/1992 - 09/1997 98kW 133HP 1998cm3 3S-FE
  • 2.0 GTi (ST191) 04/1992 - 02/1994 116kW 158HP 1998cm3 3S-GE
  • 2.0 GTi 16V (ST191_) 03/1994 - 09/1997 129kW 175HP 1998cm3 3S-GE

TOYOTA CARINA E Sedan (_T19_)

  • 1.6 (AT190) 01/1995 - 09/1997 73kW 99HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 (AT190) 10/1995 - 09/1997 78kW 106HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 (AT190) 01/1993 - 09/1997 79kW 107HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 16V (AT190_) 12/1994 - 09/1997 85kW 116HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.8 i 16V (AT191) 01/1995 - 09/1997 79kW 107HP 1762cm3 7A-FE
  • 2.0 i (ST191) 12/1992 - 09/1997 93kW 126HP 1998cm3 3S-FE
  • 2.0 (ST191) 01/1993 - 09/1997 98kW 133HP 1998cm3 3S-FE
  • 2.0 GTi (ST191_) 04/1992 - 02/1994 116kW 158HP 1998cm3 3S-GE
  • 2.0 GTi 16V (ST191_) 03/1994 - 09/1997 129kW 175HP 1998cm3 3S-GE

TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_)

  • 1.6 i (AT190_) 02/1995 - 09/1997 73kW 99HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 GLI (AT190_) 01/1993 - 09/1997 79kW 107HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.8 i (AT191_) 02/1995 - 09/1997 79kW 107HP 1762cm3 7A-FE
  • 2.0 i (ST191_) 05/1995 - 09/1997 93kW 126HP 1998cm3 3S-FE
  • 2.0 GLI (ST191_) 01/1993 - 09/1997 98kW 133HP 1998cm3 3S-FE

TOYOTA CARINA II (_T15_)

  • 1.6 (AT151) 10/1983 - 11/1987 55kW 75HP 1587cm3 4A-LC
  • 1.6 (AT151) 10/1983 - 11/1987 62kW 84HP 1588cm3 4A-L
  • 1.6 (AT151) 10/1986 - 11/1987 63kW 86HP 1588cm3 4A-L
  • 1.8 GLI (ST150) 10/1983 - 11/1987 74kW 101HP 1832cm3 1S-L

TOYOTA CARINA II (_T17_)

  • 1.6 (AT171) 12/1987 - 11/1989 66kW 90HP 1587cm3 4A-F
  • 1.6 (AT171) 12/1987 - 03/1992 72kW 98HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 (AT171) 12/1987 - 03/1992 75kW 102HP 1587cm3 4A-FE
  • 2.0 GLI (ST171) 12/1987 - 03/1992 89kW 121HP 1998cm3 3S-FE

TOYOTA CARINA II Sedan (_T15_)

  • 1.6 (AT151) 10/1983 - 11/1987 55kW 75HP 1587cm3 4A-LC
  • 1.6 (AT151) 10/1983 - 11/1987 62kW 84HP 1588cm3 4A-L
  • 1.8 GLI (ST150) 10/1983 - 11/1987 74kW 101HP 1832cm3 1S-EL

TOYOTA CARINA II Sedan (_T17_)

  • 1.6 (AT171) 12/1987 - 08/1990 66kW 90HP 1587cm3 4A-F
  • 1.6 (AT171) 12/1987 - 03/1992 72kW 98HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 (AT171) 12/1987 - 03/1992 75kW 102HP 1587cm3 4A-FE
  • 2.0 GLI (ST171) 12/1987 - 03/1992 89kW 121HP 1998cm3 3S-FE

TOYOTA CARINA II Station Wagon (_T17_)

  • 1.6 (AT171) 12/1987 - 12/1989 66kW 90HP 1587cm3 4A-F
  • 1.6 (AT171) 12/1987 - 03/1992 72kW 98HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 (AT171) 12/1987 - 03/1992 75kW 102HP 1587cm3 4A-FE
  • 2.0 12/1987 - 04/1992 89kW 121HP 1998cm3 3S-FE

TOYOTA CELICA (AT16_, ST16_)

  • 1.6 04/1986 - 08/1989 63kW 86HP 1588cm3 4A-L
  • 1.6 GT 16V 04/1986 - 08/1989 91kW 124HP 1587cm3 4A-GEL
  • 2.0 01/1987 - 08/1989 110kW 150HP 1998cm3 3S-GEL

TOYOTA CELICA (ST20_, AT20_)

  • 1.8 i 16V (AT200/ST) 11/1993 - 11/1999 85kW 116HP 1762cm3 7A-FE
  • 2.0 i 16V 04/1996 - 11/1999 125kW 170HP 1998cm3 3S-GE
  • 2.0 i 16V (ST202/GT) 11/1993 - 11/1999 129kW 175HP 1998cm3 3S-GE
  • 2.0 i Turbo 4WD (ST205) 02/1994 - 11/1999 178kW 242HP 1998cm3 3S-GTE

TOYOTA CELICA (ZZT23_)

  • 1.8 16V VT-i (ZZT230_) 08/1999 - 07/2005 105kW 143HP 1794cm3 1ZZ-FE

TOYOTA CELICA Convertible (AT18_, ST18_)

  • 2.0 GTi (ST182) 10/1989 - 11/1993 115kW 156HP 1998cm3 3S-GE

TOYOTA CELICA Convertible (AT20_, ST20_)

  • 2.0 i 16V 11/1993 - 08/1999 125kW 170HP 1998cm3 3S-GE

TOYOTA CELICA Convertible (ST16_, AT16_)

  • 2.0 GT (ST162) 08/1985 - 08/1989 103kW 140HP 1998cm3 3S-GELC
  • 2.0 GT (ST162) 10/1986 - 08/1989 110kW 150HP 1998cm3 3S-GEL

TOYOTA CELICA Coupe (AT18_, ST18_)

  • 1.6 STI (AT180) 10/1989 - 11/1993 77kW 105HP 1587cm3 4A-FE
  • 2.0 GTi (ST182) 10/1989 - 11/1993 115kW 156HP 1998cm3 3S-GE
  • 2.0 Turbo 4WD (ST185) 10/1989 - 11/1993 150kW 204HP 1998cm3 3S-GTE
  • 2.0 Turbo 4WD (ST185) 10/1989 - 11/1993 153kW 208HP 1998cm3 3S-GTE

TOYOTA CELICA Coupe (ST16_, AT16_)

  • 2.0 Turbo 4WD 03/1988 - 08/1989 136kW 185HP 1998cm3 3S-GTE

TOYOTA CELICA Coupe (_A6_)

  • 1.6 12/1983 - 12/1985 91kW 124HP 1587cm3 4A-GE

TOYOTA CELICA Hatchback (ST16_, AT16_)

  • 1.6 04/1986 - 08/1989 63kW 86HP 1588cm3 4A-L
  • 1.6 GT 08/1987 - 08/1989 85kW 116HP 1587cm3 4A-GELC
  • 1.6 GT 16V 09/1985 - 08/1989 91kW 124HP 1587cm3 4A-GEL
  • 2.0 GT 09/1985 - 08/1989 103kW 140HP 1998cm3 3S-GELC
  • 2.0 GT 08/1985 - 08/1989 110kW 150HP 1998cm3 3S-GEL

TOYOTA COROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_)

  • 1.4 VVT-i 01/2002 - 12/2006 71kW 97HP 1398cm3 4ZZ-FE
  • 1.6 VVT-i 01/2002 - 12/2006 81kW 110HP 1598cm3 3ZZ-FE
  • 1.8 VVTL-i TS 01/2002 - 02/2007 141kW 192HP 1796cm3 2ZZ-GE
  • 1.8 VVTL-i TS 10/2005 - 12/2006 160kW 218HP 1796cm3 2ZZ-GE
  • 1.8 VVTL-i TS 02/2005 - 02/2007 165kW 224HP 1796cm3 2ZZ-GE

TOYOTA COROLLA (_E10_)

  • 1.3 12V (EE100_) 07/1992 - 04/1997 53kW 72HP 1296cm3 2E
  • 1.3 XLI (EE101_) 09/1995 - 04/1997 55kW 75HP 1332cm3 4E-FE
  • 1.3 XLI 16V (EE101) 07/1992 - 09/1995 65kW 88HP 1332cm3 4E-FE
  • 1.6 Si (AE101_) 09/1995 - 04/1997 84kW 114HP 1587cm3 4A-FE

TOYOTA COROLLA (_E11_)

  • 1.4 (EE111_) 04/1997 - 02/2000 63kW 86HP 1332cm3 4E-FE
  • 1.4 16V (ZZE111_) 02/2000 - 11/2001 71kW 97HP 1398cm3 4ZZ-FE
  • 1.6 Aut. (AE111_) 04/1997 - 02/2000 79kW 107HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 16V (ZZE112_) 02/2000 - 11/2001 81kW 110HP 1598cm3 3ZZ-FE

TOYOTA COROLLA (_E7_)

  • 1.3 (KE70) 09/1979 - 06/1983 44kW 60HP 1290cm3 4K
  • 1.3 (KE70) 02/1982 - 06/1983 48kW 65HP 1290cm3 4K

TOYOTA COROLLA (_E8_)

  • 1.3 (AE80) 06/1983 - 10/1984 51kW 69HP 1296cm3 2A-L
  • 1.3 (AE80/EE80) 10/1984 - 08/1987 55kW 75HP 1295cm3 2E-L, 2E-LC
  • 1.6 (AE82) 08/1985 - 08/1987 53kW 72HP 1587cm3 4A-LC
  • 1.6 12/1985 - 05/1988 54kW 73HP 1587cm3 4A-LC
  • 1.6 (AE82) 06/1983 - 08/1987 62kW 84HP 1588cm3 4A-L

TOYOTA COROLLA (_E9_)

  • 1.3 i (EE90) 08/1987 - 12/1992 55kW 75HP 1296cm3 2E, 2E-E
  • 1.6 (AE92) 08/1987 - 12/1989 66kW 90HP 1587cm3 4A-F
  • 1.6 i 11/1989 - 06/1993 77kW 105HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 i 4WD 10/1987 - 08/1990 77kW 105HP 1587cm3 4A-FE

TOYOTA COROLLA Compact (_E10_)

  • 1.3 12V (EE100_) 07/1992 - 05/1995 53kW 72HP 1296cm3 2E
  • 1.3 XLI (EE101_) 09/1995 - 04/1997 55kW 75HP 1332cm3 4E-FE
  • 1.3 XLI 16V (EE101) 07/1992 - 09/1995 65kW 88HP 1332cm3 4E-FE
  • 1.6 Si (AE101_) 07/1992 - 04/1997 84kW 114HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.8 GT (AE102_) 11/1992 - 05/1995 86kW 117HP 1762cm3 7A-FE

TOYOTA COROLLA Compact (_E11_)

  • 1.4 (EE111_) 04/1997 - 02/2000 63kW 86HP 1332cm3 4E-FE
  • 1.4 (ZZE111_) 02/2000 - 01/2002 71kW 97HP 1398cm3 4ZZ-FE
  • 1.6 Aut. (AE111_) 04/1997 - 02/2000 79kW 107HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 (AE111_) 04/1997 - 02/2000 81kW 110HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 (ZZE112_) 02/2000 - 01/2002 81kW 110HP 1598cm3 3ZZ-FE

TOYOTA COROLLA Compact (_E9_)

  • 1.3 (EE90) 08/1987 - 12/1989 55kW 75HP 1296cm3 2E
  • 1.6 (AE92) 08/1987 - 04/1992 66kW 90HP 1587cm3 4A-F
  • 1.6 i (AE92) 08/1989 - 04/1992 77kW 105HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 GTi (AE92, AE93) 08/1987 - 04/1992 85kW 116HP 1587cm3 4A-GE

TOYOTA COROLLA Coupe (AE86)

  • 1.6 16V 12/1985 - 04/1987 85kW 115HP 1587cm3 4A-GEC
  • 1.6 GT 16V (AE86) 08/1983 - 07/1987 91kW 124HP 1587cm3 4A-GE

TOYOTA COROLLA Kombi (_E12J_, _E12T_)

  • 1.4 VVT-i 01/2002 - 02/2007 71kW 97HP 1398cm3 4ZZ-FE
  • 1.6 VVT-i 01/2002 - 02/2007 81kW 110HP 1598cm3 3ZZ-FE

TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B)

  • 1.3 08/1985 - 08/1987 55kW 75HP 1295cm3 2E-L
  • 1.6 GT 16V 08/1985 - 08/1987 89kW 121HP 1587cm3 4A-GEL

TOYOTA COROLLA Hatchback (_E7_)

  • 1.3 (KE70) 09/1979 - 01/1982 44kW 60HP 1290cm3 4K
  • 1.3 (KE70) 02/1982 - 05/1983 48kW 65HP 1290cm3 4K

TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_)

  • 1.3 12V (EE100_) 07/1992 - 05/1995 53kW 72HP 1296cm3 2E
  • 1.3 XLI (EE101_) 07/1992 - 04/1997 65kW 88HP 1332cm3 4E-FE
  • 1.6 GLI (AE101_) 07/1992 - 04/1997 84kW 114HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.8 GT (AE102_) 11/1992 - 05/1995 86kW 117HP 1762cm3 7A-FE

TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_)

  • 1.4 (EE111_) 04/1997 - 02/2000 63kW 86HP 1332cm3 4E-FE
  • 1.4 (ZZE111_) 02/2000 - 01/2002 71kW 97HP 1398cm3 4ZZ-FE
  • 1.6 Aut. (AE111_) 04/1997 - 02/2000 79kW 107HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 (AE111_) 04/1997 - 02/2000 81kW 110HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 (ZZE112_) 02/2000 - 01/2002 81kW 110HP 1598cm3 3ZZ-FE

TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_)

  • 1.3 (AE80) 06/1983 - 09/1984 51kW 69HP 1296cm3 2A-L
  • 1.3 (EE80) 01/1985 - 08/1987 55kW 75HP 1296cm3 2E-L, 2E-LC
  • 1.6 (AE82) 08/1985 - 08/1987 54kW 73HP 1587cm3 4A-LC
  • 1.6 (AE82) 06/1983 - 08/1987 62kW 84HP 1588cm3 4A-L
  • 1.6 07/1985 - 05/1988 63kW 86HP 1587cm3 4A-L

TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_)

  • 1.3 i (EE90) 08/1987 - 04/1992 55kW 75HP 1296cm3 2E, 2E-E
  • 1.6 (AE92) 08/1987 - 04/1992 66kW 90HP 1587cm3 4A-F
  • 1.6 (AE92) 08/1989 - 04/1992 77kW 105HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 GTI 07/1987 - 06/1993 92kW 125HP 1587cm3 4A-GE

TOYOTA COROLLA Sedan (_E12J_, _E12T_)

  • 1.4 VVT-i 08/2002 - 07/2007 71kW 97HP 1398cm3 4ZZ-FE
  • 1.6 VVT-i 08/2002 - 07/2007 81kW 110HP 1598cm3 3ZZ-FE

TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E7_)

  • 1.3 (KE70) 12/1979 - 01/1982 44kW 60HP 1290cm3 4K-C
  • 1.3 (KE70) 02/1982 - 08/1987 48kW 65HP 1290cm3 4K

TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_)

  • 1.3 (EE90) 12/1987 - 06/1992 55kW 75HP 1296cm3 2E
  • 1.6 (AE92) 02/1988 - 05/1992 66kW 90HP 1587cm3 4A-F
  • 1.6 (AE92) 12/1987 - 04/1992 70kW 95HP 1587cm3 4A-F
  • 1.6 XLI 11/1989 - 06/1992 77kW 105HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 XLI 4WD (AE95) 08/1988 - 06/1992 77kW 105HP 1587cm3 4A-FE

TOYOTA COROLLA Verso (ZDE12_, CDE12_)

  • 1.6 VVT-i 01/2002 - 05/2004 81kW 110HP 1598cm3 3ZZ-FE
  • 1.8 VVT-i 01/2002 - 05/2004 99kW 135HP 1794cm3 1ZZ-FE

TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_)

  • 1.6 04/2004 - 03/2009 81kW 110HP 1598cm3 3ZZ-FE
  • 1.8 04/2004 - 03/2009 95kW 129HP 1794cm3 1ZZ-FE

TOYOTA COROLLA Wagon (_E10_)

  • 1.3 12V (EE100_) 07/1992 - 05/1995 53kW 72HP 1296cm3 2E
  • 1.3 XLI (EE101_) 09/1995 - 04/1997 55kW 75HP 1332cm3 4E-FE
  • 1.3 XLI 16V (EE101_) 07/1992 - 09/1995 65kW 88HP 1332cm3 4E-FE
  • 1.6 Si (AE101_) 07/1992 - 04/1997 84kW 114HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.8 16V 4WD (AE103_) 09/1995 - 04/1997 81kW 110HP 1762cm3 7A-FE

TOYOTA COROLLA Wagon (__E11_)

  • 1.4 (EE111_) 04/1997 - 02/2000 63kW 86HP 1332cm3 4E-FE
  • 1.4 16V (ZZE111_) 02/2000 - 10/2001 71kW 97HP 1398cm3 4ZZ-FE
  • 1.6 Aut. (AE111_) 04/1997 - 02/2000 79kW 107HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 (AE111_) 04/1997 - 02/2000 81kW 110HP 1587cm3 4A-FE
  • 1.6 16V (ZZE112_) 02/2000 - 10/2001 81kW 110HP 1598cm3 3ZZ-FE
  • 1.8 4WD (AE115_) 04/1997 - 10/2001 81kW 110HP 1762cm3 7A-FE

TOYOTA IQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_)

  • 1.0 01/2009 - 50kW 68HP 998cm3 1KR-FE

TOYOTA LITEACE Box (CM3_V, KM3_V)

  • 1.5 (KM31_V, KM36_V) 05/1986 - 09/1991 51kW 69HP 1486cm3 5K

TOYOTA LITEACE Box (KM2_)

  • 1.3 10/1979 - 10/1986 42kW 57HP 1290cm3 4K, 4K-C

TOYOTA LITEACE Box (_R2__V)

  • 1.5 (KR27_V) 01/1992 - 01/1995 52kW 71HP 1486cm3 5K

TOYOTA LITEACE Bus (CM30_G, KM30_G)

  • 1.5 (KM30LG) 10/1985 - 08/1989 51kW 69HP 1486cm3 5K
  • 1.5 (KM30LG) 07/1989 - 01/1992 52kW 71HP 1486cm3 5K

TOYOTA LITEACE Bus (_R2_LG)

  • 1.5 (KR21LG) 01/1992 - 01/1995 52kW 71HP 1486cm3 5K

TOYOTA LITEACE Wagon (YM2_, CM2_, KM2_)

  • 1.3 10/1979 - 09/1985 43kW 58HP 1290cm3 4K

TOYOTA MR 2 I (AW1_)

  • 1.6 16V (AW11) 11/1984 - 06/1990 85kW 116HP 1587cm3 4A-GELC
  • 1.6 16V (AW11) 11/1984 - 06/1990 91kW 124HP 1587cm3 4A-GEL

TOYOTA MR 2 II (SW2_)

  • 2.0 16V (SW20) 12/1989 - 07/1999 115kW 156HP 1998cm3 3S-GE
  • 2.0 16V 12/1989 - 07/1999 125kW 170HP 1998cm3 3S-GE
  • 2.0 16V 12/1989 - 07/1999 129kW 175HP 1998cm3 3S-GE

TOYOTA MR 2 III (ZZW3_)

  • 1.8 16V VT-i (ZZW30) 10/1999 - 06/2007 103kW 140HP 1794cm3 1ZZ-FE

TOYOTA PASEO Convertible (EL54)

  • 1.5 10/1996 - 01/1998 66kW 90HP 1497cm3 5E-FE

TOYOTA PASEO Coupe (EL54)

  • 1.5 16V 08/1995 - 06/1999 66kW 90HP 1497cm3 5E-FE

TOYOTA PICNIC (_XM10)

  • 2.0 16V (SXM10_) 05/1996 - 12/2001 94kW 128HP 1998cm3 3S-FE

TOYOTA PREVIA (MCR3_, ACR3_, CLR3_)

  • 2.4 08/2000 - 01/2006 115kW 156HP 2362cm3 2AZ-FE

TOYOTA PRIUS Hatchback (NHW20_)

  • 1.5 08/2003 - 03/2009 57kW 78HP 1497cm3 1NZ-FXE

TOYOTA PRIUS Sedan (NHW11_)

  • 1.5 Hybrid 05/2000 - 01/2004 53kW 72HP 1497cm3 1NZ-FXE

TOYOTA RAV 4 I (SXA1_)

  • 2.0 4WD 06/1994 - 06/2000 95kW 129HP 1998cm3 3S-FE

TOYOTA RAV 4 I Cabrio (SXA1_)

  • 2.0 16V 4WD 12/1997 - 06/2000 94kW 129HP 1998cm3 3S-FE

TOYOTA RAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_)

  • 1.8 VVTi 08/2000 - 11/2005 92kW 125HP 1794cm3 1ZZ-FE
  • 2.0 VVTi 4WD 06/2000 - 11/2005 110kW 150HP 1998cm3 1AZ-FE

TOYOTA RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_)

  • 2.0 VVT-i 4WD 03/2006 - 112kW 152HP 1998cm3 1AZ-FE

TOYOTA STARLET (EP91)

  • 1.3 01/1996 - 10/1999 55kW 75HP 1332cm3 4E-FE

TOYOTA STARLET (KP6_)

  • 1.0 (KP60) 02/1978 - 09/1984 33kW 45HP 993cm3 2K
  • 1.2 S (KP62) 10/1978 - 08/1982 39kW 53HP 1166cm3 3K-H
  • 1.3 S (KP61) 08/1982 - 09/1984 48kW 65HP 1290cm3 4K

TOYOTA STARLET (_P7_)

  • 1.0 (EP70L) 10/1984 - 12/1989 40kW 54HP 999cm3 1E-L
  • 1.3 (EP71L) 10/1984 - 12/1989 55kW 75HP 1295cm3 2E-LC

TOYOTA STARLET (_P8_)

  • 1.0 (EP80_) 12/1989 - 12/1992 40kW 54HP 999cm3 1E
  • 1.3 12V (EP81_) 12/1989 - 12/1992 55kW 75HP 1296cm3 2E, 2E-E
  • 1.3 12V (EP81) CAT 12/1989 - 03/1996 55kW 75HP 1296cm3 2E-E

TOYOTA STARLET 1000 (KP)

  • 1.0 11/1974 - 08/1978 33kW 45HP 993cm3 2K

TOYOTA STARLET 1000 Kombi (KP)

  • 1.0 05/1976 - 08/1978 33kW 45HP 993cm3 2K

TOYOTA STARLET Kombi (KP6_)

  • 1.0 (KP60) 02/1978 - 09/1984 33kW 45HP 993cm3 2K
  • 1.3 02/1978 - 09/1984 41kW 56HP 1290cm3 4K
  • 1.3 08/1981 - 08/1982 46kW 63HP 1290cm3 4K

TOYOTA TERCEL (AL2_)

  • 1.5 4WD (AL25) 09/1982 - 07/1984 50kW 68HP 1452cm3 3A-C
  • 1.5 4WD 10/1982 - 01/1988 52kW 71HP 1452cm3 3A

TOYOTA TERCEL (_L1_, _L2_)

  • 1.3 (AL20, AL11) 03/1979 - 01/1988 48kW 65HP 1296cm3 2A

TOYOTA YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_)

  • 1.0 12/2010 - 51kW 69HP 998cm3 1KR-FE
  • 1.5 Hybrid 04/2015 - 54kW 73HP 1497cm3 1NZ-FXE
  • 1.5 Hybrid 03/2012 - 55kW 75HP 1497cm3 1NZ-FXE

TOYOTA YARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_)

  • 1.0 16V 03/2003 - 09/2005 48kW 65HP 998cm3 1SZ-FE
  • 1.0 16V 04/1999 - 09/2005 50kW 68HP 998cm3 1SZ-FE
  • 1.3 16V 11/1999 - 10/2005 63kW 86HP 1298cm3 2SZ-FE, 2NZ-FE
  • 1.3 08/1999 - 09/2005 64kW 87HP 1298cm3 2SZ-FE
  • 1.5 TS 01/2003 - 11/2005 77kW 105HP 1497cm3 1NZ-FE
  • 1.5 VVT-i TS 04/2001 - 09/2005 78kW 106HP 1497cm3 1NZ-FE
  • 1.5 VVT-i TS 03/2000 - 07/2005 110kW 150HP 1497cm3 1NZ-FE

TOYOTA YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_)

  • 1.0 VVT-i 08/2005 - 51kW 69HP 998cm3 1KR-FE
  • 1.3 VVT-i 08/2005 - 64kW 87HP 1298cm3 2NZ-FE, 2SZ-FE

TOYOTA YARIS VERSO (_NLP2_, _NCP2_)

  • 1.3 (NCP22) 11/2002 - 09/2005 62kW 84HP 1299cm3 2NZ-FE
  • 1.3 (NCP22) 08/1999 - 10/2002 63kW 86HP 1299cm3 2NZ-FE
  • 1.5 (NCP21) 05/2003 - 09/2005 77kW 105HP 1497cm3 1NZ-FE
  • 1.5 (NCP21) 03/2000 - 09/2005 78kW 106HP 1497cm3 1NZ-FE

VW - Volkswagen

VW - Volkswagen TARO

  • 1.8 04/1989 - 09/1994 61kW 83HP 1812cm3 2Y
Kód tovaru: FRM-PH4967
Olejový filter
FRAM PH4967
Nedostupný
Vyberte si alternatívny produkt
z katalógu autodielov.
Máte otázku k produktu?
x

Olejový filter FRAM PH4967

Máte otázku k tomuto produktu?
Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.









Vyplňte všetky polia
O D O S L A N É
Vyhľadávanie filtrov na auto