Brzdový strmeň FAST FT02486 5904157881244
Brzdový strmeň FAST FT02486
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: predná náprava vľavo
- Typ brzdového strmeňa: Brzdový strmeň (1-piestikový)
- Materiál: Šedá liatina, Liatina
- Doplňujúca informácia: bez držiaka
- Pre hrúbku brzdového kotúča [mm]: 28
- Rozstup upevňovacích otvorov [mm]: 160
- Spárované čísla produktov: FT02487
- Priemer piesta [mm]: 57
Alternatívne označenie: 5904157881244

FAST je značka talianskeho pôvodu, ktorá sa zameriava na ponuku vysokokvalitných náhradných dielov pre osobné automobily a úžitkové automobily za prijateľnú cenu. Všetky produkty sú pre značku FAST vyrábané špičkovými európskymi výrobcami. Značka sa hlavne zameriava na automobily koncernu FIAT, ale má v ponuke diely aj pre iné značky áut. Všetky komponenty sú balené do niekoľkých vrstiev kartónu a na krabici je nálepka s hologramom, ktorá zaručuje originalitu výrobku. V katalógu nájdete naozaj široké spektrum výrobkov od karosárskych dielov cez podvozkové, motorové diely, alebo aj komponenty elektrického vybavenia.
Brzdový strmeň KAMOKA JBC0011 44203183
Brzdový strmeň ESEN SKV 42SKV351 42SKV351
Brzdový strmeň ESEN SKV 42SKV352 42SKV352
Brzdový strmeň NTY HZP-ME-006
Brzdový strmeň ESEN SKV 44SKV141 44SKV141
Brzdový strmeň ESEN SKV 23SKV381 23SKV381
Brzdový strmeň ESEN SKV 23SKV386 23SKV386
Brzdový strmeň ESEN SKV 44SKV142 44SKV142
Brzdový strmeň ESEN SKV 23SKV385 23SKV385
Brzdový strmeň ESEN SKV 23SKV382 23SKV382
Brzdový strmeň ABAKUS / Loro 131-04-785
Brzdový strmeň YSPARTS YS-BC0493
Brzdový strmeň ESEN SKV 50SKV341 50SKV341
Brzdový strmeň ESEN SKV 50SKV342 50SKV342
Brzdový strmeň ESEN SKV 44SKV372 44SKV372
Brzdový strmeň ESEN SKV 44SKV741 44SKV741
Brzdový strmeň ESEN SKV 44SKV742 44SKV742
Brzdový strmeň ABAKUS / Loro 131-05-182
Brzdový strmeň ESEN SKV 46SKV782 46SKV782
Brzdový strmeň ESEN SKV 56SKV812 56SKV812
Brzdový strmeň ESEN SKV 46SKV781 46SKV781
Brzdový strmeň ESEN SKV 56SKV811 56SKV811
Brzdový strmeň FEBI Bilstein 178822
Brzdový strmeň METZGER 6261271
Brzdový strmeň METZGER 6260075
Brzdový strmeň METZGER 6261579
Brzdový strmeň METZGER 6261580
Brzdový strmeň METZGER 6260139
Brzdový strmeň METZGER 6260140
Brzdový strmeň METZGER 6260213
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- C 230 Kompressor (203.040) 02/2004 - 02/2007 141kW 192HP 1796cm3 M 271.948
- C 230 (203.052) 01/2005 - 02/2007 150kW 204HP 2496cm3 M 272.920
- C 240 (203.061) 05/2000 - 02/2007 125kW 170HP 2597cm3 M 112.912
- C 280 (203.054) 01/2005 - 02/2007 170kW 231HP 2996cm3 M 272.940
- C 320 (203.064) 05/2000 - 02/2007 160kW 218HP 3199cm3 M 112.946
- C 350 (203.056) 01/2005 - 02/2007 200kW 272HP 3498cm3 M 272.960
- C 270 CDI (203.016) 12/2000 - 02/2007 120kW 163HP 2685cm3 OM 612.962
- C 270 CDI (203.016) 12/2000 - 02/2007 125kW 170HP 2685cm3 OM 612.962
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- C 200 Kompressor (203.742) 05/2002 - 05/2008 120kW 163HP 1796cm3 M 271.940
- C 200 CGI Kompressor (203.743) 03/2003 - 05/2008 125kW 170HP 1796cm3 M 271.942
- C 220 05/2002 - 05/2008 120kW 163HP 1796cm3 M 271.940
- C 230 (203.752) 01/2005 - 05/2008 150kW 204HP 2496cm3 M 272.920
- C 230 Kompressor (203.740) 05/2002 - 05/2008 141kW 192HP 1796cm3 M 271.948
- C 230 Kompressor (203.747) 03/2001 - 05/2002 145kW 197HP 2295cm3 M 111.981
- C 320 (203.764) 09/2002 - 05/2008 160kW 218HP 3199cm3 M 112.946
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- C 230 Kompressor (203.240) 02/2004 - 08/2007 141kW 192HP 1796cm3 M 271.948
- C 230 (203.252) 01/2005 - 08/2007 150kW 204HP 2496cm3 M 272.920
- C 240 (203.261) 03/2001 - 08/2007 125kW 170HP 2597cm3 M 112.912
- C 280 (203.254) 01/2005 - 08/2007 170kW 231HP 2996cm3 M 272.940
- C 320 (203.264) 03/2001 - 08/2007 160kW 218HP 3199cm3 M 112.946
- C 350 (203.256) 01/2005 - 08/2007 200kW 272HP 3498cm3 M 272.960
- C 270 CDI (203.216) 03/2001 - 08/2007 120kW 163HP 2685cm3 OM 612.962
- C 270 CDI (203.216) 03/2001 - 08/2007 125kW 170HP 2685cm3 OM 612.962
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- CLC 200 Kompressor (203.741) 05/2008 - 06/2011 135kW 184HP 1796cm3 M 271.957
- CLC 230 (203.752) 05/2008 - 06/2011 150kW 204HP 2496cm3 M 272.920
- CLC 250 (203.752) 06/2009 - 06/2011 150kW 204HP 2496cm3 M 272.920
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- CLK 200 Kompressor (209.341) 10/2006 - 05/2009 135kW 184HP 1796cm3 M 271.955
- CLK 240 (209.361) 06/2002 - 05/2009 125kW 170HP 2597cm3 M 112.912
- CLK 280 (209.354) 01/2005 - 05/2009 170kW 231HP 2996cm3 M 272.940
- CLK 320 (209.365) 06/2002 - 05/2009 160kW 218HP 3199cm3 M 112.955
- CLK 350 (209.356) 01/2005 - 05/2009 200kW 272HP 3498cm3 M 272.960
- CLK 270 CDI (209.316) 02/2003 - 06/2005 120kW 163HP 2685cm3 OM 612.967
- CLK 270 CDI (209.316) 10/2002 - 05/2009 125kW 170HP 2685cm3 OM 612.962, OM 612.967
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- CLK 200 Kompressor (209.442) 02/2003 - 03/2010 120kW 163HP 1796cm3 M 271.940
- CLK 200 Kompressor (209.441) 10/2006 - 03/2010 135kW 184HP 1796cm3 M 271.955
- CLK 200 CGI (209.343) 07/2003 - 03/2010 125kW 170HP 1796cm3 M 271.942
- CLK 240 (209.461) 02/2003 - 03/2010 125kW 170HP 2597cm3 M 112.912
- CLK 280 (209.454) 01/2005 - 03/2010 170kW 231HP 2996cm3 M 272.940
- CLK 320 (209.465) 02/2003 - 03/2010 160kW 218HP 3199cm3 M 112.955
- CLK 350 (209.456) 01/2005 - 03/2010 200kW 272HP 3498cm3 M 272.960
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 200 Kompressor (171.445) 01/2008 - 02/2011 135kW 184HP 1796cm3 M 271.954
- 300 (171.454) 04/2009 - 02/2011 170kW 231HP 2996cm3 M 272.942











































