Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0056
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0056
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Pre priemer piestu [mm]: 60
- Počet na nápravu: 2

Quick Brake je dánska spoločnosť založená v roku 1971. Hneď po svojom vzniku sa stala dodávateľom komponentov pre dánsky priemysel. Neskôr začala vyrábať diely do brzdových systémov automobilov a stala sa jedným z hlavných dodávateľov pre firmy vyrábajúce brzdy. Na trhu s náhradnými dielmi si vytvorila stabilné miesto vďaka vysokej kvalite. Celý výrobný proces je podriadený cieľu vyrábať kvalitné výrobky, ktoré majú aj dlhú životnosť.
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D41877
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 260032
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 260061
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 401820
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 260038
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4394
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4750
Opravná sada brzdového strmeňa A.B.S. 43029
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D41637
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4700
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400789
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400378
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400838
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 260054
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 401643
Brzdový strmeň NK 2115235
Brzdový strmeň NK 2115236
Brzdový strmeň NK 2115216
Brzdový strmeň NK 2125179
Brzdový strmeň NK 2115215
Brzdový strmeň NK 2119164
Brzdový strmeň NK 2125180
Brzdový strmeň NK 214835
Brzdový strmeň NK 214836
Brzdový strmeň TRW BHS354E
Brzdový strmeň TRW BHS355E
Brzdový strmeň NK 2115177
Brzdový strmeň NK 2136266
Brzdový strmeň NK 2147245
Brzdový strmeň NK 2147246
- Audi A4 B6 (8E2)
- Audi A4 B6 Convertible (8H7)
- Audi A4 B7 (8EC)
- Audi A4 B7 Convertible (8HE)
- Audi A6 C5 (4B2, 4B4)
- Audi A6 C6 (4F2)
- BMW 1 Coupe (E82)
- BMW 3 (E90)
- BMW 3 Convertible (E93)
- BMW 3 Coupe (E92)
- BMW 5 (E39)
- BMW 5 (E60)
- BMW 5 (F10)
- BMW X5 (E70)
- BMW X5 (F15, F85)
- Opel Astra J (P10)
- Opel Astra J Gtc
- Opel Astra J Hatchback Van (P10)
- Opel Astra J Sedan
- Peugeot 308 I (4A_, 4C_)
- Peugeot 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_)
- Peugeot 407 (6D_)
- Peugeot 407 Coupe (6C_)
- Peugeot 3008 Van (MR_, MC_, MJ_)
- Peugeot 5008 (0U_, 0E_)
- Peugeot Partner Box Body/MPV
- Peugeot Partner Box Body/MPV (K9)
- Renault Laguna Coupe (DT0/1)
- Volkswagen Touareg (7LA, 7L6, 7L7)
- Volkswagen Transporter T5 Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ)







































