POLCAR 9513195E
POLCAR 9513195E
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Doplňujúca informácia: bez krytu
- Farba: biela
- Farba: dymovo seda
- Farba: sivý
- Farba: zlty
- Strana montáže: Vonkajšie spätné zrkadlo vľavo
- Strana montáže: bočná montáž
- Strana montáže: obojstranne
- Strana montáže: vonkajsie zrkadlo
- Strana montáže: vpravo
- Strana montáže: vľavo
- Typ svetla: LED

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Smerové svetlo ABAKUS / Loro 053-10-853
Smerové svetlo ABAKUS / Loro 053-10-851
Smerové svetlo DPA 89490234702
Smerové svetlo TYC 337-0094-3
Smerové svetlo VAN WEZEL 5894915
Prídavné smerové svetlo ABAKUS / Loro 053-10-851D
Vonkajšie spätné zrkadlo ESEN SKV 97SKV727 97SKV727
Vonkajšie spätné zrkadlo Škoda / Volkswagen / Seat 1K0949101
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0094
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0120
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0136
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0158
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0134
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0096
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0138
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 332-0024
- Seat Alhambra (7V8, 7V9)
- Seat Alhambra Van (7V8, 7V9)
- Škoda Superb I (3U4)
- Volkswagen Eos (1F7, 1F8)
- Volkswagen Golf Plus V (5M1, 521)
- Volkswagen Golf V (1K1)
- Volkswagen Golf V Variant (1K5)
- Volkswagen Golf Van VI Variant (AJ5)
- Volkswagen Golf VI Convertible (517)
- Volkswagen Golf VI Variant (AJ5)
- Volkswagen Jetta III (1K2)
- Volkswagen Passat B5.5 (3B3)
- Volkswagen Passat B5.5 Variant (3B6)
- Volkswagen Passat B6 (3C2)
- Volkswagen Passat B6 Variant (3C5)
- Volkswagen Sharan (7M8, 7M9, 7M6)
- Volkswagen Sharan Box Body/MPV (7M_)






























