Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4012C01
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4012C01
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: vľavo
- Povrch: So základným náterom
- Modelový rok od: 2003
- Modelový rok do: 2008
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!

Značka Abakus bola založená v roku 1994. Na trhu pôsobí aj ako zástupca značiek DEPO, ESDEPO a LUCID. Výrobky týchto značiek predáva pod svojou značkou Abakus / Loro. V produktovom katalógu Abakus nájdeme svetlá pre automobily, ako sú hlavné svetlomety, brzdové, parkovacie, smerové a iné. Ďalej sú to zrkadlá a ich súčasti, olejové vane a časti karosérie, ako sú nárazníky, rôzne ochranné mriežky. Abakus dodáva aj elektronické komponenty a mechanické komponenty, ako sú sťahovania okien, zámky a mnoho iného. Všetky produkty sú vyrábané v kvalite OE a držia si u zákazníkov dlhodobú spokojnosť.
Rám vonkajšieho zrkadla POLCAR 951354PE
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 337-0094-2
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5894843
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0112
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5894806
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5879805
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5895807
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5894805
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0094
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0120
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5838805
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0134
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0158
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5886807
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0096
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 332-0024
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5894807
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5886817
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5879807
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6149128
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5895817
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 7635807
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 TSI 05/2007 - 10/2010 90kW 122HP 1390cm3 CAXA
- 1.4 TSI 07/2006 - 10/2010 103kW 140HP 1390cm3 BMY
- 1.4 TSI 07/2008 - 10/2010 118kW 160HP 1390cm3 CAVD
- 1.4 TSI 07/2006 - 10/2010 125kW 170HP 1390cm3 BLG
- 1.6 09/2004 - 10/2010 75kW 102HP 1595cm3 BGU, CCSA, BSE, BSF
- 1.6 FSI 09/2005 - 10/2010 85kW 115HP 1598cm3 BLF
- 2.0 FSI 08/2005 - 10/2010 110kW 150HP 1984cm3 BLX, BLY, BVY, BVZ, BLR
- 2.0 TFSI 10/2005 - 10/2010 147kW 200HP 1984cm3 BPY, CCTA, AXX, CAWB, CCZA, BWA, CBFA
- 2.5 01/2006 - 10/2010 110kW 150HP 2480cm3 BGQ, BTK, BGP
- 1.6 TDI 12/2009 - 10/2010 66kW 90HP 1598cm3 CAYB
- 1.6 TDI 06/2009 - 10/2010 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 1.9 TDI 08/2005 - 10/2010 77kW 105HP 1896cm3 BLS, BKC, BXE
- 2.0 TDI 09/2005 - 10/2010 100kW 136HP 1968cm3 CBDA, AZV
- 2.0 TDI 10/2005 - 10/2010 103kW 140HP 1968cm3 BMM
- 2.0 TDI 16V 08/2005 - 10/2010 103kW 140HP 1968cm3 CBEA, BKD, CJAA, CBDB
- 2.0 TDI 10/2006 - 10/2010 125kW 170HP 1968cm3 BMN, CEGA

























