Vyberte si motorový olej Motorové oleje CASTROL Motorové oleje TOTAL Motorové oleje ELF Motorové oleje BP Motorové oleje ARAL Motorové oleje GM Dexos2 pre Opel, Chevrolet a Saab Motorové oleje MAZDA


Olejový filter FRAM PH6811

Olejový filter FRAM PH6811Olejový filter FRAM PH6811 - obr. 2
Náhrada za PH9448
  • Vonkajší priemer [mm]: 76
  • Pripojovací závit: M20x1,5
  • Výška [mm]: 80

Produkt je momentálne nedostupný.
Vyberte si náhradu, alebo nájdite alternatívny produkt v katalógu autodielov.
Olejový filter KAMOKA F104701
Cena s DPH: 2,22 €
Cena bez DPH: 1,85 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter MEYLE 32-14 322 0007
Cena s DPH: 2,81 €
Cena bez DPH: 2,34 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter JAPANPARTS FO-599S
Cena s DPH: 2,86 €
Cena bez DPH: 2,38 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter MEYLE 35-14 322 0002
Cena s DPH: 2,99 €
Cena bez DPH: 2,49 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter CHAMPION COF100208S
Cena s DPH: 3,29 €
Cena bez DPH: 2,74 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter SOFIMA S 3258 R
Cena s DPH: 3,54 €
Cena bez DPH: 2,95 €
ks
Na sklade 2 ks
Olejový filter CHAMPION COF100110S
Cena s DPH: 3,55 €
Cena bez DPH: 2,96 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter MISFAT Z243
Cena s DPH: 3,56 €
Cena bez DPH: 2,97 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter BLUE PRINT ADC42112
Cena s DPH: 3,70 €
Cena bez DPH: 3,08 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter MANN-FILTER W 811/80
Cena s DPH: 3,84 €
Cena bez DPH: 3,20 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter BOSCH 0 451 103 316
Cena s DPH: 4,00 €
Cena bez DPH: 3,33 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter MECAFILTER ELH4264
Cena s DPH: 4,14 €
Cena bez DPH: 3,45 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter VALEO 586022
Cena s DPH: 4,22 €
Cena bez DPH: 3,52 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter MECAFILTER ELH4146
Cena s DPH: 4,25 €
Cena bez DPH: 3,54 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter MECAFILTER ELH4293
Cena s DPH: 4,44 €
Cena bez DPH: 3,70 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter FILTRON OP617
Cena s DPH: 4,56 €
Cena bez DPH: 3,80 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter CLEAN FILTERS DO 324
Cena s DPH: 4,58 €
Cena bez DPH: 3,82 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter MECAFILTER ELH4143
Cena s DPH: 4,73 €
Cena bez DPH: 3,94 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter COOPERSFIAAM FILTERS FT5447
Cena s DPH: 4,74 €
Cena bez DPH: 3,95 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter MULLER FILTER FO96
Cena s DPH: 4,88 €
Cena bez DPH: 4,07 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter KNECHT OC 205
Cena s DPH: 4,90 €
Cena bez DPH: 4,08 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter BOSCH 0 986 452 036
Cena s DPH: 5,08 €
Cena bez DPH: 4,23 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter KNECHT OC 230
Cena s DPH: 5,08 €
Cena bez DPH: 4,23 €
ks
Na sklade 1 ks
Olejový filter FILTRON OP558/1
Cena s DPH: 5,15 €
Cena bez DPH: 4,29 €
ks
Na sklade 5 ks
Olejový filter WIX FILTERS WL7171
Cena s DPH: 5,17 €
Cena bez DPH: 4,31 €
ks
Na sklade 1 ks
Olejový filter PURFLUX LS489A
Cena s DPH: 5,33 €
Cena bez DPH: 4,44 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter VALEO 586017
Cena s DPH: 5,40 €
Cena bez DPH: 4,50 €
ks
Na sklade 4 ks
Olejový filter MANN-FILTER W 815/80
Cena s DPH: 5,58 €
Cena bez DPH: 4,65 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter FILTRON OP633
Cena s DPH: 5,69 €
Cena bez DPH: 4,74 €
ks
Na sklade 3 ks
Olejový filter VALEO 586060
Cena s DPH: 6,02 €
Cena bez DPH: 5,02 €
ks
Na sklade > 5 ks
Olejový filter MAGNETI MARELLI 152071758725
Cena s DPH: 6,13 €
Cena bez DPH: 5,11 €
ks
Na sklade 1 ks
Odosielame za 2-3 dni
Olejový filter MANN-FILTER W 8017
Cena s DPH: 6,48 €
Cena bez DPH: 5,40 €
ks
Na sklade 5 ks
FORD: 5003455
FORD: B63114302
FORD: 5022798
FORD: 5018026
FORD: 5005079
FORD: 3255958
FORD: 880X6714CA
FORD: 5020028
FORD: 5013388
FORD: 3256521
FORD: A770X6714FA
FORD: 5021023
FORD: 5016785
HONDA: 15400PR3004
HONDA: 15400PH1F03
HONDA: 15400RVAF01
HONDA: 15400PR3406
HONDA: 15400PR3014
HONDA: 15400PR3000
HONDA: 032414300
HONDA: 15400ZJ1004
HONDA: 15400PT7005
HONDA: 15400PR3305
HONDA: 15400PR3003
HONDA: 15400PH1F02
HONDA: 15400PT7006
HONDA: 15400PR3405
HYUNDAI: 2630035504
HYUNDAI: 2630035501
HYUNDAI: S2630035503
HYUNDAI: 2630035056
HYUNDAI: MD071462
HYUNDAI: 2630011200
HYUNDAI: MD001445
HYUNDAI: 15400611003
HYUNDAI: 8942019422
HYUNDAI: 2630035530
HYUNDAI: 2630035502
HYUNDAI: 2630035156
HYUNDAI: S2630035501
HYUNDAI: 2630021000
HYUNDAI: MD030795
HYUNDAI: 2630003000
HYUNDAI: H21A00
HYUNDAI: 2630035531
HYUNDAI: 2630035503
HYUNDAI: 2630035500
HYUNDAI: S2630035502
HYUNDAI: 2630035014
HYUNDAI: MD031805
HYUNDAI: 2630003001
HYUNDAI: K4662010
HYUNDAI: 037023802
HYUNDAI: 263003E010
MAZDA: RFYZ14302
MAZDA: F80223802
MAZDA: RFO323802A
MAZDA: 8FG1238029A
MAZDA: RF0123802A9A
MAZDA: 380872100
MAZDA: PFY214302
MAZDA: 081314300
MAZDA: MCAG602
MAZDA: 037023802
MAZDA: FE3R14302
MAZDA: 025913300
MAZDA: RFY514302
MAZDA: B6YO14300
MAZDA: RF2A14302
MAZDA: 489913300
MAZDA: RF0123802
MAZDA: 145623802
MAZDA: N23123802
MAZDA: 037023803
MAZDA: FEY013Z40
MAZDA: 032413470
MAZDA: RFY614302
MAZDA: B6YO23302
MAZDA: RFO123802
MAZDA: 817323802
MAZDA: RF0123802A
MAZDA: 145623802A
MAZDA: N32623802
MAZDA: 037025802
MAZDA: FEY014302
MAZDA: 032414300
PEUGEOT: 1109F7
SUBARU: 380874100
SUBARU: 420335410
SUBARU: 15208AA030
SUBARU: 15208AA031
TOYOTA: 308872100
AC: X4008E
ASIA MOTORS: K71023820
GENERAL MOTORS: 5650301
GENERAL MOTORS: 894430411
GENERAL MOTORS: 894456741
GENERAL MOTORS: 94314263
GENERAL MOTORS: 8941357471
GENERAL MOTORS: 942016007
GENERAL MOTORS: 8914194180
GENERAL MOTORS: 93156214
GENERAL MOTORS: 649014
GENERAL MOTORS: 90485457
GENERAL MOTORS: VOF228
GENERAL MOTORS: 649008
GENERAL MOTORS: 8972093062
GENERAL MOTORS: 97167973
GENERAL MOTORS: 5650304
GENERAL MOTORS: 8944304110
GENERAL MOTORS: 8944567410
GENERAL MOTORS: 94430411
GENERAL MOTORS: 8941494180
GENERAL MOTORS: 942019422
GENERAL MOTORS: 8931567500
GENERAL MOTORS: 93156667
GENERAL MOTORS: 650306
GENERAL MOTORS: 90541163
GENERAL MOTORS: VOF693
GENERAL MOTORS: 649010
GENERAL MOTORS: 90484547
GENERAL MOTORS: 97209306
GENERAL MOTORS: 5650327
GENERAL MOTORS: 8944567411
GENERAL MOTORS: 94456741
GENERAL MOTORS: 8944110840
GENERAL MOTORS: 8944304111
GENERAL MOTORS: 94243502
GENERAL MOTORS: 8941110840
GENERAL MOTORS: 93156768
GENERAL MOTORS: 650393
GENERAL MOTORS: 91151708
GENERAL MOTORS: 649011
GENERAL MOTORS: 90485456
GENERAL MOTORS: H94201942
GENERAL MOTORS: 649007
GENERAL MOTORS: 8944567412
GENERAL MOTORS: 94459700
CHRYSLER: MD084693
CHRYSLER: 4494477
IVECO: J1317004
IVECO: J1314018
IVECO: J1313015
IVECO: J1315015
IVECO: J1313030
IVECO: J1317003
IVECO: J1314012
IVECO: J1313002
LOTUS: A100E6085S
LOTUS: B100E6085S
MITSUBISHI: MD136790
MITSUBISHI: MD084693
MITSUBISHI: MD007360
MITSUBISHI: K9665400
MITSUBISHI: MM409365
MITSUBISHI: 4063396
MITSUBISHI: MD352626
MITSUBISHI: 1230A151
MITSUBISHI: MD322408
MITSUBISHI: MD097003
MITSUBISHI: MD01445
MITSUBISHI: MB135737
MITSUBISHI: MN409365
MITSUBISHI: K4662010
MITSUBISHI: MD356000
MITSUBISHI: 3414070100
MITSUBISHI: MD322508
MITSUBISHI: MD136466
MITSUBISHI: MD071462
MITSUBISHI: MD007095
MITSUBISHI: XD00145
MITSUBISHI: K965400
MITSUBISHI: ME017440
MITSUBISHI: 3454001300
MITSUBISHI: MD348631
PROTON: MD031805
PROTON: 414505
ROVER: FDU2849
ROVER: FDU1069
ROVER: FDU1528
ROVER/AUSTIN: FH1037

FORD

FORD ECONOVAN Box (KAA)

  • 2.0 D 03/1986 - 03/1992 41kW 56HP 1998cm3 RF

HYUNDAI

HYUNDAI ACCENT II (LC)

  • 1.3 08/2002 - 11/2005 62kW 84HP 1341cm3 G4EH
  • 1.3 01/2000 - 11/2005 63kW 86HP 1341cm3 G4EA
  • 1.5 01/2000 - 11/2005 66kW 90HP 1495cm3 G4EB
  • 1.5 09/2000 - 11/2005 75kW 102HP 1495cm3 G4EC-G

HYUNDAI ACCENT II Sedan (LC)

  • 1.3 01/2000 - 11/2005 55kW 75HP 1341cm3 G4EA
  • 1.3 01/2000 - 11/2005 63kW 86HP 1341cm3 G4EA

HYUNDAI ACCENT III (MC)

  • 1.4 GL 11/2005 - 11/2010 71kW 97HP 1399cm3 G4EE
  • 1.6 GLS 11/2005 - 11/2010 82kW 112HP 1599cm3 G4ED

HYUNDAI ACCENT III Sedan (MC)

  • 1.6 GLS 11/2005 - 11/2010 82kW 112HP 1599cm3 G4ED

HYUNDAI ACCENT IV Sedan (RB)

  • 1.6 11/2010 - 91kW 123HP 1591cm3 G4FC

HYUNDAI COUPE (GK)

  • 1.6 16V 03/2002 - 08/2009 77kW 105HP 1599cm3 G4ED-G
  • 1.6 16V 03/2002 - 08/2009 79kW 107HP 1599cm3 G4ED-G
  • 2.0 08/2001 - 08/2009 100kW 136HP 1975cm3 G4GC-G
  • 2.0 03/2002 - 08/2009 102kW 139HP 1975cm3 G4GC-G
  • 2.0 GLS 02/2003 - 08/2009 105kW 143HP 1975cm3 G4GC-G
  • 2.7 V6 01/2007 - 08/2009 121kW 165HP 2656cm3 G6BA-G
  • 2.7 V6 03/2002 - 08/2009 123kW 167HP 2656cm3 G6BA-G

HYUNDAI COUPE (RD)

  • 2.0 16V 03/2001 - 04/2002 99kW 135HP 1975cm3 G4DF
  • 2.0 16V 08/1996 - 04/2002 102kW 139HP 1975cm3 G4GF

HYUNDAI ELANTRA (XD)

  • 1.6 05/2003 - 07/2006 77kW 105HP 1599cm3 G4ED-G
  • 1.6 06/2000 - 07/2006 79kW 107HP 1599cm3 G4ED-G
  • 1.8 06/2000 - 07/2006 97kW 132HP 1795cm3 G4BB, G4GB
  • 2.0 06/2000 - 07/2006 102kW 139HP 1975cm3 G4GC-G
  • 2.0 06/2000 - 07/2006 104kW 141HP 1975cm3 G4GC
  • 2.0 10/2003 - 07/2006 105kW 143HP 1975cm3 G4GC

HYUNDAI ELANTRA Sedan (MD, UD)

  • 1.6 06/2011 - 12/2015 97kW 132HP 1591cm3 G4FG

HYUNDAI ELANTRA Sedan (XD)

  • 1.6 06/2000 - 07/2006 66kW 90HP 1599cm3 G4GR
  • 1.6 05/2003 - 07/2006 77kW 105HP 1599cm3 G4ED-G
  • 1.6 06/2000 - 07/2006 79kW 107HP 1599cm3 G4ED-G
  • 1.8 06/2000 - 07/2006 97kW 132HP 1795cm3 G4BB, G4GB
  • 2.0 06/2000 - 07/2006 102kW 139HP 1975cm3 G4GC-G
  • 2.0 06/2000 - 07/2006 104kW 141HP 1975cm3 G4GC
  • 2.0 10/2003 - 07/2006 105kW 143HP 1975cm3 G4GC

HYUNDAI EQUUS / CENTENNIAL

  • 4.5 10/1999 - 09/2003 195kW 265HP 4498cm3 8A80

HYUNDAI GALLOPER I

  • 3.0 V6 08/1991 - 07/1998 104kW 141HP 2972cm3 6G72

HYUNDAI GALLOPER II (JK-01)

  • 3.0 V6 08/1998 - 12/2003 104kW 141HP 2972cm3 G6AT

HYUNDAI GETZ (TB)

  • 1.3 i 09/2002 - 03/2004 60kW 82HP 1341cm3 G4EA
  • 1.3 09/2003 - 09/2005 63kW 85HP 1341cm3 G4EA
  • 1.4 i 08/2005 - 12/2010 71kW 97HP 1399cm3 G4EE
  • 1.6 09/2002 - 09/2005 77kW 106HP 1599cm3 G4ED-G

HYUNDAI GRANDEUR (TG)

  • 2.7 05/2006 - 10/2010 141kW 192HP 2656cm3 G6BA

HYUNDAI H-1 / STAREX

  • 2.4 06/1997 - 04/2004 82kW 112HP 2351cm3 G4CS
  • 2.4 4WD 02/1998 - 04/2004 82kW 112HP 2351cm3 G4CS

HYUNDAI H-1 Box

  • 2.4 03/2000 - 04/2004 82kW 112HP 2351cm3 G4CS

HYUNDAI MATRIX (FC)

  • 1.6 06/2001 - 08/2010 76kW 103HP 1599cm3 G4ED-G
  • 1.8 06/2001 - 08/2010 90kW 122HP 1795cm3 G4GB-G

HYUNDAI PONY (X-2)

  • 1.5 i 10/1989 - 01/1995 61kW 83HP 1468cm3 G15B, G4DJ
  • 1.5 i 10/1989 - 01/1995 62kW 84HP 1468cm3 G15B, G4DJ

HYUNDAI PONY / EXCEL Sedan (X-2)

  • 1.5 i 01/1990 - 01/1995 61kW 83HP 1468cm3 G15B, G4DJ

HYUNDAI S COUPE (SLC)

  • 1.5 i 02/1990 - 05/1996 62kW 84HP 1468cm3 G15B, G4DJ

HYUNDAI SANTA FÉ I (SM)

  • 2.0 08/2001 - 03/2006 99kW 135HP 1997cm3 G4BP
  • 2.4 16V 02/2001 - 03/2006 100kW 136HP 2351cm3 G4JS-G
  • 2.4 16V 4x4 02/2001 - 03/2006 100kW 136HP 2351cm3 G4JS-G
  • 2.4 16V 02/2001 - 03/2006 107kW 146HP 2351cm3 G4JS-G
  • 2.4 16V 4x4 02/2001 - 03/2006 107kW 146HP 2351cm3 G4JS-G
  • 2.7 V6 4x4 02/2001 - 03/2006 127kW 173HP 2656cm3 G6BA-G

HYUNDAI SANTA FÉ II (CM)

  • 2.7 03/2006 - 12/2012 125kW 170HP 2657cm3 G6BA
  • 2.7 4x4 03/2006 - 12/2012 125kW 170HP 2657cm3 G6BA
  • 2.7 V6 GLS 4x4 03/2006 - 12/2009 139kW 189HP 2656cm3 G6EA
  • 2.7 V6 GLS 03/2006 - 12/2009 139kW 189HP 2656cm3 G6EA

HYUNDAI SANTA FÉ III (DM)

  • 2.4 GDI 05/2015 - 138kW 188HP 2359cm3 G4KJ

HYUNDAI SANTAMO

  • 2.0 16V 05/1999 - 12/2002 102kW 139HP 1997cm3 G4JP
  • 2.0 16V 4x4 05/1999 - 12/2002 102kW 139HP 1997cm3 G4CP, G4CP-D

HYUNDAI SONATA III (Y-3)

  • 1.8 i 05/1993 - 06/1998 72kW 98HP 1796cm3 G4CM
  • 2.0 i 08/1996 - 06/1998 70kW 95HP 1997cm3 G4EP

HYUNDAI SONATA IV (EF)

  • 2.0 16V 10/2001 - 11/2004 96kW 131HP 1997cm3 G4JP-EG

HYUNDAI TERRACAN (HP)

  • 3.5 i V6 4WD 12/2001 - 12/2006 143kW 194HP 3497cm3 G6CU

HYUNDAI TRAJET (FO)

  • 2.0 01/2004 - 07/2008 103kW 140HP 1975cm3 G4GC-G
  • 2.0 03/2000 - 07/2008 100kW 136HP 1997cm3 G4JP-G
  • 2.7 V6 09/2000 - 07/2008 127kW 173HP 2656cm3 G6BA-G

HYUNDAI TUCSON (JM)

  • 2.0 08/2004 - 03/2010 104kW 141HP 1975cm3 G4GC
  • 2.0 All-wheel Drive 08/2004 - 03/2010 104kW 141HP 1975cm3 G4GC
  • 2.7 All-wheel Drive 08/2004 - 03/2010 129kW 175HP 2656cm3 G6BA-G

HYUNDAI TUCSON (TLE)

  • 1.6 T-GDI All-wheel Drive 06/2015 - 130kW 177HP 1591cm3 G4FJ
  • 1.6 T-GDI 06/2015 - 130kW 177HP 1591cm3 G4FJ

HYUNDAI VELOSTER (FS)

  • 1.6 MPI 04/2011 - 97kW 132HP 1591cm3 G4FG
  • 1.6 GDI 03/2011 - 103kW 140HP 1591cm3 G4FD
  • 1.6 T-GDI 10/2012 - 137kW 186HP 1591cm3 G4FJ

HYUNDAI XG (XG)

  • 250 12/1998 - 12/2005 120kW 163HP 2493cm3 G6AV, G6BV
  • 30 12/1998 - 12/2005 138kW 188HP 2972cm3 G6CT-G
  • 350 10/2002 - 12/2005 145kW 197HP 3497cm3 G6CU

HYUNDAI i20 (PB, PBT)

  • 1.4 09/2008 - 12/2015 74kW 101HP 1396cm3 G4FA
  • 1.6 09/2008 - 12/2012 93kW 126HP 1591cm3 G4FC

HYUNDAI i30 (FD)

  • 1.4 10/2007 - 11/2011 77kW 105HP 1396cm3 G4FA
  • 1.4 10/2007 - 11/2011 80kW 109HP 1396cm3 G4FA
  • 1.6 10/2007 - 11/2011 85kW 116HP 1591cm3 G4FC
  • 1.6 10/2007 - 11/2011 90kW 122HP 1591cm3 G4FC
  • 1.6 02/2008 - 11/2011 93kW 126HP 1591cm3 G4FC
  • 2.0 10/2007 - 11/2011 105kW 143HP 1975cm3 G4GC-G

HYUNDAI i30 (GD)

  • 1.4 12/2011 - 73kW 99HP 1396cm3 G4FA
  • 1.4 12/2014 - 74kW 101HP 1368cm3 G4LC
  • 1.6 01/2012 - 88kW 120HP 1591cm3 G4FC
  • 1.6 GDI 12/2011 - 95kW 129HP 1591cm3 G4FG
  • 1.6 GDI 12/2011 - 99kW 135HP 1591cm3 G4FD
  • 1.6 T-GDI 01/2015 - 137kW 186HP 1591cm3 G4FJ

HYUNDAI i30 CW (FD)

  • 1.4 11/2009 - 06/2012 80kW 109HP 1396cm3 G4FA
  • 1.6 02/2008 - 06/2012 90kW 122HP 1591cm3 G4FC
  • 1.6 02/2008 - 06/2012 93kW 126HP 1591cm3 G4FC
  • 2.0 02/2008 - 06/2012 105kW 143HP 1975cm3 G4GC-G

HYUNDAI i30 CW (GD)

  • 1.4 06/2012 - 73kW 99HP 1396cm3 G4FA
  • 1.4 01/2015 - 74kW 101HP 1368cm3 G4LC
  • 1.6 06/2012 - 88kW 120HP 1591cm3 G4FG
  • 1.6 06/2012 - 95kW 129HP 1591cm3 G4FG
  • 1.6 GDI 06/2012 - 99kW 135HP 1591cm3 G4FD

HYUNDAI i30 Coupe

  • 1.4 05/2013 - 73kW 99HP 1396cm3 G4FA
  • 1.4 12/2014 - 74kW 101HP 1368cm3 G4LC
  • 1.6 T-GDI 01/2015 - 137kW 186HP 1591cm3 G4FJ
  • 1.6 GDI 05/2013 - 99kW 135HP 1591cm3 G4FD

HYUNDAI i40 (VF)

  • 2.0 GDi 12/2014 - 121kW 165HP 1999cm3 G4NC, G4NA

HYUNDAI i40 CW (VF)

  • 1.6 GDI 07/2011 - 99kW 135HP 1591cm3 G4FD
  • 2.0 GDi 12/2014 - 121kW 165HP 1999cm3 G4NC, G4NA

HYUNDAI ix20 (JC)

  • 1.4 11/2010 - 66kW 90HP 1396cm3 G4FA
  • 1.6 11/2010 - 92kW 125HP 1591cm3 G4FC

HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH)

  • 1.6 11/2010 - 99kW 135HP 1591cm3 G4FD
  • 2.0 01/2010 - 120kW 163HP 1998cm3 G4KD
  • 2.0 4WD 01/2010 - 120kW 163HP 1998cm3 G4KD
  • 2.0 GDi 08/2013 - 122kW 166HP 1999cm3 G4NC
  • 2.0 GDi 4WD 08/2013 - 122kW 166HP 1999cm3 G4NC

ISUZU

ISUZU FASTER (KB)

  • 2.0 (KB28) 06/1985 - 12/1988 58kW 79HP 1949cm3 G200Z
  • 2.0 4WD (KB48) 06/1985 - 12/1988 58kW 79HP 1949cm3 G200Z

ISUZU GEMINI

  • 1.6 01/1990 - 12/1993 97kW 132HP 1588cm3 4XE1-WU
  • 1.6 01/1990 - 12/1993 132kW 180HP 1588cm3 4XE1-WUT
  • 1.8 01/1990 - 12/1993 105kW 143HP 1809cm3 4XF1

ISUZU GEMINI Sedan

  • 1.6 i 01/1990 - 12/1993 97kW 132HP 1588cm3 4XE1-WU
  • 1.6 i Turbo 01/1990 - 12/1993 132kW 180HP 1588cm3 4XE1-WUT
  • 1.8 01/1990 - 12/1993 105kW 143HP 1809cm3 4XF1

ISUZU IMPULSE

  • 1.6 01/1990 - 12/1993 71kW 97HP 1588cm3 4XE1-V
  • 1.6 01/1990 - 12/1993 120kW 163HP 1588cm3 4XE1-XUT

ISUZU MIDI Box (98000N)

  • 2.0 06/1988 - 08/1992 61kW 83HP 1995cm3 4ZC1
  • 2.0 4WD 06/1988 - 08/1992 61kW 83HP 1995cm3 4ZC1
  • 2.2 D 06/1988 - 08/1992 45kW 61HP 2189cm3 4FD1
  • 2.2 D 4WD 06/1988 - 08/1992 45kW 61HP 2189cm3 4FD1
  • 2.4 TD 09/1992 - 07/1996 56kW 76HP 2380cm3 4FG1T

ISUZU MIDI Bus (94000, 98000)

  • 2.0 (98000) 06/1988 - 08/1992 61kW 83HP 1995cm3 4ZC1
  • 2.0 4WD (94000) 06/1988 - 08/1992 61kW 83HP 1995cm3 4ZC1
  • 2.0 TD (98000) 01/1989 - 08/1992 51kW 69HP 1995cm3 4FC1T
  • 2.2 D (98000) 06/1988 - 08/1992 45kW 61HP 2189cm3 4FD1
  • 2.2 D 4WD (94000) 06/1988 - 08/1992 45kW 61HP 2189cm3 4FD1
  • 2.4 D (98000) 01/1994 - 07/1996 56kW 76HP 2380cm3 4FG1T

ISUZU MIDI Van (94000, 98000)

  • 2.0 (98000) 06/1988 - 08/1992 61kW 83HP 1995cm3 4ZC1
  • 2.0 4WD (94000) 06/1988 - 08/1992 61kW 83HP 1995cm3 4ZC1
  • 2.0 TD (98000) 01/1989 - 08/1992 51kW 69HP 1995cm3 4FC1T
  • 2.2 D (98000) 06/1988 - 08/1992 45kW 61HP 2189cm3 4FD1
  • 2.2 D 4WD (94000) 06/1988 - 08/1992 45kW 61HP 2189cm3 4FD1
  • 2.4 TD (98000) 01/1994 - 07/1996 56kW 76HP 2380cm3 4FG1T

ISUZU TROOPER

  • 3.0 DTI 05/1998 - 08/2004 117kW 159HP 2999cm3 4JX1

ISUZU TROOPER Open Off-Road Vehicle

  • 3.0 DTI 04/2000 - 08/2004 118kW 160HP 2999cm3 4JX1T

KIA

KIA

  • 09/2016 - 77kW 105HP 1580cm3
  • 09/2016 - 120kW 163HP 1999cm3
  • 09/2016 - 180kW 245HP 1998cm3 G4KH
  • KIA BESTA Box

    • 2.2 D 02/1996 - 12/2003 48kW 65HP 2184cm3 R2

    KIA CARENS II (FJ)

    • 1.6 07/2002 - 77kW 105HP 1594cm3 GA6D
    • 1.8 07/2002 - 93kW 126HP 1793cm3 TB
    • 2.0 CVVT 08/2004 - 102kW 139HP 1975cm3 G4GC

    KIA CARENS III (UN)

    • 1.6 CVVT 10/2010 - 93kW 126HP 1591cm3 G4FC
    • 1.6 CVVT 08/2009 - 97kW 132HP 1591cm3 G4FC
    • 2.0 CVVT 09/2006 - 106kW 144HP 1998cm3 G4KA

    KIA CARENS IV

    • 1.6 GDi 03/2013 - 99kW 135HP 1591cm3 G4FD
    • 2.0 GDi 03/2013 - 122kW 166HP 1999cm3 G4NC
    • 2.0 GDi 03/2013 - 130kW 177HP 1999cm3 G4NC

    KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ)

    • 2.7 V6 06/2006 - 139kW 189HP 2656cm3 G6EA

    KIA CEE'D (JD)

    • 1.4 CVVT 05/2012 - 66kW 90HP 1396cm3 G4FA-L
    • 1.4 CVVT 05/2012 - 73kW 100HP 1396cm3 G4FA
    • 1.4 MPI 04/2015 - 74kW 101HP 1368cm3 G4LC
    • 1.6 GDI 05/2012 - 99kW 135HP 1591cm3 G4FD

    KIA CEE'D Hatchback (ED)

    • 1.4 CVVT 06/2010 - 12/2012 66kW 90HP 1396cm3 G4FA-L
    • 1.4 12/2006 - 12/2012 77kW 105HP 1396cm3 G4FA
    • 1.4 12/2006 - 12/2012 80kW 109HP 1396cm3 G4FA
    • 1.6 09/2007 - 12/2012 85kW 115HP 1591cm3 G4FC
    • 1.6 12/2006 - 12/2012 90kW 122HP 1591cm3 G4FC
    • 1.6 02/2008 - 12/2012 93kW 126HP 1591cm3 G4FC
    • 2.0 12/2006 - 12/2012 105kW 143HP 1975cm3 G4GC

    KIA CEE'D SW (ED)

    • 1.4 CVVT 07/2009 - 12/2012 66kW 90HP 1396cm3 G4FA-L
    • 1.4 10/2010 - 12/2012 77kW 105HP 1396cm3 G4FA
    • 1.4 09/2007 - 12/2012 80kW 109HP 1396cm3 G4FA
    • 1.6 09/2007 - 11/2012 85kW 115HP 1591cm3 G4FC
    • 1.6 09/2007 - 12/2012 90kW 122HP 1591cm3 G4FC
    • 1.6 09/2007 - 12/2012 93kW 126HP 1591cm3 G4FC
    • 2.0 09/2007 - 12/2012 105kW 143HP 1975cm3 G4GC

    KIA CEE`D Sportswagon (JD)

    • 1.4 CVVT 09/2012 - 73kW 100HP 1396cm3 G4FA
    • 1.4 MPI 04/2015 - 74kW 101HP 1368cm3 G4LC
    • 1.6 GDI 09/2012 - 99kW 135HP 1591cm3 G4FD

    KIA CERATO (LD)

    • 1.6 07/2004 - 77kW 105HP 1599cm3 G4ED
    • 2.0 04/2004 - 105kW 143HP 1975cm3 G4GC

    KIA CERATO Sedan (LD)

    • 1.6 05/2006 - 90kW 122HP 1591cm3 G4FC
    • 1.6 04/2004 - 77kW 105HP 1599cm3 G4ED
    • 2.0 04/2004 - 105kW 143HP 1975cm3 G4GC

    KIA JOICE

    • 2.0 09/2001 - 88kW 120HP 1997cm3 G4CP
    • 2.0 02/2000 - 102kW 139HP 1997cm3 G4CP

    KIA MAGENTIS (GD)

    • 2.0 05/2001 - 09/2005 100kW 136HP 1997cm3 G4JP
    • 2.5 V6 05/2001 - 124kW 169HP 2493cm3 G6BV

    KIA MAGENTIS (MG)

    • 2.0 11/2005 - 106kW 144HP 1998cm3 G4KA
    • 2.0 07/2009 - 121kW 165HP 1998cm3 G4KD

    KIA OPIRUS (GH)

    • 3.5 09/2003 - 149kW 203HP 3497cm3 G6CU

    KIA OPTIMA

    • 2.0 CVVL 03/2012 - 121kW 165HP 1999cm3 G4KD
    • 2.0 CVVL 09/2015 - 120kW 163HP 1999cm3
    • 2.0 03/2012 - 125kW 170HP 1999cm3 G4KD

    KIA PRO CEE'D (ED)

    • 1.4 CVVT 06/2010 - 09/2012 66kW 90HP 1396cm3 G4FA-L
    • 1.4 02/2008 - 09/2012 77kW 105HP 1396cm3 G4FA
    • 1.4 02/2008 - 09/2012 80kW 109HP 1396cm3 G4FA
    • 1.6 02/2008 - 09/2012 90kW 122HP 1591cm3 G4FC
    • 1.6 02/2008 - 09/2012 93kW 126HP 1591cm3 G4FC
    • 2.0 02/2008 - 09/2012 105kW 143HP 1975cm3 G4GC
    • 2.0 LPG 01/2009 - 12/2009 105kW 143HP 1975cm3 G4GC

    KIA PRO CEE´D (JD)

    • 1.4 MPI 04/2015 - 74kW 101HP 1368cm3 G4LC
    • 1.4 CVVT 03/2013 - 73kW 100HP 1396cm3 G4FA
    • 1.6 GDI 03/2013 - 99kW 135HP 1591cm3 G4FD
    • 1.6 GT 06/2013 - 150kW 204HP 1591cm3 G4FJ

    KIA RIO II (JB)

    • 1.4 16V 03/2005 - 71kW 97HP 1399cm3 G4EE
    • 1.5 CRDi 03/2005 - 81kW 110HP 1493cm3 D4FA
    • 1.6 CVVT 03/2005 - 82kW 112HP 1599cm3 G4ED

    KIA RIO II Sedan (JB)

    • 1.4 16V 03/2005 - 71kW 97HP 1399cm3 G4EE
    • 1.6 16V 03/2005 - 82kW 112HP 1599cm3 G4ED
    • 1.5 CRDi 03/2005 - 81kW 110HP 1493cm3 D4FA

    KIA RIO III (UB)

    • 1.4 CVVT 09/2011 - 80kW 109HP 1396cm3 G4FA

    KIA RIO III Sedan (UB)

    • 1.4 CVVT 10/2011 - 80kW 109HP 1396cm3 G4FA

    KIA SORENTO I (JC)

    • 2.4 08/2002 - 102kW 139HP 2351cm3 G4JS

    KIA SORENTO II (XM)

    • 2.4 CVVT 11/2009 - 128kW 174HP 2359cm3 G4KE
    • 2.4 CVVT 4WD 11/2009 - 128kW 174HP 2359cm3 G4KE
    • 2.4 CVVT 10/2012 - 141kW 192HP 2359cm3 G4KJ
    • 2.4 CVVT 4WD 10/2012 - 141kW 192HP 2359cm3 G4KJ
    • 2.4 GDI 10/2012 - 141kW 192HP 2359cm3 G4KJ
    • 2.4 GDI 4WD 10/2012 - 141kW 192HP 2359cm3 G4KJ

    KIA SOUL (AM)

    • 1.6 CVVT 02/2009 - 77kW 105HP 1591cm3 G4FC
    • 1.6 CVVT 02/2009 - 93kW 126HP 1591cm3 G4FC
    • 1.6 GDI 06/2011 - 103kW 140HP 1591cm3 G4FD

    KIA SOUL II (PS)

    • 02/2014 - 91kW 124HP 1591cm3 G4FG
    • 1.6 GDI 02/2014 - 97kW 132HP 1591cm3 G4FD

    KIA SPORTAGE (JE_, KM_)

    • 2.0 i 16V 09/2004 - 104kW 141HP 1975cm3 G4GC
    • 2.0 16V 4WD 09/2004 - 104kW 141HP 1975cm3 G4GC

    KIA SPORTAGE (K00)

    • 2.0 10/2000 - 08/2003 87kW 118HP 1998cm3 FE (16V)
    • 2.0 4WD 10/2000 - 08/2003 87kW 118HP 1998cm3 FE (16V)
    • 2.0 i 16V 10/1999 - 08/2003 94kW 128HP 1998cm3 FE (16V)
    • 2.0 TD 4WD 10/1997 - 08/2003 61kW 83HP 1998cm3 RF

    KIA SPORTAGE (QL)

    • 1.6 GDI 09/2015 - 97kW 132HP 1591cm3 G4FD
    • 1.6 GDI 09/2015 - 130kW 177HP 1591cm3 G4FJ
    • 1.6 GDI 4WD 09/2015 - 130kW 177HP 1591cm3 G4FJ

    KIA SPORTAGE (SL)

    • 1.6 GDI 02/2011 - 99kW 135HP 1591cm3 G4FD
    • 2.0 CVVT 07/2010 - 120kW 163HP 1998cm3 G4KD
    • 2.0 CVVT AWD 07/2010 - 120kW 163HP 1998cm3 G4KD
    • 2.0 GDI 02/2014 - 122kW 166HP 1998cm3 G4NC
    • 2.0 GDI AWD 02/2014 - 122kW 166HP 1998cm3 G4NC

    KIA VENGA (YN)

    • 1.4 CVVT 02/2010 - 66kW 90HP 1396cm3 G4FA-L
    • 1.6 CVVT 02/2010 - 92kW 125HP 1591cm3 G4FC

    LOTUS

LOTUS ELAN

  • 1.6 i 16V Turbo 09/1989 - 11/1995 123kW 167HP 1588cm3 4XE1-T

MAZDA

MAZDA 3 (BL)

  • 2.2 MZR CD 06/2009 - 110kW 150HP 2184cm3 R2AA
  • 2.2 MZR CD 06/2009 - 136kW 185HP 2184cm3 R2AA

MAZDA 3 Sedan (BL)

  • 2.2 MZR CD 06/2009 - 110kW 150HP 2184cm3 R2AA
  • 2.2 MZR CD 06/2009 - 136kW 185HP 2184cm3 R2AA

MAZDA 323 III (BF)

  • 1.7 D 01/1987 - 05/1989 42kW 57HP 1720cm3 PN46

MAZDA 6 (GG)

  • 2.0 DI 08/2002 - 08/2007 89kW 121HP 1998cm3 RF5C
  • 2.0 DI 06/2002 - 08/2007 100kW 136HP 1998cm3 RF5C
  • 2.0 DI 06/2005 - 08/2007 105kW 143HP 1998cm3 RF7J

MAZDA 6 (GH)

  • 2.0 MZR-CD 08/2007 - 103kW 140HP 1998cm3 RF7J
  • 2.2 MZR-CD 01/2009 - 12/2012 92kW 125HP 2184cm3 R2BF
  • 2.2 D 01/2010 - 95kW 129HP 2183cm3 R2BF
  • 2.2 D 01/2010 - 132kW 180HP 2183cm3 R2AA
  • 2.2 MZR-CD 01/2009 - 120kW 163HP 2184cm3 R2AA
  • 2.2 MZR-CD 01/2009 - 136kW 185HP 2184cm3 R2AA

MAZDA 6 Kombi (GH)

  • 2.0 MZR-CD 02/2008 - 103kW 140HP 1998cm3 RF7J
  • 2.2 MZR-CD 01/2009 - 92kW 125HP 2184cm3 R2BF
  • 2.2 D 01/2010 - 95kW 129HP 2183cm3 R2BF
  • 2.2 MRZ-CD 01/2010 - 132kW 180HP 2183cm3 R2AA
  • 2.2 MZR-CD 01/2009 - 120kW 163HP 2184cm3 R2AA
  • 2.2 MZR-CD 01/2009 - 136kW 185HP 2184cm3 R2AA

MAZDA 6 Hatchback (GG)

  • 2.0 DI 08/2002 - 08/2007 89kW 121HP 1998cm3 RF5C
  • 2.0 DI 08/2002 - 08/2007 100kW 136HP 1998cm3 RF5C
  • 2.0 DI 06/2005 - 08/2007 105kW 143HP 1998cm3 RF7J

MAZDA 6 Hatchback (GH)

  • 2.0 MZR-CD 08/2007 - 103kW 140HP 1998cm3 RF7J
  • 2.2 D 01/2010 - 95kW 129HP 2183cm3 R2BF
  • 2.2 MZR-CD 01/2010 - 132kW 180HP 2183cm3 R2AA
  • 2.2 MZR-CD 01/2009 - 92kW 125HP 2184cm3 R2BF
  • 2.2 MZR-CD 01/2009 - 120kW 163HP 2184cm3 R2AA
  • 2.2 MZR-CD 01/2009 - 136kW 185HP 2184cm3 R2AA

MAZDA 6 Station Wagon (GY)

  • 2.0 DI 08/2002 - 08/2007 89kW 121HP 1998cm3 RF5C
  • 2.0 DI 08/2002 - 08/2007 100kW 136HP 1998cm3 RF5C
  • 2.0 DI 06/2005 - 08/2007 105kW 143HP 1998cm3 RF7J

MAZDA 626 II (GC)

  • 2.0 D 01/1983 - 06/1987 46kW 63HP 1998cm3 RF46

MAZDA 626 II Hatchback (GC)

  • 2.0 D 03/1984 - 06/1987 46kW 63HP 1998cm3 RF46

MAZDA E-SERIE Box (SR2)

  • 2200 D 4WD 03/1991 - 05/2003 47kW 64HP 2184cm3 R207, R203

MAZDA E-SERIE Bus (SR1)

  • E2200 D 01/1984 - 02/1988 46kW 63HP 2169cm3 R207

MAZDA E-SERIE Platform/Chassis (SD1, SL)

  • E2000 09/1999 - 09/2004 71kW 97HP 1998cm3 FE (12V)

MAZDA RX 7 I (SA)

  • Wankel 03/1984 - 03/1986 83kW 113HP 1146cm3 12AN2

MITSUBISHI

MITSUBISHI 3000 GT Coupe (Z16A)

  • 3.0 i 24V 4WD (Z16A) 06/1992 - 08/1999 210kW 286HP 2972cm3 6G72 (DOHC 24V)

MITSUBISHI CELESTE (A7_)

  • 1.6 ST (A73) 01/1977 - 06/1981 54kW 73HP 1597cm3 4G32
  • 2.0 GSR (A78) 10/1975 - 06/1981 66kW 90HP 1995cm3 4G52
  • 2.0 GSR (A78) 01/1977 - 06/1981 71kW 97HP 1995cm3 4G52
  • 2.0 GSR (A78) 01/1979 - 06/1981 77kW 105HP 1995cm3 4G52

MITSUBISHI COLT CZC Convertible (RG)

  • 1.5 Turbo 05/2006 - 07/2009 110kW 150HP 1468cm3 4G15T

MITSUBISHI COLT I (A15_A)

  • 1.2 GL (A151A) 12/1978 - 01/1984 40kW 55HP 1244cm3 4G11
  • 1.4 GLX,GT (A152A) 05/1979 - 01/1984 51kW 70HP 1410cm3 4G12
  • 1.4 Turbo (A152A) 09/1981 - 01/1984 77kW 105HP 1410cm3 4G12 T

MITSUBISHI COLT II (C1_A)

  • 1.2 EL,GL (C15A) 02/1984 - 09/1986 40kW 55HP 1198cm3 4G16
  • 1.2 EL,GL (C15A) 09/1986 - 04/1988 44kW 60HP 1198cm3 4G16
  • 1.5 GLX (C12A) 09/1985 - 04/1988 51kW 70HP 1468cm3 G15B
  • 1.5 GLX (C12A) 09/1984 - 04/1988 55kW 75HP 1468cm3 4G15
  • 1.6 Turbo ECi (C13A) 07/1986 - 04/1988 77kW 105HP 1597cm3 G32BT
  • 1.6 Turbo ECi (C13A) 02/1984 - 04/1988 92kW 125HP 1597cm3 4G32 T/C

MITSUBISHI COLT III (C5_A)

  • 1.3 (C51A) 04/1988 - 05/1992 51kW 70HP 1299cm3 4G13 (8V)
  • 1.5 GLXi (C52A) 04/1988 - 05/1992 62kW 84HP 1468cm3 4G15
  • 1.6 GTi 16V (C53A) 04/1988 - 05/1990 91kW 124HP 1596cm3 4G61
  • 1.8 GTi 16V (C58A) CAT 06/1990 - 05/1992 100kW 136HP 1836cm3 4G67

MITSUBISHI COLT LANCER (A7_)

  • 1.2 01/1978 - 09/1979 40kW 55HP 1238cm3 4G36
  • 1.4 01/1978 - 09/1979 50kW 68HP 1439cm3 4G33
  • 1.6 01/1978 - 09/1979 60kW 82HP 1597cm3 4G32 GS

MITSUBISHI COLT LANCER Station Wagon (A7_K)

  • 1.4 01/1978 - 09/1979 50kW 68HP 1439cm3 4G33

MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_)

  • 1.5 16V (CJ2A) 10/1999 - 09/2003 69kW 94HP 1468cm3 4G15 (16V)

MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A)

  • 1.5 CZT 03/2005 - 06/2012 110kW 150HP 1468cm3 4G15T

MITSUBISHI CORDIA (A21_A, AB)

  • 1.6 GSL (A212A) 10/1982 - 12/1986 55kW 75HP 1597cm3 4G32
  • 1.6 Turbo (A212A) 10/1982 - 05/1985 84kW 114HP 1597cm3 4G32 T
  • 1.6 Turbo (A212A) 07/1983 - 05/1985 85kW 116HP 1597cm3 4G32 T
  • 1.8 GSL (A215A) 10/1986 - 12/1986 66kW 90HP 1755cm3 4G37
  • 1.8 Turbo ECi (A213A) 10/1984 - 12/1986 100kW 136HP 1795cm3 4G62 T

MITSUBISHI CORDIA (AC)

  • 1.8 11/1984 - 07/1989 66kW 90HP 1738cm3 4G37
  • 1.8 Turbo 11/1984 - 07/1989 100kW 136HP 1796cm3 G62B

MITSUBISHI GALANT I (A12_)

  • 1.6 01/1977 - 08/1980 55kW 75HP 1597cm3 4G32
  • 2.0 GLX 01/1977 - 08/1980 63kW 86HP 1995cm3 4G52
  • 2.0 01/1979 - 08/1980 72kW 98HP 1995cm3 4G52

MITSUBISHI GALANT I Station Wagon (A12_V)

  • 1.6 GL (A121V) 01/1979 - 08/1980 55kW 75HP 1597cm3 4G32
  • 2.0 GLX (A123V) 01/1979 - 08/1980 72kW 98HP 1995cm3 4G52

MITSUBISHI GALANT II (A16_)

  • 1.6 GLX (A161A) 09/1980 - 05/1984 55kW 75HP 1597cm3 4G32
  • 2.0 GLS (A163) 09/1980 - 05/1984 75kW 102HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)

MITSUBISHI GALANT II Station Wagon (A16_V)

  • 1.6 GLX (A161V) 09/1980 - 05/1984 55kW 75HP 1597cm3 4G32
  • 2.0 GLX (A163V) 09/1980 - 06/1983 75kW 102HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)

MITSUBISHI GALANT III (E1_A)

  • 1.6 GLX (E11A) 06/1984 - 04/1990 55kW 75HP 1597cm3 4G32
  • 2.0 GLS (E15A) 06/1986 - 04/1990 66kW 90HP 1997cm3 G63B
  • 2.0 GLS (E15A) 06/1984 - 04/1990 75kW 102HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)
  • 2.4 GLS (E16A) 07/1985 - 04/1990 82kW 112HP 2351cm3 G64B

MITSUBISHI GALANT IV (E3_A)

  • 2.0 (E39A, E38A, E33A) 04/1989 - 10/1992 80kW 109HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)
  • 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A) 04/1989 - 10/1992 80kW 109HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)

MITSUBISHI GALANT IV Sedan (E3_A)

  • 1.8 (E32A) 11/1987 - 08/1990 63kW 86HP 1755cm3 4G37
  • 2.0 (E39A, E38A, E33A) 11/1987 - 10/1992 80kW 109HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)
  • 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A) 12/1988 - 10/1992 80kW 109HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)

MITSUBISHI GALANT VI (EA_)

  • 2.0 (EA2A) 09/2000 - 10/2004 98kW 133HP 1997cm3 4G63 (SOHC 16V)
  • 2.0 (EA2A) 09/1996 - 09/2000 100kW 136HP 1997cm3 4G63 (SOHC 16V)
  • 2.4 GDI (EA3A) 09/2000 - 10/2004 106kW 144HP 2351cm3 4G64 (GDI)
  • 2.4 GDI (EA3A) 02/1999 - 09/2000 110kW 150HP 2351cm3 4G64 (GDI)

MITSUBISHI GALANT VI Kombi (EA_)

  • 2.0 (EA2W) 09/2000 - 10/2003 98kW 133HP 1997cm3 4G63 (SOHC 16V)
  • 2.0 (EA2W) 09/1996 - 09/2000 100kW 136HP 1997cm3 4G63 (SOHC 16V)
  • 2.4 GDI (EA3W) 09/2000 - 10/2003 106kW 144HP 2351cm3 4G64 (GDI)
  • 2.4 GDI (EA3W) 02/1999 - 10/2003 110kW 150HP 2351cm3 4G64 (GDI)

MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T)

  • 2.6 4WD (K33T) 11/1989 - 05/1995 76kW 103HP 2555cm3 G54B

MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T)

  • 2.0 (K62T) 06/1996 - 12/2007 90kW 122HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V), 4G63 (SOHC 16V)

MITSUBISHI L 300 Box (L03_P)

  • 1.6 (L032P, L062P) 05/1980 - 10/1986 48kW 65HP 1597cm3 4G32

MITSUBISHI L 300 Box (P0_W, P1_W, P0_V, P1_V, P_2V, P2_W)

  • 1.6 (P12V, P02V) 11/1986 - 05/1994 51kW 69HP 1598cm3 4G32
  • 2.0 (P03V, P13V) 11/1986 - 05/1996 64kW 87HP 1997cm3 G63B

MITSUBISHI L 300 Bus (LO3_P/G, L0_2P)

  • 1.6 (L032P, L062P) 09/1981 - 10/1986 48kW 65HP 1597cm3 4G32
  • 1.6 (L032P, L062P) 11/1984 - 02/1987 51kW 70HP 1597cm3 4G32
  • 1.8 4WD (L035G) 08/1984 - 02/1987 60kW 82HP 1795cm3 4G62
  • 2.0 4WD (L037G) 11/1986 - 02/1987 65kW 88HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)

MITSUBISHI L 300 Bus (P0_W, P1_W, P2_W)

  • 1.6 (P02V, P12V) 11/1986 - 05/2004 51kW 69HP 1598cm3 4G32
  • 2.4 4WD (P24W, P24V) 11/1986 - 12/1990 80kW 109HP 2351cm3 G64B

MITSUBISHI L 300 Platform/Chassis (L03_P)

  • 1.6 (L032P, L062P) 04/1983 - 04/1994 51kW 70HP 1597cm3 4G32

MITSUBISHI LANCER Kombi (CS_W)

  • 1.6 09/2003 - 10/2008 72kW 98HP 1584cm3 4G18
  • 2.0 09/2003 - 12/2007 99kW 135HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V)

MITSUBISHI LANCER F II (A17_)

  • 1.2 GLX (A171) 03/1983 - 01/1984 40kW 55HP 1244cm3 4G11
  • 1.4 GLX (A172) 03/1983 - 01/1984 51kW 70HP 1410cm3 4G12
  • 1.4 Turbo 03/1983 - 01/1984 77kW 105HP 1410cm3 4G12 T

MITSUBISHI LANCER I (A17_)

  • 1.2 (A171) 01/1980 - 12/1981 40kW 54HP 1244cm3 4G11
  • 1.4 GLX (A172) 09/1979 - 02/1983 50kW 68HP 1410cm3 4G12
  • 1.6 (A174) 09/1979 - 02/1983 60kW 82HP 1597cm3 4G32 GS
  • 1.6 (A174) 01/1981 - 02/1983 62kW 84HP 1597cm3 4G32 GS
  • 2.0 Turbo ECi (A176) 03/1981 - 02/1983 125kW 170HP 1997cm3 4G63 T (SOHC 8V), 4G32 T (ECI)

MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A)

  • 1.2 GL (C15AS) 01/1984 - 10/1986 40kW 55HP 1198cm3 4G16
  • 1.2 (C65A) 08/1986 - 04/1988 44kW 60HP 1198cm3 4G16
  • 1.5 GLX (C12AS) 06/1985 - 04/1988 51kW 70HP 1468cm3 G15B
  • 1.5 GLX (C12AS) 11/1983 - 04/1988 55kW 75HP 1468cm3 4G15

MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V)

  • 1.5 (C12V) 09/1985 - 08/1989 51kW 70HP 1468cm3 G15B
  • 1.5 (C12V) 09/1985 - 12/1987 55kW 75HP 1468cm3 4G15
  • 1.5 (C12V) 09/1988 - 12/1990 61kW 83HP 1468cm3 4G15
  • 1.5 12V (C12V) 09/1990 - 12/1991 66kW 90HP 1468cm3 4G15 (12V)
  • 1.8 4WD (C37V) 01/1987 - 08/1989 61kW 83HP 1755cm3 G37B
  • 1.8 4WD (C37V) 01/1987 - 12/1987 66kW 90HP 1755cm3 4G37
  • 1.8 4WD (C37V) 03/1989 - 12/1990 63kW 86HP 1755cm3 4G37
  • 1.8 4WD (C37V) 08/1990 - 06/1992 69kW 94HP 1755cm3 4G37

MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A)

  • 1.5 (C62A) 06/1988 - 05/1992 62kW 84HP 1468cm3 4G15
  • 1.5 12V (C62A) 05/1989 - 05/1992 66kW 90HP 1468cm3 4G15 (12V)
  • 1.8 4WD (C77A) 09/1989 - 06/1992 71kW 97HP 1755cm3 4G37
  • 1.8 GTi 16V (C68A) 11/1989 - 05/1992 100kW 136HP 1836cm3 4G67
  • 1.8 GTi 16V (C69A) 06/1992 - 12/1993 103kW 140HP 1834cm3 4G93 (DOHC 16V), 4G93 (SOHC 16V)

MITSUBISHI LANCER IV Sedan (C6_A)

  • 1.3 (C61A) 04/1988 - 05/1992 44kW 60HP 1299cm3 4G13 (8V)
  • 1.3 (C61A) 08/1988 - 05/1992 51kW 70HP 1299cm3 4G13 (8V)
  • 1.5 (C62A) 04/1988 - 05/1992 62kW 84HP 1468cm3 4G15 (12V), 4G15
  • 1.5 12V (C62A) 05/1989 - 05/1992 66kW 90HP 1468cm3 4G15 (12V)

MITSUBISHI LANCER SPORTBACK (CX_A)

  • 2.0 Ralliart 4WD (CX4A) 10/2008 - 177kW 241HP 1998cm3 4B11 T/C

MITSUBISHI LANCER Sedan (CS_A, CT0)

  • 1.6 (CS3A) 09/2003 - 72kW 98HP 1584cm3 4G18
  • 2.0 (CS9A) 12/2003 - 99kW 135HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V)
  • 2.0 16V EVO VIII (CT9A) 03/2004 - 195kW 265HP 1997cm3 4G63 Turbo
  • 2.0 16V EVO IX (CT9A) 01/2006 - 206kW 280HP 1997cm3 4G63 Turbo

MITSUBISHI LANCER Sedan (CY/Z_A)

  • 2.0 EVO 4WD (CZ4A) 06/2008 - 05/2016 217kW 295HP 1998cm3 4B11 T/C

MITSUBISHI LANCER V (CB/D_A)

  • 1.8 16V (CB5A) 06/1992 - 12/1993 103kW 140HP 1834cm3 4G93 (DOHC 16V), 4G93 (SOHC 16V)

MITSUBISHI LANCER VI (CJ-CP_)

  • 1.8 16V 09/1995 - 08/2003 151kW 205HP 1834cm3 4G93T
  • 2.0 16V EVO 08/1998 - 08/2001 206kW 280HP 1997cm3 4G63 Turbo

MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W)

  • 2.0 4WD (CU2W) 05/2003 - 10/2006 93kW 126HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V)
  • 2.0 (CU2W) 05/2003 - 10/2006 100kW 136HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V)
  • 2.0 4WD (CU2W) 05/2003 - 10/2006 100kW 136HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V)
  • 2.0 Turbo 4WD (CU2W) 04/2004 - 10/2006 148kW 201HP 1997cm3 4G63 T (DOHC 16V)
  • 2.0 4WD 01/2002 - 10/2006 177kW 241HP 1997cm3 4G63 Turbo
  • 2.4 4WD (CU5W) 11/2003 - 10/2006 118kW 160HP 2378cm3 4G69
  • 2.4 4WD (CU5W) 05/2003 - 10/2006 119kW 162HP 2378cm3 4G69

MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G)

  • 3.0 V6 (L141G, L146G) 11/1988 - 11/1990 104kW 141HP 2972cm3 6G72 (SOHC 12V)

MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G)

  • 2.6 (L042G, L047G) 01/1983 - 11/1990 76kW 103HP 2555cm3 4G54

MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W)

  • 3.0 V6 4WD (V23W, V43W, V23C) 12/1990 - 12/1995 110kW 150HP 2972cm3 6G72 (SOHC 12V)
  • 3.0 V6 24V (V43W, V23W) 06/1994 - 05/1997 133kW 181HP 2972cm3 6G72 (SOHC 24V)
  • 3.5 V6 24V (V45W, V25W) 07/1997 - 10/1999 143kW 194HP 3497cm3 6G74 (DOHC 24V)
  • 3.5 V6 24V (V25W, V45W) 06/1994 - 10/1999 153kW 208HP 3497cm3 6G74 (DOHC 24V), 6G74 (SOHC 24V)

MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W)

  • 1.8 GDI 06/1998 - 04/2000 96kW 131HP 1834cm3 4G93 (GDI)
  • 3.0 V6 (V23W, v43W, V23C) 12/1990 - 12/1995 110kW 150HP 2972cm3 6G72 (SOHC 12V)
  • 3.0 V6 24V (V23W, V23C) 06/1994 - 04/2000 133kW 181HP 2972cm3 6G72 (SOHC 24V)

MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W)

  • 3.5 04/2000 - 01/2007 149kW 203HP 3497cm3 6G74 (DOHC 24V)

MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W)

  • 3.8 V6 (V87W, V97W) 02/2007 - 184kW 250HP 3828cm3 6G75

MITSUBISHI PAJERO PININ (H6_W, H7_W)

  • 1.8 GDI (H66W) 10/1999 - 10/2001 88kW 120HP 1834cm3 4G93 (GDI)

MITSUBISHI SANTAMO

  • 2.0 16V 05/1999 - 12/2004 102kW 139HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V)
  • 2.0 16V 4WD 05/1999 - 12/2004 102kW 139HP 1997cm3 4G63 (DOHC 16V)

MITSUBISHI SAPPORO I (A12_)

  • 1.6 SL,GL (A121) 04/1978 - 07/1980 55kW 75HP 1597cm3 4G32
  • 2.0 (A123) 04/1978 - 07/1980 66kW 90HP 1995cm3 4G52
  • 2.0 (A123) 04/1978 - 07/1980 72kW 98HP 1995cm3 4G52
  • 2.0 (A123) 01/1979 - 07/1980 79kW 107HP 1995cm3 4G52

MITSUBISHI SAPPORO II (A16_A)

  • 1.6 GLX (A161A) 08/1980 - 09/1984 55kW 75HP 1597cm3 4G32
  • 2.0 GSL (A164A) 08/1980 - 08/1983 75kW 102HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)
  • 2.0 GSR (A164A) 08/1980 - 09/1984 82kW 112HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)
  • 2.0 Turbo ECi (A164) 08/1982 - 08/1983 125kW 170HP 1997cm3 4G63 T (ECI)

MITSUBISHI SAPPORO III (E16A)

  • 2.4 (E16A) 06/1987 - 08/1990 91kW 124HP 2351cm3 4G64 (8V)

MITSUBISHI SIGMA (F2_A, F1_A)

  • 3.0 V6 12/1990 - 07/1996 130kW 177HP 2972cm3 6G72 (SOHC 12V)
  • 3.0 V6 12/1990 - 07/1996 151kW 205HP 2972cm3 6G72 (DOHC 24V)

MITSUBISHI SIGMA Station Wagon (F0_W)

  • 3.0 06/1992 - 10/1996 125kW 170HP 2972cm3 6G72 (SOHC 12V)

MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W)

  • 2.4 GDI 08/1999 - 01/2003 110kW 150HP 2351cm3 4G64 (GDI)

MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W)

  • 1.8 GLX (D05V, D05W) 01/1984 - 12/1988 66kW 90HP 1755cm3 4G37
  • 1.8 4WD (D05V, D05W) 10/1987 - 08/1988 66kW 90HP 1755cm3 4G37
  • 2.0 GLX (D04W) 06/1986 - 05/1988 62kW 84HP 1997cm3 G63B
  • 2.0 GLX 4WD (D08W) 06/1986 - 05/1988 62kW 84HP 1997cm3 G63B
  • 2.0 GLXi (D04W) 06/1988 - 04/1991 74kW 101HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)
  • 2.0 GLXi 4WD (D08W) 06/1988 - 04/1991 74kW 101HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)
  • 2.0 4WD (D08W) 03/1985 - 04/1991 75kW 102HP 1997cm3 4G63 (SOHC 8V)

MITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W)

  • 2.0 10/1998 - 12/2004 98kW 133HP 1997cm3 4G63 (SOHC 16V)
  • 2.4 GDI 09/2000 - 12/2004 108kW 147HP 2351cm3 4G64 (GDI)
  • 2.4 GDI 4WD 09/2000 - 12/2004 108kW 147HP 2351cm3 4G64 (GDI)
  • 2.4 GDI 10/1998 - 12/2004 110kW 150HP 2351cm3 4G64 (GDI)
  • 2.4 GDI 4WD 10/1998 - 12/2004 110kW 150HP 2351cm3 4G64 (GDI)

MITSUBISHI STARION (A18_A)

  • 2.0 Turbo ECi (A183A) 06/1982 - 12/1985 125kW 170HP 1997cm3 4G63 T (ECI)
  • 2.0 Turbo ECi (A183A) 05/1985 - 08/1987 132kW 180HP 1997cm3 4G63 T/C

MITSUBISHI TREDIA (A21_)

  • 1.4 GLX (A211) 10/1982 - 08/1985 51kW 70HP 1410cm3 4G12
  • 1.6 GLS (A212) 09/1982 - 10/1987 55kW 75HP 1597cm3 4G32
  • 1.6 Turbo (A212) 09/1982 - 05/1985 84kW 114HP 1597cm3 4G32 T
  • 1.6 Turbo (A212) 09/1982 - 07/1984 85kW 116HP 1597cm3 4G32 T
  • 1.8 GLS (A215) 08/1984 - 07/1986 66kW 90HP 1755cm3 4G37
  • 1.8 Turbo 08/1984 - 07/1986 100kW 136HP 1796cm3 G62B

OPEL

OPEL MONTEREY B

  • 3.0 DTI 07/1998 - 08/1999 117kW 159HP 2999cm3 4 JX1

PROTON

PROTON PERSONA 300 (C9_M)

  • 313i 03/1996 - 55kW 75HP 1299cm3 G 13 B
  • 315 GLSi 09/1996 - 64kW 87HP 1468cm3 G 15 B
  • 315 GLi/GLSi 03/1996 - 66kW 90HP 1468cm3 4 G 15 M
  • 318 16V GTI 03/1996 - 99kW 135HP 1834cm3 4 G 93 (DOHC)

PROTON PERSONA 400 (C9_S)

  • 413 01/1994 - 55kW 75HP 1299cm3 4 G 13 P

PROTON PERSONA 400 Hatchback (C9_C, C9_S)

  • 413 GLSi 01/1994 - 55kW 75HP 1299cm3 4 G 13

SMART

SMART FORFOUR (454)

  • 1.5 BRABUS (454.034) 05/2005 - 06/2006 130kW 177HP 1468cm3 M 122.950

SUBARU

SUBARU LEGACY IV (BL, BP)

  • 3.0 R AWD 09/2003 - 180kW 245HP 3000cm3 EZ30

SUBARU LEGACY IV Kombi (BL, BP, B13_)

  • 3.0 R AWD 09/2003 - 180kW 245HP 3000cm3 EZ30

SUBARU OUTBACK (BE, BH)

  • 3.0 H6 AWD 10/2000 - 08/2003 154kW 209HP 3000cm3 EZ30

SUBARU OUTBACK (BL, BP)

  • 3.0 AWD 11/2003 - 09/2009 180kW 245HP 3000cm3 EZ30

SUBARU OUTBACK (BM, BR)

  • 3.6 R AWD 09/2009 - 191kW 260HP 3630cm3 EZ36D

SUBARU TRIBECA (B9)

  • 3.0 10/2006 - 180kW 245HP 3000cm3 EZ30
  • 3.6 09/2007 - 190kW 258HP 3630cm3 EZ36D
Kód tovaru: FRM-PH6811
Olejový filter
FRAM PH6811
Nedostupný
Vyberte si alternatívny produkt
z katalógu autodielov.
Máte otázku k produktu?
x

Olejový filter FRAM PH6811

Máte otázku k tomuto produktu?
Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.









Vyplňte všetky polia
O D O S L A N É
Vyhľadávanie filtrov na auto