Rameno stierača skiel ABAKUS / Loro 103-00-092
Rameno stierača skiel ABAKUS / Loro 103-00-092
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: zadné sklo
- Doplňujúca informácia: bez stieracej lišty
- Doplnkový diel / doplňujúca informácia 2: s krytom
- Pre OE-číslo: 6Q6955707C
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!

Značka Abakus bola založená v roku 1994. Na trhu pôsobí aj ako zástupca značiek DEPO, ESDEPO a LUCID. Výrobky týchto značiek predáva pod svojou značkou Abakus / Loro. V produktovom katalógu Abakus nájdeme svetlá pre automobily, ako sú hlavné svetlomety, brzdové, parkovacie, smerové a iné. Ďalej sú to zrkadlá a ich súčasti, olejové vane a časti karosérie, ako sú nárazníky, rôzne ochranné mriežky. Abakus dodáva aj elektronické komponenty a mechanické komponenty, ako sú sťahovania okien, zámky a mnoho iného. Všetky produkty sú vyrábané v kvalite OE a držia si u zákazníkov dlhodobú spokojnosť.
Krytka ramienka stierača DPA 99550945802
Krytka ramienka stierača DPA 99550945702
Krytka ramienka stierača METZGER 2190171
Stieracia lišta KAMOKA 29009 3C9955425
Stieracia lišta MaXgear 39-0323
Rameno stierača skiel KAMOKA 25142 25142
Rameno stierača skiel KAMOKA 25328 6Q6955435D
Stieracia lišta BOSCH 3 397 008 045 A 281 H, A281H
Rameno stierača skiel MaXgear 39-0209
Stieracia lišta DENSO DF-311
Rameno stierača skiel DPA 99550946602
Stieracia lišta VALEO 578561 HR28
Rameno stierača skiel KAMOKA 25110 57018
Stieracia lišta VALEO 574298 VR261
Sada ramienka stierača, čistenie okien VAICO V10-3463 1027572
Rameno stierača skiel TOPRAN 114 875 114 875 001
Rameno stierača skiel METZGER 2190075
Rameno stierača skiel METZGER 2190146
Rameno stierača skiel METZGER 2190402
Rameno stierača skiel METZGER 2190281
Rameno stierača skiel METZGER 2190403
Rameno stierača skiel METZGER 2190279
Rameno stierača skiel METZGER 2190316
Rameno stierača skiel METZGER 2190400
Rameno stierača skiel METZGER 2190401
Rameno stierača skiel METZGER 2190376
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 TSI 02/2010 - 12/2012 77kW 105HP 1197cm3 CBZB
- 1.4 16V 06/2006 - 12/2012 63kW 86HP 1390cm3 CGGB, BXW
- 1.4 TSI 11/2007 - 12/2012 92kW 125HP 1390cm3 CAXC
- 1.6 07/2005 - 12/2012 75kW 102HP 1595cm3 BSE, CMXA, BSF, CCSA
- 1.6 LPG 12/2009 - 12/2012 75kW 102HP 1595cm3 CHGA
- 1.8 TSI 06/2007 - 12/2012 118kW 160HP 1798cm3 CDAA, BZB
- 2.0 FSI 07/2005 - 05/2010 110kW 150HP 1984cm3 BLR, BLY, BVY, BVZ
- 2.0 TFSI 09/2005 - 05/2006 136kW 185HP 1984cm3 BWA1, BWA
- 2.0 TFSI 05/2005 - 03/2009 147kW 200HP 1984cm3 BWA
- 2.0 TFSI 06/2009 - 12/2012 155kW 211HP 1984cm3 CCZB
- 2.0 TFSI 11/2006 - 05/2011 177kW 240HP 1984cm3 BWJ, CDLD
- 2.0 Cupra R 09/2009 - 12/2012 195kW 265HP 1984cm3 CDLA
- 1.6 TDI 11/2010 - 12/2012 66kW 90HP 1598cm3 CAYB
- 1.6 TDI 02/2010 - 12/2012 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 1.9 TDI 06/2007 - 12/2010 66kW 90HP 1896cm3 BXF
- 1.9 TDI 07/2005 - 12/2010 77kW 105HP 1896cm3 BKC, BXE, BLS
- 2.0 TDI 07/2005 - 05/2010 100kW 136HP 1968cm3 AZV
- 2.0 TDI 10/2005 - 10/2010 103kW 140HP 1968cm3 BMM
- 2.0 TDI 16V 07/2005 - 12/2012 103kW 140HP 1968cm3 CFHC, BKD, CLCB
- 2.0 TDI 05/2006 - 12/2012 125kW 170HP 1968cm3 BMN, CEGA, CFJA
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 TSI 05/2007 - 11/2010 90kW 122HP 1390cm3 CAXA
- 1.4 TSI EcoFuel 01/2009 - 11/2010 110kW 150HP 1390cm3 CDGA
- 1.6 08/2005 - 11/2010 75kW 102HP 1595cm3 BSE, BSF
- 1.6 FSI 08/2005 - 06/2008 85kW 115HP 1598cm3 BLF
- 1.8 TSI 11/2009 - 11/2010 112kW 152HP 1798cm3 CDAB, CGYA
- 1.8 TSI 05/2007 - 10/2011 118kW 160HP 1798cm3 CDAA, BZB
- 2.0 FSI 08/2005 - 11/2010 110kW 150HP 1984cm3 BLY, BVY, BVZ, BLR
- 2.0 FSI 4motion 09/2005 - 11/2010 110kW 150HP 1984cm3 BVX, BLX, BLY
- 2.0 TFSI 08/2005 - 11/2010 147kW 200HP 1984cm3 BPY, CCTA, AXX, CAWB, CCZA, BWA, CBFA
- 3.2 FSI 4motion 11/2005 - 11/2010 184kW 250HP 3168cm3 AXZ
- 3.6 R36 4motion 04/2007 - 11/2010 220kW 300HP 3597cm3 BWS
- 1.6 TDI 08/2009 - 11/2010 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 1.9 TDI 08/2005 - 11/2010 77kW 105HP 1896cm3 BLS, BKC, BXE
- 2.0 TDI 11/2008 - 11/2010 81kW 110HP 1968cm3 CBDC
- 2.0 TDI 11/2005 - 05/2007 88kW 120HP 1968cm3 BWV
- 2.0 TDI 08/2005 - 02/2006 90kW 122HP 1968cm3 BVE
- 2.0 TDI 08/2005 - 11/2010 100kW 136HP 1968cm3 BMA, CBAA
- 2.0 TDI 08/2005 - 05/2009 103kW 140HP 1968cm3 BMP
- 2.0 TDI 4motion 08/2005 - 05/2009 103kW 140HP 1968cm3 BMP
- 2.0 TDI 16V 08/2005 - 11/2010 103kW 140HP 1968cm3 BKP, CBAB
- 2.0 TDI 16V 4motion 08/2005 - 11/2010 103kW 140HP 1968cm3 BKP, CBAB
- 2.0 BlueTDI 01/2009 - 11/2010 105kW 143HP 1968cm3 CBAC
- 2.0 TDI 08/2005 - 05/2009 120kW 163HP 1968cm3 BUZ
- 2.0 TDI 08/2005 - 11/2010 125kW 170HP 1968cm3 CBBB, BMR
- 2.0 TDI 4motion 05/2009 - 11/2010 125kW 170HP 1968cm3 CBBB




































