Vyberte si motorový olej Motorové oleje CASTROL Motorové oleje TOTAL Motorové oleje ELF Motorové oleje BP Motorové oleje ARAL Motorové oleje GM Dexos2 pre Opel, Chevrolet a Saab Motorové oleje MAZDA
SPIDAN


Hnací hriadeľ SPIDAN 25598

Hnací hriadeľ SPIDAN 25598Hnací hriadeľ SPIDAN 25598 - obr. 2Hnací hriadeľ SPIDAN 25598 - obr. 3Hnací hriadeľ SPIDAN 25598 - obr. 4
  • Vonkajšie ozubenie na strane kolesa: 25
  • Vonkajšie ozubenie na strane diferenciálu: 22
  • Dĺžka [mm]: 949
  • Priemer gufera (mm): 60,3
  • Lomený doľava: 81
  • Lomený doprava: 75
  • Doplňujúca informácia: s pridrznym ramikom
  • Rozmer závitu: M16x1.5F
  • Dĺžka 2 [mm]: 460

Produkt je momentálne nedostupný.
Vyberte si náhradu, alebo nájdite alternatívny produkt v katalógu autodielov.
Hnací hriadeľ METELLI 17-0991
Cena s DPH: 236,78 €
Cena bez DPH: 197,32 €
ks
Na sklade 3 ks
MERCEDES-BENZ: A1693606072
MERCEDES-BENZ: A1693601272
MERCEDES-BENZ: A1693606572
MERCEDES-BENZ: A1693604072
MERCEDES-BENZ: A1693606872
MERCEDES-BENZ: A1693605272
MERCEDES-BENZ: 1693601272
Diel je potrebné overiť výberom konkrétneho vozidla, zoznam je len orientačný.

MERCEDES-BENZ

MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169)

  • A 150 (169.031, 169.331) 09/2004 - 06/2012 70kW 95HP 1498cm3 M 266.920
  • A 160 (169.031, 169.331) 04/2009 - 06/2012 70kW 95HP 1498cm3 M 266.920
  • A 170 (169.032, 169.332) 09/2004 - 06/2012 85kW 116HP 1699cm3 M 266.940
  • A 180 (169.032, 169.332) 04/2009 - 06/2012 85kW 116HP 1699cm3 M 266.940
  • A 200 (169.033, 169.333) 09/2004 - 06/2012 100kW 136HP 2034cm3 M 266.960
  • A 160 CDI (169.006, 169.306) 09/2004 - 06/2012 60kW 82HP 1991cm3 OM 640.942

MERCEDES-BENZ B-CLASS (W245)

  • B 150 (245.231) 03/2005 - 11/2011 70kW 95HP 1498cm3 M 266.920
  • B 160 (245.231) 04/2009 - 11/2011 70kW 95HP 1498cm3 M 266.920
  • B 170 (245.232) 03/2005 - 11/2011 85kW 116HP 1699cm3 M 266.940
  • B 170 NGT (245.233) 04/2008 - 11/2011 85kW 116HP 2034cm3 M 266.960
  • B 180 NGT (245.233) 04/2008 - 11/2011 85kW 116HP 2034cm3 M 266.960
  • B 180 (245.232) 04/2009 - 11/2011 85kW 116HP 1699cm3 M 266.940
  • B 200 (245.233) 03/2005 - 11/2011 100kW 136HP 2034cm3 M 266.960
Kód tovaru: SPI-25598
Hnací hriadeľ
SPIDAN 25598
Nedostupný
Vyberte si alternatívny produkt
z katalógu autodielov.

Strážiť dostupnosť

Máte otázku k produktu?
x

Hnací hriadeľ SPIDAN 25598

Máte otázku k tomuto produktu?
Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.









Vyplňte všetky polia
O D O S L A N É
Vyhľadávanie filtrov na auto


x

Strážiť dostupnosť



Zadajte e-mail a my vás upozorníme, keď bude tento produkt opäť dostupný.




Vyplňte e-mail
O D O S L A N É