POLCAR 5770196E
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Doplňujúca informácia: bez drziaka ziaroviek
- Doplňujúca informácia: bez ziarovky
- Doplňujúca informácia: s drziakom ziaroviek
- Farba: Cire sklo
- Farba: biela
- Farba: biela/zlta
- Farba: dymovo seda
- Farba: čierna
- Strana montáže: Vonkajšie spätné zrkadlo vľavo
- Strana montáže: obojstranne
- Strana montáže: predne lave
- Strana montáže: vonkajsie zrkadlo
- Strana montáže: vľavo
- Typ svetla: LED
- Typ svetla: W16W
- Typ svetla: WY16W
- Typ svetla: WY5W

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Smerové svetlo ABAKUS / Loro 038-33-001
Smerové svetlo TYC 309-0072-3
Smerové svetlo ABAKUS / Loro 661-1409L-UE
Sada smerových svetiel ABAKUS / Loro L16-140-003LED
Sada smerových svetiel ABAKUS / Loro L16-140-003LED-S
Sada smerových svetiel ABAKUS / Loro L16-140-003LED-D
Sada smerových svetiel ABAKUS / Loro L16-140-003LED-SD
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 309-0072
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1651801
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 309-0074
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 309-0076
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1651807
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1651805
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 309-0078
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1651803
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 309-0196
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 309-0200
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 309-0198
- Citroën Jumper III Bus
- Citroën Jumper III Platform/Chassis
- Citroën Jumper III Van
- Fiat Ducato Bus (250_)
- Fiat Ducato Platform/Chassis (250_)
- Fiat Ducato Van (250_)
- Opel Movano C Platform/Chassis (U9, X250)
- Opel Movano C Van (U9, X250)
- Peugeot Boxer Bus
- Peugeot Boxer Platform/Chassis
- Peugeot Boxer Van
- Toyota Proace Max Platform/Chassis (MFY_)
- Toyota Proace Max Van (MFY_, MFQ_)


























