Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0087
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0087
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Pre priemer piestu [mm]: 57
- Počet na nápravu: 2

Quick Brake je dánska spoločnosť založená v roku 1971. Hneď po svojom vzniku sa stala dodávateľom komponentov pre dánsky priemysel. Neskôr začala vyrábať diely do brzdových systémov automobilov a stala sa jedným z hlavných dodávateľov pre firmy vyrábajúce brzdy. Na trhu s náhradnými dielmi si vytvorila stabilné miesto vďaka vysokej kvalite. Celý výrobný proces je podriadený cieľu vyrábať kvalitné výrobky, ktoré majú aj dlhú životnosť.
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D41820
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4197
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 401801
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D42360
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 257009
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 257068
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400286
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 257083
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 402421
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 257058
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4263
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400254
Brzdový strmeň NK 215263
Brzdový strmeň NK 215264
Brzdový strmeň NK 2133203
Brzdový strmeň NK 2133204
Brzdový strmeň NK 2133225
Brzdový strmeň NK 2133226
Brzdový strmeň NK 2133224
Brzdový strmeň NK 2133223
Brzdový strmeň NK 219305
Brzdový strmeň NK 219306
Brzdový strmeň TRW BHX583E
Brzdový strmeň TRW BHX584E
Brzdový strmeň TRW BHX586E
Brzdový strmeň TRW BHX427
Brzdový strmeň TRW BHX431E
Brzdový strmeň TRW BHX460E
Brzdový strmeň TRW BHX424E
Brzdový strmeň TRW BHX437E
- Audi A3 (8V1, 8VK)
- Audi A3 Convertible (8V7, 8VE)
- Audi A3 Sportback (8VA, 8VF)
- Audi A3 Sportback (8YA, 8YF)
- Audi A4 B8 (8K2)
- BMW 1 (F40)
- Mercedes-Benz A-Class (W169)
- Mercedes-Benz C-Class (W203)
- Mercedes-Benz C-Class Coupe (CL203)
- Peugeot 407 (6D_)
- Škoda Karoq (NU7, ND7)
- Škoda Kodiaq I (NS6, NS7, NV7)
- Škoda Octavia III (5E3, NL3, NR3)
- Škoda Octavia IV (NX3, NN3, PV3)
- Škoda Superb III (3V3)
- Volkswagen Arteon (3H7, 3H8)
- Volkswagen Arteon Shooting Brake (3H9)
- Volkswagen Caddy Alltrack IV Box Body/MPV (SAA)
- Volkswagen Caddy IV Box Body/MPV (SAA, SAH)
- Volkswagen Caddy V Box Body/MPV (SBA, SBH)
- Volkswagen Caddy V MPV (SBB, SBJ)
- Volkswagen Golf Sportsvan VII (AM1, AN1)
- Volkswagen Golf VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)
- Volkswagen Golf VII Van (5G1, BQ1)
- Volkswagen Golf VIII (CD1, DA1)
- Volkswagen Passat B8 (3G2, CB2)
- Volkswagen T-Roc (A11, D11)
- Volkswagen Tiguan (AD1, AX1)
- Volkswagen Touran (5T1)
- Volkswagen Touran Box Body/MPV (5T1)







































