Brzdový strmeň TRW BHN344E
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Obmedzenie výrobcu: ATE
- Typ brzdového strmeňa: Pevný strmeň (2-piestikový)
- Materiál: Liatina
- Priemer piesta [mm]: 35
- Spárované čísla produktov: BHN343E
- Dbajte na technické údaje
- Tento diel je profesionálne továrensky repasovaný výrobcom TRW

Značka TRW vznikla v USA v roku 1908 ako výrobca drevených kolies pre Ford Model T. Neskôr spustila výrobu parkovacích bŕzd pre automobilku Ford. Stála za rozšírením hydraulických brzdových systémov do štandardnej výbavy. Postupom času priniesla pre automobilový trh veľa prevratných a dnes bežne používaných bezpečnostných a asistenčných systémov, ako sú ABS, bezkľúčový prístup, ABS na všetky kolesá a iné. V súčasnosti patrí TRW pod krídla koncernu ZF a jej dominantným výrobným programom sú veľmi kvalitné brzdové systémy, diely riadenia a odpruženia. Svoje výrobky dodáva do prvovýroby, ale aj ako náhradné diely.
Piest brzdového strmeňa Quick Brake 185075K
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0070
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0091
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0161
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-5063
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-5042
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-5556
Brzdový strmeň ABAKUS / Loro 131-04-620
Brzdový strmeň ABAKUS / Loro 131-04-748
Brzdový strmeň KAMOKA JBC0118 542280
Brzdový strmeň ESEN SKV 42SKV734 42SKV734
Brzdový strmeň NTY HZT-PL-027
Brzdový strmeň DENCKERMANN B190264R
Brzdový strmeň ESEN SKV 34SKV254 34SKV254
Brzdový strmeň MaXgear 82-0110
Brzdový strmeň AUTO-GH GH-453610H
Brzdový strmeň METZGER 6260228
Brzdový strmeň EAI 2225164 5225164, 4225164, 6225164
Brzdový strmeň ELSTOCK 87-0455
Brzdový strmeň DELCO REMY DC72459
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 i 16V (F19) 10/1995 - 04/2002 74kW 100HP 1598cm3 X 16 XEL, Y 16 XE, Z 16 XE
- 1.8 i 16V (F19) 10/1995 - 09/2000 85kW 115HP 1796cm3 X 18 XE1, Z 18 XEL
- 1.8 i 16V (F19) 10/1995 - 09/2000 85kW 116HP 1799cm3 X 18 XE
- 1.8 i 16V (F19) 09/2000 - 04/2002 92kW 125HP 1796cm3 Z 18 XE
- 2.0 i (F19) 10/1995 - 04/2002 82kW 112HP 1998cm3 20 NEJ
- 2.0 i 16V (F19) 09/1995 - 06/2000 100kW 136HP 1998cm3 C 20 SEL, X 20 XEV
- 2.2 i 16V (F19) 07/2000 - 07/2002 102kW 139HP 2198cm3 C 22 SEL
- 2.2 i 16V (F19) 09/2000 - 04/2002 108kW 147HP 2198cm3 Z 22 SE
- 2.5 i V6 (F19) 10/1995 - 09/2000 125kW 170HP 2498cm3 X 25 XE
- 2.6 i V6 (F19) 09/2000 - 04/2002 125kW 170HP 2597cm3 Y 26 SE
- i 500 2.5 (F19) 05/1998 - 09/2000 143kW 194HP 2498cm3 X 25 XE
- 1.7 TD (F19) 10/1995 - 12/1998 60kW 82HP 1686cm3 X 17 DT (TC4EE1)
- 2.0 DTI 16V (F19) 06/1997 - 04/2002 74kW 101HP 1995cm3 X 20 DTH, Y 20 DTH
- 2.2 DTI 16V (F19) 09/2000 - 04/2002 88kW 120HP 2172cm3 Y 22 DTR
- 2.2 DTI 16V (F19) 09/2000 - 04/2002 92kW 125HP 2172cm3 Y 22 DTR
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 i 16V (F35) 11/1996 - 07/2002 74kW 100HP 1598cm3 X 16 XEL, Y 16 XE, Z 16 XE
- 1.8 i 16V (F35) 11/1996 - 09/2000 85kW 115HP 1796cm3 X 18 XE1, Z 18 XEL
- 1.8 i 16V (F35) 11/1996 - 09/2000 85kW 116HP 1799cm3 X 18 XE
- 1.8 i 16V (F35) 09/2000 - 07/2003 92kW 125HP 1796cm3 Z 18 XE
- 2.0 i (F35) 11/1996 - 02/2002 82kW 112HP 1998cm3 20 NEJ
- 2.0 i 16V (F35) 11/1996 - 06/2000 100kW 136HP 1998cm3 C 20 SEL, X 20 XEV
- 2.0 i 16V (F35) 07/2000 - 07/2003 85kW 116HP 1998cm3 C 20 SEL
- 2.2 i 16V (F35) 07/2000 - 07/2002 102kW 139HP 2198cm3 C 22 SEL
- 2.2 i 16V (F35) 09/2000 - 07/2003 108kW 147HP 2198cm3 Z 22 SE
- 2.5 i V6 (F35) 11/1996 - 09/2000 125kW 170HP 2498cm3 X 25 XE
- 2.6 i V6 (F35) 09/2000 - 07/2003 125kW 170HP 2597cm3 Y 26 SE
- i 500 2.5 (F35) 05/1998 - 09/2000 143kW 194HP 2498cm3 X 25 XE
- 1.7 TD (F35) 11/1996 - 12/1997 60kW 82HP 1686cm3 X 17 DT (TC4EE1)
- 2.0 DI 16V (F35) 11/1996 - 06/2000 60kW 82HP 1995cm3 X 20 DTL
- 2.0 DTI 16V (F35) 06/1997 - 07/2003 74kW 101HP 1995cm3 X 20 DTH, Y 20 DTH
- 2.2 DTI 16V (F35) 09/2000 - 04/2002 88kW 120HP 2172cm3 Y 22 DTR
- 2.2 DTI 16V (F35) 09/2000 - 07/2003 92kW 125HP 2172cm3 Y 22 DTR
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 i 16V (F68) 10/1995 - 07/2002 74kW 101HP 1598cm3 X 16 XEL, Y 16 XE, Z 16 XE
- 1.8 i 16V (F68) 10/1995 - 09/2000 85kW 116HP 1796cm3 X 18 XE1, Z 18 XEL
- 1.8 i 16V (F68) 10/1995 - 09/2000 85kW 116HP 1799cm3 X 18 XE
- 1.8 i 16V (F68) 09/2000 - 07/2003 92kW 125HP 1796cm3 Z 18 XE
- 2.0 i (F68) 10/1995 - 02/2002 82kW 112HP 1998cm3 20 NEJ
- 2.0 i 16V (F68) 07/2000 - 07/2003 85kW 116HP 1998cm3 C 20 SEL
- 2.0 i 16V (F68) 09/1995 - 06/2000 100kW 136HP 1998cm3 C 20 SEL, X 20 XEV
- 2.2 i 16V (F68) 09/2000 - 07/2003 108kW 147HP 2198cm3 Z 22 SE
- 2.5 i V6 (F68) 10/1995 - 09/2000 125kW 170HP 2498cm3 X 25 XE
- 2.6 i V6 (F68) 09/2000 - 07/2003 125kW 170HP 2597cm3 Y 26 SE
- 1.7 TD (F68) 10/1995 - 12/1998 60kW 82HP 1686cm3 X 17 DT (TC4EE1)
- 2.0 DTI 16V (F68) 06/1997 - 07/2003 74kW 101HP 1995cm3 X 20 DTH, Y 20 DTH
- 2.2 DTI 16V (F68) 09/2000 - 04/2002 88kW 120HP 2172cm3 Y 22 DTR
- 2.2 DTI 16V (F68) 09/2000 - 07/2003 92kW 125HP 2172cm3 Y 22 DTR
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 i 02/1998 - 09/2002 96kW 131HP 1985cm3 B204I
- 2.0 Turbo 03/1999 - 09/2002 110kW 150HP 1985cm3 B205E
- 2.0 Turbo 10/1998 - 09/2002 113kW 154HP 1985cm3 B204E
- 2.0 Turbo 02/1998 - 09/2002 136kW 185HP 1985cm3 B205E, B204L, B205L
- 2.0 SE Turbo 02/1998 - 09/2002 147kW 200HP 1985cm3 B204R
- 2.0 Turbo 10/1999 - 09/2002 151kW 205HP 1985cm3 B205R
- 2.3 i 02/1998 - 09/2002 110kW 150HP 2290cm3 B234I
- 2.3 09/1999 - 01/2002 169kW 230HP 2290cm3 B235R
- 2.2 TiD 02/1998 - 11/2000 85kW 115HP 2171cm3 X 22 DTH, D223L
- 2.2 TiD 11/2000 - 09/2002 92kW 125HP 2171cm3 D223L
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 i 02/1998 - 08/2003 96kW 131HP 1985cm3 B204I
- 2.0 Turbo 01/2001 - 08/2003 110kW 150HP 1985cm3 B205E
- 2.0 Turbo 10/1998 - 08/2003 113kW 154HP 1985cm3 B204E
- 2.0 Turbo 02/1998 - 08/2003 136kW 185HP 1985cm3 B205E, B204L, B205L
- 2.0 Turbo 10/1999 - 08/2003 151kW 205HP 1985cm3 B205R
- 2.0 SE Turbo 02/1998 - 08/2003 147kW 200HP 1985cm3 B204R
- 2.3 i 02/1998 - 08/2003 110kW 150HP 2290cm3 B234I
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 i 08/1994 - 02/1998 96kW 131HP 1985cm3 B204I
- 2.0 -16 Turbo 07/1993 - 02/1998 136kW 185HP 1985cm3 B204L
- 2.3 -16 07/1993 - 02/1998 110kW 150HP 2290cm3 B234I
- 2.5 -24 V6 07/1993 - 02/1998 125kW 170HP 2498cm3 B258I
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 i 12/1993 - 02/1998 96kW 131HP 1985cm3 B204I
- 2.0 -16 Turbo 12/1993 - 02/1998 136kW 185HP 1985cm3 B204L
- 2.3 -16 12/1993 - 02/1998 110kW 150HP 2290cm3 B234I
- 2.5 -24 V6 12/1993 - 02/1998 125kW 170HP 2498cm3 B258I
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 i 08/1994 - 02/1998 96kW 131HP 1985cm3 B204I
- 2.0 -16 Turbo 12/1993 - 02/1998 136kW 185HP 1985cm3 B204L
- 2.3 -16 12/1993 - 02/1998 110kW 150HP 2290cm3 B234I
- 2.5 -24 V6 12/1993 - 02/1998 125kW 170HP 2498cm3 B258I




























