Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 2807C04
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 2807C04
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: vpravo
- Povrch: So základným náterom
- Modelový rok od: 2004
- Modelový rok do: 2008
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!

Značka Abakus bola založená v roku 1994. Na trhu pôsobí aj ako zástupca značiek DEPO, ESDEPO a LUCID. Výrobky týchto značiek predáva pod svojou značkou Abakus / Loro. V produktovom katalógu Abakus nájdeme svetlá pre automobily, ako sú hlavné svetlomety, brzdové, parkovacie, smerové a iné. Ďalej sú to zrkadlá a ich súčasti, olejové vane a časti karosérie, ako sú nárazníky, rôzne ochranné mriežky. Abakus dodáva aj elektronické komponenty a mechanické komponenty, ako sú sťahovania okien, zámky a mnoho iného. Všetky produkty sú vyrábané v kvalite OE a držia si u zákazníkov dlhodobú spokojnosť.
Kryt vonkajšieho zrkadla ALKAR 6342438
Rám vonkajšieho zrkadla POLCAR 550955PE
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 3745842
Rám vonkajšieho zrkadla POLCAR 550955PM
Kryt vonkajšieho zrkadla ESEN SKV 97SKV744 97SKV744
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 3745844
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 325-0061-2
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 325-0097
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6138438
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6126438
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3745818
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 325-0061
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3745808
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6140439
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 325-0087
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 325-0089
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 325-0063
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 (L48) 03/2004 - 10/2010 66kW 90HP 1364cm3 Z 14 XEP
- 1.6 (L48) 03/2004 - 10/2010 77kW 105HP 1598cm3 Z 16 XEP, Z 16 XE1
- 1.6 (L48) 11/2006 - 09/2009 85kW 116HP 1598cm3 A 16 XER, Z 16 XER
- 1.6 Turbo (L48) 02/2007 - 10/2010 132kW 180HP 1598cm3 Z 16 LET, A 16 LET
- 1.8 (L48) 01/2004 - 10/2010 92kW 125HP 1796cm3 Z 18 XE
- 1.8 (L48) 01/2006 - 10/2010 103kW 140HP 1796cm3 Z 18 XER, A 18 XER
- 2.0 Turbo (L48) 03/2004 - 10/2010 125kW 170HP 1998cm3 Z 20 LEL
- 2.0 Turbo (L48) 09/2004 - 10/2010 147kW 200HP 1998cm3 Z 20 LER
- 2.0 Turbo (L48) 03/2005 - 10/2010 177kW 240HP 1998cm3 Z 20 LEH
- 1.3 CDTI (L48) 08/2005 - 10/2010 66kW 90HP 1248cm3 Z 13 DTH
- 1.7 CDTI (L48) 03/2004 - 10/2010 59kW 80HP 1686cm3 Z 17 DTL
- 1.7 CDTI (L48) 03/2004 - 10/2010 74kW 100HP 1686cm3 Z 17 DTH
- 1.7 CDTI (L48) 04/2007 - 09/2009 81kW 110HP 1686cm3 Z 17 DTJ, A 17 DTJ
- 1.7 CDTI (L48) 04/2007 - 09/2009 92kW 125HP 1686cm3 Z 17 DTR, A 17 DTR
- 1.9 CDTI (L48) 09/2005 - 10/2010 74kW 100HP 1910cm3 Z 19 DTL
- 1.9 CDTI 16V (L48) 04/2004 - 10/2010 88kW 120HP 1910cm3 Z 19 DTJ
- 1.9 CDTI (L48) 06/2004 - 10/2010 88kW 120HP 1910cm3 Z 19 DT
- 1.9 CDTI (L48) 09/2004 - 10/2010 110kW 150HP 1910cm3 Z 19 DTH
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 (L35) 08/2004 - 10/2010 66kW 90HP 1364cm3 Z 14 XEP
- 1.6 (L35) 08/2004 - 10/2010 77kW 105HP 1598cm3 Z 16 XEP, Z 16 XE1
- 1.6 (L35) 11/2006 - 10/2010 85kW 116HP 1598cm3 A 16 XER, Z 16 XER
- 1.6 Turbo (L35) 02/2007 - 10/2010 132kW 180HP 1598cm3 Z 16 LET, A 16 LET
- 1.8 (L35) 08/2004 - 10/2010 92kW 125HP 1796cm3 Z 18 XE
- 1.8 (L35) 11/2005 - 10/2010 103kW 140HP 1796cm3 Z 18 XER, A 18 XER
- 2.0 Turbo (L35) 08/2004 - 10/2010 125kW 170HP 1998cm3 Z 20 LEL
- 2.0 Turbo (L35) 09/2004 - 10/2010 147kW 200HP 1998cm3 Z 20 LER
- 1.3 CDTI (L35) 08/2005 - 10/2010 66kW 90HP 1248cm3 Z 13 DTH
- 1.7 CDTI (L35) 08/2004 - 10/2010 59kW 80HP 1686cm3 Z 17 DTL
- 1.7 CDTI (L35) 08/2004 - 10/2010 74kW 101HP 1686cm3 Z 17 DTH
- 1.7 CDTI (L35) 12/2008 - 10/2010 81kW 110HP 1686cm3 Z 17 DTJ, A 17 DTJ
- 1.7 CDTI (L35) 04/2007 - 10/2010 92kW 125HP 1686cm3 Z 17 DTR, A 17 DTR
- 1.9 CDTI (L35) 09/2005 - 10/2010 74kW 100HP 1910cm3 Z 19 DTL
- 1.9 CDTI 16V (L35) 08/2004 - 10/2010 88kW 120HP 1910cm3 Z 19 DTJ
- 1.9 CDTI (L35) 09/2005 - 10/2010 88kW 120HP 1910cm3 Z 19 DT
- 1.9 CDTI (L35) 09/2004 - 10/2010 110kW 150HP 1910cm3 Z 19 DTH
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 (L08) 03/2005 - 10/2010 66kW 90HP 1364cm3 Z 14 XEP
- 1.6 (L08) 03/2005 - 10/2010 77kW 105HP 1598cm3 Z 16 XEP, Z 16 XE1
- 1.6 (L08) 12/2006 - 10/2010 85kW 116HP 1598cm3 Z 16 XER
- 1.6 Turbo (L08) 02/2007 - 10/2010 132kW 180HP 1598cm3 Z 16 LET, A 16 LET
- 1.8 (L08) 03/2005 - 10/2010 92kW 125HP 1796cm3 Z 18 XE
- 1.8 (L08) 01/2006 - 10/2010 103kW 140HP 1796cm3 Z 18 XER, A 18 XER
- 2.0 Turbo (L08) 03/2005 - 10/2010 125kW 170HP 1998cm3 Z 20 LEL
- 2.0 Turbo (L08) 03/2005 - 10/2010 147kW 200HP 1998cm3 Z 20 LER
- 2.0 Turbo (L08) 08/2005 - 10/2010 177kW 240HP 1998cm3 Z 20 LEH
- 1.3 CDTI (L08) 04/2005 - 10/2010 66kW 90HP 1248cm3 Z 13 DTH
- 1.7 CDTi (L08) 03/2005 - 10/2010 74kW 101HP 1686cm3 Z 17 DTH
- 1.7 CDTI (L08) 02/2007 - 10/2010 81kW 110HP 1686cm3 Z 17 DTJ, A 17 DTJ
- 1.7 CDTI (L08) 02/2007 - 10/2010 92kW 125HP 1686cm3 Z 17 DTR, A 17 DTR
- 1.9 CDTI (L08) 01/2006 - 10/2010 74kW 101HP 1910cm3 Z 19 DTL
- 1.9 CDTi 16V (L08) 03/2005 - 10/2010 88kW 120HP 1910cm3 Z 19 DTJ
- 1.9 CDTI (L08) 09/2005 - 10/2010 88kW 120HP 1910cm3 Z 19 DT
- 1.9 CDTi (L08) 03/2005 - 10/2010 110kW 150HP 1910cm3 Z 19 DTH
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 (L67) 09/2005 - 10/2010 77kW 105HP 1598cm3 Z 16 XEP, Z 16 XE1
- 1.8 (L67) 09/2005 - 10/2010 92kW 125HP 1796cm3 Z 18 XE
- 1.8 (L67) 09/2005 - 10/2010 103kW 140HP 1796cm3 Z 18 XER, A 18 XER
- 2.0 Turbo (L67) 09/2005 - 10/2010 125kW 170HP 1998cm3 Z 20 LEL
- 2.0 Turbo (L67) 09/2005 - 10/2010 147kW 200HP 1998cm3 Z 20 LER
- 1.9 CDTi (L67) 09/2005 - 10/2010 110kW 150HP 1910cm3 Z 19 DTH


























