Rameno stierača skiel ABAKUS / Loro 103-00-024
Rameno stierača skiel ABAKUS / Loro 103-00-024
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: zadné sklo
- Doplňujúca informácia: bez stieracej lišty
- Doplnkový diel / doplňujúca informácia 2: s krytom
- Pre OE-číslo: 1610720480
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!

Značka Abakus bola založená v roku 1994. Na trhu pôsobí aj ako zástupca značiek DEPO, ESDEPO a LUCID. Výrobky týchto značiek predáva pod svojou značkou Abakus / Loro. V produktovom katalógu Abakus nájdeme svetlá pre automobily, ako sú hlavné svetlomety, brzdové, parkovacie, smerové a iné. Ďalej sú to zrkadlá a ich súčasti, olejové vane a časti karosérie, ako sú nárazníky, rôzne ochranné mriežky. Abakus dodáva aj elektronické komponenty a mechanické komponenty, ako sú sťahovania okien, zámky a mnoho iného. Všetky produkty sú vyrábané v kvalite OE a držia si u zákazníkov dlhodobú spokojnosť.
Rameno stierača skiel KAMOKA 25236 25236
Rameno stierača skiel KAMOKA 25128 25128
Rameno stierača skiel KAMOKA 25134 1607383080
Rameno stierača skiel KAMOKA 25135 6429EV
Rameno stierača skiel KAMOKA 25165 642237
Rameno stierača skiel NTY EWB-CT-005
Rameno stierača skiel KAMOKA 25211 72092
Rameno stierača POLCAR 5780RWT1
Rameno stierača skiel KAMOKA 25294 1610720480
Peugeot / Citroën / DS 642237
Rameno stierača skiel KAMOKA 25334 56794
Rameno stierača skiel KAMOKA 25346 6429JG
Rameno stierača skiel KAMOKA 25390 6429JH
Sada ramienka stierača, čistenie okien MaXgear 39-0363
Rameno stierača skiel DENCKERMANN VD30039
Rameno stierača skiel TOPRAN 724 059 724 059 001
Rameno stierača skiel METZGER 2190310
Sada ramienka stierača, čistenie okien VAICO V42-0541 1045148
Rameno stierača skiel METZGER 2190134
Rameno stierača skiel METZGER 2190473
Rameno stierača skiel METZGER 2190396
Rameno stierača skiel METZGER 2190283
Rameno stierača skiel METZGER 2191004
Rameno stierača skiel METZGER 2190135
Rameno stierača skiel METZGER 2190419
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 THP 110 (SHHNZ6) 01/2015 - 12/2017 81kW 110HP 1199cm3 HNZ (EB2DT)
- 1.4 VTi 95 (SH8FSC, SH8FP0, SH8FP6) 12/2008 - 12/2015 70kW 95HP 1397cm3 8FN (EP3), 8FP (EP3C), 8FS (EP3)
- 1.4 VTi 95 LPG (SH8FN0) 09/2010 - 11/2015 70kW 95HP 1397cm3 8FN (EP3)
- 1.6 VTi 115 (SH5FP0, SH5FP8) 07/2009 - 12/2015 84kW 114HP 1598cm3 5FP (EP6)
- 1.6 VTi 120 02/2009 - 07/2015 88kW 120HP 1598cm3 5FW (EP6), 5FS (EP6C)
- 1.6 HDi 02/2009 - 03/2015 66kW 90HP 1560cm3 9HX (DV6ATED4)
- 1.6 HDI 90 07/2010 - 03/2015 68kW 92HP 1560cm3 9HP (DV6DTED)
- 1.6 BlueHDi 100 01/2015 - 08/2017 73kW 99HP 1560cm3 BHY (DV6FD)
- 1.6 HDi 02/2009 - 12/2010 80kW 109HP 1560cm3 9HZ (DV6TED4)
- 1.6 HDi 110 05/2010 - 02/2013 82kW 112HP 1560cm3 9HR (DV6C)
- 1.6 HDi 115 01/2013 - 03/2015 84kW 114HP 1560cm3 9HD (DV6C)
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 VTi 03/2013 - 12/2018 60kW 82HP 1199cm3 HMZ (EB2), HMZ (EB2F)
- 1.2 PureTech 82 01/2018 - 12/2019 61kW 82HP 1199cm3 HMR (EB2FA)
- 1.2 THP 110 / PureTech 110 01/2015 - 81kW 110HP 1199cm3 HNZ (EB2DT), HNV (EB2DTM), HNP (EB2ADT)
- 1.2 THP 130 / PureTech 130 01/2015 - 11/2019 96kW 130HP 1199cm3 HNY (EB2DTS), HNS (EB2ADTS)
- 1.6 VTi 03/2013 - 88kW 120HP 1598cm3 NFP (EC5), 5FS (EP6C)
- 1.4 HDi 06/2013 - 50kW 68HP 1398cm3 8HR (DV4C)
- 1.5 BlueHDI 100 05/2018 - 75kW 102HP 1499cm3 YHY (DV5RD)
- 1.5 BlueHDI 120 05/2018 - 88kW 120HP 1499cm3 YHX (DV5RC)
- 1.6 BlueHDi 75 01/2015 - 11/2019 55kW 75HP 1560cm3 BHW (DV6FE)
- 1.6 HDi 03/2013 - 68kW 92HP 1560cm3 9HP (DV6DTED)
- 1.6 BlueHDi 100 01/2015 - 11/2019 73kW 100HP 1560cm3 BHY (DV6FD)
- 1.6 HDi 03/2013 - 84kW 114HP 1560cm3 9HD (DV6C), 9HD (DV6CTED)
- 1.6 BlueHDi 07/2014 - 85kW 116HP 1560cm3 BHX (DV6FC)
- 1.6 BlueHDi 120 07/2014 - 04/2018 88kW 120HP 1560cm3 BHZ (DV6FC)
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 01/2015 - 03/2017 96kW 131HP 1199cm3 HNY (EB2DTS)
- 1.6 16V 09/2009 - 03/2017 88kW 120HP 1598cm3 5FW (EP6), EP6, 5FS (EP6C)
- 1.6 THP 150 02/2012 - 03/2017 110kW 150HP 1598cm3 5FX (EP6DT)
- 1.6 16V 09/2009 - 03/2017 115kW 156HP 1598cm3 5FV (EP6CDT), EP6CDT
- 1.6 THP 163 02/2012 - 03/2017 120kW 163HP 1598cm3 5GZ (EP6FDT)
- 1.6 THP 165 02/2012 - 03/2017 121kW 165HP 1598cm3 5GZ (EP6FDT)
- 1.6 HDi 09/2009 - 03/2017 80kW 110HP 1560cm3 9HZ (DV6TED4)
- 1.6 HDi 08/2010 - 03/2017 82kW 112HP 1560cm3 9HR (DV6C)
- 1.6 HDi 03/2013 - 03/2017 84kW 114HP 1560cm3 9HD (DV6C), 9HD (DV6CTED)
- 1.6 BlueHDi 120 05/2014 - 03/2017 88kW 120HP 1560cm3 BHZ (DV6FC)
- 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 06/2009 - 03/2017 110kW 150HP 1997cm3 RHE (DW10CTED4), AHX (DW10FD), AHR (DW10FD)
- 2.0 HDi 136 / BlueHDi 136 02/2012 - 03/2017 100kW 136HP 1997cm3 RHD (DW10CB), RHD (DW10CTED4), AHV (DW10FD)
- 2.0 HDi 09/2009 - 03/2017 120kW 163HP 1997cm3 RHH (DW10CTED4)



































