Brzdový kotúč BREMBO 09.C878.41
Brzdový kotúč BREMBO 09.C878.41
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Typ brzdového kotúča: s vnútorným vetraním
- Hrúbka brzdového kotúča [mm]: 28
- Počet dier: 5
- Výška [mm]: 75
- Centrovací priemer [mm]: 98
- Vonkajší priemer [mm]: 330
- Spracovanie: vysoko uhlíkový
- Povrch: potiahnutá
- Minimálna hrúbka [mm]: 26

Firma na brzdy Brembo S.p.A. bola založená v Bergame, v Taliansku v roku 1961. Od svojho začiatku sa venuje výrobe kvalitných brzdových systémov. V roku 1964 sa spoločnosť stala výhradným dodávateľom brzdových systémov pre Alfu Romeo a neskôr aj pre motocykle Moto Guzzi. V súčasnosti Brembo dodáva svoje brzdové systémy do prvovýroby mnohých automobilových značiek. Spoliehajú sa na neho aj exkluzívni výrobcovia áut Maserati, Lamborghini, Ferrari, Porsche a mnohí ďaľší. Kúpou výrobkov Brembo si kupujete rokmi overenú kvalitu.
Brzdový kotúč Zimmermann 460.4508.20
Brzdový kotúč Zimmermann 460.4509.20
Brzdový kotúč TEXTAR 92345905
Brzdový kotúč Zimmermann 460.4508.52
Brzdový kotúč Zimmermann 460.4509.52
Brzdový kotúč Zimmermann 460.4508.54
Brzdový kotúč Zimmermann 460.4509.55
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.9 (97AAY1, 97BAY1, 97AGY1, 97AAI1, 97BAI1, 97BAM1) 04/2019 - 12/2023 243kW 330HP 2894cm3 CSZB
- 2.9 4 (97ABY1, 97BBY1, 97BBI1, 97BBM1, 97ABI1) 05/2016 - 12/2023 243kW 330HP 2894cm3 MDG.PA, CSZB
- 2.9 4 E-Hybrid (97ABE1, 97BBE1, 97ABX1) 05/2016 - 12/2023 340kW 462HP 2894cm3 DGPA, MCX.TA, MDG.PA
- 2.9 4S (97ADB1, 97BDB1, 97ADN1) 05/2016 - 12/2023 324kW 440HP 2894cm3 MCS.ZA
- 3.0 (97AAA1, 97BAA1) 05/2016 - 12/2020 243kW 330HP 2995cm3 MCX.TA
- 3.0 4 (97ABA1, 97BBA1) 05/2016 - 12/2020 243kW 330HP 2995cm3 MCX.TA
- 4.0 GTS (97ADG1) 01/2018 - 12/2023 338kW 460HP 3996cm3 CVDD
- 4.0 GTS (97ADS1) 08/2020 - 12/2023 353kW 480HP 3996cm3 CVDE
- 4.0 Turbo (97AFF1, 97BFF1) 05/2016 - 12/2023 404kW 550HP 3996cm3 MCV.DA
- 4.0 S 4 Diesel (97ADD1) 05/2016 - 12/2023 310kW 422HP 3956cm3 MDB.UC, MDB.UB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.9 (YAAAA1, YABAA1) 06/2023 - 260kW 354HP 2894cm3 CSZD
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.9 4 (97CBY1, 97CBI1, 97CNI1) 05/2017 - 12/2023 243kW 330HP 2894cm3 CSZA, MDG.PA, CSZB
- 2.9 4S (97CDB1) 05/2017 - 12/2023 324kW 440HP 2894cm3 MCS.ZA
- 2.9 4 E-Hybrid (97CBE1) 05/2017 - 12/2023 340kW 462HP 2894cm3 MDG.PA
- 3.0 4 (97CBA1) 05/2017 - 12/2020 243kW 330HP 2995cm3 MCX.TA
- 4.0 GTS (97CDG1) 01/2018 - 12/2023 338kW 460HP 3996cm3 CVDD
- 4.0 Turbo (97CFF1) 05/2017 - 12/2023 404kW 550HP 3996cm3 MCV.DA
- 4.0 S 4 Diesel (97CDD1) 05/2017 - 12/2023 310kW 422HP 3956cm3 MDB.UC, MDB.UB
















