Kryt vonkajšieho zrkadla FEBI Bilstein 105687
Kryt vonkajšieho zrkadla FEBI Bilstein 105687
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Spárované čísla produktov: 102570
- Dĺžka [mm]: 344
- Šírka [mm]: 218
- Hrúbka [mm]: 82
- Režim prevádzky: elektrický
- Strana montáže: vpravo

Febi Bilstein je nemecká značka s vyše 175-ročnou tradíciou, ktorá ponúka široký výber kvalitných náhradných dielov pre osobné aj úžitkové vozidlá. Motoristi oceňujú dlhú životnosť, presné spracovanie a spoľahlivosť dielov, ktoré zaisťujú bezpečnú a komfortnú jazdu. V ponuke nájdete komponenty pre brzdy, podvozok, motor, riadenie aj elektroniku, všetko v overenej OE kvalite.
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 321-0103-2
Rám vonkajšieho zrkadla POLCAR 506554TM
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 3077842
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9202994
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0103
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0109
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9226994
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0111
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077828
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077822
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0145
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0143
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3083808
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077824
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077826
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5862826
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9292994
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3083826
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 2973804
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 2973806
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0173
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 2973814
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9234021
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Bus (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Van (B906)
- Volkswagen Crafter 30-35 Bus (2E_)
- Volkswagen Crafter 30-50 Platform/Chassis (2F_)
- Volkswagen Crafter 30-50 Van (2E_)
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 309 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... 06/2006 - 12/2009 65kW 88HP 2148cm3 OM 646.984
- 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... 05/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 315 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 318 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... 06/2006 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 309 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 06/2006 - 12/2009 65kW 88HP 2148cm3 OM 646.984
- 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 05/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 05/2009 - 12/2016 95kW 129HP 2143cm3 OM 651.957, OM 651.940, OM 651.955, OM 651.956
- 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 06/2006 - 12/2016 95kW 129HP 2148cm3 OM 646.986, OM 651.955
- 315 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 318 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 06/2006 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.986, OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- 318 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 02/2008 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.986, OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- 319 CDI / BlueTEC (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 03/2009 - 12/2018 140kW 190HP 2987cm3 OM 642.986, OM 642.896, OM 642.898, OM 642.992
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 211 CDI (906.711, 906.713) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 211 CDI (906.711, 906.713) 04/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 215 CDI (906.711, 906.713) 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 209 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) 06/2006 - 12/2009 65kW 88HP 2148cm3 OM 646.984
- 211 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) 04/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 211 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 215 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 218 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) 06/2006 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 209 CDI (906.611, 906.613) 06/2006 - 12/2009 65kW 88HP 2148cm3 OM 646.984
- 211 CDI (906.611, 906.613) 04/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 211 CDI (906.611, 906.613) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 213 CDI (906.611, 906.613) 06/2006 - 12/2016 95kW 129HP 2143cm3 OM 651.957, OM 651.955, OM 651.956
- 213 CDI (906.611, 906.613) 06/2006 - 12/2009 95kW 129HP 2148cm3 OM 646.986, OM 651.955
- 215 CDI (906.611, 906.613) 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 218 CDI (906.611, 906.613) 06/2006 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.896, OM 642.992
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 509 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 06/2006 - 12/2009 65kW 88HP 2148cm3 OM 646.984
- 511 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 511 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 05/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 515 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 518 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 06/2006 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.986, OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 TDI 05/2011 - 12/2016 80kW 109HP 1968cm3 CKTB, CSLA
- 2.0 TDI 11/2013 - 12/2016 84kW 114HP 1968cm3 CSLB
- 2.0 TDI 05/2011 - 12/2016 100kW 136HP 1968cm3 CKTC
- 2.0 TDI 07/2011 - 12/2016 120kW 163HP 1968cm3 CSNA, CKUB
- 2.0 TDI 4motion 11/2011 - 12/2016 120kW 163HP 1968cm3 CSNA, CKUB
- 2.5 TDI 04/2006 - 07/2011 65kW 88HP 2461cm3 BJJ, CEBA
- 2.5 TDI 04/2006 - 05/2013 80kW 109HP 2461cm3 CEBB, BJK
- 2.5 TDI 04/2006 - 05/2013 100kW 136HP 2461cm3 CECA, BJL
- 2.5 TDI 04/2006 - 07/2011 120kW 163HP 2461cm3 CECB, BJM
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 TDI 05/2011 - 12/2016 80kW 109HP 1968cm3 CKTB, CSLA
- 2.0 TDI 11/2013 - 12/2016 84kW 114HP 1968cm3 CSLB
- 2.0 TDI 05/2011 - 12/2016 100kW 136HP 1968cm3 CKTC
- 2.0 TDI 11/2015 - 12/2016 103kW 140HP 1968cm3 CSLC
- 2.0 TDI 10/2011 - 12/2016 105kW 142HP 1968cm3 CKUC
- 2.0 TDI 07/2011 - 12/2016 120kW 163HP 1968cm3 CSNA, CKUB
- 2.0 TDI 4motion 11/2011 - 12/2016 120kW 163HP 1968cm3 CSNA, CKUB
- 2.5 TDI 04/2006 - 07/2011 65kW 88HP 2461cm3 BJJ, CEBA
- 2.5 TDI 04/2006 - 05/2013 80kW 109HP 2461cm3 CEBB, BJK
- 2.5 TDI 04/2006 - 05/2013 100kW 136HP 2461cm3 CECA, BJL
- 2.5 TDI 04/2006 - 07/2011 120kW 163HP 2461cm3 CECB, BJM
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 TDI 05/2011 - 12/2016 80kW 109HP 1968cm3 CKTB, CSLA
- 2.0 TDI 11/2013 - 12/2016 84kW 114HP 1968cm3 CSLB
- 2.0 TDI 05/2011 - 12/2016 100kW 136HP 1968cm3 CKTC
- 2.0 TDI 11/2015 - 12/2016 103kW 140HP 1968cm3 CSLC
- 2.0 TDI 10/2011 - 12/2016 105kW 142HP 1968cm3 CKUC
- 2.0 TDI 07/2011 - 12/2016 120kW 163HP 1968cm3 CSNA, CKUB
- 2.0 TDI 4motion 07/2011 - 12/2016 120kW 163HP 1968cm3 CSNA, CKUB
- 2.5 TDI 04/2006 - 07/2011 65kW 88HP 2461cm3 BJJ, CEBA
- 2.5 TDI 04/2006 - 05/2013 80kW 109HP 2461cm3 CEBB, BJK
- 2.5 TDI 04/2006 - 05/2013 100kW 136HP 2461cm3 CECA, BJL
- 2.5 TDI 04/2006 - 07/2011 120kW 163HP 2461cm3 CECB, BJM
































