Brzdový strmeň FAST FT02457 5904157880513
Brzdový strmeň FAST FT02457
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: predná náprava vpravo
- Pre hrúbku brzdového kotúča [mm]: 22
- Pre priemer brzd.kotúča [mm]: 276
- Rozstup upevňovacích otvorov [mm]: 144
- Spárované čísla produktov: FT02456
- Priemer piesta [mm]: 57
Alternatívne označenie: 5904157880513

FAST je značka talianskeho pôvodu, ktorá sa zameriava na ponuku vysokokvalitných náhradných dielov pre osobné automobily a úžitkové automobily za prijateľnú cenu. Všetky produkty sú pre značku FAST vyrábané špičkovými európskymi výrobcami. Značka sa hlavne zameriava na automobily koncernu FIAT, ale má v ponuke diely aj pre iné značky áut. Všetky komponenty sú balené do niekoľkých vrstiev kartónu a na krabici je nálepka s hologramom, ktorá zaručuje originalitu výrobku. V katalógu nájdete naozaj široké spektrum výrobkov od karosárskych dielov cez podvozkové, motorové diely, alebo aj komponenty elektrického vybavenia.
Brzdový strmeň KAMOKA JBC0264 1694200683
Brzdový strmeň NTY HZP-ME-025
Brzdový strmeň ESEN SKV 42SKV351 42SKV351
Brzdový strmeň ESEN SKV 42SKV352 42SKV352
Brzdový strmeň ESEN SKV 44SKV141 44SKV141
Brzdový strmeň ESEN SKV 23SKV381 23SKV381
Brzdový strmeň ESEN SKV 23SKV386 23SKV386
Brzdový strmeň ESEN SKV 44SKV142 44SKV142
Brzdový strmeň ProfiPower 4B1218R
Brzdový strmeň ESEN SKV 23SKV385 23SKV385
Brzdový strmeň ESEN SKV 23SKV382 23SKV382
Brzdový strmeň ABAKUS / Loro 131-04-454
Brzdový strmeň ESEN SKV 50SKV341 50SKV341
Brzdový strmeň ESEN SKV 50SKV342 50SKV342
Brzdový strmeň ESEN SKV 44SKV372 44SKV372
Brzdový strmeň ESEN SKV 44SKV741 44SKV741
Brzdový strmeň ESEN SKV 44SKV742 44SKV742
Brzdový strmeň ABAKUS / Loro 131-05-182
Brzdový strmeň MaXgear 82-0548
Brzdový strmeň ESEN SKV 46SKV782 46SKV782
Brzdový strmeň ESEN SKV 56SKV812 56SKV812
Brzdový strmeň ESEN SKV 46SKV781 46SKV781
Brzdový strmeň FEBI Bilstein 181555
Brzdový strmeň ESEN SKV 56SKV811 56SKV811
Brzdový strmeň METZGER 6261271
Brzdový strmeň METZGER 6260075
Brzdový strmeň METZGER 6261579
Brzdový strmeň METZGER 6261580
Brzdový strmeň METZGER 6260139
Brzdový strmeň METZGER 6260140
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- A 150 (169.031, 169.331) 09/2004 - 06/2012 70kW 95HP 1498cm3 M 266.920
- A 160 (169.031, 169.331) 04/2009 - 06/2012 70kW 95HP 1498cm3 M 266.920
- A 170 (169.032, 169.332) 09/2004 - 06/2012 85kW 116HP 1699cm3 M 266.940
- A 180 (169.032, 169.332) 04/2009 - 06/2012 85kW 116HP 1699cm3 M 266.940
- A 200 (169.033, 169.333) 09/2004 - 06/2012 100kW 136HP 2034cm3 M 266.960
- A 160 CDI (169.006, 169.306) 09/2004 - 06/2012 60kW 82HP 1991cm3 OM 640.942
- A 180 CDI (169.007, 169.307) 09/2004 - 06/2012 80kW 109HP 1991cm3 OM 640.940
- A 200 CDI (169.008, 169.308) 09/2004 - 06/2012 103kW 140HP 1991cm3 OM 640.941
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- B 150 (245.231) 03/2005 - 11/2011 70kW 95HP 1498cm3 M 266.920
- B 160 (245.231) 04/2009 - 11/2011 70kW 95HP 1498cm3 M 266.920
- B 170 (245.232) 03/2005 - 11/2011 85kW 116HP 1699cm3 M 266.940
- B 170 NGT (245.233) 04/2008 - 11/2011 85kW 116HP 2034cm3 M 266.960
- B 180 NGT (245.233) 04/2008 - 11/2011 85kW 116HP 2034cm3 M 266.960
- B 180 (245.232) 04/2009 - 11/2011 85kW 116HP 1699cm3 M 266.940
- B 180 CDI (245.207) 03/2005 - 11/2011 80kW 109HP 1991cm3 OM 640.940











































