Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-5548
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-5548
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Pre priemer piestu [mm]: 48
- Počet na nápravu: 2
- Doplňujúca informácia: s piestom

Quick Brake je dánska spoločnosť založená v roku 1971. Hneď po svojom vzniku sa stala dodávateľom komponentov pre dánsky priemysel. Neskôr začala vyrábať diely do brzdových systémov automobilov a stala sa jedným z hlavných dodávateľov pre firmy vyrábajúce brzdy. Na trhu s náhradnými dielmi si vytvorila stabilné miesto vďaka vysokej kvalite. Celý výrobný proces je podriadený cieľu vyrábať kvalitné výrobky, ktoré majú aj dlhú životnosť.
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 248103
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 248091
Piest brzdového strmeňa FRENKIT P485206
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 248060
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4897
Opravná sada brzdového strmeňa A.B.S. 43116
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4621
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400999
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D41635
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400711
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 401616
Piest brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D025464
Brzdový strmeň NK 2125144
Brzdový strmeň NK 2125170
Brzdový strmeň NK 2125169
Brzdový strmeň NK 2125143
Brzdový strmeň NK 2125173
Brzdový strmeň NK 2125174
Brzdový strmeň TRW BHP303E
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 3.7 V6 4x4 09/2005 - 12/2010 157kW 214HP 3701cm3 EKG
- 4.7 V8 4x4 09/2005 - 12/2010 170kW 231HP 4701cm3 EVA
- 5.7 HEMI 4x4 06/2009 - 12/2010 255kW 347HP 5654cm3 EZH
- 5.7 V8 4x4 09/2005 - 12/2010 240kW 326HP 5654cm3 EZB
- 3.0 CRD 4x4 09/2005 - 12/2010 155kW 211HP 2987cm3 EXL
- 3.0 CRD 4x4 04/2006 - 12/2010 160kW 218HP 2987cm3 EXL
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 5.7 HEMI V8 4x4 09/2005 - 12/2010 240kW 326HP 5654cm3 EZB
- 3.0 CRD 4x4 09/2005 - 12/2010 160kW 218HP 2987cm3 EXL
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.7 CRD 4x4 10/2001 - 09/2005 120kW 163HP 2685cm3 OM 665.921, ENF
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 3.7 V6 4x4 01/2008 - 12/2010 148kW 201HP 3700cm3 EKG
- 3.7 V6 10/2004 - 12/2010 157kW 214HP 3701cm3 EKG
- 3.7 V6 4x4 10/2004 - 12/2010 157kW 214HP 3701cm3 EKG
- 4.7 V8 4x4 06/2005 - 12/2010 164kW 223HP 4701cm3 EVA
- 4.7 V8 FLEX 10/2004 - 05/2010 167kW 227HP 4701cm3 EVE, EVA, EVD
- 4.7 V8 4x4 10/2007 - 05/2010 167kW 227HP 4701cm3 EVE
- 4.7 V8 4x4 06/2005 - 12/2010 170kW 231HP 4701cm3 EVA
- 4.7 V8 4x4 09/2007 - 02/2010 223kW 303HP 4701cm3 EVE, EVA
- 5.7 06/2005 - 12/2008 240kW 326HP 5654cm3 EZB
- 5.7 V8 4x4 06/2005 - 12/2010 240kW 326HP 5654cm3 EZB
- 3.0 CRD 4x4 05/2006 - 12/2010 132kW 180HP 2987cm3 EXL
- 3.0 CRD 4x4 05/2006 - 12/2010 155kW 211HP 2987cm3 EXL
- 3.0 CRD 4x4 06/2005 - 12/2010 160kW 218HP 2987cm3 EXL
- 3.0 CRD 06/2005 - 12/2010 160kW 218HP 2987cm3 EXL
- 4.7 V8 10/2004 - 05/2010 167kW 227HP 4701cm3 EVE, EVA




























