Opravná sada brzdového strmeňa MaXgear 49-1949
Opravná sada brzdového strmeňa MaXgear 49-1949
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: zadná náprava
- Priemer [mm]: 38

Firma Maxgear bola založená v roku 2006. Momentálne má pobočky vo viac ako 15 európskych krajinách. Na trhu má svoje stabilné miesto. Má veľmi široký sortiment výrobkov pokrývajúci takmer všetky značky automobilov. Patrí medzi výrobcov tretích strán, čiže vám vždy ponúkne náhradu originálneho dielu. V ponuke má diely pre pruženie a riadenie, pre brzdový systém, filtre, ďalej diely pre pohonný systém, motorové súčasti a elektrické súčasti. Firma Maxgear ponúka rôzne príslušenstvo, všetko pre chladiaci a vzduchový systém. A to všetko za veľmi priaznivé ceny a v dobrej kvalite.
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 238959
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D41765C
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-5048
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 401881
Brzdový strmeň KAMOKA JBC0651 43019S9AA00
Držiak brzdového strmeňa AUTO-GH GH-462642
Brzdový strmeň JPN 21H9479-JPN
Brzdový strmeň ProfiPower 4B2235L
Brzdový strmeň HERTH+BUSS JAKOPARTS J3214017
Brzdový strmeň HERTH+BUSS JAKOPARTS J3224017
Brzdový strmeň HERTH+BUSS JAKOPARTS J3214044
Brzdový strmeň HERTH+BUSS JAKOPARTS J3224044
Brzdový strmeň NK 2126124
Brzdový strmeň NK 2126133
Brzdový strmeň NK 2126123
Brzdový strmeň FEBI Bilstein 178076
Brzdový strmeň FEBI Bilstein 178077
Brzdový strmeň FEBI Bilstein 178176
Brzdový strmeň FEBI Bilstein 178177
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 473 508 CR1512
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 474 508 CR1513
- Ford C-Max (DM2)
- Ford Focus C-Max (DM2)
- Ford Focus II (DA_, HCP, DP)
- Ford Focus II Convertible
- Ford Focus II Kombi (DA_)
- Ford Focus II Sedan (DB_, FCH, DH)
- Honda Accord VII Tourer (CM, CN)
- Honda Cr-V II (RD_)
- Honda Fr-V (BE)
- Honda Legend II (KA)
- Honda Legend II Coupe (KA)
- Honda Legend III (KA)
- Honda Shuttle (RA)
- Honda Stream (RN)
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 02/2007 - 09/2010 74kW 100HP 1596cm3 HWDA, HWDB, SHDB, SHDC, SHDA
- 1.6 04/2007 - 09/2010 85kW 116HP 1596cm3 HXDB, SIDA, HXDA
- 1.8 02/2007 - 09/2010 90kW 122HP 1798cm3 QQDC
- 1.8 02/2007 - 09/2010 92kW 125HP 1798cm3 QQDB, QQDA
- 1.8 Flexifuel 02/2007 - 09/2010 92kW 125HP 1798cm3 Q7DA
- 2.0 02/2007 - 09/2010 107kW 145HP 1999cm3 SYDA, AODA, AODB, AODE
- 2.0 LPG 06/2008 - 09/2010 107kW 145HP 1999cm3 SYDA
- 2.0 CNG 04/2009 - 09/2010 107kW 145HP 1999cm3 SYDA
- 1.6 TDCi 02/2007 - 09/2010 66kW 90HP 1560cm3 GPDA, HHDA, HHDB
- 1.6 TDCi 02/2007 - 09/2010 74kW 101HP 1560cm3 G8DC, MTDA
- 1.6 TDCi 02/2007 - 09/2010 80kW 109HP 1560cm3 G8DA, G8DB, G8DD
- 1.8 TDCi 02/2007 - 09/2010 85kW 115HP 1753cm3 KKDA, KKDB
- 2.0 TDCi 02/2008 - 09/2010 81kW 110HP 1997cm3 IXDA
- 2.0 TDCi 02/2007 - 09/2010 100kW 136HP 1997cm3 G6DG, G6DD, G6DA, G6DB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 10/2003 - 03/2007 74kW 100HP 1596cm3 HWDA, HWDB, SHDB, SHDC, SHDA
- 1.6 Ti 08/2004 - 03/2007 85kW 115HP 1596cm3 SIDA, HXDA
- 1.8 10/2003 - 03/2007 88kW 120HP 1798cm3 CSDB, CSDA
- 1.8 09/2005 - 03/2007 90kW 122HP 1798cm3 QQDC
- 1.8 04/2004 - 03/2007 92kW 125HP 1798cm3 QQDB, QQDA, Q7DA
- 1.8 Flexifuel 01/2006 - 03/2007 92kW 125HP 1798cm3 Q7DA
- 2.0 03/2004 - 03/2007 107kW 145HP 1999cm3 SYDA, AODA, AODB, AODE
- 1.6 TDCi 02/2005 - 03/2007 66kW 90HP 1560cm3 HHDA, HHDB
- 1.6 TDCi 10/2003 - 03/2007 80kW 109HP 1560cm3 G8DA, G8DB, G8DE, G8DD, G8DF
- 1.8 TDCi 01/2005 - 03/2007 85kW 115HP 1753cm3 KKDA, KKDB
- 2.0 TDCi 10/2003 - 03/2007 98kW 133HP 1997cm3 G6DC, G6DE, G6DF
- 2.0 TDCi 10/2003 - 03/2007 100kW 136HP 1997cm3 G6DG, G6DD, G6DA, G6DB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 07/2004 - 09/2012 59kW 80HP 1388cm3 ASDA, ASDB
- 1.6 07/2004 - 09/2012 74kW 100HP 1596cm3 HWDA, HWDB, SHDB, SHDC, SHDA
- 1.6 Ti 07/2004 - 09/2012 85kW 115HP 1596cm3 HXDB, SIDA, HXDA
- 1.6 LPG 10/2009 - 07/2011 85kW 115HP 1596cm3 SIDA
- 1.8 03/2006 - 09/2012 92kW 125HP 1798cm3 QQDB, QQDA, Q7DA
- 1.8 Flexifuel 01/2006 - 09/2012 92kW 125HP 1798cm3 QQDB, QQDA, Q7DA
- 2.0 07/2004 - 09/2012 107kW 145HP 1999cm3 SYDA, AODA, AODB, AODE
- 2.0 Flex 10/2008 - 03/2010 107kW 145HP 1999cm3 SYDA
- 2.0 LPG 06/2008 - 07/2011 107kW 145HP 1999cm3 SYDA
- 2.0 CNG 04/2009 - 07/2011 107kW 145HP 1999cm3 SYDA
- 2.5 ST 10/2005 - 09/2012 166kW 225HP 2522cm3 HYDA
- 1.6 TDCi 01/2005 - 09/2012 66kW 90HP 1560cm3 GPDB, GPDC, GPDA, HHDA, HHDB
- 1.6 TDCi 07/2004 - 09/2012 74kW 100HP 1560cm3 G8DC, MTDA
- 1.6 TDCi 07/2004 - 09/2012 80kW 109HP 1560cm3 G8DA, G8DB, G8DE, G8DD, G8DF
- 1.8 TDCi 01/2005 - 09/2012 85kW 115HP 1753cm3 KKDA, KKDB
- 2.0 TDCi 02/2008 - 07/2011 81kW 110HP 1997cm3 IXDA
- 2.0 TDCi 07/2004 - 01/2008 98kW 133HP 1997cm3 G6DE, G6DF
- 2.0 TDCi 07/2004 - 09/2012 100kW 136HP 1997cm3 G6DG, G6DD, G6DA, G6DB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 10/2006 - 09/2010 74kW 100HP 1596cm3 HWDA, HWDB, SHDB, SHDC, SHDA
- 2.0 10/2006 - 09/2010 107kW 145HP 1999cm3 SYDA, AODA, AODB, AODE
- 2.0 TDCi 10/2006 - 09/2010 100kW 136HP 1997cm3 G6DG, G6DD, G6DA, G6DB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 04/2005 - 09/2012 59kW 80HP 1388cm3 ASDA, ASDB
- 1.6 04/2005 - 09/2012 74kW 100HP 1596cm3 HWDA, HWDB, SHDB, SHDC, SHDA
- 1.6 Ti 04/2005 - 09/2012 85kW 115HP 1596cm3 HXDB, SIDA, HXDA
- 1.8 03/2006 - 09/2012 92kW 125HP 1798cm3 QQDB, QQDA, Q7DA
- 1.8 Flexifuel 06/2006 - 07/2011 92kW 125HP 1798cm3 QQDB, QQDA, Q7DA
- 2.0 04/2005 - 07/2011 107kW 145HP 1999cm3 SYDA, AODA, AODB, AODE
- 1.6 TDCi 04/2005 - 09/2012 66kW 90HP 1560cm3 GPDB, GPDC, GPDA, HHDA, HHDB
- 1.6 TDCi 04/2005 - 09/2012 74kW 100HP 1560cm3 G8DC, MTDA
- 1.6 TDCi 04/2005 - 09/2012 80kW 109HP 1560cm3 G8DA, G8DB, G8DE, G8DD, G8DF
- 1.8 TDCi 04/2005 - 09/2012 85kW 115HP 1753cm3 KKDA, KKDB
- 2.0 TDCi 02/2008 - 07/2011 81kW 110HP 1997cm3 IXDA
- 2.0 TDCi 04/2005 - 09/2012 100kW 136HP 1997cm3 G6DG, G6DD, G6DA, G6DB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 07/2004 - 09/2012 59kW 80HP 1388cm3 ASDA, ASDB
- 1.6 07/2004 - 07/2011 74kW 100HP 1596cm3 HWDA, HWDB, SHDB, SHDC, SHDA
- 1.6 Ti 07/2004 - 09/2012 85kW 115HP 1596cm3 HXDB, SIDA, HXDA
- 1.6 LPG 10/2009 - 09/2012 85kW 115HP 1596cm3 SIDA
- 1.8 03/2006 - 09/2012 92kW 125HP 1798cm3 QQDB, QQDA, Q7DA
- 1.8 Flexifuel 01/2006 - 09/2012 92kW 125HP 1798cm3 QQDB, QQDA, Q7DA
- 2.0 07/2004 - 09/2012 107kW 145HP 1999cm3 SYDA, AODA, AODB, AODE
- 2.0 LPG 06/2008 - 07/2011 107kW 145HP 1999cm3 SYDA
- 1.6 TDCi 07/2004 - 09/2012 66kW 90HP 1560cm3 GPDB, GPDC, GPDA, HHDA, HHDB
- 1.6 TDCi 07/2004 - 09/2012 74kW 100HP 1560cm3 G8DC, MTDA
- 1.6 TDCi 07/2004 - 09/2012 80kW 109HP 1560cm3 G8DA, G8DB, G8DE, G8DD, G8DF
- 1.8 TDCi 07/2004 - 09/2012 85kW 115HP 1753cm3 KKDA, KKDB
- 2.0 TDCi 02/2008 - 07/2011 81kW 110HP 1997cm3 IXDA
- 2.0 TDCi 07/2004 - 01/2008 98kW 133HP 1997cm3 G6DE, G6DF
- 2.0 TDCi 07/2004 - 09/2012 100kW 136HP 1997cm3 G6DG, G6DD, G6DA, G6DB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 (CM1) 04/2003 - 05/2008 114kW 155HP 1998cm3 K20Z2, K20A6
- 2.4 (CM2) 04/2003 - 05/2008 140kW 190HP 2354cm3 K24A3, K24A
- 2.2 i-CTDi (CN2) 01/2004 - 05/2008 103kW 140HP 2204cm3 N22A1
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 (RD5) 09/2001 - 03/2007 110kW 150HP 1998cm3 K20A4
- 2.4 Vtec 4WD (RD7) 09/2001 - 09/2006 118kW 160HP 2354cm3 K24A1
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.7 (BE1) 08/2004 - 09/2006 92kW 125HP 1668cm3 D17A2
- 1.8 (BE1) 01/2007 - 12/2009 103kW 140HP 1799cm3 R18A1
- 2.0 (BE3) 02/2005 - 12/2006 110kW 150HP 1998cm3 K20A9
- 2.2 i CTDi (BE5) 07/2005 - 12/2009 103kW 140HP 2204cm3 N22A1
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 3.2 i 24V (KA7) 01/1991 - 02/1996 151kW 205HP 3206cm3 C32A2
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 3.2 i 24V (KA8) 01/1991 - 02/1996 151kW 205HP 3206cm3 C32A2
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 3.5 i 24V (KA9) 02/1996 - 10/1997 151kW 205HP 3474cm3 C35A2
- 3.5 i 24V (KA9) 11/1997 - 09/2004 153kW 208HP 3474cm3 C35A2
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.2 16V (RA1) 10/1994 - 02/1998 110kW 150HP 2156cm3 F22B8
- 2.3 16V (RA3, RA5) 10/1997 - 06/2004 110kW 150HP 2254cm3 F23A7
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.7 16V (RN1) 05/2001 - 09/2006 92kW 125HP 1668cm3 D17A2, D17A5
- 2.0 16V (RN3) 05/2001 - 09/2006 115kW 156HP 1998cm3 K20A5, K20A1




























