Súpr. na opravu káblov, nast. prvok (regul. sklonu svetiel) VEMO V99-83-0013 1091122
Súpr. na opravu káblov, nast. prvok (regul. sklonu svetiel) VEMO V99-83-0013
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Dĺžka káblu [mm]: 300
- Spôsob montáže: Zásuvková prípojka
- Doplnkový diel / doplňujúca informácia 2: s konektorom
- Počet vedení: 6
Alternatívne označenie: 1091122

Prémiová nemecká značka patriaca pod spoločnosť Vierol. Výrobnou náplňou je produkcia elektronických dielov pre európske a ázijské automobily ako sú senzory, EGR ventily, spínače, ventily a vzduchové odpruženie. Produkty Vemo sú prísne testované a taktiež vstupné materiály prechádzajú kontrolou, aby sa k zákazníkovi dostali len kvalitné, bezchybné diely s dlhou životnosťou. Kúpou náhradných dielov Vemo si kupujete poctivú nemeckú kvalitu.
Súpr. na opravu káblov, nast. prvok (regul. sklonu svetiel) BMW 61138383300
Sada na opravu káblov, hlavný svetlomet MEAT & DORIA 25144
Snímač, regulácia sklonu svetiel NTY ECX-BM-003
Snímač, regulácia sklonu svetiel KAMOKA 4310048 D7213
Snímač, regulácia sklonu svetiel KAMOKA 4310042 37146763735
Snímač, regulácia sklonu svetiel NTY ECX-ME-000
Opravná sada, káblový zväzok MEAT & DORIA 25109
Súpr. na opravu káblov, nast. prvok (regul. sklonu svetiel) HERTH+BUSS ELPARTS 51277162 RepCon
Snímač, regulácia sklonu svetiel ABAKUS / Loro 120-09-094
Sada na opravu káblov, hlavný svetlomet METZGER 2323022
Snímač, regulácia sklonu svetiel VIKA 99877601
Snímač, regulácia sklonu svetiel VIKA 99877901
Snímač, regulácia sklonu svetiel VIKA 99071548701
Snímač, regulácia sklonu svetiel TOPRAN 409 221 409 221 002
Snímač, regulácia sklonu svetiel TOPRAN 409 222 409 222 002
Snímač, regulácia sklonu svetiel ABAKUS / Loro 120-09-097
Snímač, regulácia sklonu svetiel TOPRAN 409 179 409 179 002
Snímač, regulácia sklonu svetiel TOPRAN 408 922 408 922 002
Snímač, regulácia sklonu svetiel FEBI Bilstein 100229
Snímač, regulácia sklonu svetiel VIKA 96160000501
Snímač, regulácia sklonu svetiel FEBI Bilstein 100090
Snímač, regulácia sklonu svetiel VIKA 96160000301
Snímač, regulácia sklonu svetiel VIKA 96160000401
Snímač, regulácia sklonu svetiel VIKA 99411816701
Snímač, regulácia sklonu svetiel VIKA 99411812701
Snímač, regulácia sklonu svetiel VIKA 96160000601
Snímač, regulácia sklonu svetiel METZGER 0901218
Snímač, regulácia sklonu svetiel FEBI Bilstein 32328
Snímač, regulácia sklonu svetiel VIKA 99411816801
Snímač, regulácia sklonu svetiel SWAG 20 93 2328
Snímač, regulácia sklonu svetiel FEBI Bilstein 36921
- Audi A4 B6 (8E2)
- Audi A4 B6 Convertible (8H7)
- Audi A4 B7 (8EC)
- Audi A4 B7 Convertible (8HE)
- Audi A4 B8 (8K2)
- BMW 3 (E46)
- BMW 3 (E90)
- BMW 3 Convertible (E46)
- BMW 3 Convertible (E93)
- BMW 3 Coupe (E46)
- BMW 3 Coupe (E92)
- BMW 5 (E39)
- BMW 5 (E60)
- Mercedes-Benz C-Class (W202)
- Mercedes-Benz C-Class (W203)
- Mercedes-Benz C-Class Coupe (CL203)
- Mercedes-Benz E-Class (W210)
- Mercedes-Benz E-Class (W211)
- Opel Astra G Convertible (T98)
- Opel Astra G Coupe (T98)
- Opel Astra G Hatchback (T98)
- Opel Astra G Sedan (T98)
- Opel Astra H (A04)
- Opel Astra H Gtc (A04)
- Opel Astra H Twintop (A04)
- Renault Megane II Coupé-Cabriolet (EM0/1_)
- Renault Megane II Sedan (LM0/1_)
- Škoda Octavia II (1Z3)
- Škoda Superb I (3U4)
- Volkswagen Golf IV (1J1)











































