Opravná sada brzdového strmeňa DENCKERMANN B200031
Opravná sada brzdového strmeňa DENCKERMANN B200031
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Priemer [mm]: 35
- EÚ Nariadenie o bezpečnosti výrobkov (GPSR): IEC 60417-6183 mechanické vedomosti potrebné

Európsky výrobca autodielov DENCKERMANN sa vyznačuje kvalitou a veľmi prijateľnou cenou. Je držiteľom certifikátu kvality BER 1400/2002. Firma kladie dôraz na budovanie dobrého mena medzi spotrebiteľmi. Vo výrobnom pláne má filtre pre rôzne oblasti použitia v automobile, ďalej sú to vodné pumpy, brzdové komponenty, diely pruženia, riadenia a iné. Pokrýva vyše 25000 typov automobilov.
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 236019
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 235025
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0070
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4594
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400695
Brzdový strmeň ABAKUS / Loro 131-04-128
Brzdový strmeň NK 2133211
Brzdový strmeň NK 2133212
Brzdový strmeň NK 2133213
Brzdový strmeň NK 2133214
Brzdový strmeň NK 2133167
- Mercedes-Benz C-Class (W202)
- Mercedes-Benz C-Class (W203)
- Mercedes-Benz C-Class Coupe (CL203)
- Mercedes-Benz C-Class Kombi (S202)
- Mercedes-Benz C-Class T-Model (S203)
- Mercedes-Benz Clc-Class (CL203)
- Mercedes-Benz Clk (C208)
- Mercedes-Benz Clk (C209)
- Mercedes-Benz Clk Convertible (A208)
- Mercedes-Benz Clk Convertible (A209)
- Mercedes-Benz E-Class (W210)
- Mercedes-Benz Slk (R170)
- Mercedes-Benz Slk (R171)
- Opel Vectra B (J96)
- Opel Vectra B Hatchback (J96)
- Opel Vectra B Kombi (J96)




















