Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0007
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0007
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Pre priemer piestu [mm]: 38
- Počet na nápravu: 2

Quick Brake je dánska spoločnosť založená v roku 1971. Hneď po svojom vzniku sa stala dodávateľom komponentov pre dánsky priemysel. Neskôr začala vyrábať diely do brzdových systémov automobilov a stala sa jedným z hlavných dodávateľov pre firmy vyrábajúce brzdy. Na trhu s náhradnými dielmi si vytvorila stabilné miesto vďaka vysokej kvalite. Celý výrobný proces je podriadený cieľu vyrábať kvalitné výrobky, ktoré majú aj dlhú životnosť.
Opravná sada brzdového strmeňa MaXgear 27-0494
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 238057
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 238054
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 238042
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4576
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D41826
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4723
Opravná sada brzdového strmeňa A.B.S. 53165
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 401798
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400812
Brzdový strmeň NK 2137128
Brzdový strmeň NK 2125161
Brzdový strmeň NK 2123174
Brzdový strmeň NK 2125162
Brzdový strmeň NK 2147341
Brzdový strmeň NK 2147342
Brzdový strmeň NK 2123173
Brzdový strmeň NK 2147190
Brzdový strmeň NK 2147189
Brzdový strmeň TRW BHN705E
Brzdový strmeň TRW BHN1029E
Brzdový strmeň TRW BHN706E
Brzdový strmeň TRW BHN1030E
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 473 254 CR1261
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 474 254 CR1262
Brzdový strmeň TRW BHN1033E
Brzdový strmeň TRW BHN1034E
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 474 300 CR1320
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 134 021 CR1606
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 135 021 CR1607
- Alfa Romeo Mito (955_)
- Audi A3 (8P1)
- Audi A3 Convertible (8P7)
- Audi A3 Sportback (8PA)
- Citroën C4 I (LC_)
- Fiat Stilo (192_)
- Ford Mondeo III (B5Y)
- Ford Mondeo III Sedan (B4Y)
- Peugeot 207 (WA_, WC_)
- Peugeot 207 Cc (WD_)
- Peugeot 207 Hatchback Van (WA_, WC_)
- Peugeot 307 (3A/C)
- Peugeot 307 Cc (3B)
- Seat Leon (1P1)
- Škoda Octavia II (1Z3)
- Škoda Superb II (3T4)
- Škoda Yeti (5L)
- Volkswagen Beetle (5C1, 5C2)
- Volkswagen Beetle Convertible (5C7, 5C8)
- Volkswagen Caddy III Box Body/MPV (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)
- Volkswagen Eos (1F7, 1F8)
- Volkswagen Golf VI (5K1)
- Volkswagen Golf VI Convertible (517)
- Volkswagen Jetta III (1K2)
- Volkswagen Jetta IV (162, 163, AV3, AV2)
- Volkswagen Scirocco III (137, 138)
- Volkswagen Touran (1T1, 1T2)
- Volkswagen Touran (1T3)
- Volkswagen Touran Box Body/MPV (1T1, 1T2)
- Volkswagen Touran Box Body/MPV (1T3)







































