Rám vonkajšieho zrkadla POLCAR 132754PM
Rám vonkajšieho zrkadla POLCAR 132754PM
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Farba: sivý
- Farba: tmavá
- Strana montáže: vpravo
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 0325841
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 302-0016-2
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 0317843
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 302-0048-2
Vonkajšie spätné zrkadlo DPA 88581587202
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 302-0016
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 0325817
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 0209M01
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 0317807
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 302-0040
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 302-0018
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 302-0056
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 302-0048
- Audi A3 (8L1)
- Audi A3 (8P1)
- Audi A3 Sportback (8PA)
- Audi A4 B5 (8D2)
- Audi A4 B5 Avant (8D5)
- Audi A4 B6 (8E2)
- Audi A4 B6 Avant (8E5)
- Audi A4 B6 Convertible (8H7)
- Audi A4 B7 (8EC)
- Audi A4 B7 Avant (8ED)
- Audi A4 B7 Convertible (8HE)
- Audi A6 Allroad C6 (4FH)
- Audi A6 C5 (4B2, 4B4)
- Audi A6 C5 Avant (4B5, 4B6)
- Audi A6 C6 (4F2)
- Audi A6 C6 Avant (4F5)
- Audi A8 D2 (4D2, 4D8)
- Audi Allroad C5 (4BH)

























