Rám vonkajšieho zrkadla POLCAR 506555TM
Rám vonkajšieho zrkadla POLCAR 506555TM
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Doplňujúca informácia: s kablom
- Farba: čierna
- Materiál: Plast
- Strana montáže: vľavo
- Typ svetla: T15 16W

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 321-0104-2
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 2436C01
Kryt vonkajšieho zrkadla FEBI Bilstein 102570
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 3077841
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0104
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0110
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0112
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0106
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077827
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077821
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0144
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0146
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077823
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077825
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3083825
Vonkajšie spätné zrkadlo FEBI Bilstein 101113
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 2973803
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 2973805
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0172
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Bus (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Platform/Chassis (B910, B907)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Tourer Bus (B907)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Van (B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Platform/Chassis (B907, B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Tourer Bus (B907)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Van (B907, B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 4-T Platform/Chassis (B907, B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 4-T Tourer Bus (B907)
- Mercedes-Benz Sprinter 4-T Van (B907, B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Bus (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Platform/Chassis (B907)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Van (B907)
- Volkswagen Crafter 30-35 Bus (2E_)
- Volkswagen Crafter 30-50 Platform/Chassis (2F_)
- Volkswagen Crafter 30-50 Van (2E_)






























