Matica Škoda / Volkswagen / Audi N0111849
Matica Škoda / Volkswagen / Audi N0111849
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
Originálny diel od výrobcu vozidla – koncern Volkswagen Group (VAG). Značky: Volkswagen, Audi, Škoda, Seat, Cupra. OE číslo N0111849. Nie je to aftermarketová náhrada – je to presne ten diel, ktorý má auto z výroby. Sadne bez úprav a zodpovedá špecifikácii výrobcu.
Pasuje na 22 modelov značiek Škoda, Volkswagen, Audi a ďalších – celý zoznam vozidiel nájdete v záložke Použitie náhradného dielu.
Tyč/Vzpera stabilizátora VIKA 44110079901
Tyč/Vzpera stabilizátora Corteco 49399329
Tyč/Vzpera stabilizátora Corteco 49400131
Tyč/Vzpera stabilizátora Corteco 49401298
Sada ramien nápravy zavesenia kolies Corteco 49400051
Sada na opravu zavesenia kolesa Corteco 49400300
Sada ramien nápravy zavesenia kolies Corteco 49400321
- Audi 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2)
- Audi 90 B3 (893, 894, 8A2)
- Seat Arosa (6H1)
- Seat Cordoba (6K1, 6K2)
- Seat Cordoba Vario (6K5)
- Seat Ibiza I (21A)
- Seat Ibiza II (6K1)
- Seat Inca (6K9)
- Seat Toledo I (1L2)
- Škoda Felicia Cube Van (6U5)
- Škoda Felicia I (6U1)
- Škoda Felicia I Kombi (6U5)
- Škoda Felicia I Pickup (6UF, 6U7)
- Škoda Felicia II (6U1)
- Škoda Felicia II Kombi (6U5)
- Volkswagen Golf III (1H1)
- Volkswagen Golf III Cabriolet (1E7)
- Volkswagen Golf III Variant (1H5)
- Volkswagen Lupo I (6X1, 6E1)
- Volkswagen Polo (6N2)
- Volkswagen Polo Hatchback Van (6N1)
- Volkswagen Polo III (6N1)
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 08/1987 - 09/1991 51kW 70HP 1595cm3 PP
- 1.6 09/1986 - 08/1991 55kW 75HP 1595cm3 RN
- 1.8 10/1986 - 01/1990 55kW 75HP 1781cm3 RU
- 1.8 S 08/1986 - 01/1990 65kW 88HP 1781cm3 SF
- 1.8 S 09/1986 - 10/1991 66kW 90HP 1781cm3 JN, PM, NE, SF, JV
- 1.8 E 06/1986 - 08/1991 82kW 112HP 1781cm3 DZ
- 1.8 09/1986 - 07/1988 83kW 113HP 1847cm3 SD
- 2.0 E 08/1988 - 10/1990 82kW 112HP 1984cm3 3A, AAD
- 2.0 E 08/1988 - 10/1990 83kW 113HP 1984cm3 3A
- 2.0 E 16V 03/1990 - 09/1991 101kW 137HP 1984cm3 6A
- 1.6 D 02/1987 - 07/1989 40kW 54HP 1588cm3 JK
- 1.6 TD 09/1986 - 08/1991 59kW 80HP 1588cm3 SB, RA
- 1.9 D 08/1989 - 08/1991 50kW 68HP 1896cm3 1Y
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 07/1988 - 09/1991 85kW 115HP 1994cm3 PS
- 2.0 20 V 08/1989 - 07/1991 118kW 160HP 1994cm3 NM
- 2.2 E 04/1987 - 07/1991 100kW 136HP 2226cm3 KV
- 2.3 E 04/1987 - 09/1991 98kW 133HP 2309cm3 NG
- 2.3 E 04/1987 - 07/1991 100kW 136HP 2309cm3 NG
- 2.3 E 20V 04/1990 - 07/1991 123kW 167HP 2309cm3 7A
- 2.3 E 20V 08/1988 - 07/1991 125kW 170HP 2309cm3 7A
- 1.6 TD 04/1987 - 09/1991 59kW 80HP 1588cm3 SB, RA
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.0 10/1998 - 01/2001 37kW 50HP 997cm3 AHT
- 1.0 05/1997 - 06/2004 37kW 50HP 999cm3 ANV, ALD, ALL, AUC, AER
- 1.4 05/1997 - 06/2004 44kW 60HP 1389cm3 AKV, APQ, AKK, ANW, AUD, AEX
- 1.4 16V 01/2000 - 06/2004 74kW 100HP 1390cm3 AFK, AQQ, AUB
- 1.4 TDI 01/2000 - 06/2004 55kW 75HP 1422cm3 AMF
- 1.7 SDI 08/1997 - 06/2004 44kW 60HP 1716cm3 AKU
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.0 i 09/1996 - 10/2002 37kW 50HP 999cm3 ANV, ALD, AUC, AER
- 1.4 12/1997 - 04/1999 40kW 54HP 1390cm3 ANX
- 1.4 i 06/1994 - 10/2002 44kW 60HP 1389cm3 AKV, APQ, AKK, ABD, ANW, AUD, AEX
- 1.4 16V 05/2000 - 10/2002 55kW 75HP 1390cm3 APE, AUA
- 1.4 i 16V 09/1996 - 10/2002 74kW 101HP 1390cm3 AQQ, AUB, AFH
- 1.6 i 05/1994 - 06/1999 55kW 75HP 1595cm3 1F
- 1.6 i 02/1993 - 10/2002 55kW 75HP 1598cm3 ABU, AEE, ALM
- 1.6 i 07/1996 - 10/2002 74kW 101HP 1595cm3 AFT, APF, AEH, AUR, AKL
- 1.8 i 02/1993 - 09/2002 66kW 90HP 1781cm3 ACC, ABS, ADZ
- 1.8 i 16V 10/1993 - 08/1996 95kW 129HP 1781cm3 ADL
- 2.0 i 02/1993 - 06/1999 85kW 115HP 1984cm3 AGG, 2E
- 2.0 i 16V 08/1996 - 06/1999 110kW 150HP 1984cm3 ABF
- 1.9 D 01/1996 - 08/1996 47kW 64HP 1896cm3 1Y
- 1.9 SDI 08/1996 - 06/1999 47kW 64HP 1896cm3 AEY
- 1.9 D 02/1993 - 08/1996 50kW 68HP 1896cm3 1Y
- 1.9 TD 02/1993 - 08/1996 55kW 75HP 1896cm3 AAZ
- 1.9 TDI 08/1996 - 10/2002 66kW 90HP 1896cm3 1Z, AHU, ALH, AGR
- 1.9 TDI 03/1997 - 10/2002 81kW 110HP 1896cm3 ASV, AFN, ASK
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 i 09/1996 - 12/2002 44kW 60HP 1389cm3 AKV, APQ, AKK, ANW, AUD, AEX
- 1.6 i 05/1997 - 06/1999 55kW 75HP 1595cm3 1F
- 1.6 i 09/1996 - 12/2002 55kW 75HP 1598cm3 ABU, AEE, ALM
- 1.6 i 09/1996 - 12/2002 74kW 101HP 1595cm3 AFT, APF, AEH, AUR, AKL
- 1.9 SDI 09/1996 - 06/1999 47kW 64HP 1896cm3 AEY
- 1.9 TDI 08/1996 - 12/2002 66kW 90HP 1896cm3 1Z, AHU, ALH, AGR
- 1.9 TDI 07/1997 - 12/2002 81kW 110HP 1896cm3 ASV, AFN, ASK
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 0.9 08/1990 - 05/1993 29kW 40HP 903cm3 146 A 000, 09 NCA
- 0.9 08/1986 - 05/1993 32kW 44HP 903cm3 146 A 000
- 1.2 11/1984 - 12/1993 44kW 60HP 1193cm3 021 A 1000
- 1.2 11/1984 - 12/1993 46kW 63HP 1193cm3 021 A 1000
- 1.2 i 01/1989 - 05/1993 52kW 71HP 1193cm3 021 C.1000
- 1.5 11/1984 - 05/1993 63kW 85HP 1461cm3 021 A 2000
- 1.5 i 10/1986 - 05/1993 65kW 89HP 1461cm3 021 D.2000
- 1.5 i Cat 10/1986 - 05/1993 66kW 90HP 1461cm3 021 C.2000
- 1.5 i 10/1986 - 05/1993 74kW 100HP 1461cm3 021 B.2000
- 1.7 01/1991 - 05/1993 72kW 98HP 1675cm3 021 A.3000
- 1.7 D 06/1984 - 05/1993 40kW 54HP 1714cm3 022 A.5000
- 1.7 D 08/1990 - 05/1993 42kW 57HP 1714cm3 022 A.5000
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.0 i 09/1996 - 02/2002 37kW 50HP 999cm3 ANV, ALD, AUC, AER
- 1.0 03/1993 - 09/1996 33kW 45HP 1043cm3 AAU
- 1.3 i 03/1993 - 08/1999 40kW 54HP 1272cm3 2G, AAV
- 1.4 12/1997 - 04/1999 40kW 54HP 1390cm3 ANX
- 1.4 i 09/1993 - 02/2002 44kW 60HP 1389cm3 AKV, APQ, AKK, ABD, ANW, AUD, AEX
- 1.4 i 16V 06/1997 - 02/2002 74kW 101HP 1390cm3 AQQ, AUB, AFH
- 1.6 i 09/1994 - 06/1999 55kW 75HP 1595cm3 1F
- 1.6 i 04/1996 - 02/2002 74kW 101HP 1595cm3 AFT, APF, AEH, AUR, AKL
- 1.6 i 03/1993 - 02/2002 55kW 75HP 1598cm3 ABU, AEE, ALM
- 1.8 i 03/1993 - 08/1999 66kW 90HP 1781cm3 ACC, ABS, ADZ
- 1.8 i 16V 11/1993 - 08/1996 95kW 129HP 1781cm3 ADL
- 1.8 T 20V Cupra 07/2000 - 02/2002 115kW 156HP 1781cm3 AYP, AQX
- 2.0 i 03/1993 - 08/1999 85kW 115HP 1984cm3 AGG, 2E
- 2.0 i 16V 08/1996 - 08/1999 110kW 150HP 1984cm3 ABF
- 1.9 D 04/1993 - 06/1999 47kW 64HP 1896cm3 1Y, AEY
- 1.9 SDI 08/1996 - 08/1999 47kW 64HP 1896cm3 AEY
- 1.9 TD 03/1993 - 08/1996 55kW 75HP 1896cm3 AAZ
- 1.9 TDI 08/1996 - 02/2002 66kW 90HP 1896cm3 1Z, AHU, ALH, AGR
- 1.9 TDI 02/1997 - 02/2002 81kW 110HP 1896cm3 ASV, AFN, ASK
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 i 11/1995 - 06/2003 44kW 60HP 1389cm3 AKV, APQ, AUD, AEX
- 1.4 16V 04/2000 - 06/2003 55kW 75HP 1390cm3 AUA
- 1.6 i 11/1995 - 05/1998 55kW 75HP 1595cm3 1F
- 1.6 i 06/1997 - 09/2000 55kW 75HP 1598cm3 AEE, ALM
- 1.7 D 09/1996 - 06/2003 42kW 57HP 1715cm3 AHB
- 1.9 D 11/1995 - 06/2003 47kW 64HP 1896cm3 1Y
- 1.9 SDI 11/1995 - 06/2003 47kW 64HP 1896cm3 AYQ, AEY, 1Y
- 1.9 TDI 09/1996 - 06/2003 66kW 90HP 1896cm3 ALH
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 i 05/1991 - 12/1993 52kW 71HP 1595cm3 1F
- 1.6 i 05/1991 - 03/1999 54kW 73HP 1595cm3 EZ, ABN, 1F
- 1.6 i 01/1993 - 03/1999 55kW 75HP 1595cm3 1F
- 1.6 i 11/1996 - 03/1999 74kW 101HP 1595cm3 AFT
- 1.8 i 05/1991 - 12/1996 65kW 88HP 1781cm3 RP
- 1.8 i 11/1993 - 12/1996 66kW 90HP 1781cm3 ACC, ABS, ADZ
- 1.8 16V 05/1991 - 03/1999 92kW 125HP 1781cm3 PL
- 1.8 16V 05/1991 - 03/1999 98kW 133HP 1781cm3 KR
- 2.0 i 05/1991 - 03/1999 85kW 115HP 1984cm3 AGG, 2E
- 1.9 D 12/1995 - 03/1999 47kW 64HP 1896cm3 1Y
- 1.9 D 05/1991 - 03/1999 50kW 68HP 1896cm3 1Y
- 1.9 TD 05/1991 - 03/1999 55kW 75HP 1896cm3 AAZ
- 1.9 TDI 08/1995 - 03/1999 66kW 90HP 1896cm3 1Z, AHU
- 1.9 TDI 11/1996 - 03/1999 81kW 110HP 1896cm3 AFN
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.3 11/1995 - 11/2000 43kW 58HP 1289cm3 135L, AMJ
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.3 10/1994 - 03/1998 40kW 54HP 1289cm3 AMG, 135B
- 1.3 10/1994 - 03/1998 43kW 58HP 1289cm3 135L, AMJ
- 1.3 10/1994 - 03/1998 50kW 68HP 1289cm3 AMH, 136B
- 1.6 08/1995 - 03/1998 55kW 75HP 1598cm3 AEE, EA111
- 1.9 D 10/1995 - 03/1998 47kW 64HP 1896cm3 AEF
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.3 08/1995 - 03/1998 40kW 54HP 1289cm3 AMG, 135B
- 1.3 08/1995 - 03/1998 43kW 58HP 1289cm3 135L, AMJ
- 1.3 08/1995 - 03/1998 50kW 68HP 1289cm3 AMH, 136B
- 1.6 08/1995 - 03/1998 55kW 75HP 1598cm3 AEE
- 1.9 D 10/1995 - 03/1998 47kW 64HP 1896cm3 AEF
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.3 06/1997 - 04/2002 40kW 54HP 1289cm3 135M, AMG, 135B
- 1.3 06/1997 - 04/2002 50kW 68HP 1289cm3 136M, AMH, 136B
- 1.6 06/1997 - 04/2002 55kW 75HP 1598cm3 AEE
- 1.9 D 06/1997 - 04/2002 47kW 64HP 1896cm3 AEF
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.3 01/1998 - 06/2001 40kW 54HP 1289cm3 AMG
- 1.3 01/1998 - 06/2001 43kW 58HP 1289cm3 AMJ
- 1.3 01/1998 - 06/2001 50kW 68HP 1289cm3 AMH
- 1.6 01/1998 - 06/2001 55kW 75HP 1598cm3 AEE
- 1.9 D 01/1998 - 06/2001 47kW 64HP 1896cm3 AEF
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.3 08/1996 - 06/2001 50kW 68HP 1289cm3 AMH, 781.136B, 781.136M
- 1.6 01/1998 - 06/2001 55kW 75HP 1598cm3 AEE
- 1.9 D 01/1998 - 06/2001 47kW 64HP 1896cm3 AEF
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- Citystromer 11/1994 - 08/1997 20kW 27HP 0cm3 S20
- 1.4 11/1991 - 08/1997 40kW 55HP 1390cm3 AEX, ABD
- 1.4 10/1991 - 08/1997 44kW 60HP 1390cm3 AEX, ABD
- 1.6 09/1992 - 08/1997 55kW 75HP 1598cm3 ABU, AEA, AEE
- 1.6 07/1995 - 08/1997 74kW 101HP 1595cm3 AEK, AKS, AFT
- 1.8 11/1991 - 08/1997 55kW 75HP 1781cm3 AAM
- 1.8 11/1991 - 08/1997 66kW 90HP 1781cm3 ADZ, ADD, ACC, ABS
- 1.8 Syncro (1HX1) 01/1993 - 08/1997 66kW 90HP 1781cm3 ADZ, ABS
- 2.0 11/1991 - 08/1997 85kW 115HP 1984cm3 2E, ADY, ADC, ABA, AKR, AGG
- 2.0 Syncro (1HX1) 08/1995 - 08/1997 85kW 115HP 1984cm3 AGG
- 1.9 SDI 07/1995 - 08/1997 47kW 64HP 1896cm3 AEY
- 1.9 D 11/1991 - 08/1997 47kW 64HP 1896cm3 1Y
- 1.9 TD, GTD 11/1991 - 08/1997 55kW 75HP 1896cm3 AAZ
- 1.9 TDI 08/1993 - 12/1997 66kW 90HP 1896cm3 1Z, ALE, AHU
- 1.9 TDI Syncro (1HX1) 08/1995 - 12/1997 66kW 90HP 1896cm3 1Z, ALE, AHU
- 1.9 TDI 04/1996 - 08/1997 81kW 110HP 1896cm3 AFN
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 10/1994 - 02/1998 74kW 101HP 1595cm3 AEK, AKS, AFT
- 1.8 07/1993 - 05/1998 55kW 75HP 1781cm3 AAM, ANN
- 1.8 07/1993 - 05/1998 66kW 90HP 1781cm3 ANP, ADZ, ABS
- 2.0 07/1993 - 05/1998 85kW 115HP 1984cm3 2E, ADY, ABA, AKR, AGG
- 1.9 TDI 08/1995 - 05/1998 66kW 90HP 1896cm3 1Z, ALE, AHU
- 1.9 TDI 07/1996 - 05/1998 81kW 110HP 1896cm3 AFN
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 07/1993 - 04/1999 40kW 55HP 1390cm3 AEX, ABD
- 1.4 07/1993 - 04/1999 44kW 60HP 1390cm3 AEX, ABD, APQ
- 1.6 07/1994 - 04/1999 74kW 101HP 1595cm3 AEK, AKS, AFT
- 1.8 07/1993 - 04/1999 55kW 75HP 1781cm3 AAM, ANN
- 1.8 07/1993 - 04/1999 66kW 90HP 1781cm3 ANP, ADZ, ABS
- 1.8 Syncro 10/1994 - 04/1999 66kW 90HP 1781cm3 ADZ
- 2.0 07/1993 - 04/1999 85kW 115HP 1984cm3 2E, ADY, AKR, AGG
- 2.0 Syncro 08/1995 - 04/1999 85kW 115HP 1984cm3 AGG
- 1.9 SDI 07/1995 - 04/1999 47kW 64HP 1896cm3 AEY
- 1.9 D 07/1993 - 04/1999 47kW 64HP 1896cm3 1Y
- 1.9 TD 07/1993 - 04/1999 55kW 75HP 1896cm3 AAZ
- 1.9 TDI 03/1994 - 04/1999 66kW 90HP 1896cm3 1Z, ALE, AHU
- 1.9 TDI Syncro 07/1995 - 04/1999 66kW 90HP 1896cm3 1Z, ALE, AHU
- 1.9 TDI 04/1996 - 04/1999 81kW 110HP 1896cm3 AFN
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.0 09/1998 - 07/2005 37kW 50HP 999cm3 ALL, AUC, ALD, ANV, AER
- 1.4 10/2000 - 07/2005 44kW 60HP 1390cm3 AUD
- 1.4 16V 09/1998 - 07/2005 55kW 75HP 1390cm3 AUA, APE, AHW, AKQ, BBY
- 1.4 16V 08/1999 - 07/2005 74kW 100HP 1390cm3 AFK, AUB, AQQ, ANM
- 1.4 FSI 02/2001 - 07/2005 77kW 105HP 1390cm3 ARR
- 1.6 GTI 09/2000 - 07/2005 92kW 125HP 1598cm3 AVY
- 1.2 TDI 3L 07/1999 - 07/2005 45kW 61HP 1191cm3 AYZ, ANY
- 1.4 TDI 01/1999 - 07/2005 55kW 75HP 1422cm3 AMF
- 1.7 SDI 09/1998 - 07/2005 44kW 60HP 1716cm3 AKU
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.0 10/1999 - 09/2001 37kW 50HP 999cm3 AUC, ALD
- 1.4 10/1999 - 09/2001 40kW 54HP 1390cm3 AKP, ANX
- 1.4 10/1999 - 09/2001 44kW 60HP 1390cm3 AKK, AUD
- 1.4 16V 10/1999 - 09/2001 55kW 75HP 1390cm3 AUA, APE, AHW
- 1.4 16V 10/1999 - 09/2001 74kW 101HP 1390cm3 AFK, AUB, AQQ
- 1.6 16V GTI 10/1999 - 09/2001 92kW 125HP 1598cm3 AVY, ARC
- 1.4 TDI 10/1999 - 09/2001 55kW 75HP 1422cm3 AMF
- 1.7 SDI 10/1999 - 09/2001 44kW 60HP 1716cm3 AKU
- 1.9 D 10/1999 - 09/2001 47kW 64HP 1896cm3 AEF
- 1.9 SDI 10/1999 - 09/2001 47kW 64HP 1896cm3 ASX, AGD
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.0 10/1994 - 12/1999 33kW 45HP 1043cm3 AAU, AEV
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 50 1.0 09/1996 - 10/1999 37kW 50HP 999cm3 ALL, AER
- 45 1.0 10/1994 - 09/1996 33kW 45HP 1043cm3 AEV
- 55 1.3 10/1994 - 04/1997 40kW 55HP 1296cm3 ADX
- 55 1.4 08/1995 - 10/1999 40kW 55HP 1390cm3 AEX, ANX
- 60 1.4 07/1995 - 10/1999 44kW 60HP 1390cm3 AEX, AKV, APQ
- 100 1.4 16V 04/1996 - 10/1999 74kW 100HP 1390cm3 AFH
- 75 1.6 10/1994 - 10/1999 55kW 75HP 1598cm3 AEA, AHS, AEE
- 120 1.6 16V GTI 09/1998 - 10/1999 88kW 120HP 1598cm3 AJV
- 1.7 SDI 04/1997 - 10/1999 42kW 57HP 1716cm3 AHG
- 60 1.7 SDI 08/1997 - 10/1999 44kW 60HP 1716cm3 AKU
- 64 1.9 D 10/1994 - 10/1999 47kW 64HP 1896cm3 AEF
- 64 1.9 SDI 07/1996 - 10/1999 47kW 64HP 1896cm3 AGD
















