Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0018
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0018
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Pre priemer piestu [mm]: 46, 52
- Počet na nápravu: 2

Quick Brake je dánska spoločnosť založená v roku 1971. Hneď po svojom vzniku sa stala dodávateľom komponentov pre dánsky priemysel. Neskôr začala vyrábať diely do brzdových systémov automobilov a stala sa jedným z hlavných dodávateľov pre firmy vyrábajúce brzdy. Na trhu s náhradnými dielmi si vytvorila stabilné miesto vďaka vysokej kvalite. Celý výrobný proces je podriadený cieľu vyrábať kvalitné výrobky, ktoré majú aj dlhú životnosť.
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 246009
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4609
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400704
Brzdový strmeň NK 2119151
Brzdový strmeň NK 2119152
Brzdový strmeň NK 2137113
Brzdový strmeň NK 2137114
Brzdový strmeň NK 2119145
Brzdový strmeň NK 2119146
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 134 042 CR1648
Brzdový strmeň TRW BHS1308E
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 134 458 CR2478
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 135 458 CR2479
Brzdový strmeň TRW BHS1242E
Brzdový strmeň TRW BHS1307E
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 134 304 CR2170
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 135 304 CR2171
Brzdový strmeň TRW BHS1243E
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 134 303 CR2168
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 135 303 CR2169
- Citroën Jumper I Bus (230P)
- Citroën Jumper I Platform/Chassis (230)
- Citroën Jumper I Van (230L)
- Citroën Jumper II Bus (244, Z_)
- Citroën Jumper II Platform/Chassis (244)
- Citroën Jumper II Van (244)
- Citroën Jumper III Bus
- Citroën Jumper III Platform/Chassis
- Citroën Jumper III Van
- Fiat Ducato Bus (230_)
- Fiat Ducato Bus (244_)
- Fiat Ducato Bus (250_)
- Fiat Ducato Platform/Chassis (244_)
- Fiat Ducato Platform/Chassis (250_)
- Fiat Ducato Van (230_)
- Fiat Ducato Van (244_)
- Fiat Ducato Van (250_)
- Peugeot Boxer Bus
- Peugeot Boxer Bus (230P)
- Peugeot Boxer Bus (244, Z_)
- Peugeot Boxer Platform/Chassis
- Peugeot Boxer Platform/Chassis (244)
- Peugeot Boxer Platform/Chassis (ZCT_)
- Peugeot Boxer Van
- Peugeot Boxer Van (230L)
- Peugeot Boxer Van (244)





























