Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0221
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0221
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Pre priemer piestu [mm]: 48
- Počet na nápravu: 2

Quick Brake je dánska spoločnosť založená v roku 1971. Hneď po svojom vzniku sa stala dodávateľom komponentov pre dánsky priemysel. Neskôr začala vyrábať diely do brzdových systémov automobilov a stala sa jedným z hlavných dodávateľov pre firmy vyrábajúce brzdy. Na trhu s náhradnými dielmi si vytvorila stabilné miesto vďaka vysokej kvalite. Celý výrobný proces je podriadený cieľu vyrábať kvalitné výrobky, ktoré majú aj dlhú životnosť.
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 248103
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 248091
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4897
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 248060
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4621
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400999
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D41635
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400711
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 401616
Brzdový strmeň NK 2125144
Brzdový strmeň NK 2125169
Brzdový strmeň NK 2125170
Brzdový strmeň NK 2125143
Brzdový strmeň NK 2125173
Brzdový strmeň NK 2125174
Brzdový strmeň TRW BHV949E
Brzdový strmeň TRW BHZ980E
Brzdový strmeň TRW BHZ981E
Brzdový strmeň TRW BHP303E
Brzdový strmeň TRW BHV950E
Brzdový strmeň TRW BHV554E
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 134 025 CR1614
Brzdový strmeň TRW BHV682E
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 134 028 CR1620
Brzdový strmeň TRW BHV679E
Brzdový strmeň TRW BHV680E
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 134 613 CR2788
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 135 613 CR2789
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 134 573 CR2708
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 135 573 CR2709
- Ford Tourneo Custom V362 Bus (F3)
- Ford Transit Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)
- Ford Transit Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)
- Ford Transit Custom V362 Bus (F3)
- Ford Transit Custom V362 Van (FY, FZ)
- Ford Transit Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)
- Ford Transit Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _)
- Ford Transit Tourneo Bus
- Ford Transit Tourneo Bus (FC_ _)
- Ford Transit V363 Bus (FAD, FBD)
- Ford Transit V363 Platform/Chassis (FED, FFD)
- Ford Transit V363 Van (FCD, FDD)
- Ford Transit Van (FA_ _)
- Ford Transit Van (FA_ _)
- Jaguar E-Pace (X540)
- Jeep Commander (XK, XH)
- Jeep Commander Van (XH)
- Jeep Grand Cherokee II (WJ, WG)
- Jeep Grand Cherokee III (WH, WK)
- Nissan Cabstar E (TL_, VL_)
- Volkswagen Amarok (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD)
- Volkswagen Amarok Platform/Chassis (S1B, S6B, S7B)







































