Brzdový kotúč BREMBO 09.C549.11
Brzdový kotúč BREMBO 09.C549.11
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Typ brzdového kotúča: s vnútorným vetraním
- Hrúbka brzdového kotúča [mm]: 36
- Počet dier: 5
- Výška [mm]: 69
- Centrovací priemer [mm]: 85
- Vonkajší priemer [mm]: 360
- Spracovanie: vysoko uhlíkový
- Povrch: potiahnutá
- Minimálna hrúbka [mm]: 34

Firma na brzdy Brembo S.p.A. bola založená v Bergame, v Taliansku v roku 1961. Od svojho začiatku sa venuje výrobe kvalitných brzdových systémov. V roku 1964 sa spoločnosť stala výhradným dodávateľom brzdových systémov pre Alfu Romeo a neskôr aj pre motocykle Moto Guzzi. V súčasnosti Brembo dodáva svoje brzdové systémy do prvovýroby mnohých automobilových značiek. Spoliehajú sa na neho aj exkluzívni výrobcovia áut Maserati, Lamborghini, Ferrari, Porsche a mnohí ďaľší. Kúpou výrobkov Brembo si kupujete rokmi overenú kvalitu.
Brzdový kotúč KAMOKA 103352 95835140300
Brzdový kotúč A.B.S. 18107
Brzdový kotúč FEBI Bilstein 44082
Brzdový kotúč FEBI Bilstein 44083
Brzdový kotúč TRW DF6696S
Brzdový kotúč DELPHI BG9101C
Brzdový kotúč TRW DF6697S
Brzdový kotúč BOSCH 0 986 479 B13 BD2014, E1 90R-02C0074/1571
Brzdový kotúč BOSCH 0 986 479 B12 BD2013, E1 90R-02C0074/1571
Brzdový kotúč TEXTAR 92262705
Brzdový kotúč TEXTAR 92262605
Brzdový kotúč Zimmermann 600.3248.20
Brzdový kotúč Zimmermann 600.3247.20
Brzdový kotúč Zimmermann 600.3247.54
Brzdový kotúč Zimmermann 600.3248.55
Brzdový kotúč JURID 563245JC-1 563245JC-1
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 3.0 S E-Hybrid 05/2011 - 05/2017 306kW 416HP 2995cm3 MCG.E, M 06.EC, MCG.FA, MCG.EA
- 3.6 06/2010 - 12/2018 220kW 300HP 3598cm3 M 55.02, MCE.YA
- 3.6 S 10/2014 - 05/2018 309kW 420HP 3604cm3 MCU.RA
- 3.6 GTS 02/2015 - 05/2018 324kW 440HP 3604cm3 MCX.ZA
- 4.8 S 06/2010 - 05/2014 294kW 400HP 4806cm3 M 48.02
- 4.8 GTS 06/2012 - 05/2018 309kW 420HP 4806cm3 M 48.02
- 4.8 Turbo 06/2010 - 05/2014 368kW 500HP 4806cm3 M 48.52
- 4.8 Turbo 10/2014 - 05/2018 382kW 520HP 4806cm3 MCF.TB
- 4.8 Turbo 06/2010 - 05/2014 397kW 540HP 4806cm3 M 48.52
- 4.8 Turbo S 10/2012 - 05/2014 405kW 550HP 4806cm3 M 48.52
- 4.8 Turbo S 01/2015 - 05/2018 419kW 570HP 4806cm3 MCY.XA
- 3.0 Diesel 06/2010 - 05/2018 155kW 211HP 2967cm3 MCV.VC, MCR.CB
- 3.0 Diesel 06/2010 - 05/2018 176kW 239HP 2967cm3 MCN.RB, M 05.9E
- 3.0 Diesel 06/2011 - 05/2018 180kW 245HP 2967cm3 MCR.C, MCR.CA
- 3.0 Diesel 08/2014 - 05/2018 184kW 250HP 2967cm3 MCV.VB
- 3.0 Diesel 10/2014 - 05/2018 193kW 262HP 2967cm3 MCV.VA
- 4.2 S Diesel 10/2012 - 05/2014 281kW 382HP 4134cm3 MCU.DB
- 4.2 S Diesel 10/2014 - 05/2018 283kW 385HP 4134cm3 MCU.DC
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 3.0 V6 TSI Hybrid 04/2010 - 03/2018 279kW 379HP 2995cm3 CGFA, CGEA
- 3.6 V6 FSI 04/2010 - 03/2018 206kW 280HP 3597cm3 CGRA
- 4.2 V8 FSI 01/2011 - 03/2018 265kW 360HP 4163cm3 CGNA
- 3.0 V6 TDI 01/2010 - 03/2018 150kW 204HP 2967cm3 CRCD, CVWA, CJMA, CASD
- 3.0 V6 TDI 06/2010 - 03/2018 165kW 225HP 2967cm3 CATA
- 3.0 V6 TDI 01/2010 - 03/2018 176kW 240HP 2967cm3 CASA, CNRB
- 3.0 V6 TDI 05/2011 - 03/2018 180kW 245HP 2967cm3 CRCA, CJGD
- 3.0 V6 TDI 09/2014 - 03/2018 193kW 262HP 2967cm3 CVVA
- 4.2 V8 TDI 01/2010 - 03/2018 250kW 340HP 4134cm3 CKDA
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 3.0 TDI 4motion 05/2011 - 12/2014 180kW 245HP 2967cm3 CRCA





















