Vyberte si motorový olej Motorové oleje CASTROL Motorové oleje TOTAL Motorové oleje ELF Motorové oleje BP Motorové oleje ARAL Motorové oleje GM Dexos2 pre Opel, Chevrolet a Saab Motorové oleje MAZDA


Olejový filter FRAM PH5317

Olejový filter FRAM PH5317Olejový filter FRAM PH5317 - obr. 2
Náhrada za PH5343
  • Vonkajší priemer [mm]: 68
  • Pripojovací závit: M20x1,5
  • Výška [mm]: 87

Produkt je momentálne nedostupný.
Vyberte si náhradu, alebo nájdite alternatívny produkt v katalógu autodielov.
Olejový filter COOPERSFIAAM FILTERS FT5405
Cena s DPH: 2,30 €
Cena bez DPH: 1,92 €
ks
Na sklade 3 ks
Olejový filter KAMOKA F101401
Cena s DPH: 2,36 €
Cena bez DPH: 1,97 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter KAMOKA F102001
Cena s DPH: 2,48 €
Cena bez DPH: 2,07 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter BLUE PRINT ADM52106
Cena s DPH: 2,71 €
Cena bez DPH: 2,26 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter KAMOKA F113501
Cena s DPH: 2,71 €
Cena bez DPH: 2,26 €
ks
Na sklade 4 ks
Olejový filter JAPANPARTS FO-313S
Cena s DPH: 2,77 €
Cena bez DPH: 2,31 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter JAPANPARTS FO-316S
Cena s DPH: 2,82 €
Cena bez DPH: 2,35 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter JAPANPARTS FO-599S
Cena s DPH: 2,86 €
Cena bez DPH: 2,38 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter JAPANPARTS FO-410S
Cena s DPH: 2,88 €
Cena bez DPH: 2,40 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter FIL FILTER ZP 94
Cena s DPH: 2,92 €
Cena bez DPH: 2,43 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter MEYLE 31-14 322 0005
Cena s DPH: 2,99 €
Cena bez DPH: 2,49 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter BLUE PRINT ADM52107
Cena s DPH: 3,00 €
Cena bez DPH: 2,50 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter JAPANPARTS FO-503S
Cena s DPH: 3,06 €
Cena bez DPH: 2,55 €
ks
Na sklade 3 ks
Olejový filter FEBI BILSTEIN 32100
Cena s DPH: 3,14 €
Cena bez DPH: 2,62 €
ks
Na sklade 1 ks
Olejový filter MEYLE 614 322 0000
Cena s DPH: 3,16 €
Cena bez DPH: 2,63 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter MANN-FILTER W 610/7
Cena s DPH: 3,23 €
Cena bez DPH: 2,69 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter ASHIKA 10-05-503
Cena s DPH: 3,34 €
Cena bez DPH: 2,78 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter SOFIMA S 3265 R
Cena s DPH: 3,43 €
Cena bez DPH: 2,86 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter BLUE PRINT ADM52105
Cena s DPH: 3,54 €
Cena bez DPH: 2,95 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter BLUE PRINT ADG02109
Cena s DPH: 3,56 €
Cena bez DPH: 2,97 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter JAPANPARTS FO-502S
Cena s DPH: 3,64 €
Cena bez DPH: 3,03 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter ASHIKA 10-05-502
Cena s DPH: 3,64 €
Cena bez DPH: 3,03 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter CLEAN FILTERS DO1823
Cena s DPH: 3,71 €
Cena bez DPH: 3,09 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter MEYLE 32-14 322 0004
Cena s DPH: 3,78 €
Cena bez DPH: 3,15 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter MISFAT Z265
Cena s DPH: 3,85 €
Cena bez DPH: 3,21 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter BLUE PRINT ADH22114
Cena s DPH: 3,89 €
Cena bez DPH: 3,24 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter CLEAN FILTERS DO 289
Cena s DPH: 3,89 €
Cena bez DPH: 3,24 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter CLEAN FILTERS DO 912
Cena s DPH: 3,89 €
Cena bez DPH: 3,24 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter MEYLE 31-14 322 0006
Cena s DPH: 3,98 €
Cena bez DPH: 3,32 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter CLEAN FILTERS DO 828
Cena s DPH: 4,12 €
Cena bez DPH: 3,43 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter CLEAN FILTERS DO 925/A
Cena s DPH: 4,12 €
Cena bez DPH: 3,43 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter CHAMPION F119/606
Cena s DPH: 4,26 €
Cena bez DPH: 3,55 €
ks
Na sklade 1 ks
Olejový filter FILTRON OP575
Cena s DPH: 4,30 €
Cena bez DPH: 3,58 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter BOSCH 0 986 452 041
Cena s DPH: 4,37 €
Cena bez DPH: 3,64 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter MANN-FILTER W 610/3
Cena s DPH: 4,51 €
Cena bez DPH: 3,76 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter CLEAN FILTERS DO 324
Cena s DPH: 4,58 €
Cena bez DPH: 3,82 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter PURFLUX LS350
Cena s DPH: 4,70 €
Cena bez DPH: 3,92 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter MULLER FILTER FO198
Cena s DPH: 4,92 €
Cena bez DPH: 4,10 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter BOSCH 0 986 452 036
Cena s DPH: 5,04 €
Cena bez DPH: 4,20 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter MULLER FILTER FO594
Cena s DPH: 5,10 €
Cena bez DPH: 4,25 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter MANN-FILTER W 67
Cena s DPH: 5,29 €
Cena bez DPH: 4,41 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter VALEO 586017
Cena s DPH: 5,34 €
Cena bez DPH: 4,45 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter CHAMPION COF102126S
Cena s DPH: 5,36 €
Cena bez DPH: 4,47 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter MEYLE 32-14 322 0006
Cena s DPH: 5,40 €
Cena bez DPH: 4,50 €
ks
Na sklade > 5 ks
Odosielame za 2-3 dni
Olejový filter COOPERSFIAAM FILTERS FT5407
Cena s DPH: 5,44 €
Cena bez DPH: 4,53 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter VALEO 586021
Cena s DPH: 5,47 €
Cena bez DPH: 4,56 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter FILTRON OP557
Cena s DPH: 5,52 €
Cena bez DPH: 4,60 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter PURFLUX LS287
Cena s DPH: 5,56 €
Cena bez DPH: 4,63 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter BOSCH F 026 407 025
Cena s DPH: 5,58 €
Cena bez DPH: 4,65 €
ks
Na sklade 3 ks
Olejový filter FILTRON OP558
Cena s DPH: 5,72 €
Cena bez DPH: 4,77 €
ks
Na sklade 1 ks
Olejový filter MANN-FILTER W 814/80
Cena s DPH: 5,76 €
Cena bez DPH: 4,80 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter MULLER FILTER FO98
Cena s DPH: 6,00 €
Cena bez DPH: 5,00 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter MECAFILTER ELH4143
Cena s DPH: 6,18 €
Cena bez DPH: 5,15 €
ks
Na sklade 1 ks
Olejový filter BOSCH 0 451 103 372
Cena s DPH: 6,55 €
Cena bez DPH: 5,46 €
ks
Na sklade 3 ks
Olejový filter PURFLUX LS225
Cena s DPH: 7,18 €
Cena bez DPH: 5,98 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter MANN-FILTER W 610/6
Cena s DPH: 7,22 €
Cena bez DPH: 6,02 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter BOSCH F 026 407 077
Cena s DPH: 7,28 €
Cena bez DPH: 6,07 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter MANN-FILTER W 610/2
Cena s DPH: 7,36 €
Cena bez DPH: 6,13 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter VALEO 586060
Cena s DPH: 7,39 €
Cena bez DPH: 6,16 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter VALEO 586062
Cena s DPH: 7,94 €
Cena bez DPH: 6,62 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter KNECHT OC 194
Cena s DPH: 8,54 €
Cena bez DPH: 7,12 €
ks
Na sklade 3 ks
Olejový filter VALEO 586016
Cena s DPH: 8,62 €
Cena bez DPH: 7,18 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter MANN-FILTER MW 810
Cena s DPH: 9,18 €
Cena bez DPH: 7,65 €
ks
Na sklade 3 ks
Olejový filter MANN-FILTER W 87
Cena s DPH: 12,55 €
Cena bez DPH: 10,46 €
ks
Na sklade > 5 ks
FORD: 3891893
FORD: F32Z6731A
FORD: D2PJ6724AA
FORD: D27Z6731A
FORD: A780X6714MA
FORD: 5022738
FORD: 5004388
FORD: FS0714302B
FORD: 3252742
FORD: D2Z6713A
FORD: D2P6714AA
FORD: A780X6714NA
FORD: 5027149
FORD: 5005080
FORD: 3396825
FORD: F12Z6731B
FORD: D2PJ6714AA
FORD: D276731A
FORD: A780X6714AA
FORD: 5005629
HONDA: 15400MJO003
HONDA: 15400PK1003
HONDA: 15410MJ0003
HONDA: 15400PH4K02
HONDA: 15400RTA004
HONDA: 15400679013
HONDA: 15400PH1F04
HONDA: 15400RBAF01
HONDA: 15400679003
HONDA: 15400PH1003
HONDA: 15400PT1K01
HONDA: 15400579003
HONDA: 15400PC6003
HONDA: 15400PLMA02
HONDA: 15220PH1014
HONDA: 15400P0H004
HONDA: 15400PLC003
HONDA: 15400679023
HONDA: 15400PH6004
HONDA: 15401611033
HONDA: 15400PH3003
HONDA: 15400RBAF010MI
HONDA: 15400679004
HONDA: 15400PH1004
HONDA: 15400PT1K04
HONDA: 15400611003
HONDA: 15400PC6004
HONDA: 15400PR3315
HONDA: 1528487211
HONDA: 15400P0H305
HONDA: 15400PLC004
HONDA: 04154PR3E00
HONDA: 15400MJ0003
HONDA: 15400PH9004
HONDA: 15410MB0003
HONDA: 15400PH3004
HONDA: 15400RTA003
HONDA: 15400679005
HONDA: 15400PH1F01
HONDA: 15400RAFT01
HONDA: 15400611013
HONDA: 15400PC6405
HONDA: 15400PR3810
HONDA: 15400111003
HONDA: 15400PC6000
HONDA: 15400PLMA01
HONDA: 15220PH1004
HYUNDAI: 2630002500
HYUNDAI: OFE3R14302
HYUNDAI: 0FE3R14302
HYUNDAI: 2630002751
HYUNDAI: 2630002750
HYUNDAI: S2630002750
HYUNDAI: 0JE1514302
HYUNDAI: 817323802
HYUNDAI: 15400PC6003
HYUNDAI: K90014300A
MAZDA: B6Y014300
MAZDA: 2630002500
MAZDA: RFY2143029
MAZDA: RF2A14302A
MAZDA: JEYO14302
MAZDA: JE1514302
MAZDA: F032802
MAZDA: 8FG112802
MAZDA: RFY2143029A
MAZDA: RF7914302
MAZDA: KL0714302A
MAZDA: JEY014302
MAZDA: FER14302
MAZDA: 8FG123802/9
MAZDA: Y70114302A
MAZDA: RFY214302
MAZDA: N3R114302
MAZDA: JEY0143029A
MAZDA: FEY014302A
NISSAN: 1520831U0A
NISSAN: 152083100B
NISSAN: 1520831U0B
NISSAN: 1520831F0D
NISSAN: 1520865F0D
NISSAN: 1520831U00
PEUGEOT: 1109Q3
PEUGEOT: 1109AE
PEUGEOT: 1109CG
PEUGEOT: 1109G5
PEUGEOT: 1109AC
RENAULT: 7701348107
RENAULT: 7711500014
SUBARU: 380872100
SUBARU: SU00300311
SUBARU: 420335400
SUBARU: 15208AA130
SUBARU: 420335500
SUBARU: 15208AA160
SUBARU: 880872100
TOYOTA: 1560B87309
TOYOTA: 90915YZZS2
TOYOTA: 156071260
TOYOTA: SU00300311
TOYOTA: 156071280
VOLVO: 14523962
VOLVO: 30866266
VOLVO: 308662667
AC: X45
AC: X169
AC: X118
AC: PF1051
AC: X46
AC: X4001E
AC: X119
AC: PF867
AC: X56
AC: X4114E
AC: X156
AC: PF967
ASIA MOTORS: OFE3R14302
ASIA MOTORS: K90014300A
DAIHATSU: 12455035110
GENERAL MOTORS: 5650301
GENERAL MOTORS: 90485457
GENERAL MOTORS: VOF156
GENERAL MOTORS: 8944128150
GENERAL MOTORS: 944128150
GENERAL MOTORS: 8943142632
GENERAL MOTORS: 93182630
GENERAL MOTORS: 649013
GENERAL MOTORS: 649010
GENERAL MOTORS: 91151707
GENERAL MOTORS: 6439518
GENERAL MOTORS: 90511146
GENERAL MOTORS: 8944597000
GENERAL MOTORS: 94455103
GENERAL MOTORS: 8943687200
GENERAL MOTORS: 94314263
GENERAL MOTORS: 649014
GENERAL MOTORS: 649011
GENERAL MOTORS: 91151708
GENERAL MOTORS: 649006
GENERAL MOTORS: 90541162
GENERAL MOTORS: 90485456
GENERAL MOTORS: JEY014302
GENERAL MOTORS: 8943687270
GENERAL MOTORS: 94412815
GENERAL MOTORS: 831567509
GENERAL MOTORS: 93156769
GENERAL MOTORS: 649012
GENERAL MOTORS: 649008
GENERAL MOTORS: 90541163
CHRYSLER: L532
IVECO: J1315026
IVECO: J1314012
IVECO: J1313002
IVECO: J1310500
IVECO: J1314013
IVECO: J1313015
IVECO: J1310507
IVECO: J1314018
IVECO: J1313016
IVECO: J1311019
LADA: 212151012005
LADA: 21215101200500
MITSUBISHI: 30A4000100
MITSUBISHI: MR984204
MITSUBISHI: MD352626
MITSUBISHI: MD017440
MITSUBISHI: 30A4000101
MITSUBISHI: MZ690070
MITSUBISHI: MD352627
MITSUBISHI: MD135737
MITSUBISHI: 30A4000102
MITSUBISHI: MZ690070T
MITSUBISHI: MD360935
MITSUBISHI: MD325714
MITSUBISHI: 30A4000103
PROTON: PW510253
ROVER: VOF1014
ROVER: GFE282
ROVER: LRF000020
ROVER: LRF100120
ROVER/AUSTIN: FH1003
ROVER/AUSTIN: FH1058

ACURA

ACURA INTEGRA Coupe

  • 1.5 01/1985 - 12/1990 63kW 85HP 1488cm3 D15A1

ACURA INTEGRA Hatchback

  • 1.5 01/1985 - 12/1990 63kW 85HP 1488cm3 D15A1

ACURA INTEGRA Sedan

  • 1.5 01/1985 - 12/1990 63kW 85HP 1488cm3 D15A1

ACURA LEGEND III

  • 3.5 08/1996 - 151kW 205HP 3474cm3 C35A2

ASIA MOTORS

ASIA MOTORS ROCSTA

  • 1.8 i 4x4 06/1993 - 12/1999 57kW 77HP 1789cm3 F804
  • 2.2 D 4x4 06/1993 - 12/1999 45kW 61HP 2184cm3 R2

CITROËN

CITROËN C-CROSSER (EP_)

  • 2.4 16V 08/2008 - 125kW 170HP 2360cm3 SFZ (4B12-MMC)

CITROËN C-CROSSER ENTERPRISE

  • 2.4 16V 01/2009 - 125kW 170HP 2360cm3 4B12

CITROËN C4 AIRCROSS

  • 1.6 04/2012 - 86kW 117HP 1590cm3 4A92
  • 1.8 HDi 150 04/2012 - 110kW 150HP 1798cm3 4N13
  • 1.8 HDi 150 AWC 04/2012 - 110kW 150HP 1798cm3 4N13

FORD

FORD ECONOVAN (KBA, KCA)

  • 2.0 D 03/1986 - 03/1992 41kW 56HP 1998cm3 RF

FORD USA

FORD USA PROBE I

  • 2.2 GT 08/1988 - 12/1992 108kW 147HP 2184cm3

FORD USA PROBE II (ECP)

  • 2.0 16V 10/1993 - 03/1998 85kW 116HP 1991cm3 FS
  • 2.5 V6 24V 10/1993 - 03/1998 119kW 162HP 2497cm3 KL
  • 2.5 V6 24V 12/1994 - 03/1998 120kW 163HP 2497cm3 KL

HONDA

HONDA ACCORD II (AC, AD)

  • 1.6 EX (AC) 09/1983 - 10/1985 65kW 88HP 1598cm3 EZ
  • 1.8 EX (AD) 09/1983 - 10/1985 74kW 101HP 1829cm3 ET1

HONDA ACCORD II Hatchback (AC, AD)

  • 1.6 EX (AC) 09/1983 - 10/1985 65kW 88HP 1598cm3 EZ
  • 1.8 EX (AD) 09/1983 - 10/1985 74kW 101HP 1829cm3 ET1

HONDA ACCORD III (CA)

  • 1.6 L (CA4) 11/1985 - 12/1989 65kW 88HP 1598cm3 A16A1
  • 2.0 EX (CA5) 11/1985 - 12/1989 75kW 102HP 1955cm3 A20A1
  • 2.0 EX (CA5) 11/1985 - 12/1989 76kW 103HP 1955cm3 A20A1
  • 2.0 EX (CA5) 11/1985 - 05/1989 78kW 106HP 1955cm3 A20A2
  • 2.0 EXi (CA5) 01/1986 - 12/1989 85kW 116HP 1955cm3 A20A3
  • 2.0 EXi (CA5) 11/1985 - 12/1987 90kW 122HP 1955cm3 A20A4
  • 2.0 i 16V (CA5) 10/1987 - 12/1989 98kW 133HP 1958cm3 B20A8
  • 2.0 i 16V (CA5) 01/1987 - 12/1987 101kW 137HP 1958cm3 B20A2

HONDA ACCORD III Aerodeck (CA)

  • 1.6 L (CA4) 11/1985 - 12/1989 65kW 88HP 1598cm3 A16A1
  • 2.0 EX 10/1987 - 12/1989 75kW 102HP 1955cm3 A20A1
  • 2.0 EX (CA5) 10/1987 - 12/1989 76kW 103HP 1955cm3 A20A1
  • 2.0 EX (CA5) 11/1985 - 05/1989 78kW 106HP 1955cm3 A20A2
  • 2.0 EXi (CA5) 10/1987 - 12/1989 85kW 116HP 1955cm3 A20A3
  • 2.0 EXi (CA5) 11/1985 - 12/1987 90kW 122HP 1955cm3 A20A4
  • 2.0 01/1986 - 12/1986 101kW 137HP 1955cm3 A20A2

HONDA ACCORD IV (CB)

  • 2.0 16V (CB3) 01/1990 - 03/1993 66kW 90HP 1997cm3 F20A6
  • 2.0 16V (CB3) 01/1990 - 03/1993 81kW 110HP 1997cm3 F20A3, F20A2
  • 2.0 i 16V (CB3) 01/1990 - 03/1993 98kW 133HP 1997cm3 F20A4, F20A8
  • 2.2 i 16V Automatik (CB7) 01/1990 - 03/1993 108kW 147HP 2156cm3 F22A3
  • 2.2 i 16V (CB7) 01/1990 - 03/1993 110kW 150HP 2156cm3 F22A3

HONDA ACCORD IV Aerodeck (CB)

  • 2.0 i 16V (CC9) 03/1993 - 12/1993 98kW 133HP 1997cm3 F20Z3
  • 2.2 i 16V (CB8) 01/1991 - 12/1993 108kW 147HP 2156cm3 F22A8
  • 2.2 i 16V (CB8) 01/1991 - 12/1993 110kW 150HP 2156cm3 F22A7

HONDA ACCORD IV Coupe (CB, CC)

  • 2.0 i 16V (CC1) 01/1992 - 09/1993 98kW 133HP 1997cm3 F20A7

HONDA ACCORD V (CC, CD)

  • 2.0 i 03/1993 - 01/1996 85kW 116HP 1997cm3 F20Z2
  • 2.0 i S 03/1993 - 01/1996 96kW 131HP 1997cm3 F20Z1
  • 2.3 i SR 03/1993 - 01/1996 116kW 158HP 2259cm3 H23A3

HONDA ACCORD V (CE, CF)

  • 1.9 i (CE7) 02/1996 - 10/1998 85kW 116HP 1850cm3 F18A3
  • 2.0 i LS (CE8) 02/1996 - 10/1998 96kW 131HP 1997cm3 F20Z1
  • 2.2 i VTEC (CE9) 02/1996 - 10/1998 110kW 150HP 2156cm3 F22Z2

HONDA ACCORD V Aerodeck (CE)

  • 2.0 i LS 16V (CE2) 09/1993 - 02/1998 100kW 136HP 1997cm3 F20B3
  • 2.2 i ES (CE1) 09/1993 - 02/1998 110kW 150HP 2156cm3 F22B5

HONDA ACCORD V Coupe (CD)

  • 2.0 (CD9) 09/1993 - 12/1997 100kW 136HP 1997cm3 F20B3
  • 2.2 i ES (CD7) 09/1993 - 02/1998 110kW 150HP 2156cm3 F22B5

HONDA ACCORD VI (CG, CK)

  • 1.6 i 10/1998 - 12/2002 85kW 116HP 1590cm3 D16B6
  • 1.8 i 10/1998 - 12/2002 100kW 136HP 1850cm3 F18B2
  • 2.0 i 10/1998 - 01/2001 108kW 147HP 1997cm3 F20B6
  • 2.2 Type-R 02/1999 - 12/2002 156kW 212HP 2157cm3 H22A7
  • 2.3 (CK2) 01/2001 - 06/2003 113kW 154HP 2254cm3 F23Z5, F23A1

HONDA ACCORD VI Coupe (CG)

  • 2.0 i 16V 02/1998 - 06/2003 108kW 147HP 1997cm3 F20B7, F20B5
  • 3.0 V6 24V (CG2) 02/1998 - 06/2003 147kW 200HP 2997cm3 J30A1

HONDA ACCORD VI Hatchback (CH)

  • 1.8 i (CH6) 12/1999 - 12/2002 100kW 136HP 1850cm3 F18B2
  • 2.0 (CH7) 12/1999 - 12/2002 108kW 147HP 1997cm3
  • 2.3 (CL4) 11/2000 - 12/2002 113kW 154HP 2254cm3 F23Z5

HONDA ACCORD VII (CL)

  • 2.0 (CL7) 02/2003 - 05/2008 114kW 155HP 1998cm3 K20A6
  • 2.0 All-wheel Drive (CL8) 02/2003 - 05/2008 114kW 155HP 1998cm3 K20A6
  • 2.4 (CL9) 02/2003 - 05/2008 140kW 190HP 2354cm3 K24A3, K24A

HONDA ACCORD VII Tourer (CM)

  • 2.0 (CM1) 04/2003 - 05/2008 114kW 155HP 1998cm3 K20A6
  • 2.4 (CM2) 04/2003 - 05/2008 140kW 190HP 2354cm3 K24A

HONDA ACCORD VIII (CU)

  • 2.0 i 07/2008 - 06/2015 115kW 156HP 1997cm3 R20A3
  • 2.4 i 07/2008 - 06/2015 148kW 201HP 2354cm3 K24Z3

HONDA ACCORD VIII Kombi

  • 2.0 i 07/2008 - 115kW 156HP 1997cm3 R20A3
  • 2.4 i 07/2008 - 148kW 201HP 2354cm3 K24Z3

HONDA ACTY (TN)

  • 0.6 08/1979 - 06/1986 23kW 31HP 545cm3 EH

HONDA CAPA

  • 1.5 16V 04/1998 - 09/2002 72kW 98HP 1493cm3 D15B

HONDA CIVIC II Shuttle (EE)

  • 1.4 i 16V (EE1) 01/1988 - 12/1992 66kW 90HP 1396cm3 D14A1
  • 1.5 i 16V (EE2) 01/1988 - 11/1991 69kW 94HP 1493cm3 D15B2
  • 1.6 i 16V 4WD (EE4) 01/1988 - 12/1989 80kW 109HP 1590cm3 D16A6
  • 1.6 i 16V 4WD (EE4) 01/1988 - 02/1995 81kW 110HP 1590cm3 D16A6

HONDA CIVIC III Sedan (AM, AK, AU)

  • 1.5 GTI 03/1986 - 10/1987 66kW 90HP 1488cm3 EW4

HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE)

  • 1.3 (EC8) 10/1987 - 12/1989 55kW 75HP 1343cm3 D13B1
  • 1.3 16 V (EC8) CAT 09/1989 - 09/1991 55kW 75HP 1343cm3 D13B2
  • 1.4 L (EC9) 10/1987 - 12/1989 66kW 90HP 1396cm3 D14A1
  • 1.5 i 16V 10/1988 - 09/1991 66kW 90HP 1493cm3 D15B2
  • 1.5 i 16V (ED6) 10/1988 - 09/1991 69kW 94HP 1493cm3 D15B2
  • 1.6 i 16V (ED7) 10/1987 - 09/1991 80kW 109HP 1590cm3 D16A6
  • 1.6 i 16V (ED7) 10/1987 - 09/1991 81kW 110HP 1590cm3 D16Z2
  • 1.6 i 16V Vtec (EE9) 10/1989 - 09/1991 110kW 150HP 1595cm3 B16A1

HONDA CIVIC IV Sedan (ED)

  • 1.3 10/1987 - 12/1989 55kW 75HP 1343cm3 D13B1
  • 1.4 L (ED2) 10/1987 - 12/1989 66kW 90HP 1396cm3 D14A1
  • 1.5 i 16V 10/1987 - 09/1991 66kW 90HP 1493cm3 D15B2
  • 1.5 i 16V (ED3) 10/1987 - 09/1991 69kW 94HP 1493cm3 D15B2
  • 1.6 i 16V (ED4) 11/1987 - 09/1991 80kW 109HP 1590cm3 D16A6
  • 1.6 i 16V 4x4 10/1989 - 09/1991 80kW 109HP 1590cm3 D16A6
  • 1.6 i 16V (ED4) 10/1987 - 09/1991 81kW 110HP 1590cm3 D16Z2
  • 1.6 i 16V 09/1987 - 09/1991 96kW 130HP 1590cm3 D16A7

HONDA CIVIC IX (FK)

  • 1.4 i-VTEC 02/2012 - 73kW 99HP 1339cm3 L13Z4
  • 1.8 i-VTEC 02/2012 - 104kW 141HP 1798cm3 R18Z4
  • 2.0 i-VTEC Type R 08/2015 - 228kW 310HP 1996cm3 K20C1

HONDA CIVIC IX Tourer (FK)

  • 1.8 i-VTEC 01/2014 - 104kW 141HP 1798cm3 R18Z4

HONDA CIVIC V Coupe (EJ)

  • 1.5 i LSi (EJ2) 08/1993 - 11/1995 74kW 101HP 1493cm3 D15B7
  • 1.6 i (EJ6) 01/1994 - 11/1995 77kW 105HP 1590cm3 D16Y7
  • 1.6 i Vtec (EJ1) 01/1994 - 03/1996 92kW 125HP 1590cm3 D16Y6, D16Z9
  • 1.6 i Vtec 01/1994 - 11/1995 118kW 160HP 1595cm3 B16A2

HONDA CIVIC V Hatchback (EG)

  • 1.3 16V (EG3) 10/1991 - 11/1995 55kW 75HP 1343cm3 D13B2
  • 1.5 i 16V (EG4) 10/1991 - 11/1995 66kW 90HP 1493cm3 D15B2, D15Z2
  • 1.5 i 16V (EG4) 10/1991 - 11/1995 69kW 94HP 1493cm3 D15B2, D15Z1
  • 1.6 16V Vtec (EG5) 10/1991 - 11/1995 92kW 125HP 1590cm3 D16Z6
  • 1.6 VTi 16V (EG6) 10/1991 - 11/1995 118kW 160HP 1595cm3 B16A2

HONDA CIVIC V Sedan (EG, EH)

  • 1.5 i 16V (EG8) 10/1991 - 11/1995 69kW 94HP 1493cm3 D15B2, D15Z1
  • 1.6 16V Vtec (EH9) 10/1991 - 11/1995 92kW 125HP 1590cm3 D16Z7, D16Z6
  • 1.6 VTi (EG9) 10/1991 - 11/1995 118kW 160HP 1595cm3 B16A2

HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC)

  • 1.4 16V (MB8) 04/1998 - 02/2001 55kW 75HP 1396cm3 D14A7
  • 1.4 16V (MB8) 04/1998 - 02/2001 66kW 90HP 1396cm3 D14A8
  • 1.5 16V (MB9) 04/1998 - 02/2001 84kW 114HP 1493cm3 D15Z8
  • 1.6 16V (MC1) 04/1998 - 02/2001 85kW 116HP 1590cm3 D16B2
  • 1.6 16V (MC1) 04/1998 - 02/2001 92kW 125HP 1590cm3 D16W4
  • 1.8 16V (MC2) 04/1998 - 02/2001 124kW 169HP 1797cm3 B18C4

HONDA CIVIC VI Coupe (EJ, EM1)

  • 1.6 i 03/1996 - 03/2000 77kW 105HP 1590cm3 D16Y7
  • 1.6 i Vtec 03/1996 - 03/2000 92kW 125HP 1590cm3 D16Y8
  • 1.6 i Vtec 04/1999 - 12/2000 118kW 160HP 1595cm3 B16A2

HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB)

  • 1.4 i (MA8, MB2) 09/1995 - 02/2001 55kW 75HP 1396cm3 D14A5, D14Z3, D14A7
  • 1.4 i (MA8, MB2) 09/1994 - 02/2001 66kW 90HP 1396cm3 D14A8, D14A6, D14Z4, D14A2
  • 1.5 i Vtec-E (MA9) 09/1994 - 01/1997 66kW 90HP 1493cm3 D15Z3
  • 1.5 16V (MB3) 01/1997 - 02/2001 84kW 114HP 1493cm3 D15Z8
  • 1.6 i (MB1) 09/1994 - 01/1997 83kW 113HP 1590cm3 D16Y3
  • 1.6 16V (MB4) 01/1997 - 02/2001 85kW 116HP 1590cm3 D16B2
  • 1.6 i Vtec (MB1) 09/1994 - 01/1997 93kW 126HP 1590cm3 D16Y2
  • 1.6 VTi 01/1997 - 02/2001 118kW 160HP 1595cm3 B16A2
  • 1.8 16V (MB6) 01/1997 - 02/2001 124kW 169HP 1797cm3 B18C4

HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK)

  • 1.4 i (EJ9) 11/1995 - 02/2001 55kW 75HP 1396cm3 D14A3, D14Z1
  • 1.4 i S (EJ9) 11/1995 - 02/2001 66kW 90HP 1396cm3 D14A4, D14Z4, D14Z2
  • 1.5 i (EK3) 11/1995 - 02/2001 84kW 114HP 1493cm3 D15Z6
  • 1.6 i (EK1) 11/1995 - 02/2001 84kW 114HP 1590cm3 D16Y5
  • 1.6 VTi (EK4) 11/1995 - 02/2001 118kW 160HP 1595cm3 B16A2

HONDA CIVIC VI Sedan (EJ, EK)

  • 1.4 i (EJ9) 11/1995 - 02/2001 66kW 90HP 1396cm3 D14A4, D14Z4, D14Z2
  • 1.5 i (EK3) 11/1995 - 02/2001 84kW 114HP 1493cm3 D15Z6
  • 1.6 i Vtec 11/1995 - 02/2001 92kW 125HP 1590cm3 D16Y8, D16Y6
  • 1.6 VTi (EK4) 11/1995 - 02/2001 118kW 160HP 1595cm3 B16A2

HONDA CIVIC VII Coupe (EM2)

  • 1.6 i 02/2001 - 12/2005 81kW 110HP 1590cm3 D16V1
  • 1.7 i 05/2001 - 12/2005 88kW 120HP 1668cm3 D17A8
  • 1.7 i VTEC 05/2001 - 12/2005 92kW 125HP 1668cm3 D17A9, D17A5

HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV)

  • 1.4 i 02/2001 - 09/2005 55kW 75HP 1396cm3 D14Z6
  • 1.4 iS (EP1) 02/2001 - 09/2005 66kW 90HP 1396cm3 D14Z6, D14Z5
  • 1.6 i 02/2001 - 09/2005 81kW 110HP 1590cm3 D16V1
  • 2.0 i Sport 09/2001 - 09/2005 118kW 160HP 1998cm3 K20A3
  • 2.0 Type-R 09/2001 - 09/2005 147kW 200HP 1998cm3 K20A2

HONDA CIVIC VII Sedan (ES)

  • 1.3 IMA 10/2003 - 09/2005 61kW 83HP 1339cm3 LDA1
  • 1.4 (ES4) 12/2000 - 09/2005 66kW 90HP 1396cm3 D14Z5
  • 1.6 02/2001 - 09/2005 81kW 110HP 1590cm3 D16V1
  • 1.7 (EU3) 02/2001 - 09/2005 85kW 116HP 1668cm3 D17A6
  • 1.8 02/2001 - 09/2005 103kW 140HP 1799cm3 R18A1

HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK)

  • 1.4 09/2005 - 61kW 83HP 1339cm3 L13A7
  • 1.4 10/2008 - 73kW 100HP 1339cm3 L13Z1
  • 1.8 09/2005 - 103kW 140HP 1799cm3 R18A2
  • Type R 09/2006 - 148kW 201HP 1998cm3 K20Z4

HONDA CIVIC VIII Sedan (FD, FA)

  • 1.3 Hybrid 01/2006 - 70kW 95HP 1339cm3 LDA2

HONDA CONCERTO (HW, MA)

  • 1.4 10/1989 - 10/1992 61kW 83HP 1396cm3 D14A1
  • 1.4 08/1989 - 10/1991 66kW 90HP 1396cm3 D14A8, D14A1
  • 1.5 i 16V 08/1989 - 03/1995 66kW 90HP 1493cm3 D15B2
  • 1.6 16V 08/1989 - 03/1995 78kW 106HP 1590cm3 D16Z2
  • 1.6 i 16V 08/1989 - 03/1995 82kW 112HP 1590cm3 D16Z2
  • 1.6 i 16V 08/1989 - 03/1995 90kW 122HP 1590cm3 D16A8, D16Z1

HONDA CONCERTO Sedan (HWW)

  • 1.4 10/1989 - 10/1992 61kW 83HP 1396cm3 D14A1
  • 1.4 08/1989 - 10/1991 66kW 90HP 1396cm3 D14A8, D14A1
  • 1.5 i 16V 08/1989 - 05/1995 66kW 90HP 1493cm3 D15B2
  • 1.6 16V 08/1989 - 03/1995 78kW 106HP 1590cm3 D16Z2
  • 1.6 i 16V 08/1989 - 03/1995 82kW 112HP 1590cm3 D16Z2
  • 1.6 i 16V 08/1989 - 03/1995 90kW 122HP 1590cm3 D16A8, D16Z1

HONDA CR-V I (RD)

  • 2.0 16V 4WD (RD1, RD3) 10/1995 - 12/2001 94kW 128HP 1973cm3 B20B
  • 2.0 16V (RD1, RD3) 01/1999 - 02/2002 108kW 147HP 1973cm3 B20Z1

HONDA CR-V II (RD_)

  • 2.0 09/2001 - 09/2006 110kW 150HP 1998cm3 K20A4

HONDA CR-V III (RE)

  • 2.0 i 4WD 01/2007 - 110kW 150HP 1997cm3 R20A2
  • 2.4 i-VTEC 4WD 09/2009 - 122kW 166HP 2354cm3 K24Z1, K24Z4

HONDA CR-V IV (RE)

  • 2.0 10/2012 - 114kW 155HP 1997cm3 R20A9
  • 2.0 AWD 10/2012 - 114kW 155HP 1997cm3 R20A9

HONDA CR-Z (ZF1)

  • 1.5 Hybrid 06/2010 - 84kW 114HP 1497cm3 LEA1
  • 1.5 Hybrid 11/2012 - 89kW 121HP 1497cm3 LEA3, LEA1

HONDA CRX II (ED, EE)

  • 1.6 i 16V (ED9) 10/1987 - 02/1992 91kW 124HP 1590cm3 D16Z5
  • 1.6 i 16V (ED9) 10/1987 - 12/1989 96kW 131HP 1590cm3 D16A8, D16A9
  • 1.6 i 16V Vtec (EE8) 10/1989 - 02/1992 110kW 150HP 1595cm3 B16A1

HONDA CRX III (EH, EG)

  • 1.6 ESi (EH6) 03/1992 - 12/1998 92kW 125HP 1590cm3 D16Y8, D16Z6
  • 1.6 i VTi (EG2) 03/1992 - 12/1998 118kW 160HP 1595cm3 B16A2

HONDA FR-V (BE)

  • 1.7 08/2004 - 92kW 125HP 1668cm3 D17A2
  • 1.8 01/2007 - 103kW 140HP 1799cm3 R18A1
  • 2.0 02/2005 - 110kW 150HP 1998cm3 K20A9

HONDA HR-V (GH)

  • 1.6 16V 03/1999 - 77kW 105HP 1590cm3 D16W1
  • 1.6 16V 4WD 03/1999 - 77kW 105HP 1590cm3 D16W1
  • 1.6 16V 4WD 10/1999 - 91kW 124HP 1590cm3 D16W5

HONDA HR-V (RU)

  • 1.5 08/2015 - 96kW 130HP 1498cm3

HONDA INSIGHT (ZE_)

  • 1.3 Hybrid 04/2009 - 65kW 88HP 1339cm3 LDA3

HONDA INTEGRA (DA)

  • 1.5 10/1985 - 08/1989 63kW 86HP 1488cm3 D15A1
  • 1.6 (DA1, DA3) 03/1986 - 08/1989 88kW 120HP 1590cm3 D16A3

HONDA INTEGRA (DC5)

  • 2.0 02/2002 - 118kW 160HP 1998cm3 K20A3
  • 2.0 16V Type-R 02/2002 - 162kW 220HP 1998cm3 K20Z1

HONDA INTEGRA Coupe (DC2, DC4)

  • 1.8 Type-R 11/1997 - 10/2001 140kW 190HP 1797cm3 B18C6

HONDA JAZZ II (GD)

  • 1.2 03/2002 - 07/2008 57kW 78HP 1243cm3 L12A1
  • 1.3 03/2002 - 07/2008 61kW 83HP 1339cm3 L13A1

HONDA JAZZ III (GE)

  • 1.2 07/2008 - 66kW 90HP 1198cm3 L12B1
  • 1.3 HYBRID 04/2011 - 65kW 88HP 1339cm3 LDA3
  • 1.3 i 07/2008 - 73kW 100HP 1339cm3 L13Z1

HONDA JAZZ IV (GK)

  • 1.3 09/2015 - 75kW 102HP 1318cm3 L13B

HONDA LEGEND I (HS, KA)

  • 2.5 i (HS) 02/1987 - 06/1988 127kW 173HP 2494cm3 C25A2

HONDA LEGEND III (KA9)

  • 3.5 i 24V 02/1996 - 151kW 205HP 3474cm3 C35A2

HONDA LEGEND IV (KB_)

  • 3.5 V6 4WD 05/2006 - 217kW 295HP 3471cm3 C35A8
  • 3.7 VTEC V6 4WD 07/2008 - 217kW 295HP 3664cm3 J37A3

HONDA LOGO (GA3)

  • 1.3 03/1999 - 03/2002 48kW 65HP 1343cm3 D13B7

HONDA PRELUDE II (AB)

  • 1.8 EX 11/1985 - 04/1987 74kW 101HP 1829cm3 ET4, ET3
  • 1.8 EX 11/1983 - 04/1987 77kW 105HP 1829cm3 ET2, ET3

HONDA PRELUDE III (BA)

  • 2.0 EX (BA4) 04/1987 - 01/1992 80kW 109HP 1958cm3 B20A3
  • 2.0 (BA4) 08/1987 - 01/1992 84kW 114HP 1958cm3 B20A4
  • 2.0 i EX 16V (BA2) 04/1986 - 12/1987 101kW 137HP 1958cm3 B20A1
  • 2.0 i EX 16V (BA4) CAT 04/1987 - 01/1992 101kW 137HP 1958cm3 B20A5
  • 2.0 i EX 16V (BA4) 04/1990 - 01/1992 103kW 140HP 1958cm3 B20A9
  • 2.0 i EX 16V 04/1986 - 12/1987 101kW 137HP 1958cm3 B20A1
  • 2.0 i EX 16V 10/1987 - 12/1990 110kW 150HP 1958cm3 B20A7

HONDA PRELUDE IV (BB)

  • 2.0 i 16V (BB3) 02/1992 - 09/1996 98kW 133HP 1997cm3 F20A4
  • 2.2 i 16V Vtec (BB1) 02/1993 - 09/1996 136kW 185HP 2157cm3 H22A2
  • 2.3 i 16V (BB2) 02/1992 - 09/1996 118kW 160HP 2259cm3 H23A2

HONDA PRELUDE V (BB)

  • 2.0 16V (BB9) 10/1996 - 10/2000 98kW 133HP 1997cm3 F20A4
  • 2.2 16V (BB6, BB8) 10/1996 - 10/2000 136kW 185HP 2157cm3 H22A2, H22A5
  • 2.2 16V 10/1996 - 10/2000 147kW 200HP 2157cm3 H22A5

HONDA S2000 (AP)

  • 2.0 06/1999 - 177kW 240HP 1997cm3 F20C VTEC

HONDA SHUTTLE (RA)

  • 2.2 16V 10/1994 - 02/1998 110kW 150HP 2156cm3 F22B8
  • 2.3 16V 10/1997 - 06/2004 110kW 150HP 2254cm3 F23A7

HONDA STREAM (RN)

  • 1.7 16V 05/2001 - 92kW 125HP 1668cm3 D17A2
  • 2.0 16V 05/2001 - 115kW 156HP 1998cm3 K20A1

HYUNDAI

HYUNDAI ACCENT I (X-3)

  • 1.3 10/1994 - 01/2000 44kW 60HP 1341cm3 G4EH
  • 1.3 10/1994 - 01/2000 55kW 75HP 1341cm3 G4EH
  • 1.3 i 12V 10/1994 - 01/2000 62kW 84HP 1341cm3 G4EH
  • 1.5 i 12V 10/1994 - 01/2000 65kW 88HP 1495cm3 G4EK
  • 1.5 i 16V 12/1995 - 01/2000 73kW 99HP 1495cm3 G4ER

HYUNDAI ACCENT II (LC)

  • 1.3 01/2000 - 11/2005 55kW 75HP 1341cm3 G4EA
  • 1.6 12/2002 - 11/2005 77kW 105HP 1599cm3 G4ED-G

HYUNDAI ACCENT II Sedan (LC)

  • 1.5 01/2000 - 11/2005 66kW 90HP 1495cm3 G4EB
  • 1.6 12/2002 - 11/2005 77kW 105HP 1599cm3 G4ED-G

HYUNDAI ACCENT III Sedan (MC)

  • 1.4 GL 11/2005 - 11/2010 71kW 97HP 1399cm3 G4EE

HYUNDAI ACCENT Sedan (X-3)

  • 1.3 10/1994 - 01/2000 44kW 60HP 1341cm3 G4EH
  • 1.3 10/1994 - 01/2000 55kW 75HP 1341cm3 G4EH
  • 1.3 i 12V 10/1994 - 01/2000 62kW 84HP 1341cm3 G4EH
  • 1.5 i 12V 10/1994 - 01/2000 65kW 88HP 1495cm3 G4EK
  • 1.5 i 16V 10/1995 - 01/2000 73kW 99HP 1495cm3 G4ER

HYUNDAI COUPE (RD)

  • 1.6 i 16V 12/1996 - 04/2002 84kW 114HP 1599cm3 4G61, G4ED
  • 1.6 16V 03/1998 - 04/2002 85kW 116HP 1599cm3 G4GR

HYUNDAI GETZ (TB)

  • 1.1 09/2002 - 09/2005 46kW 63HP 1086cm3 G4HD
  • 1.1 09/2005 - 06/2009 49kW 67HP 1086cm3 G4HG, G4HD

HYUNDAI H100 Bus (P)

  • 2.4 01/1997 - 03/2000 84kW 114HP 2351cm3 G4CS
  • 2.4 07/1993 - 03/2000 90kW 122HP 2351cm3 G4CS

HYUNDAI LANTRA I (J-1)

  • 1.5 i.e. 10/1990 - 11/1995 63kW 86HP 1468cm3 G15B, G4DJ
  • 1.6 i.e. 16V 10/1990 - 11/1995 78kW 106HP 1596cm3 G4CR
  • 1.6 i.e. 16V 10/1990 - 11/1995 84kW 114HP 1596cm3 G4CR
  • 1.8 i.e. 16V 10/1990 - 11/1995 93kW 127HP 1836cm3 G4CN

HYUNDAI LANTRA II (J-2)

  • 1.5 12V 12/1996 - 09/2000 65kW 88HP 1495cm3 G4EK
  • 1.6 i 11/1995 - 09/2000 66kW 90HP 1599cm3 G4GR
  • 1.6 16V 11/1995 - 09/2000 84kW 114HP 1599cm3 G4GR, 4G61
  • 1.8 16V 11/1995 - 09/2000 94kW 128HP 1795cm3 G4GM
  • 2.0 16V 08/1996 - 09/2000 102kW 139HP 1975cm3 G4GF

HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2)

  • 1.5 12V 04/1997 - 10/2000 65kW 88HP 1495cm3 G4EK
  • 1.6 i 02/1996 - 10/2000 66kW 90HP 1599cm3 G4GR
  • 1.6 16V 02/1996 - 10/2000 84kW 114HP 1599cm3 G4GR, 4G61
  • 1.8 16V 02/1996 - 10/2000 94kW 128HP 1795cm3 G4GM
  • 2.0 16V 12/1996 - 10/2000 102kW 139HP 1975cm3 G4GF

HYUNDAI PONY

  • 1.2 06/1974 - 12/1982 40kW 54HP 1238cm3 J12G
  • 1.4 08/1977 - 12/1982 50kW 68HP 1439cm3 4G33

HYUNDAI PONY (X-2)

  • 1.3 10/1989 - 01/1995 43kW 58HP 1299cm3 G4DG
  • 1.5 10/1989 - 01/1995 53kW 72HP 1468cm3 G15B, G4DJ

HYUNDAI PONY / EXCEL Sedan (X-2)

  • 1.5 01/1990 - 01/1995 53kW 72HP 1468cm3 G15B, G4DJ
  • 1.5 i 01/1990 - 01/1995 62kW 84HP 1468cm3 G15B, G4DJ

HYUNDAI PONY Sedan (X-1)

  • 1.3 10/1985 - 09/1989 50kW 68HP 1299cm3 G13B
  • 1.5 10/1985 - 09/1989 53kW 72HP 1468cm3 G15B, G4DJ

HYUNDAI PONY Wagon

  • 1.2 02/1978 - 06/1986 40kW 54HP 1238cm3 J12G
  • 1.4 02/1978 - 06/1986 50kW 68HP 1439cm3 4G33

HYUNDAI S COUPE (SLC)

  • 1.5 i 04/1992 - 05/1996 65kW 88HP 1495cm3 G4EK
  • 1.5 i Turbo 04/1991 - 05/1996 85kW 116HP 1495cm3 G4EK-TC

HYUNDAI SONATA II (Y-2)

  • 1.8 i 09/1988 - 10/1993 70kW 95HP 1796cm3 4G62
  • 2.0 i 09/1988 - 08/1991 74kW 101HP 1997cm3 G4CP
  • 2.0 i 01/1991 - 10/1993 80kW 109HP 1997cm3 G4CP-U
  • 2.0 i 16V 01/1991 - 10/1993 96kW 130HP 1997cm3 G4CP-D
  • 2.4 i 09/1988 - 08/1991 83kW 113HP 2351cm3 G4CS
  • 3.0 i V6 01/1991 - 10/1993 107kW 145HP 2972cm3 G6AT

HYUNDAI SONATA III (Y-3)

  • 2.0 i 06/1994 - 08/1996 77kW 105HP 1997cm3 G4CP
  • 2.0 i 16V 06/1996 - 06/1998 92kW 125HP 1997cm3 G4CP-DM
  • 2.0 i 16V 05/1993 - 06/1998 102kW 139HP 1997cm3 G4CP-D
  • 3.0 i V6 05/1993 - 06/1998 107kW 146HP 2972cm3 G6AT

HYUNDAI SONATA IV (EF)

  • 2.0 16V 06/1998 - 10/2001 100kW 136HP 1997cm3 G4JP-G
  • 2.4 16V 03/1998 - 10/2001 105kW 143HP 2351cm3 G4BS
  • 2.5 V6 24V 06/1998 - 10/2001 118kW 160HP 2493cm3 G6BV-G
  • 2.7 V6 10/2001 - 11/2004 127kW 173HP 2656cm3 G6BA-G

HYUNDAI SONATA V (NF)

  • 2.0 VVTi GLS 05/2005 - 12/2010 106kW 144HP 1998cm3 G4KA
  • 2.0 VVTi GLS 01/2008 - 12/2010 121kW 165HP 1998cm3 G4KD
  • 2.4 01/2005 - 12/2010 119kW 162HP 2359cm3 G4KC

HYUNDAI i10 (IA)

  • 1.0 08/2013 - 49kW 67HP 998cm3 G3LA
  • 1,0 LPG 02/2014 - 49kW 67HP 998cm3 B3LA
  • 1.2 12/2013 - 64kW 87HP 1248cm3 G4LA

HYUNDAI i10 (PA)

  • 1.1 01/2008 - 12/2013 49kW 67HP 1086cm3 G4HG
  • 1.1 04/2011 - 12/2013 51kW 69HP 1086cm3 G4HG
  • 1.2 11/2008 - 12/2011 57kW 78HP 1248cm3 G4LA
  • 1.2 04/2011 - 12/2013 63kW 86HP 1248cm3 G4LA

HYUNDAI i20 (GB)

  • 1.2 11/2014 - 55kW 75HP 1248cm3 G4LA
  • 1.2 11/2014 - 62kW 84HP 1248cm3 G4LA
  • 1.4 11/2014 - 74kW 100HP 1368cm3 G4LC

HYUNDAI i20 (PB, PBT)

  • 1.2 09/2008 - 12/2012 57kW 78HP 1248cm3 G4LA

HYUNDAI i20 Coupe

  • 05/2015 - 62kW 84HP 1248cm3 G4LA
  • 1.4 05/2015 - 74kW 100HP 1368cm3 G4LC

CHEVROLET

CHEVROLET CORSA Kombi

  • 1.7 D 08/2000 - 07/2002 44kW 60HP 1686cm3 Y 17 DTL

CHEVROLET CORSA Pickup

  • 1.7 D 08/2000 - 07/2002 44kW 60HP 1686cm3 Y 17 DTL

CHEVROLET CORSA Sedan

  • 1.7 D 08/2000 - 07/2002 44kW 60HP 1686cm3 Y 17 DTL

INFINITI

INFINITI EX

  • 35 10/2008 - 221kW 301HP 3498cm3 VQ35HR

INFINITI FX

  • 37 AWD 10/2008 - 235kW 320HP 3696cm3 VQ37VHR
  • 45 All-wheel Drive 01/2003 - 12/2008 232kW 316HP 4494cm3 VK45DE
  • 50 AWD 10/2008 - 287kW 390HP 5026cm3 VK50VE

INFINITI I30

  • 3.0 01/1997 - 142kW 193HP 2988cm3 VQ30DE

INFINITI QX4

  • 3.3 01/1997 - 125kW 170HP 3275cm3 VG33E

INFINITI QX70

  • 50 AWD 08/2013 - 287kW 390HP 5026cm3 VK50VE

ISUZU

ISUZU GEMINI

  • 1.5 01/1990 - 12/1993 73kW 99HP 1471cm3 4XC1
  • 1.7 TD 01/1990 - 12/1993 65kW 88HP 1686cm3 4EE1

ISUZU GEMINI (JT)

  • 1.5 02/1988 - 12/1990 52kW 71HP 1481cm3 4XC1U Kat.
  • 1.6 GTI 16V 08/1988 - 12/1990 84kW 114HP 1588cm3 4XE1
  • 1.5 D 02/1988 - 12/1990 37kW 50HP 1488cm3 4EC1
  • 1.5 TD 02/1988 - 12/1990 49kW 67HP 1488cm3 4EC1T

ISUZU GEMINI Sedan

  • 1.7 TD 01/1990 - 12/1993 65kW 88HP 1686cm3 4EE1

ISUZU GEMINI Sedan (JT)

  • 1.5 02/1988 - 12/1989 52kW 71HP 1481cm3 4XC1U Kat.
  • 1.5 D 02/1988 - 12/1989 37kW 50HP 1488cm3 4EC1
  • 1.5 TD 02/1988 - 12/1989 49kW 67HP 1488cm3 4EC1T

ISUZU PIAZZA (JR_)

  • 2.0 Turbo 06/1985 - 12/1990 104kW 141HP 1995cm3 4ZC1-T

ISUZU TROOPER

  • 3.5 V6 24V 04/2000 - 08/2004 158kW 215HP 3494cm3 6VE1

ISUZU TROOPER (UB)

  • 3.2 08/1991 - 07/1998 130kW 177HP 3165cm3 6VD1

ISUZU TROOPER Open Off-Road Vehicle

  • 3.5 V6 24V 04/2000 - 08/2004 158kW 215HP 3494cm3 6VE1

ISUZU TROOPER Open Off-Road Vehicle (UB)

  • 3.2 08/1991 - 07/1998 130kW 177HP 3165cm3 6VD1

ISUZU TROOPER Open Off-Road Vehicle (UBS)

  • 2.3 (UBS16) 11/1985 - 12/1991 66kW 90HP 2254cm3 4ZD1
  • 2.6 i (UBS17) 10/1987 - 12/1991 85kW 116HP 2559cm3 4ZE1

KIA

KIA CARNIVAL I (UP)

  • 2.5 V6 08/1999 - 10/2001 121kW 165HP 2497cm3 KRV6

KIA CARNIVAL II (GQ)

  • 2.5 V6 10/2001 - 06/2006 110kW 150HP 2497cm3 K5
  • 3.5 07/2002 - 04/2006 143kW 194HP 3497cm3 G6CU

KIA CEE'D Hatchback (ED)

  • 1.6 CVVT 10/2010 - 12/2012 92kW 125HP 1591cm3 G4FC

KIA CEE'D SW (ED)

  • 1.6 CVVT 06/2009 - 12/2012 92kW 125HP 1591cm3 G4FC

KIA MAGENTIS (MG)

  • 2.7 11/2005 - 138kW 188HP 2656cm3 G6EA

KIA PRO CEE'D (ED)

  • 1.6 CVVT 10/2010 - 02/2013 92kW 125HP 1591cm3 G4FC

KIA RETONA (CE)

  • 2.0 16V 05/2000 - 94kW 128HP 1998cm3 FE (16V)
  • 2.0 TD 06/1999 - 61kW 83HP 1998cm3 RF

KIA SORENTO I (JC)

  • 3.5 V6 4WD 08/2002 - 143kW 194HP 3497cm3 G6CU

KIA SPORTAGE (JE_, KM_)

  • 2.7 V6 4WD 09/2004 - 129kW 175HP 2656cm3 G6BA

KIA SPORTAGE (K00)

  • 2.0 i 4WD 04/1994 - 08/1999 70kW 95HP 1998cm3 FE (8V)
  • 2.0 i 16V 4WD 04/1994 - 08/2003 94kW 128HP 1998cm3 FE (16V)

LOTUS

LOTUS EXIGE (SCC_)

  • 1.8 16V 04/2006 - 06/2012 163kW 222HP 1796cm3 2ZZ-GE

MAZDA

MAZDA 3 (BK)

  • 2.0 MZR-CD 12/2006 - 06/2009 105kW 143HP 1998cm3 RF7J

MAZDA 3 Sedan (BK)

  • 2.0 MZR-CD 12/2006 - 06/2009 105kW 143HP 1998cm3 RF7J

MAZDA 323 F IV (BG)

  • 1.6 16V 03/1991 - 10/1994 65kW 88HP 1598cm3 B6

MAZDA 323 F V (BA)

  • 2.0 24V 08/1994 - 09/1998 106kW 144HP 1995cm3 KF

MAZDA 323 F VI (BJ)

  • 2.0 D 09/1998 - 05/2004 52kW 71HP 1998cm3 RF1G
  • 2.0 TD 09/1998 - 12/2001 66kW 90HP 1998cm3
  • 2.0 TD 01/2001 - 05/2004 74kW 101HP 1998cm3 RF4F

MAZDA 323 I (FA)

  • 1.0 06/1977 - 05/1980 33kW 45HP 985cm3 P, PC

MAZDA 323 III (BF)

  • 1.7 D 09/1986 - 05/1989 40kW 54HP 1720cm3 PN27

MAZDA 323 III Hatchback (BF)

  • 1.7 D 04/1986 - 05/1989 40kW 54HP 1720cm3 PN27
  • 1.7 D 01/1987 - 05/1989 42kW 57HP 1720cm3 PN46

MAZDA 323 III Station Wagon (BW)

  • 1.7 D 11/1986 - 08/1987 40kW 54HP 1720cm3 PN26
  • 1.7 D 11/1986 - 10/1989 42kW 57HP 1720cm3 PN26, PN54

MAZDA 323 P V (BA)

  • 2.0 D 10/1996 - 09/1998 52kW 71HP 1998cm3 RF1G

MAZDA 323 S IV (BG)

  • 1.6 16V 08/1989 - 10/1994 65kW 88HP 1598cm3 B6

MAZDA 323 S V (BA)

  • 1.6 TD 05/1994 - 09/1998 60kW 82HP 1686cm3 4EE1-T
  • 2.0 D 10/1996 - 09/1998 52kW 71HP 1998cm3 RF1G

MAZDA 323 S VI (BJ)

  • 2.0 01/2001 - 05/2004 96kW 131HP 1991cm3 FS7E, FS7G
  • 2.0 D 09/1998 - 05/2004 52kW 71HP 1998cm3 RF1G
  • 2.0 TD 09/1998 - 05/2004 66kW 90HP 1998cm3 RF3F

MAZDA 5 (CR19)

  • 2.0 CD 03/2005 - 81kW 110HP 1998cm3 RF7J
  • 2.0 CD 06/2005 - 105kW 143HP 1998cm3 RF7J

MAZDA 616

  • 1.6 06/1973 - 02/1978 55kW 75HP 1586cm3 NA

MAZDA 626 I (CB)

  • 1.6 05/1979 - 05/1982 55kW 75HP 1586cm3 N, NA, H6
  • 2.0 05/1979 - 05/1982 66kW 90HP 1970cm3 HE3, MA, M

MAZDA 626 II (GC)

  • 1.6 11/1982 - 06/1987 59kW 80HP 1587cm3 F6
  • 2.0 03/1983 - 09/1987 74kW 101HP 1998cm3 FE (8V)

MAZDA 626 II Hatchback (GC)

  • 1.6 03/1983 - 09/1987 55kW 75HP 1587cm3 F603, F658
  • 1.6 03/1983 - 09/1987 59kW 80HP 1587cm3 F6
  • 2.0 03/1983 - 09/1987 74kW 101HP 1998cm3 FE (8V)

MAZDA 626 III (GD)

  • 1.6 06/1987 - 05/1992 60kW 82HP 1587cm3 F6, F659
  • 2.2 12V 11/1987 - 07/1991 85kW 115HP 2184cm3 F2

MAZDA 626 III Coupe (GD)

  • 1.6 06/1987 - 05/1992 60kW 82HP 1597cm3

MAZDA 626 III Hatchback (GD)

  • 1.6 06/1987 - 05/1992 60kW 82HP 1587cm3 F6, F659

MAZDA 626 IV (GE)

  • 1.8 i 01/1992 - 04/1997 77kW 105HP 1840cm3 FP

MAZDA 626 IV Hatchback (GE)

  • 1.8 08/1991 - 04/1997 77kW 105HP 1840cm3 FP
  • 2.5 24V 08/1994 - 04/1997 120kW 163HP 2497cm3 KL
  • 2.5 24V 01/1992 - 04/1997 121kW 165HP 2497cm3 KL

MAZDA 626 V (GF)

  • 2.0 DI TD 04/1998 - 10/2002 66kW 90HP 1998cm3 RF3F
  • 2.0 Turbo DI 04/1998 - 10/2002 74kW 101HP 1998cm3

MAZDA 626 V Hatchback (GF)

  • 2.0 DITD 04/1998 - 10/2002 66kW 90HP 1998cm3 RF3F
  • 2.0 Turbo DI 04/1998 - 10/2002 74kW 101HP 1998cm3
  • 2.0 TD 10/2000 - 10/2002 81kW 110HP 1998cm3

MAZDA 626 V Station Wagon (GW)

  • 2.0 DITD 09/1999 - 10/2002 66kW 90HP 1998cm3 RF3F
  • 2.0 Turbo DI 04/1998 - 10/2002 74kW 101HP 1998cm3 RF4F
  • 2.0 TD 10/2000 - 10/2002 81kW 110HP 1998cm3

MAZDA 818 Kombi

  • 1.3 01/1974 - 10/1978 44kW 60HP 1272cm3 TC
  • 1.6 01/1977 - 10/1978 55kW 75HP 1586cm3 NA

MAZDA 929 I (LA)

  • 2.0 05/1979 - 07/1986 66kW 90HP 1970cm3 MA, M

MAZDA 929 II (HB)

  • 2.0 05/1982 - 03/1984 66kW 90HP 1970cm3 MA, HEE
  • 2.0 03/1984 - 07/1987 74kW 101HP 1998cm3 FE (8V)
  • 2.0 i GLX 10/1984 - 07/1987 88kW 120HP 1998cm3 FE (8V)

MAZDA 929 II Coupe (HB)

  • 2.0 05/1982 - 03/1984 66kW 90HP 1970cm3 MA, HEE
  • 2.0 03/1984 - 07/1987 74kW 101HP 1998cm3 FE (8V)
  • 2.0 i Turbo 10/1984 - 07/1987 88kW 120HP 1998cm3 FET

MAZDA 929 II Kombi (HV)

  • 2.0 01/1983 - 12/1987 66kW 90HP 1970cm3 MA, HEE

MAZDA 929 III (HC)

  • 2.0 06/1987 - 12/1988 85kW 115HP 1998cm3 FEFA, FE (8V)
  • 2.2 12V 01/1988 - 04/1989 85kW 115HP 2184cm3 F2E, F2, F21
  • 2.2 12V 04/1989 - 06/1991 94kW 128HP 2184cm3 F2-C
  • 2.2 i 05/1987 - 12/1988 100kW 136HP 2184cm3 F2-EGI
  • 3.0 i 01/1990 - 06/1991 123kW 167HP 2954cm3 JE3
  • 3.0 06/1987 - 06/1991 140kW 190HP 2954cm3 JE

MAZDA CX-7 (ER)

  • 2.2 MZR-CD 09/2009 - 127kW 173HP 2184cm3 R2AA

MAZDA E-SERIE Box

  • E1600 08/1980 - 06/1984 51kW 69HP 1586cm3 NA

MAZDA E-SERIE Box (SR2)

  • E2000 03/1991 - 05/1994 60kW 82HP 1998cm3 FE60, FE61
  • E2000 05/1985 - 04/1989 63kW 86HP 1998cm3 FE18, FE58
  • E2000 4WD 11/1987 - 09/1989 63kW 86HP 1998cm3 FEY7
  • E2000 4WD 01/1988 - 07/1991 65kW 88HP 1998cm3 FECK
  • E2000 06/1994 - 05/2003 70kW 95HP 1998cm3 FE (8V)
  • E2000 4WD 04/1997 - 08/1999 71kW 97HP 1998cm3 FEY9
  • E2200 D 05/1985 - 02/1988 46kW 63HP 2184cm3 R207, R203

MAZDA E-SERIE Bus (SR1)

  • E2000 11/1984 - 05/1994 63kW 86HP 1998cm3 FE (8V), FE18, FEV4

MAZDA E-SERIE Platform/Chassis (SD1)

  • E2000 10/1989 - 05/1995 60kW 82HP 1998cm3 FEBN
  • E2000 11/1988 - 09/1989 63kW 86HP 1998cm3 FEY7
  • E2000 01/1983 - 07/1991 65kW 88HP 1998cm3 FECK
  • E2000 01/1991 - 08/1998 71kW 97HP 1998cm3 FEY9

MAZDA MPV I (LV)

  • 3.0 i V6 11/1989 - 09/1999 109kW 148HP 2954cm3 JE96, JE94
  • 3.0 i V6 (LV10) 03/1995 - 09/1999 113kW 154HP 2954cm3 JE94

MAZDA MPV II (LW)

  • 2.0 DI 07/2002 - 02/2006 100kW 136HP 1998cm3 RF5C

MAZDA MX-3 (EC)

  • 1.8 i V6 01/1994 - 10/1997 95kW 129HP 1845cm3 K838
  • 1.8 i V6 01/1992 - 01/1994 98kW 133HP 1845cm3 K819

MAZDA MX-6 (GE)

  • 2.5 i 24V 08/1994 - 02/1997 120kW 163HP 2497cm3 KL
  • 2.5 24V 02/1992 - 02/1997 121kW 165HP 2497cm3 KL

MAZDA RX 7 I (SA)

  • Wankel 05/1979 - 05/1981 77kW 105HP 1146cm3 12AN2
  • Wankel 01/1981 - 03/1984 85kW 115HP 1146cm3 12AN2

MAZDA RX 7 II (FC)

  • Wankel 11/1985 - 04/1989 110kW 150HP 1308cm3 RE13B
  • Turbo 06/1987 - 11/1989 133kW 181HP 1308cm3 RE13B
  • Turbo 03/1989 - 12/1991 147kW 200HP 1308cm3 RE13B

MAZDA RX 7 II Convertible

  • Turbo 03/1989 - 12/1991 147kW 200HP 1308cm3 13B-MSP

MAZDA XEDOS 6 (CA)

  • 2.0 V6 06/1994 - 10/1999 103kW 140HP 1995cm3 KF1
  • 2.0 V6 01/1992 - 05/1994 106kW 144HP 1995cm3 KF1

MAZDA XEDOS 9 (TA)

  • 2.0 24V 08/1993 - 01/2000 105kW 143HP 1995cm3 KF
  • 2.3 24V 02/1995 - 01/2000 155kW 211HP 2255cm3 KJ -ZEM
  • 2.5 24V 07/1993 - 07/2000 123kW 167HP 2497cm3 KL
  • 2.5 V6 07/2000 - 09/2002 120kW 163HP 2497cm3 KL

MITSUBISHI

MITSUBISHI ASX (GA_W_)

  • 1.6 05/2010 - 85kW 116HP 1590cm3 4A92
  • 2.2 Di-D 4WD 04/2013 - 110kW 150HP 2268cm3 4N14

MITSUBISHI CARISMA (DA_)

  • 1.6 (DA1A) 07/1995 - 06/2006 66kW 90HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)
  • 1.6 (DA1A) 12/1998 - 06/2006 70kW 95HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)
  • 1.6 (DA1A) 05/1997 - 06/2006 73kW 99HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)
  • 1.6 (DA1A) 09/2000 - 06/2006 76kW 103HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)
  • 1.8 (DA2A) 07/1995 - 07/1997 85kW 116HP 1834cm3 4G93 (SOHC 16V)
  • 1.8 GDI (DA2A) 10/2000 - 06/2006 90kW 122HP 1834cm3 4G93 (GDI)
  • 1.8 16V GDI (DA2A) 09/1997 - 06/2006 92kW 125HP 1834cm3 4G93 (GDI)
  • 1.8 MSX - 16V (DA2A) 07/1995 - 07/1997 103kW 140HP 1834cm3 4G93 (SOHC 16V), 4G93 (DOHC 16V)

MITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_)

  • 1.6 (DA1A) 09/1996 - 06/2006 66kW 90HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)
  • 1.6 (DA1A) 12/1998 - 06/2006 70kW 95HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)
  • 1.6 (DA1A) 05/1997 - 06/2006 73kW 99HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)
  • 1.6 (DA1A) 09/2000 - 06/2006 76kW 103HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)
  • 1.8 (DA2A) 09/1996 - 09/1997 85kW 115HP 1834cm3 4G93 (SOHC 16V)
  • 1.8 GDI (DA2A) 10/2000 - 06/2006 90kW 122HP 1834cm3 4G93 (GDI)
  • 1.8 16V GDI (DA2A) 09/1997 - 06/2006 92kW 125HP 1834cm3 4G93 (GDI)
  • 2.0 16V GT EVO VI/VII 11/1999 - 06/2006 206kW 280HP 1997cm3 4G63 Turbo

MITSUBISHI COLT CZC Convertible (RG)

  • 1.5 05/2006 - 07/2009 80kW 109HP 1499cm3 4A91

MITSUBISHI COLT II (C1_A)

  • 1.3 EL,GL (C11A) 06/1986 - 04/1988 49kW 67HP 1299cm3 G13B

MITSUBISHI COLT III (C5_A)

  • 1.3 GL (C61A) 04/1988 - 12/1990 44kW 60HP 1299cm3 4G13 (8V)
  • 1.3 12V (C51A) 04/1988 - 05/1992 55kW 75HP 1299cm3 4G13 (12V)
  • 1.5 (C52A) CAT 07/1990 - 05/1992 66kW 90HP 1468cm3 4G15 (12V)

MITSUBISHI COLT IV (CA_A)

  • 1.3 GLi 12V (CA1A) 04/1992 - 04/1996 55kW 75HP 1299cm3 4G13 (12V)
  • 1.6 (CA4A) 02/1994 - 04/1996 66kW 90HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)
  • 1.6 GLXi 16V (CA4A) 04/1992 - 04/1996 83kW 113HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)
  • 1.6 4WD (CC4A) 08/1993 - 08/1995 84kW 114HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)
  • 1.8 GTi 16V (CA5A) 04/1992 - 04/1996 103kW 140HP 1834cm3 4G93 (DOHC 16V), 4G93 (SOHC 16V)

MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_)

  • 1300 GL,GLX (CJ1A) 05/1996 - 06/2000 55kW 75HP 1299cm3 4G13 (12V)
  • 1300 (CJ1A) 06/2000 - 09/2003 60kW 82HP 1299cm3 4G13 (16V)
  • 1600 GLX (CJ4A) 05/1996 - 09/2000 66kW 90HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)
  • 1600 09/2000 - 09/2003 76kW 103HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)

MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A)

  • 1.1 10/2004 - 06/2012 55kW 75HP 1124cm3 3A91
  • 1.3 06/2004 - 06/2012 70kW 95HP 1332cm3 4A90
  • 1.5 06/2004 - 06/2012 80kW 109HP 1499cm3 4A91

MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A)

  • 2.0 i 16V (D22A, D27A) 04/1991 - 11/1995 110kW 150HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V)
  • 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A) 04/1991 - 11/1995 110kW 150HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V)

MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A)

  • 2000 GS 16V (D32A) 12/1995 - 04/1999 107kW 146HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V)
  • 2000 GT 16V 12/1995 - 04/1999 157kW 214HP 1997cm3 4G63 T (DOHC 16V)

MITSUBISHI GALANT II (A16_)

  • 2.0 Turbo ECi (A164) 05/1982 - 05/1984 125kW 170HP 1997cm3 4G63 T (ECI)

MITSUBISHI GALANT III (E1_A)

  • 2.0 Turbo ECi (E15A) 06/1984 - 04/1990 110kW 150HP 1997cm3 4G63 T (SOHC 8V)

MITSUBISHI GALANT IV (E3_A)

  • 1.8 (E32A) 11/1988 - 10/1992 66kW 90HP 1755cm3 4G37
  • 2.0 (E39A, E38A, E33A) 04/1989 - 10/1992 80kW 109HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)
  • 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A) 04/1989 - 10/1992 80kW 109HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)
  • 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A) 11/1988 - 10/1992 106kW 144HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V)
  • 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A) 07/1989 - 12/1992 106kW 144HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V)
  • 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A) 11/1988 - 10/1992 107kW 146HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V)

MITSUBISHI GALANT IV Sedan (E3_A)

  • 1.8 (E32A) 11/1987 - 10/1992 66kW 90HP 1755cm3 4G37
  • 2.0 (E39A, E38A, E33A) 11/1987 - 10/1992 80kW 109HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)
  • 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A) 12/1988 - 10/1992 80kW 109HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)
  • 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A) 11/1987 - 10/1992 106kW 144HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V)
  • 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A) 06/1988 - 10/1992 106kW 144HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V)
  • 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A) 11/1988 - 10/1992 107kW 145HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V)
  • 2.0 GTI 16V 4WD (E38A, E39A, E33A) CAT 09/1991 - 10/1992 110kW 150HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V)

MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A)

  • 1.8 (E52A) 02/1994 - 08/1996 85kW 116HP 1834cm3 4G93 (SOHC 16V)
  • 1.8 GLSI (E52A) 11/1992 - 08/1996 93kW 126HP 1834cm3 4G93 (SOHC 16V), 4G93 (GDI)
  • 2.0 GLSI (E55A) 11/1992 - 08/1996 101kW 137HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V), 4G63 (SOHC 16V)
  • 2.0 GLSI 4WD (E75A) 11/1992 - 08/1996 101kW 137HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V), 4G63 (SOHC 16V)
  • 2.0 V6-24 (E64A, E54A) 11/1992 - 08/1996 110kW 150HP 1999cm3 6A12
  • 2.5 V6-24 4WD (E88A) 11/1992 - 08/1996 125kW 170HP 2497cm3 6G73

MITSUBISHI GALANT V Sedan (E5_A, E7_A, E8_A)

  • 1.8 (E52A) 02/1994 - 08/1996 85kW 116HP 1834cm3 4G93 (SOHC 16V)
  • 1.8 GLSI (E52A) 11/1992 - 08/1996 93kW 126HP 1834cm3 4G93 (SOHC 16V), 4G93 (GDI)
  • 2.0 GLSI (E55A) 11/1992 - 08/1996 101kW 137HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V), 4G63 (SOHC 16V)
  • 2.0 GLSI 4WD (E75A) 11/1992 - 08/1996 101kW 137HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V), 4G63 (SOHC 16V)
  • 2.0 V6-24 (E64A, E54A) 11/1992 - 08/1996 110kW 150HP 1999cm3 6A12
  • 2.5 V6-24 4WD (E88A) 11/1992 - 08/1996 125kW 170HP 2497cm3 6G73

MITSUBISHI GALANT VI (EA_)

  • 2.0 (EA2A) 09/2000 - 10/2004 98kW 133HP 1997cm3 4G63 (SOHC 16V)
  • 2.0 (EA2A) 09/1996 - 09/2000 100kW 136HP 1997cm3 4G63 (SOHC 16V)
  • 2.5 V6 24V (EA5A) 09/2000 - 10/2004 118kW 160HP 2498cm3 6A13
  • 2.5 V6 24V (EA5A) 09/1996 - 09/2000 120kW 163HP 2498cm3 6A13

MITSUBISHI GALANT VI Kombi (EA_)

  • 2.0 (EA2W) 09/1996 - 09/2000 100kW 136HP 1997cm3 4G63 (SOHC 16V)
  • 2.5 V6 24V (EA5W) 09/2000 - 10/2003 118kW 160HP 2498cm3 6A13
  • 2.5 V6 24V (EA5W) 09/1996 - 09/2000 120kW 163HP 2498cm3 6A13

MITSUBISHI GRANDIS (NA_W)

  • 2.4 04/2004 - 121kW 165HP 2378cm3 4G69

MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T)

  • 2.4 4WD (K75T) 06/1996 - 12/2007 97kW 132HP 2351cm3 4G64 (SOHC 16V)

MITSUBISHI L 300 Box (P0_W, P1_W, P0_V, P1_V, P_2V, P2_W)

  • 2.0 (P03V, P13V) 11/1986 - 05/1996 64kW 87HP 1997cm3 G63B

MITSUBISHI L 300 Bus (P0_W, P1_W, P2_W)

  • 2.0 (P13V, P03W, P13T) 11/1986 - 05/2004 64kW 87HP 1997cm3 G63B
  • 2.0 4WD (P13V, P23V, P23W, P03V, P13T) 12/1986 - 05/2004 65kW 88HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)
  • 2.0 (P13T, P03W, P03V, P13V) 11/1986 - 05/2004 66kW 90HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)
  • 2.0 4WD (P13V, P23W, P03V, P13T) 11/1986 - 05/2004 66kW 90HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)
  • 2.0 i (P13V, P00W, P03V, P03W, P13T) 06/1994 - 10/1998 83kW 113HP 1997cm3 4G63 (SOHC 16V), 4G63 (DOHC 16V)
  • 2.4 4WD (P24W, P24V) 11/1986 - 12/1990 80kW 109HP 2351cm3 G64B
  • 2.4 (P04W, P14V, P04V) 11/1990 - 05/2004 82kW 112HP 2351cm3 4G64 (8V)
  • 2.4 4WD (P24W, P24V) 11/1990 - 05/2004 82kW 112HP 2351cm3 4G64 (8V)

MITSUBISHI L 300 Platform/Chassis (P1_T )

  • 2.0 (P13T) 07/1994 - 04/2000 85kW 116HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V), 4G63 (SOHC 16V)

MITSUBISHI L 400 / SPACE GEAR Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W)

  • 2.0 16V (PA3V/W, PB3V, PA3W) 05/1995 - 05/2000 85kW 115HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V), 4G63 (SOHC 16V)
  • 2.4 i 4WD (PD4V/W) 05/1995 - 05/2000 97kW 132HP 2351cm3 4G64 (SOHC 16V)

MITSUBISHI LANCER Kombi (CS_W)

  • 1.6 09/2003 - 10/2008 72kW 98HP 1584cm3 4G18

MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V)

  • 1.5 (C12V) 09/1988 - 12/1990 61kW 83HP 1468cm3 4G15

MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A)

  • 1.3 12V (C61A) 06/1992 - 05/1994 55kW 75HP 1299cm3 4G13 (12V)
  • 1.5 (C62A) 06/1988 - 05/1992 62kW 84HP 1468cm3 4G15
  • 1.5 12V (C62A) 05/1989 - 05/1992 66kW 90HP 1468cm3 4G15 (12V)
  • 1.6 16V (C76A, C66A) 06/1992 - 05/1994 83kW 113HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)
  • 1.8 GTi 16V (C68A) 11/1989 - 05/1992 100kW 136HP 1836cm3 4G67

MITSUBISHI LANCER IV Sedan (C6_A)

  • 1.3 12V (C61A) 07/1990 - 06/1992 55kW 75HP 1299cm3 4G13 (12V)
  • 1.5 (C62A) 04/1988 - 05/1992 62kW 84HP 1468cm3 4G15 (12V), 4G15
  • 1.5 12V (C62A) 05/1989 - 05/1992 66kW 90HP 1468cm3 4G15 (12V)

MITSUBISHI LANCER SPORTBACK (CX_A)

  • 1.6 05/2010 - 86kW 117HP 1590cm3 4A92
  • 1.8 03/2009 - 103kW 140HP 1798cm3 4B10
  • 1.8 Flex 03/2009 - 103kW 140HP 1798cm3 4B10
  • 1.8 (CX3A) 06/2008 - 105kW 143HP 1798cm3 4B10
  • 1.8 DI-D 05/2010 - 85kW 116HP 1798cm3 4N13
  • 1.8 DI-D (CX9A) 06/2010 - 110kW 150HP 1798cm3 4N13

MITSUBISHI LANCER Sedan (CS_A, CT0)

  • 1.3 09/2003 - 60kW 82HP 1299cm3 4G13 (16V)
  • 1.6 (CS3A) 09/2003 - 72kW 98HP 1584cm3 4G18

MITSUBISHI LANCER Sedan (CY/Z_A)

  • 1.5 06/2008 - 80kW 109HP 1499cm3 4A91
  • 1.5 Bifuel 02/2010 - 80kW 109HP 1499cm3 4A91
  • 1.6 05/2010 - 86kW 117HP 1590cm3 4A92
  • 1.8 05/2010 - 103kW 140HP 1798cm3 4B10
  • 1.8 Flex 03/2009 - 103kW 140HP 1798cm3 4B10
  • 1.8 02/2008 - 105kW 143HP 1798cm3 4B10
  • 1.8 Bifuel 02/2010 - 105kW 143HP 1798cm3 4B10
  • 1.8 DI-D 05/2010 - 85kW 116HP 1798cm3 4N13
  • 1.8 DI-D (CY9A) 06/2010 - 110kW 150HP 1798cm3 4N13

MITSUBISHI LANCER V (CB/D_A)

  • 1.3 (CB1A) 06/1992 - 12/1996 55kW 75HP 1299cm3 4G13 (12V)
  • 1.6 (CB4A) 02/1994 - 12/1996 66kW 90HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)
  • 1.6 16V (CB4A) 06/1992 - 12/1996 83kW 113HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)
  • 1.6 16V 4WD (CD4A) 06/1992 - 12/1996 83kW 113HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)

MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W)

  • 1.6 16V (CB4W) 12/1992 - 10/2003 83kW 113HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)
  • 1.6 16V 4WD (CD4W) 12/1992 - 10/2003 83kW 113HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)

MITSUBISHI LANCER VI (CJ-CP_)

  • 1.3 12V (CK1A) 12/1995 - 08/2003 55kW 75HP 1299cm3 4G13 (12V)
  • 1.5 16V (CK2A) 10/1999 - 08/2003 69kW 94HP 1468cm3 4G15 (16V)
  • 1.6 16V (CK4A) 12/1995 - 08/2003 66kW 90HP 1597cm3 4G92 (SOHC 16V)

MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W)

  • 2.0 11/2006 - 11/2012 108kW 147HP 1998cm3 4B11
  • 2.4 4WD 09/2007 - 11/2012 125kW 170HP 2360cm3 4B12
  • 2.2 DI-D 4WD 09/2010 - 11/2012 103kW 140HP 2268cm3 4N14
  • 2.2 DI-D 11/2006 - 11/2012 130kW 177HP 2268cm3 4N14
  • 2.2 DI-D 4WD 11/2006 - 11/2012 130kW 177HP 2268cm3 4N14

MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ)

  • 2.0 Hybrid 4WD (GG2W) 12/2012 - 89kW 121HP 1998cm3 Y61, 4B11, S61
  • 2.0 (GF7W) 08/2012 - 110kW 150HP 1998cm3 4J11
  • 2.0 4WD (GF2W) 08/2012 - 110kW 150HP 1998cm3 4J11
  • 2.2 Di-D 08/2012 - 110kW 150HP 2268cm3 4N14
  • 2.2 Di-D 4WD 08/2012 - 110kW 150HP 2268cm3 4N14

MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W)

  • 2.4 (V21W, V21C) 04/1991 - 10/1999 82kW 112HP 2351cm3 4G64 (12V)
  • 3.0 V6 24V (V43W, V23W) 06/1997 - 10/1999 130kW 177HP 2972cm3 6G72 (SOHC 24V)

MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W)

  • 2.4 (V41W, V21W, V21C) 04/1991 - 04/2000 82kW 112HP 2351cm3 4G64 (12V)

MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W)

  • 3.8 V6 02/2010 - 182kW 248HP 3828cm3 6G75

MITSUBISHI PAJERO PININ (H6_W, H7_W)

  • 1.8 (H76W, H66W) 11/2001 - 06/2007 84kW 114HP 1834cm3 4G93 (SOHC 16V)
  • 2.0 GDI (H67W, H77W) 10/2000 - 06/2007 95kW 129HP 1999cm3 4G94 (GDI)

MITSUBISHI PAJERO SPORT (K90)

  • 3.0 V6 (K96W) 06/2000 - 125kW 170HP 2972cm3 6G72 (SOHC 24V)
  • 3.0 V6 (K96W) 11/1998 - 130kW 177HP 2972cm3 6G72 (SOHC 24V)

MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W)

  • 1.8 (N11W) 06/1996 - 08/1999 85kW 116HP 1834cm3 4G93 (SOHC 16V)
  • 1.8 4WD (N21W) 06/1996 - 08/1999 85kW 116HP 1834cm3 4G93 (SOHC 16V)
  • 1.8 (N11W) 10/1991 - 08/1999 90kW 122HP 1834cm3 4G93 (SOHC 16V)
  • 1.8 4WD (N21W) 10/1991 - 08/1999 90kW 122HP 1834cm3 4G93 (SOHC 16V)
  • 2.0 16V 06/1997 - 08/1999 98kW 133HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V)

MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W)

  • 2.0 (N63W) 08/1999 - 08/2002 100kW 136HP 1997cm3 4G63 (SOHC 16V), 4G63 (DOHC 16V)

MITSUBISHI SPACE STAR (DG_A)

  • 1.3 16V (DG1A) 09/2000 - 12/2004 60kW 82HP 1299cm3 4G13 (16V)
  • 1.3 16V (DG1A) 12/1998 - 12/2004 61kW 83HP 1299cm3 4G13 (16V)
  • 1.3 16V (DG1A) 06/1998 - 12/2004 63kW 86HP 1299cm3 4G13 (16V)
  • 1.6 16V (DG3A) 01/2001 - 12/2004 72kW 98HP 1584cm3 4G18
  • 1.8 MPI 10/2002 - 12/2004 82kW 112HP 1834cm3 4G93 (SOHC 16V), 4G93 (DOHC 16V)
  • 1.8 GDI (DG5A) 06/1998 - 12/2004 87kW 118HP 1834cm3 4G93 (GDI)
  • 1.8 GDI (DG5A) 06/1998 - 12/2004 90kW 122HP 1834cm3 4G93 (GDI)

MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W)

  • 2.0 4WD (D08W) 03/1985 - 04/1991 75kW 102HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)
  • 1.8 TD (D09V, D09W) 06/1986 - 04/1991 55kW 75HP 1796cm3 4D65 T

MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W)

  • 1.8 (N31W) 10/1991 - 10/1998 90kW 122HP 1834cm3 4G93 (SOHC 16V)
  • 1.8 4WD (N41W) 10/1991 - 10/1998 90kW 122HP 1834cm3 4G93 (SOHC 16V)
  • 2.0 (N33W) 10/1992 - 10/1998 98kW 133HP 1997cm3 4G63 (SOHC 16V), 4G63 (DOHC 16V)
  • 2.0 4WD (N43W) 10/1992 - 10/1998 98kW 133HP 1997cm3 4G63 (SOHC 16V), 4G63 (DOHC 16V)

MITSUBISHI STARION (A18_A)

  • 2.6 Turbo ECi (A187A) 09/1987 - 06/1990 114kW 155HP 2555cm3 G54B T/C

NISSAN

NISSAN GT-R (R35)

  • 3.8 V6 12/2007 - 10/2010 357kW 486HP 3799cm3 VR38DETT
  • 06/2016 - 419kW 570HP 3799cm3 VR38DETT
  • 3.8 V6 07/2014 - 441kW 600HP 3799cm3 VR38DETT

NISSAN MAXIMA QX (A32)

  • 2.0 02/1995 - 08/2000 103kW 140HP 1995cm3 VQ20DE
  • 2.5 V6 24V 02/1995 - 08/2000 140kW 190HP 2496cm3 VQ25DE
  • 3.0 01/1995 - 08/2000 142kW 193HP 2988cm3 VQ30DE

NISSAN MAXIMA QX (A33)

  • 2.5 V6 24V 03/2000 - 11/2003 154kW 209HP 2496cm3 VQ25DE
  • 3.0 V6 24V 03/2000 - 11/2003 147kW 200HP 2988cm3 VQ30DE

NISSAN MAXIMA Station Wagon (A32)

  • 2.0 QX 10/1997 - 12/2000 103kW 140HP 1995cm3 VQ20DE
  • 2.5 V6 24V 10/1997 - 12/2000 140kW 190HP 2496cm3 VQ25DE
  • 3.0 QX 10/1997 - 12/2000 142kW 193HP 2988cm3 VQ30DE

NISSAN PATHFINDER II (R50)

  • 3.3 V6 4WD 03/1998 - 10/2000 110kW 150HP 3275cm3 VG33E
  • 3.3 V6 4WD 09/1997 - 12/2004 125kW 170HP 3275cm3 VG33E
  • 2.7 TD 4WD 09/1997 - 12/2004 96kW 131HP 2664cm3 TD27ETi

NISSAN PATHFINDER III (R51)

  • 4.0 4WD 09/2005 - 198kW 269HP 3954cm3 VQ40DE

OPEL

OPEL ASTRA F (56_, 57_)

  • 1.7 TDS 03/1992 - 09/1998 60kW 82HP 1686cm3 X 17 DT (TC4EE1), 17 DT (TC4EE1)

OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_)

  • 1.7 TDS 12/1991 - 01/1998 60kW 82HP 1686cm3 X 17 DT (TC4EE1), 17 DT (TC4EE1)

OPEL ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_)

  • 1.7 TDS 12/1991 - 01/1998 60kW 82HP 1686cm3 X 17 DT (TC4EE1), 17 DT (TC4EE1)

OPEL CAMPO (TF_)

  • 2.3 (TFR16) 08/1991 - 08/1994 69kW 94HP 2255cm3 4 ZD1
  • 2.3 4x4 (TFS16) 08/1991 - 08/1994 69kW 94HP 2255cm3 4 ZD1
  • 2.3 (TFR16) 08/1994 - 09/1996 72kW 98HP 2254cm3 23 P, 4 ZD1
  • 2.3 4x4 (TFS16) 08/1994 - 09/1996 72kW 98HP 2254cm3 4 ZD1
  • 2.5 D (TFR54) 08/1991 - 06/1994 56kW 76HP 2499cm3 4 JA1
  • 2.5 D 4x4 (TFS54) 08/1991 - 06/1994 56kW 76HP 2499cm3 4 JA1
  • 2.5 TD (TFR54) 07/1994 - 06/2001 56kW 76HP 2499cm3 4 JA1T
  • 2.5 TD 4x4 (TFS54) 07/1994 - 06/2001 56kW 76HP 2499cm3 4 JA1T

OPEL COMBO (71_)

  • 1.7 D 07/1994 - 10/2001 44kW 60HP 1686cm3 X 17 D (4EE1), 17 D (4EE1)

OPEL CORSA A Box

  • 1.5 D 06/1987 - 04/1989 37kW 50HP 1488cm3 15 D (4EC1)

OPEL CORSA A Hatchback (93_, 94_, 98_, 99_)

  • 1.5 D 09/1987 - 03/1993 37kW 50HP 1488cm3 15 D (4EC1)
  • 1.5 TD 03/1988 - 03/1993 49kW 67HP 1488cm3 15 DT (T4EC1)

OPEL CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_)

  • 1.5 D 10/1987 - 11/1992 37kW 50HP 1488cm3 15 D (4EC1)
  • 1.5 TD 10/1987 - 03/1993 49kW 67HP 1488cm3 15 DT (T4EC1)

OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_)

  • 1.5 D 03/1993 - 09/2000 37kW 50HP 1488cm3 15 D (4EC1)
  • 1.5 TD 03/1993 - 09/2000 49kW 67HP 1488cm3 X 15 DT (T4EC1), 15 DT (T4EC1)
  • 1.7 D 02/1996 - 09/2000 44kW 60HP 1686cm3 X 17 D (4EE1), 17 D (4EE1)

OPEL CORSA B Box (73_)

  • 1.7 D 08/1999 - 09/2000 44kW 60HP 1686cm3 X 17 D (4EE1), 17 D (4EE1)

OPEL FRONTERA B (6B_)

  • 3.2 i (6B1VF, 6B1_6) 10/1998 - 151kW 205HP 3165cm3 6 VD1, Y 32 NE

OPEL KADETT E (39_, 49_)

  • 1.5 TD 07/1988 - 08/1991 53kW 72HP 1488cm3 15 DT (T4EC1)

OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_)

  • 1.5 TD 07/1988 - 08/1991 53kW 72HP 1488cm3 15 DT (T4EC1)

OPEL KADETT E Hatchback (33_, 34_, 43_, 44_)

  • 1.5 TD 07/1988 - 08/1991 53kW 72HP 1488cm3 15 DT (T4EC1)

OPEL MONTEREY A (UBS_)

  • 3.2 (UBS25_) 06/1992 - 07/1998 130kW 177HP 3165cm3 6 VD1

OPEL MONTEREY B

  • 3.5 V6 24V 07/1998 - 08/1999 158kW 215HP 3494cm3 6 VE1

OPEL VECTRA A (86_, 87_)

  • 1.7 TD 03/1990 - 11/1995 60kW 82HP 1686cm3 X 17 DT (TC4EE1), 17 DT (TC4EE1)

OPEL VECTRA A Hatchback (88_, 89_)

  • 1.7 TD 03/1990 - 11/1995 60kW 82HP 1686cm3 X 17 DT (TC4EE1), 17 DT (TC4EE1)

OPEL VECTRA B (36_)

  • 1.7 TD 10/1995 - 12/1998 60kW 82HP 1686cm3 X 17 DT (TC4EE1)

OPEL VECTRA B Kombi (31_)

  • 1.7 TD 11/1996 - 12/1997 60kW 82HP 1686cm3 X 17 DT (TC4EE1)

OPEL VECTRA B Hatchback (38_)

  • 1.7 TD 10/1995 - 12/1998 60kW 82HP 1686cm3 X 17 DT (TC4EE1)

PEUGEOT

PEUGEOT 4007 (GP_)

  • 2.4 16V 01/2008 - 125kW 170HP 2360cm3 SFZ (4B12-MMC), SFY (4B12-MMC)

PEUGEOT 4008

  • 1.6 05/2012 - 86kW 117HP 1590cm3
  • 1.8 HDi AWC 05/2012 - 110kW 150HP 1798cm3

PROTON

PROTON PERSONA 300 (C9_M)

  • 316 03/1996 - 70kW 95HP 1597cm3 4 G 92
  • 316 GLXi 03/1996 - 83kW 113HP 1597cm3 4 G 92

PROTON PERSONA 400 (C9_S)

  • 415 GLi/GLSi 01/1994 - 66kW 90HP 1468cm3 4 G 15
  • 416 GLXi 01/1994 - 83kW 113HP 1597cm3 4 G 92
  • 418 05/1996 - 85kW 115HP 1834cm3 4 G 93 (DOHC)

PROTON PERSONA 400 Hatchback (C9_C, C9_S)

  • 415 GLi/GLSi 01/1994 - 66kW 90HP 1468cm3 4 G 15
  • 416 i 12/1995 - 70kW 95HP 1597cm3 4 G 92
  • 416 GLXi 01/1994 - 83kW 113HP 1597cm3 4 G 92
  • 418 GLXi 05/1996 - 85kW 115HP 1834cm3 4 G 93 (DOHC)

ROVER

ROVER 200 Coupe (XW)

  • 216 10/1992 - 06/1999 90kW 122HP 1590cm3 D 16 A8

ROVER 200 Hatchback (XW)

  • 216 GSi 10/1989 - 10/1995 82kW 112HP 1590cm3 D 16 Z2
  • 216 GTi 09/1990 - 10/1995 90kW 122HP 1590cm3 D 16 A8

ROVER 400 (RT)

  • 416 Si 05/1995 - 03/2000 83kW 113HP 1590cm3 D 16 Y2

ROVER 400 (XW)

  • 416 GSI 04/1990 - 04/1995 82kW 112HP 1590cm3 D 16 Z2
  • 416 GTI 04/1990 - 04/1995 90kW 122HP 1590cm3 D 16 A8

ROVER 400 Hatchback (RT)

  • 416 Si 06/1995 - 03/2000 83kW 113HP 1590cm3 D 16 Y2

ROVER 400 Tourer (XW)

  • 1.6 i 05/1994 - 11/1998 82kW 112HP 1590cm3 D 16 Z2
  • 1.6 i 05/1994 - 11/1998 90kW 122HP 1590cm3 D 16 A8
  • 1.8 i 06/1996 - 11/1998 107kW 146HP 1796cm3 18 K4K

ROVER 600 (RH)

  • 618 i/Si 03/1996 - 02/1999 85kW 115HP 1850cm3 F 18 A3
  • 620 i 08/1993 - 06/1996 85kW 115HP 1997cm3 F 20 Z2
  • 620 Si 08/1993 - 02/1999 96kW 131HP 1997cm3 F 20 Z1
  • 623 Si 08/1993 - 02/1999 116kW 158HP 2259cm3 H 23 A3

ROVER CABRIOLET (XW)

  • 216 1.6i 16V 01/1996 - 11/1999 82kW 111HP 1588cm3 16 K4F
  • 216 1.6i 01/1992 - 11/1999 90kW 122HP 1590cm3 D 16 A8

ROVER COUPE

  • 1.6 16 V 03/1996 - 11/1999 82kW 111HP 1588cm3 16 K4F

SMART

SMART FORFOUR (454)

  • 1.1 (454.030) 01/2004 - 06/2006 55kW 75HP 1124cm3 M 134.910
  • 1.3 (454.031) 01/2004 - 06/2006 70kW 95HP 1332cm3 M 135.930
  • 1.5 (454.032) 01/2004 - 06/2006 80kW 109HP 1499cm3 M 135.950
  • 1.5 (454.032) 01/2004 - 06/2006 90kW 122HP 1499cm3 M 135.950

SUBARU

SUBARU BRZ

  • 2.0 06/2012 - 147kW 200HP 1998cm3 FA20, FA20D

SUBARU FORESTER (SJ)

  • 2.0 X AWD 03/2013 - 110kW 150HP 1995cm3 FB20
  • 2.0 XT AWD 03/2013 - 177kW 241HP 1998cm3 FA20

SUBARU IMPREZA Hatchback (GP)

  • 1.6 i AWD 06/2012 - 84kW 114HP 1600cm3 FB16

SUBARU JUSTY I (KAD)

  • 1000 05/1987 - 10/1995 37kW 50HP 998cm3 EF10
  • 1000 4WD (KAD-A) 05/1987 - 11/1994 37kW 50HP 998cm3 EF10
  • 1000 11/1984 - 06/1989 40kW 54HP 998cm3 EF10
  • 1000 4WD (KAD-A) 11/1984 - 12/1990 40kW 54HP 998cm3 EF10

SUBARU OUTBACK (BM, BR)

  • 2.5 i AWD 01/2013 - 127kW 173HP 2498cm3 FB25B

SUBARU REX I

  • 550 08/1977 - 08/1981 23kW 31HP 544cm3 EK23

SUBARU REX II

  • 550 08/1981 - 06/1987 23kW 31HP 544cm3 EK23
  • 550 4WD 08/1983 - 06/1987 23kW 31HP 544cm3 EK23
  • 550 Turbo 07/1984 - 06/1987 30kW 41HP 544cm3
  • 700 08/1982 - 06/1989 27kW 37HP 665cm3 EK42

SUBARU XV

  • 1.6 i AWD 03/2012 - 84kW 114HP 1600cm3 FB16
  • 2.0 i AWD 03/2012 - 110kW 150HP 1995cm3 FB20B
  • 2.0 D AWD 03/2012 - 108kW 147HP 1998cm3 EE20, EE20Z

TOYOTA

TOYOTA GT 86 Coupe (ZN6_)

  • 2.0 GT 03/2012 - 147kW 200HP 1998cm3 FA20, FA20D

VOLVO

VOLVO S40 I (VS)

  • 1.8 i 06/2001 - 12/2003 90kW 122HP 1834cm3 B 4184 SJ
  • 1.8 i 03/1998 - 12/2003 92kW 125HP 1834cm3 B 4184 SM

VOLVO V40 Kombi (VW)

  • 1.8 i 06/2001 - 06/2004 90kW 122HP 1834cm3 B 4184 SJ
  • 1.8 i 03/1998 - 06/2004 92kW 125HP 1834cm3 B 4184 SM

ZASTAVA

ZASTAVA 10 (188)

  • 1.2 60 10/2005 - 44kW 60HP 1242cm3 188 A4.000
Kód tovaru: FRM-PH5317
Olejový filter
FRAM PH5317
Nedostupný
Vyberte si alternatívny produkt
z katalógu autodielov.
Máte otázku k produktu?
x

Olejový filter FRAM PH5317

Máte otázku k tomuto produktu?
Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.









Vyplňte všetky polia
O D O S L A N É
Vyhľadávanie filtrov na auto