Rám vonkajšieho zrkadla POLCAR 9541551PE
Rám vonkajšieho zrkadla POLCAR 9541551PE
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Farba: matne
- Farba: čierna
- Strana montáže: vpravo
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4011C03
Kryt vonkajšieho zrkadla ESEN SKV 97SKV742 97SKV742
Kryt vonkajšieho zrkadla DPA 88570101302
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 337-0255-2
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4011M03
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 331-0010
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5888804
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0015
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0037
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 4933804
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0301
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0039
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5888816
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 332-0021
- Seat Arosa (6H1)
- Seat Cordoba (6K1, 6K2)
- Seat Cordoba Vario (6K5)
- Seat Cordoba Vario Kombi Van (6K5)
- Seat Ibiza II (6K1)
- Seat Leon (1M1)
- Seat Toledo II (1M2)
- Škoda Superb I (3U4)
- Volkswagen Bora I (1J2)
- Volkswagen Bora Kombi (1J6)
- Volkswagen Golf III Cabriolet (1E7)
- Volkswagen Golf IV (1J1)
- Volkswagen Golf IV Cabriolet (1E7)
- Volkswagen Golf IV Van (1J1)
- Volkswagen Golf IV Variant (1J5)
- Volkswagen Golf Van IV Variant (1J5)
- Volkswagen Lupo I (6X1, 6E1)
- Volkswagen Passat B5 (3B2)
- Volkswagen Passat B5 Variant (3B5)
- Volkswagen Passat B5.5 (3B3)
- Volkswagen Passat B5.5 Variant (3B6)
- Volkswagen Polo (6N2)
- Volkswagen Polo III Classic (6V2)
- Volkswagen Polo Kombi Van (6V5)
- Volkswagen Polo Variant (6V5)




























