Brzdový kotúč SWAG 10 92 4745
Brzdový kotúč SWAG 10 92 4745
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Hrúbka brzdového kotúča [mm]: 32
- Ráfik, počet dier: 5
- Počet pripevňovacích otvorov: 3
- Hrúbka [mm]: 54,7
- Vonkajší priemer [mm]: 350
- Rozstupová kružnica (priemer) [mm]: 112
- Povrch: potiahnutá
- Typ brzdového kotúča: s vnútorným vetraním
- Strana montáže: predná náprava
- Minimálna hrúbka [mm]: 29,4
- Centrovací priemer [mm]: 67

Značka SWAG bola založená pred viac ako 60 rokmi v Nemecku. Dnes je súčasťou koncernu Bilstein. Všetky výrobky sú vyrábané v OE kvalite s povestnou nemeckou presnosťou. Značka ihneď reaguje na príchod nových modelov automobilov zaradením do svojej ponuky najnovších náhradných dielov. V súčasnej ponuke spoločnosti nájdeme okrem iného napínače reťazí, olejové čerpadlá, náboje kolies, komponenty náprav a diely elektroniky. Svoje produkty vyrába pre viac ako 80 značiek automobilov a v katalógu má viac ako 25 000 dielov. Na výrobky značky SWAG sa môžete vždy spoľahnúť.
Brzdový kotúč MASTER-SPORT GERMANY 24013201571-PCS-MS 213201570, AB213201570, HD213201570, BV213201570
Brzdový kotúč MaXgear 19-2690
Brzdový kotúč DENCKERMANN B130564
Brzdový kotúč A.B.S. 17791
Brzdový kotúč QUARO QD0242HC
Brzdový kotúč DELPHI BG9013
Brzdový kotúč FEBI Bilstein 24745
Brzdový kotúč HELLA 8DD 355 113-191 54507PRO
Brzdový kotúč QUARO QD1668HC
Brzdový kotúč DELPHI BG9175C
Brzdový kotúč HELLA 8DD 355 126-321 55842PRO_HC
Brzdový kotúč BREMBO 09.R103.11
Brzdový kotúč BREMBO 09.A958.11
Brzdový kotúč VALEO 673276
Brzdový kotúč Zimmermann 400.3649.20
Brzdový kotúč TEXTAR 92150705
Brzdový kotúč BOSCH 0 986 479 329 BD1226, E1 90 R -02C0348/0327
Brzdový kotúč Zimmermann 400.5500.20
Brzdový kotúč METZGER 6110635
Brzdový kotúč ATE 24.0132-0157.1 432157
Brzdový kotúč BOSCH 0 986 479 E99 BD2745, E1 90R-02C0448/1500
Brzdový kotúč ATE 24.0132-0184.1 432184
Brzdový kotúč TRW DF6013S
Brzdový kotúč TEXTAR 92284205
Brzdový kotúč Zimmermann 400.5500.52
Brzdový kotúč Zimmermann 400.3649.52
Brzdový kotúč Zimmermann 400.3649.55
Brzdový kotúč Zimmermann 400.3649.54
Brzdový kotúč Zimmermann 400.5500.54
Brzdový kotúč Zimmermann 400.5500.55
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- GL 450 4-matic (164.871) 09/2006 - 08/2012 250kW 340HP 4663cm3 M 273.923
- GL 500 4-matic (164.886) 09/2006 - 12/2012 285kW 388HP 5461cm3 M 273.963
- GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825) 12/2009 - 08/2012 155kW 211HP 2987cm3 OM 642.820
- GL 320 CDI 4-matic (164.822) 09/2006 - 05/2009 165kW 224HP 2987cm3 OM 642.940
- GL 350 CDI 4-matic (164.822) 05/2009 - 08/2012 165kW 224HP 2987cm3 OM 642.940
- GL 350 CDI 4-matic (164.823) 10/2010 - 08/2012 195kW 265HP 2987cm3 OM 642.822
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- GL 400 4-matic (166.856) 08/2013 - 10/2015 245kW 333HP 2996cm3 M 276.821
- GL 350 CDI / BlueTEC 4-matic (166.824) 07/2012 - 10/2015 183kW 249HP 2987cm3 OM 642.826
- GL 350 CDI / BlueTec 4-matic (166.823, 166.824) 07/2012 - 10/2015 190kW 258HP 2987cm3 OM 642.826
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 320 4-matic (166.062) 10/2015 - 10/2018 200kW 272HP 2996cm3 M 276.821
- 400 4-matic (166.056) 04/2015 - 10/2018 245kW 333HP 2996cm3 M 276.825, M 276.821
- 350 d 4-matic (166.024) 04/2015 - 10/2018 190kW 258HP 2987cm3 OM 642.826
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 400 4-matic (292.356) 03/2015 - 10/2019 245kW 333HP 2996cm3 M 276.825, M 276.821, M 276.925
- 450 AMG 4-matic (292.364) 03/2015 - 10/2019 270kW 367HP 2996cm3 M 276.821
- AMG 43 4-matic (292.364) 05/2016 - 10/2019 270kW 367HP 2996cm3 M 276.821
- AMG 43 4-matic (292.364) 06/2017 - 10/2019 287kW 390HP 2996cm3 M 276.821
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 400 4-matic (166.856) 11/2015 - 04/2019 245kW 333HP 2996cm3 M 276.821
- 350 d 4-matic (166.824) 11/2015 - 04/2019 190kW 258HP 2987cm3 OM 642.826
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- ML 350 4-matic (164.186) 02/2005 - 12/2011 200kW 272HP 3498cm3 M 272.967
- ML 500 4-matic (164.175) 07/2005 - 12/2011 225kW 306HP 4966cm3 M 113.964
- ML 500 4-matic (164.172) 12/2007 - 12/2011 285kW 388HP 5461cm3 M 273.963
- ML 280 CDI 4-matic (164.120) 07/2005 - 07/2009 140kW 190HP 2987cm3 OM 642.940
- ML 300 CDI 4-matic (164.120) 07/2009 - 12/2011 140kW 190HP 2987cm3 OM 642.940
- ML 300 CDI 4-matic (164.121) 02/2010 - 12/2011 150kW 204HP 2987cm3 OM 642.820, OM 642.832
- ML 320 CDI 4-matic (164.124, 164.125, 164.122) 07/2005 - 07/2011 155kW 211HP 2987cm3 OM 642.820, OM 642.940
- ML 320 CDI 4-matic (164.122) 07/2005 - 07/2009 165kW 224HP 2987cm3 OM 642.940
- ML 350 CDI 4-matic (164.125, 164.124) 09/2009 - 12/2011 155kW 211HP 2987cm3 OM 642.820
- ML 350 CDI 4-matic (164.122) 07/2009 - 12/2011 165kW 224HP 2987cm3 OM 642.940
- ML 350 CDI 4-matic (164.125, 164.124) 02/2010 - 12/2011 170kW 231HP 2987cm3 OM 642.820
- ML 420 CDI 4-matic (164.128) 02/2006 - 09/2009 225kW 306HP 3996cm3 OM 629.912
- ML 450 CDI 4-matic (164.128) 09/2009 - 12/2011 225kW 306HP 3996cm3 OM 629.912
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- ML 350 4-matic (166.057) 06/2011 - 12/2015 225kW 306HP 3498cm3 M 276.955
- ML 400 4-matic (166.056) 08/2013 - 02/2015 245kW 333HP 2996cm3 M 276.821
- ML 350 BlueTEC 4-matic (166.024, 166.023) 06/2011 - 02/2015 190kW 258HP 2987cm3 OM 642.864, OM 642.826
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- R 350 CGI 4-matic (251.057, 251.157) 10/2011 - 12/2014 225kW 306HP 3498cm3 M 276.958
- R 500 4-matic (251.075, 251.175) 08/2005 - 12/2014 225kW 306HP 4966cm3 M 113.960, M 113.971
- R 500 4-matic (251.072, 251.172) 05/2007 - 12/2014 285kW 388HP 5461cm3 M 273.963
- R 280 CDI (251.121, 251.026, 251.126) 05/2006 - 12/2012 140kW 190HP 2987cm3 OM 642.950, OM 642.870, OM 642.872
- R 280 CDI 4-matic (251.020) 05/2006 - 12/2012 140kW 190HP 2987cm3 OM 642.950
- R 300 CDI 4-matic (251.020) 07/2009 - 12/2012 140kW 190HP 2987cm3 OM 642.950
- R 300 CDI (251.021, 251.121, 251.026, 251.126) 07/2009 - 12/2012 140kW 190HP 2987cm3 OM 642.950, OM 642.870, OM 642.872
- R 320 CDI 4-matic (251.125) 01/2006 - 12/2012 155kW 211HP 2987cm3 OM 642.950, OM 642.870
- R 320 CDI 4-matic (251.022, 251.122) 01/2006 - 07/2010 165kW 224HP 2987cm3 OM 642.950
- R 350 CDI 4-matic (251.124, 251.125) 01/2006 - 12/2014 155kW 211HP 2987cm3 OM 642.950, OM 642.870
- R 350 CDI 4-matic (251.022, 251.122) 07/2009 - 12/2012 165kW 224HP 2987cm3 OM 642.950
- R 350 CDI 4-matic (251.023, 251.123) 08/2010 - 12/2014 195kW 265HP 2987cm3 OM 642.872








































