Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-5550
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-5550
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Pre priemer piestu [mm]: 54
- Počet na nápravu: 2
- Doplňujúca informácia: s piestom

Quick Brake je dánska spoločnosť založená v roku 1971. Hneď po svojom vzniku sa stala dodávateľom komponentov pre dánsky priemysel. Neskôr začala vyrábať diely do brzdových systémov automobilov a stala sa jedným z hlavných dodávateľov pre firmy vyrábajúce brzdy. Na trhu s náhradnými dielmi si vytvorila stabilné miesto vďaka vysokej kvalite. Celý výrobný proces je podriadený cieľu vyrábať kvalitné výrobky, ktoré majú aj dlhú životnosť.
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 254118
Piest brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D02557
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 254082
Piest brzdového strmeňa FRENKIT P545102
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 254080
Opravná sada brzdového strmeňa BREMBO F KT 005
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4617
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4259
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4345
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400256
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400693
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400213
Opravná sada brzdového strmeňa NK 8825012
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4339
Brzdový strmeň NK 2123171
Brzdový strmeň NK 2119102
Brzdový strmeň NK 2119101
Brzdový strmeň NK 2139125
Brzdový strmeň NK 2139126
Brzdový strmeň NK 2123172
Brzdový strmeň NK 213747
Brzdový strmeň NK 213748
- Ford Escort Classic (AAL, ABL)
- Ford Escort Classic Turnier (ANL)
- Ford Escort III (GAA)
- Ford Escort III Convertible (ALD)
- Ford Escort III Kombi (AWA)
- Ford Escort V (AAL, ABL)
- Ford Escort V Convertible (ALL, BJ2)
- Ford Escort V Express (AVF)
- Ford Escort V Kombi (GAL, AVL)
- Ford Escort V Sedan (AFL)
- Ford Escort VI (GAL, AAL, ABL)
- Ford Escort VI Convertible (ALL)
- Ford Escort VI Kombi Van (AVL)
- Ford Escort VI Sedan (GAL, AFL)
- Ford Escort VII Kombi (GAL, ANL)
- Ford Orion III (GAL)
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 16V 10/1998 - 07/2000 66kW 90HP 1597cm3 L1E, L1K
- 1.8 TD 10/1998 - 07/2000 66kW 90HP 1753cm3 RFD, RFK, RFS
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 16V 02/1999 - 07/2000 66kW 90HP 1597cm3 L1E, L1K
- 1.8 TD 02/1999 - 07/2000 66kW 90HP 1753cm3 RFD, RFK, RFS
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 09/1980 - 12/1985 58kW 79HP 1597cm3 LP1, LPA
- 1.6 09/1980 - 10/1982 71kW 97HP 1597cm3 LUA
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 09/1983 - 12/1985 58kW 79HP 1597cm3 LP1, LPA
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 09/1980 - 12/1985 58kW 79HP 1597cm3 LP1, LPA
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.3 07/1990 - 01/1995 44kW 60HP 1299cm3 J6A, J4B
- 1.4 07/1990 - 01/1995 52kW 71HP 1392cm3 F6F, F6G
- 1.4 09/1990 - 12/1994 55kW 75HP 1392cm3 FUH, F4B
- 1.6 i 16V 01/1994 - 01/1995 65kW 88HP 1597cm3 L1H
- 1.6 07/1990 - 08/1992 66kW 90HP 1598cm3 LUJ, LUK
- 1.6 i 16V 09/1992 - 01/1995 66kW 90HP 1597cm3 L1E
- 1.6 07/1990 - 08/1993 77kW 105HP 1598cm3 LJF
- 1.8 16V XR3i 02/1992 - 01/1995 77kW 105HP 1796cm3 RDA
- 1.8 XR3i 16V 4x4 08/1993 - 01/1995 77kW 105HP 1796cm3 RDA
- 1.8 D 07/1990 - 01/1995 44kW 60HP 1753cm3 RTH, RTE, RTF
- 1.8 TD 02/1993 - 01/1995 66kW 90HP 1753cm3 RFD, RFK, RFS
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 07/1990 - 04/1994 52kW 71HP 1392cm3 F6F, F6G
- 1.4 i 07/1993 - 01/1995 55kW 75HP 1392cm3 F4B
- 1.6 i 16V 02/1994 - 01/1995 65kW 88HP 1597cm3 L1H
- 1.6 16V XR3i 12/1992 - 01/1995 66kW 90HP 1597cm3 L1E
- 1.6 07/1990 - 08/1993 77kW 105HP 1598cm3 LJF
- 1.8 16V XR3i 02/1992 - 01/1995 77kW 105HP 1796cm3 RDA
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.3 07/1990 - 12/1994 46kW 63HP 1299cm3 JBD
- 1.4 07/1990 - 12/1994 52kW 71HP 1391cm3 F6F, F6G
- 1.8 D 07/1990 - 12/1994 44kW 60HP 1753cm3 RTH, RTA, RTE, RTF
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.3 08/1993 - 01/1995 44kW 60HP 1299cm3 J6A, J4B
- 1.4 08/1993 - 04/1994 52kW 71HP 1392cm3 F6F, F6G
- 1.4 08/1993 - 01/1995 55kW 75HP 1392cm3 FUH, F4B
- 1.6 i 16V 01/1994 - 01/1995 65kW 88HP 1597cm3 L1H
- 1.6 i 16V 08/1993 - 01/1995 66kW 90HP 1597cm3 L1E, L1K
- 1.8 i 16V 08/1993 - 01/1995 77kW 105HP 1796cm3 RDA
- 1.8 D 08/1993 - 01/1995 44kW 60HP 1753cm3 RTH, RTE, RTF
- 1.8 TD 08/1993 - 01/1995 66kW 90HP 1753cm3 RFD, RFK
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.3 09/1991 - 01/1995 44kW 60HP 1299cm3 J6A, J4B
- 1.4 07/1990 - 01/1995 52kW 71HP 1392cm3 F6F, F6G
- 1.4 01/1994 - 01/1995 55kW 75HP 1392cm3 FUH, F4B
- 1.6 i 16V 01/1994 - 01/1995 65kW 88HP 1597cm3 L1H
- 1.6 07/1990 - 08/1992 66kW 90HP 1598cm3 LUJ, LUK
- 1.6 i 16V 09/1992 - 01/1995 66kW 90HP 1597cm3 L1E
- 1.6 07/1990 - 09/1992 77kW 105HP 1598cm3 LJF
- 1.8 16V 02/1992 - 01/1995 77kW 105HP 1796cm3 RDA
- 1.8 D 07/1990 - 01/1995 44kW 60HP 1753cm3 RTH, RTE, RTF
- 1.8 TD 02/1993 - 01/1995 66kW 90HP 1753cm3 RFD, RFK, RFS
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.3 01/1995 - 10/1998 44kW 60HP 1299cm3 J6A, J4B
- 1.4 01/1995 - 12/1999 54kW 73HP 1392cm3 F4B
- 1.4 01/1995 - 10/1998 55kW 75HP 1392cm3 FUH, F4B
- 1.6 i 16V 01/1995 - 08/1995 65kW 88HP 1597cm3 L1H
- 1.6 16V 01/1995 - 10/1998 66kW 90HP 1597cm3 L1E, L1K
- 1.8 16V 01/1995 - 08/1995 77kW 105HP 1796cm3 RDA
- 1.8 16V (EDA, EHC) 01/1995 - 10/1998 85kW 115HP 1796cm3 RKC
- 1.8 D 01/1995 - 12/1996 44kW 60HP 1753cm3 RTH, RTE, RTF
- 1.8 Turbo D 12/1995 - 10/1998 51kW 70HP 1753cm3 RVA
- 1.8 TD 01/1995 - 10/1998 66kW 90HP 1753cm3 RFD, RFK, RFS
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 02/1995 - 08/1998 55kW 75HP 1392cm3 F4B
- 1.6 16V XR3i 02/1995 - 12/1996 65kW 88HP 1597cm3 L1H
- 1.6 16V XR3i 02/1995 - 09/1999 66kW 90HP 1597cm3 L1E, L1K
- 1.8 16V XR3i 02/1995 - 08/1998 77kW 105HP 1796cm3 RDA
- 1.8 16V XR3i 10/1995 - 08/1998 85kW 115HP 1796cm3 RKC
- 1.8 16V XR3i 02/1995 - 08/2000 96kW 130HP 1796cm3 RQB
- 1.8 Turbo D 10/1996 - 08/1999 51kW 70HP 1753cm3 RVA
- 1.8 TD 09/1995 - 08/1998 66kW 90HP 1753cm3 RFD, RFK, RFS
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 01/1995 - 08/2000 54kW 73HP 1392cm3 F4B
- 1.8 D 01/1995 - 08/2000 44kW 60HP 1753cm3 RTH, RTE, RTF
- 1.8 Turbo D 12/1995 - 06/2001 51kW 70HP 1753cm3 RVA
- 1.8 TD 01/1995 - 08/2000 66kW 90HP 1753cm3 RFD, RFK, RFS
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.3 01/1995 - 02/1999 44kW 60HP 1299cm3 J6A, J4B
- 1.4 01/1995 - 12/1996 54kW 73HP 1392cm3 F4B
- 1.4 01/1995 - 02/1999 55kW 75HP 1392cm3 FUH, F4B
- 1.6 i 16V 01/1995 - 08/1995 65kW 88HP 1597cm3 L1H
- 1.6 i 16V 01/1995 - 02/1999 66kW 90HP 1597cm3 L1E, L1K
- 1.8 16V 01/1995 - 08/1995 77kW 105HP 1796cm3 RDA
- 1.8 16V 01/1995 - 02/1999 85kW 115HP 1796cm3 RKC
- 1.8 D 01/1995 - 12/1996 44kW 60HP 1753cm3 RTH, RTE, RTF
- 1.8 Turbo D 12/1995 - 02/1999 51kW 70HP 1753cm3 RVA
- 1.8 TD 01/1995 - 02/1999 66kW 90HP 1753cm3 RFD, RFN, RFK, RFS
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.3 01/1995 - 01/1999 44kW 60HP 1299cm3 J6A, J4B
- 1.4 01/1995 - 12/1996 54kW 73HP 1392cm3 F4B
- 1.4 01/1995 - 02/1999 55kW 75HP 1392cm3 FUH, F4B
- 1.6 i 16V 01/1995 - 08/1995 65kW 88HP 1597cm3 L1H
- 1.6 16V 01/1995 - 02/1999 66kW 90HP 1597cm3 L1E, L1K
- 1.8 16V 01/1995 - 08/1995 77kW 105HP 1796cm3 RDA
- 1.8 16V 01/1995 - 02/1999 85kW 115HP 1796cm3 RKC
- 1.8 D 01/1995 - 02/1999 44kW 60HP 1753cm3 RTH, RTE, RTF
- 1.8 Turbo D 12/1995 - 02/1999 51kW 70HP 1753cm3 RVA
- 1.8 TD 01/1995 - 02/1999 66kW 90HP 1753cm3 RFD, RFK, RFS
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.3 07/1990 - 12/1993 44kW 60HP 1299cm3 J6A, J4B
- 1.4 07/1990 - 12/1993 52kW 71HP 1391cm3 F6F, F6G
- 1.4 07/1990 - 12/1993 54kW 73HP 1392cm3 FUH
- 1.6 i 16V 07/1992 - 12/1993 66kW 90HP 1597cm3 L1E, L1K
- 1.6 07/1990 - 12/1992 66kW 90HP 1598cm3 LUJ, LUK
- 1.6 i 07/1990 - 09/1992 77kW 105HP 1598cm3 LJF
- 1.8 i 16V 02/1992 - 12/1993 77kW 105HP 1796cm3 RDA
- 1.8 D 11/1990 - 12/1993 44kW 60HP 1753cm3 RTH, RTE, RTF
- 1.8 TD 03/1992 - 12/1993 66kW 90HP 1753cm3 RFD, RFK































