Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0008
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0008
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Pre priemer piestu [mm]: 38
- Počet na nápravu: 2

Quick Brake je dánska spoločnosť založená v roku 1971. Hneď po svojom vzniku sa stala dodávateľom komponentov pre dánsky priemysel. Neskôr začala vyrábať diely do brzdových systémov automobilov a stala sa jedným z hlavných dodávateľov pre firmy vyrábajúce brzdy. Na trhu s náhradnými dielmi si vytvorila stabilné miesto vďaka vysokej kvalite. Celý výrobný proces je podriadený cieľu vyrábať kvalitné výrobky, ktoré majú aj dlhú životnosť.
Opravná sada brzdového strmeňa MaXgear 27-0425
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 236020
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 238041
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4603
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400701
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4612
Opravná sada brzdového strmeňa BREMBO F KT 004
Opravná sada brzdového strmeňa A.B.S. 63652
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400706
Brzdový strmeň NK 2125157
Brzdový strmeň NK 2125158
Brzdový strmeň NK 2122155
Brzdový strmeň NK 2122156
Brzdový strmeň NK 213698
Brzdový strmeň NK 213697
Brzdový strmeň NK 2132143
Brzdový strmeň NK 2132144
Brzdový strmeň NK 2136144
Brzdový strmeň NK 2139115
Brzdový strmeň NK 2139116
Brzdový strmeň NK 2136143
Brzdový strmeň TRW BHN906E
Brzdový strmeň TRW BHN709E
Brzdový strmeň TRW BHN710E
Brzdový strmeň TRW BHN907E
Brzdový strmeň TRW BHR222E
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 135 371 CR2305
Brzdový strmeň TRW BHR223E
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 473 992 CR1548
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 474 992 CR1549
- Ford C-Max (DM2)
- Ford C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU)
- Ford C-Max II Van
- Ford Focus C-Max (DM2)
- Ford Focus II (DA_, HCP, DP)
- Ford Focus II Convertible
- Ford Focus II Sedan (DB_, FCH, DH)
- Ford Focus III
- Ford Focus III Hatchback Van
- Ford Focus III Sedan
- Ford Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU)
- Ford Grand C-Max Van
- Ford Kuga II (DM2)
- Ford Kuga II Van
- Ford Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect V408 MPV
- Ford Transit Connect V408 Box Body/MPV
- Opel Vectra C (Z02)
- Opel Vectra C Gts (Z02)
- Renault Espace IV (JK0/1_)
- Renault Laguna Coupe (DT0/1)
- Renault Laguna II (BG0/1_)
- Renault Laguna II Grandtour (KG0/1_)
- Renault Laguna III (BT0/1)
- Renault Laguna III Grandtour (KT0/1)
- Renault Megane II (BM0/1_, CM0/1_)
- Renault Vel Satis (BJ0_)
- Saab 9-3 (YS3F, E79, D79, D75)
- Saab 9-3 Convertible (YS3F)
- Volvo V40 Hatchback (525)
- Volvo V50 (545)







































