POLCAR 5065205E
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Doplňujúca informácia: bez drziaka ziaroviek
- Doplňujúca informácia: bez ziarovky
- Doplňujúca informácia: s kablom
- Doplňujúca informácia: so ziarovkou
- Farba: Cire sklo
- Farba: biela
- Farba: dymovo seda
- Farba: čierna
- Materiál: Plast
- Strana montáže: Vonkajšie spätné zrkadlo vpravo
- Strana montáže: predne prave
- Strana montáže: vonkajsie zrkadlo
- Strana montáže: vpravo
- Typ svetla: T15 16W

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Smerové svetlo ABAKUS / Loro 054-34-006
Smerové svetlo ABAKUS / Loro 054-34-002
Smerové svetlo VAN WEZEL 3077916
Smerové svetlo TYC 321-0103-3
Smerové svetlo VAN WEZEL 3077918
Prídavné smerové svetlo FEBI Bilstein 100875
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0109
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0103
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0111
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077828
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077822
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0145
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0143
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077824
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077826
Vonkajšie spätné zrkadlo FEBI Bilstein 101112
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 2973804
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 2973806
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0173
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 2973814
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Bus (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Platform/Chassis (B910, B907)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Tourer Bus (B907)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Van (B903)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Van (B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Platform/Chassis (B907, B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Tourer Bus (B907)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Van (B907, B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 4-T Platform/Chassis (B907, B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 4-T Tourer Bus (B907)
- Mercedes-Benz Sprinter 4-T Van (B907, B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Bus (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Platform/Chassis (B907)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Van (B907)
- Volkswagen Crafter 30-35 Bus (2E_)
- Volkswagen Crafter 30-50 Platform/Chassis (2F_)
- Volkswagen Crafter 30-50 Van (2E_)


































