Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0002
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0002
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Pre priemer piestu [mm]: 54
- Počet na nápravu: 2

Quick Brake je dánska spoločnosť založená v roku 1971. Hneď po svojom vzniku sa stala dodávateľom komponentov pre dánsky priemysel. Neskôr začala vyrábať diely do brzdových systémov automobilov a stala sa jedným z hlavných dodávateľov pre firmy vyrábajúce brzdy. Na trhu s náhradnými dielmi si vytvorila stabilné miesto vďaka vysokej kvalite. Celý výrobný proces je podriadený cieľu vyrábať kvalitné výrobky, ktoré majú aj dlhú životnosť.
Opravná sada brzdového strmeňa MaXgear 27-0502
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 254108
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4935
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 254046
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 254129
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D42744
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 401029
Opravná sada brzdového strmeňa BREMBO F KT 001
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 402713
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4365
Opravná sada brzdového strmeňa BOSCH 1 987 470 006 RH004
Opravná sada brzdového strmeňa A.B.S. 43026
Opravná sada brzdového strmeňa NK 8810009
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400203
Brzdový strmeň NK 2145253
Brzdový strmeň NK 2145254
Brzdový strmeň NK 2147276
Brzdový strmeň NK 2147275
Brzdový strmeň NK 2115239
Brzdový strmeň NK 2125165
Brzdový strmeň NK 2125166
Brzdový strmeň NK 2125147
Brzdový strmeň NK 2125148
Brzdový strmeň TRW BHW1001E
Brzdový strmeň NK 213903
Brzdový strmeň NK 213904
Brzdový strmeň NK 2115195
Brzdový strmeň NK 212566
Brzdový strmeň TRW BHW1002E
Brzdový strmeň NK 2115240
- BMW 3 (E90)
- BMW 3 Convertible (E93)
- BMW 3 Coupe (E92)
- Ford Focus I (DAW, DBW)
- Ford Focus I Sedan (DFW)
- Opel Astra K (B16)
- Opel Astra K Hatchback Van
- Renault Megane II (BM0/1_, CM0/1_)
- Renault Megane II Coupé-Cabriolet (EM0/1_)
- Renault Megane II Sedan (LM0/1_)
- Renault Megane III Coupe (DZ0/1_)
- Renault Megane III Grandtour (KZ0/1)
- Renault Megane III Hatchback (BZ0/1_, B3_)
- Škoda Fabia II (542)
- Škoda Fabia III (NJ3)
- Škoda Fabia III Praktik (NJ5)
- Škoda Octavia II (1Z3)
- Škoda Rapid (NH3, NK3, NK6)
- Toyota Yaris (_P9_)
- Toyota Yaris (_P13_)
- Toyota Yaris (_P21_, _PA1_, _PH1_)
- Toyota Yaris Hatchback Van (_P13_)
- Volkswagen Golf V (1K1)
- Volkswagen Golf VI (5K1)
- Volkswagen Golf VI Convertible (517)
- Volkswagen Passat B6 (3C2)
- Volkswagen Passat B7 (362)
- Volkswagen Polo V (6R1, 6C1)
- Volkswagen Polo V Hatchback Van (6R1, 6C1)
- Volkswagen Polo V Sedan (602, 604, 612, 614)







































