Prídavné smerové svetlo FEBI Bilstein 100874
Prídavné smerové svetlo FEBI Bilstein 100874
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Spárované čísla produktov: 100875
- Farba žiarovky: oranžový
- Dĺžka [mm]: 133
- Farba skla svetlometu: Číre sklo
- Šírka [mm]: 118
- Výška [mm]: 88
- Vonkajšie/vnútorné zrkadlo: stredne veľký držiak zrkadla, dlhšie ramienko zrkadla
- Počet prípojok: 2
- Doplňujúca informácia: so žiarovkou
- Strana montáže: vonkajšie spätné zrkadlo vľavo

Febi Bilstein je nemecká značka s vyše 175-ročnou tradíciou, ktorá ponúka široký výber kvalitných náhradných dielov pre osobné aj úžitkové vozidlá. Motoristi oceňujú dlhú životnosť, presné spracovanie a spoľahlivosť dielov, ktoré zaisťujú bezpečnú a komfortnú jazdu. V ponuke nájdete komponenty pre brzdy, podvozok, motor, riadenie aj elektroniku, všetko v overenej OE kvalite.
Smerové svetlo ABAKUS / Loro 054-34-001
Smerové svetlo FAST FT87344 5901797077587
Objímka žiarovky hlavného svetlometu FAST FT88903 5901797087517
Smerové svetlo VAN WEZEL 3077915
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077827
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077821
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077823
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5862825
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077825
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Bus (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Platform/Chassis (B910, B907)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Van (B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Platform/Chassis (B907, B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Van (B907, B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 4-T Platform/Chassis (B907, B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 4-T Van (B907, B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Platform/Chassis (B907)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Van (B907)
- Volkswagen Crafter 30-50 Platform/Chassis (2F_)
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 05/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 315 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 318 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 02/2008 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.986, OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 316 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 09/2008 - 12/2018 115kW 156HP 1796cm3 M 271.951
- 309 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... 06/2006 - 12/2009 65kW 88HP 2148cm3 OM 646.984
- 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 311 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233... 02/2008 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... 05/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 315 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 315 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233... 02/2008 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 316 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... 03/2009 - 12/2018 120kW 163HP 2143cm3 OM 651.957, OM 651.955, OM 651.956
- 318 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... 06/2006 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- 318 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233... 02/2008 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 311 CDI (910.131, 910.133) 02/2018 - 12/2021 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.950, OM 651.958
- 311 CDI RWD (907.131, 907.133, 907.135, 907.231, 907.233... 02/2018 - 12/2021 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.958
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 309 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 06/2006 - 12/2009 65kW 88HP 2148cm3 OM 646.984
- 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 05/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 05/2009 - 12/2016 95kW 129HP 2143cm3 OM 651.957, OM 651.940, OM 651.955, OM 651.956
- 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 06/2006 - 12/2016 95kW 129HP 2148cm3 OM 646.986, OM 651.955
- 315 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 318 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 06/2006 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.986, OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- 319 CDI / BlueTEC (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 03/2009 - 12/2018 140kW 190HP 2987cm3 OM 642.986, OM 642.896, OM 642.898, OM 642.992
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 311 CDI (910.631, 910.633) 02/2018 - 12/2021 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.950, OM 651.958
- 311 CDI RWD (907.633, 907.635, 907.631, 907.637) 02/2018 - 12/2021 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.958
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 211 CDI (906.711, 906.713) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 211 CDI (906.711, 906.713) 04/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 215 CDI (906.711, 906.713) 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 209 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) 06/2006 - 12/2009 65kW 88HP 2148cm3 OM 646.984
- 211 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) 04/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 211 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 215 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 218 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) 06/2006 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 211 CDI (910.121, 910.123) 02/2018 - 12/2021 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.950
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 209 CDI (906.611, 906.613) 06/2006 - 12/2009 65kW 88HP 2148cm3 OM 646.984
- 211 CDI (906.611, 906.613) 04/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 211 CDI (906.611, 906.613) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 213 CDI (906.611, 906.613) 06/2006 - 12/2009 95kW 129HP 2148cm3 OM 646.986, OM 651.955
- 215 CDI (906.611, 906.613) 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 218 CDI (906.611, 906.613) 06/2006 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.896, OM 642.992
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 211 CDI (910.621, 910.623) 02/2018 - 12/2021 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.950, OM 651.958
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 411 CDI RWD (907.141, 907.143, 907.145, 907.241, 907.243... 02/2018 - 12/2021 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.958
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 411 CDI (910.641, 910.643) 02/2018 - 12/2021 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.950, OM 651.958
- 411 CDI RWD (907.643, 907.645) 02/2018 - 12/2021 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.958
- 414 CDI (910.643, 910.641) 02/2018 - 12/2021 105kW 143HP 2143cm3 OM 651.958
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 509 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 06/2006 - 12/2009 65kW 88HP 2148cm3 OM 646.984
- 511 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 05/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 511 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 511 CDI 4x4 (906.155, 906.253, 906.255) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 514 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 05/2016 - 12/2018 105kW 143HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 515 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 06/2006 - 12/2019 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 515 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 518 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 06/2006 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.986, OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- 518 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 06/2006 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.986, OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 511 CDI (907.153, 907.155, 907.253, 907.255) 02/2018 - 12/2021 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.958
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 509 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 06/2006 - 12/2009 65kW 88HP 2148cm3 OM 646.984
- 511 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 511 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 05/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 515 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 518 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 06/2006 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.986, OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 511 CDI (907.653, 907.655, 907.657) 02/2018 - 12/2021 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.958
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 TDI 05/2011 - 12/2016 80kW 109HP 1968cm3 CKTB, CSLA
- 2.0 TDI 11/2013 - 12/2016 84kW 114HP 1968cm3 CSLB
- 2.0 TDI 05/2011 - 12/2016 100kW 136HP 1968cm3 CKTC
- 2.0 TDI 11/2015 - 12/2016 103kW 140HP 1968cm3 CSLC
- 2.0 TDI 10/2011 - 12/2016 105kW 142HP 1968cm3 CKUC
- 2.0 TDI 07/2011 - 12/2016 120kW 163HP 1968cm3 CSNA, CKUB
- 2.0 TDI 4motion 11/2011 - 12/2016 120kW 163HP 1968cm3 CSNA, CKUB
- 2.5 TDI 04/2006 - 07/2011 65kW 88HP 2461cm3 BJJ, CEBA
- 2.5 TDI 04/2006 - 05/2013 80kW 109HP 2461cm3 CEBB, BJK
- 2.5 TDI 04/2006 - 05/2013 100kW 136HP 2461cm3 CECA, BJL
- 2.5 TDI 04/2006 - 07/2011 120kW 163HP 2461cm3 CECB, BJM


















