Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-5009
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-5009
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Pre priemer piestu [mm]: 38
- Počet na nápravu: 2
- Doplňujúca informácia: s piestom

Quick Brake je dánska spoločnosť založená v roku 1971. Hneď po svojom vzniku sa stala dodávateľom komponentov pre dánsky priemysel. Neskôr začala vyrábať diely do brzdových systémov automobilov a stala sa jedným z hlavných dodávateľov pre firmy vyrábajúce brzdy. Na trhu s náhradnými dielmi si vytvorila stabilné miesto vďaka vysokej kvalite. Celý výrobný proces je podriadený cieľu vyrábať kvalitné výrobky, ktoré majú aj dlhú životnosť.
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 238057
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 238054
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 238042
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D41826
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4723
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 401798
Piest brzdového strmeňa FRENKIT P384901
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400812
Piest brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D02554
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 238910
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D41827C
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4986C
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 238803
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 401338
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 238802
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 401799
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D41827RK
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4986LK
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4986RK
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D41827LK
Brzdový strmeň NK 2137128
Brzdový strmeň NK 2125161
Brzdový strmeň NK 2123174
Brzdový strmeň NK 2125162
Brzdový strmeň NK 2147341
Brzdový strmeň NK 2123173
Brzdový strmeň NK 2147342
Brzdový strmeň TRW BHN705E
Brzdový strmeň TRW BHN706E
Brzdový strmeň TRW BHN1029E
- Alfa Romeo Mito (955_)
- Audi A3 (8P1)
- Audi A3 Convertible (8P7)
- Audi A3 Sportback (8PA)
- Citroën C4 I (LC_)
- Fiat Stilo (192_)
- Ford Mondeo III (B5Y)
- Ford Mondeo III Sedan (B4Y)
- Peugeot 207 (WA_, WC_)
- Peugeot 207 Cc (WD_)
- Peugeot 207 Hatchback Van (WA_, WC_)
- Peugeot 307 (3A/C)
- Peugeot 307 Cc (3B)
- Seat Leon (1P1)
- Škoda Octavia II (1Z3)
- Škoda Superb II (3T4)
- Škoda Yeti (5L)
- Volkswagen Beetle (5C1, 5C2)
- Volkswagen Beetle Convertible (5C7, 5C8)
- Volkswagen Caddy III Box Body/MPV (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)
- Volkswagen Eos (1F7, 1F8)
- Volkswagen Golf VI (5K1)
- Volkswagen Golf VI Convertible (517)
- Volkswagen Jetta III (1K2)
- Volkswagen Jetta IV (162, 163, AV3, AV2)
- Volkswagen Scirocco III (137, 138)
- Volkswagen Touran (1T1, 1T2)
- Volkswagen Touran (1T3)
- Volkswagen Touran Box Body/MPV (1T1, 1T2)
- Volkswagen Touran Box Body/MPV (1T3)







































