Rameno stierača skiel ABAKUS / Loro 103-00-104
Rameno stierača skiel ABAKUS / Loro 103-00-104
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: zadné sklo
- Doplňujúca informácia: bez stieracej lišty
- Doplnkový diel / doplňujúca informácia 2: s krytom
- Pre OE-číslo: 6J3955427
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!

Značka Abakus bola založená v roku 1994. Na trhu pôsobí aj ako zástupca značiek DEPO, ESDEPO a LUCID. Výrobky týchto značiek predáva pod svojou značkou Abakus / Loro. V produktovom katalógu Abakus nájdeme svetlá pre automobily, ako sú hlavné svetlomety, brzdové, parkovacie, smerové a iné. Ďalej sú to zrkadlá a ich súčasti, olejové vane a časti karosérie, ako sú nárazníky, rôzne ochranné mriežky. Abakus dodáva aj elektronické komponenty a mechanické komponenty, ako sú sťahovania okien, zámky a mnoho iného. Všetky produkty sú vyrábané v kvalite OE a držia si u zákazníkov dlhodobú spokojnosť.
Krytka ramienka stierača DPA 99550945802
Krytka ramienka stierača DPA 99550945702
Krytka ramienka stierača TOPRAN 116 425 116 425 001
Krytka ramienka stierača METZGER 2190171
Stieracia lišta DPA 99551801602
Krytka Škoda / Volkswagen / Audi 6Q6955435D
Rameno stierača skiel KAMOKA 25142 25142
Rameno stierača skiel KAMOKA 25328 6Q6955435D
Rameno stierača skiel KAMOKA 25105 57017
Sada ramienka stierača, čistenie okien MaXgear 39-0206
Rameno stierača skiel MaXgear 39-0209
Rameno stierača skiel MaXgear 39-0208
Rameno stierača skiel MaXgear 39-0449
Rameno stierača skiel DPA 99550946602
Rameno stierača skiel DPA 99550946702
Rameno stierača skiel KAMOKA 25110 57018
Rameno stierača skiel TOPRAN 114 875 114 875 001
Rameno stierača skiel METZGER 2190075
Rameno stierača skiel METZGER 2190146
Rameno stierača skiel METZGER 2190402
Rameno stierača skiel METZGER 2190281
Rameno stierača skiel METZGER 2190403
Rameno stierača skiel FEBI Bilstein 177730
Rameno stierača skiel METZGER 2190279
Rameno stierača skiel METZGER 2190400
Rameno stierača skiel METZGER 2190401
Rameno stierača skiel METZGER 2190376
Sada ramienka stierača, čistenie okien VAICO V10-3463 1027572
Sada ramienka stierača, čistenie okien VAICO V10-3460 1024829
Sada ramienka stierača, čistenie okien VAICO V10-3469 1009360
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 TSI 04/2010 - 07/2015 77kW 105HP 1197cm3 CBZB
- 1.4 16V 05/2006 - 05/2011 63kW 86HP 1390cm3 CGGB, BXW
- 1.4 TSI 11/2007 - 07/2015 92kW 125HP 1390cm3 CAXC
- 1.6 03/2004 - 03/2010 75kW 102HP 1595cm3 BSE, CMXA, BSF, CCSA, BGU
- 1.6 LPG 09/2009 - 06/2013 75kW 102HP 1595cm3 CHGA
- 1.8 TFSI 01/2007 - 07/2015 118kW 160HP 1798cm3 CDAA, BYT, BZB
- 2.0 FSI 05/2004 - 03/2009 110kW 150HP 1984cm3 BLR, BLY, BVY, BVZ
- 2.0 TFSI 04/2006 - 05/2009 147kW 200HP 1984cm3 BWA
- 1.6 TDI 11/2010 - 07/2015 66kW 90HP 1598cm3 CAYB
- 1.6 TDI 10/2009 - 07/2015 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 1.9 TDI 08/2009 - 12/2010 66kW 90HP 1896cm3 BXF
- 1.9 TDI 04/2004 - 12/2010 77kW 105HP 1896cm3 BKC, BXE, BJB, BLS
- 2.0 TDI 03/2004 - 05/2009 100kW 136HP 1968cm3 AZV
- 2.0 TDI 11/2005 - 11/2010 103kW 140HP 1968cm3 BMM
- 2.0 TDI 16V 03/2004 - 07/2015 103kW 140HP 1968cm3 CFHC, BKD
- 2.0 TDI 03/2006 - 05/2010 125kW 170HP 1968cm3 BMN, CEGA
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 TSI 02/2010 - 12/2012 77kW 105HP 1197cm3 CBZB
- 1.4 16V 06/2006 - 12/2012 63kW 86HP 1390cm3 CGGB, BXW
- 1.4 TSI 11/2007 - 12/2012 92kW 125HP 1390cm3 CAXC
- 1.6 07/2005 - 12/2012 75kW 102HP 1595cm3 BSE, CMXA, BSF, CCSA
- 1.6 LPG 12/2009 - 12/2012 75kW 102HP 1595cm3 CHGA
- 1.8 TSI 06/2007 - 12/2012 118kW 160HP 1798cm3 CDAA, BZB
- 2.0 FSI 07/2005 - 05/2010 110kW 150HP 1984cm3 BLR, BLY, BVY, BVZ
- 2.0 TFSI 09/2005 - 05/2006 136kW 185HP 1984cm3 BWA1, BWA
- 2.0 TFSI 05/2005 - 03/2009 147kW 200HP 1984cm3 BWA
- 2.0 TFSI 06/2009 - 12/2012 155kW 211HP 1984cm3 CCZB
- 2.0 TFSI 11/2006 - 05/2011 177kW 240HP 1984cm3 BWJ, CDLD
- 2.0 Cupra R 09/2009 - 12/2012 195kW 265HP 1984cm3 CDLA
- 1.6 TDI 11/2010 - 12/2012 66kW 90HP 1598cm3 CAYB
- 1.6 TDI 02/2010 - 12/2012 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 1.9 TDI 06/2007 - 12/2010 66kW 90HP 1896cm3 BXF
- 1.9 TDI 07/2005 - 12/2010 77kW 105HP 1896cm3 BKC, BXE, BLS
- 2.0 TDI 07/2005 - 05/2010 100kW 136HP 1968cm3 AZV
- 2.0 TDI 10/2005 - 10/2010 103kW 140HP 1968cm3 BMM
- 2.0 TDI 16V 07/2005 - 12/2012 103kW 140HP 1968cm3 CFHC, BKD, CLCB
- 2.0 TDI 05/2006 - 12/2012 125kW 170HP 1968cm3 BMN, CEGA, CFJA
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 12/2006 - 12/2014 44kW 60HP 1198cm3 BBM, CHFA
- 1.2 12V 11/2011 - 12/2014 44kW 60HP 1198cm3 CGPB
- 1.2 01/2007 - 12/2014 51kW 70HP 1198cm3 CHTA, CGPA, CEVA, BZG
- 1.2 TSI 03/2010 - 12/2014 63kW 86HP 1197cm3 CBZA
- 1.2 TSI 03/2010 - 12/2014 77kW 105HP 1197cm3 CBZB
- 1.4 01/2007 - 12/2014 63kW 86HP 1390cm3 BXW, CGGB
- 1.4 TSI RS 05/2010 - 12/2014 132kW 180HP 1390cm3 CTHE, CAVE
- 1.6 04/2007 - 12/2014 77kW 105HP 1598cm3 BTS, CLSA, CFNA
- 1.2 TDI 05/2010 - 12/2014 55kW 75HP 1199cm3 CFWA
- 1.4 TDI 02/2007 - 03/2010 51kW 70HP 1422cm3 BNM
- 1.4 TDI 01/2007 - 03/2010 59kW 80HP 1422cm3 BMS, BNV
- 1.6 TDI 04/2010 - 12/2014 55kW 75HP 1598cm3 CAYA
- 1.6 TDI 03/2010 - 12/2014 66kW 90HP 1598cm3 CAYB
- 1.6 TDI 03/2010 - 12/2014 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 1.9 TDI 04/2007 - 03/2010 77kW 105HP 1896cm3 BLS, BSW
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 05/2006 - 01/2007 47kW 64HP 1198cm3 BME
- 1.2 01/2007 - 05/2015 51kW 70HP 1198cm3 CGPA, BZG
- 1.2 TSI 03/2010 - 05/2015 63kW 86HP 1197cm3 CBZA
- 1.2 TSI 03/2010 - 05/2015 77kW 105HP 1197cm3 CBZB
- 1.4 09/2006 - 05/2015 63kW 86HP 1390cm3 BXW, CGGB
- 1.6 09/2006 - 05/2015 77kW 105HP 1598cm3 BTS, CFNA
- 1.2 TDI 03/2010 - 05/2015 55kW 75HP 1199cm3 CFWA
- 1.4 TDI 07/2006 - 03/2010 51kW 70HP 1422cm3 BNM
- 1.4 TDI 09/2006 - 03/2010 59kW 80HP 1422cm3 BMS, BNV
- 1.6 TDI 03/2010 - 05/2015 66kW 90HP 1598cm3 CAYB
- 1.6 TDI 03/2010 - 05/2015 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 1.9 TDI 03/2006 - 05/2006 74kW 101HP 1896cm3 AXR
- 1.9 TDI 09/2006 - 03/2010 77kW 105HP 1896cm3 BLS, BSW
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 TSI 05/2010 - 12/2013 63kW 86HP 1197cm3 CBZA
- 1.2 TSI 11/2009 - 12/2013 77kW 105HP 1197cm3 CBZB
- 1.4 16V 01/2005 - 11/2006 55kW 75HP 1390cm3 BCA
- 1.4 16V 05/2006 - 12/2013 59kW 80HP 1390cm3 CGGA, BUD
- 1.4 FSI 07/2005 - 11/2006 66kW 90HP 1390cm3 BLN
- 1.4 TSI 06/2007 - 12/2013 90kW 122HP 1390cm3 CAXA
- 1.4 TSI 05/2006 - 06/2008 103kW 140HP 1390cm3 BMY
- 1.4 TSI 06/2008 - 12/2013 118kW 160HP 1390cm3 CNWA, CAVD, CTHD
- 1.4 TSI 05/2006 - 06/2008 125kW 170HP 1390cm3 BLG
- 1.6 05/2005 - 12/2013 75kW 102HP 1595cm3 CMXA, CCSA, BSE, BSF
- 1.6 MultiFuel 11/2007 - 12/2013 75kW 102HP 1595cm3 CMXA, CCSA
- 1.6 BiFuel 05/2009 - 12/2013 75kW 102HP 1595cm3 CHGA
- 1.6 FSI 12/2004 - 05/2008 85kW 115HP 1598cm3 BLF, BLP
- 2.0 FSI 05/2005 - 06/2008 110kW 150HP 1984cm3 BLY, BVY, BVZ, BLR
- 1.6 TDI 02/2009 - 12/2013 66kW 90HP 1598cm3 CAYB
- 1.6 TDI 03/2009 - 12/2013 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 1.9 TDI 05/2005 - 12/2008 66kW 90HP 1896cm3 BXF, BRU, BXJ
- 1.9 TDI 01/2005 - 01/2009 77kW 105HP 1896cm3 BLS, BKC, BXE
- 2.0 TDI 01/2009 - 12/2013 81kW 110HP 1968cm3 CLCA, CBDC
- 2.0 TDI 05/2005 - 05/2007 96kW 131HP 1968cm3 BEE
- 2.0 TDI 05/2005 - 12/2013 100kW 136HP 1968cm3 CFHB, CBDA, AZV
- 2.0 TDI 12/2005 - 05/2011 103kW 140HP 1968cm3 BMM
- 2.0 TDI 16V 01/2005 - 12/2013 103kW 140HP 1968cm3 BKD, CFHC, CBDB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 16V 10/2003 - 05/2006 55kW 75HP 1390cm3 BCA
- 1.4 16V 05/2006 - 11/2008 59kW 80HP 1390cm3 BUD
- 1.4 FSI 10/2003 - 07/2006 66kW 90HP 1390cm3 BKG, BLN
- 1.4 TSI 05/2007 - 11/2008 90kW 122HP 1390cm3 CAXA
- 1.4 TSI 05/2006 - 11/2008 103kW 140HP 1390cm3 BMY
- 1.4 TSI 11/2005 - 11/2008 125kW 170HP 1390cm3 BLG
- 1.6 01/2004 - 11/2008 75kW 102HP 1595cm3 BGU, CCSA, BSE, BSF
- 1.6 MultiFuel 10/2007 - 11/2008 75kW 102HP 1595cm3 CCSA
- 1.6 FSI 10/2003 - 07/2008 85kW 115HP 1598cm3 BLF, BAG, BLP
- 2.0 01/2005 - 11/2008 85kW 116HP 1984cm3 BEV, BHY
- 2.0 FSI 01/2004 - 11/2008 110kW 150HP 1984cm3 BVX, BLX, BLY, BVY, BVZ, BLR, AXW
- 2.0 FSI 4motion 08/2004 - 11/2008 110kW 150HP 1984cm3 BVX, BLX
- 2.0 GTI 10/2004 - 02/2009 147kW 200HP 1984cm3 BPY, CCTA, AXX, CAWB, BWA, CBFA
- 2.0 GTI 09/2006 - 12/2008 169kW 230HP 1984cm3 BYD
- 3.2 R32 4motion 11/2005 - 11/2008 184kW 250HP 3189cm3 CBRA, BUB
- 1.9 TDI 05/2004 - 11/2008 66kW 90HP 1896cm3 BXF, BRU, BXJ
- 1.9 TDI 10/2003 - 11/2008 77kW 105HP 1896cm3 BLS, BKC, BXE
- 1.9 TDI 4motion 08/2004 - 11/2008 77kW 105HP 1896cm3 BLS, BKC, BXE
- 2.0 SDI 01/2004 - 11/2008 55kW 75HP 1968cm3 BDK
- 2.0 TDI 10/2003 - 11/2008 100kW 136HP 1968cm3 AZV
- 2.0 TDI 12/2004 - 11/2008 103kW 140HP 1968cm3 BMM
- 2.0 TDI 4motion 01/2007 - 11/2008 103kW 140HP 1968cm3 BMM
- 2.0 TDI 16V 10/2003 - 11/2008 103kW 140HP 1968cm3 BKD
- 2.0 TDI 16V 4motion 08/2004 - 11/2008 103kW 140HP 1968cm3 BKD
- 2.0 TDI 11/2005 - 11/2008 125kW 170HP 1968cm3 BMN
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 TSI 05/2007 - 11/2010 90kW 122HP 1390cm3 CAXA
- 1.4 TSI EcoFuel 01/2009 - 11/2010 110kW 150HP 1390cm3 CDGA
- 1.6 08/2005 - 11/2010 75kW 102HP 1595cm3 BSE, BSF
- 1.6 FSI 08/2005 - 06/2008 85kW 115HP 1598cm3 BLF
- 1.8 TSI 11/2009 - 11/2010 112kW 152HP 1798cm3 CDAB, CGYA
- 1.8 TSI 05/2007 - 10/2011 118kW 160HP 1798cm3 CDAA, BZB
- 2.0 FSI 08/2005 - 11/2010 110kW 150HP 1984cm3 BLY, BVY, BVZ, BLR
- 2.0 FSI 4motion 09/2005 - 11/2010 110kW 150HP 1984cm3 BVX, BLX, BLY
- 2.0 TFSI 08/2005 - 11/2010 147kW 200HP 1984cm3 BPY, CCTA, AXX, CAWB, CCZA, BWA, CBFA
- 3.2 FSI 4motion 11/2005 - 11/2010 184kW 250HP 3168cm3 AXZ
- 3.6 R36 4motion 04/2007 - 11/2010 220kW 300HP 3597cm3 BWS
- 1.6 TDI 08/2009 - 11/2010 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 1.9 TDI 08/2005 - 11/2010 77kW 105HP 1896cm3 BLS, BKC, BXE
- 2.0 TDI 11/2008 - 11/2010 81kW 110HP 1968cm3 CBDC
- 2.0 TDI 11/2005 - 05/2007 88kW 120HP 1968cm3 BWV
- 2.0 TDI 08/2005 - 02/2006 90kW 122HP 1968cm3 BVE
- 2.0 TDI 08/2005 - 11/2010 100kW 136HP 1968cm3 BMA, CBAA
- 2.0 TDI 08/2005 - 05/2009 103kW 140HP 1968cm3 BMP
- 2.0 TDI 4motion 08/2005 - 05/2009 103kW 140HP 1968cm3 BMP
- 2.0 TDI 16V 08/2005 - 11/2010 103kW 140HP 1968cm3 BKP, CBAB
- 2.0 TDI 16V 4motion 08/2005 - 11/2010 103kW 140HP 1968cm3 BKP, CBAB
- 2.0 BlueTDI 01/2009 - 11/2010 105kW 143HP 1968cm3 CBAC
- 2.0 TDI 08/2005 - 05/2009 120kW 163HP 1968cm3 BUZ
- 2.0 TDI 08/2005 - 11/2010 125kW 170HP 1968cm3 CBBB, BMR
- 2.0 TDI 4motion 05/2009 - 11/2010 125kW 170HP 1968cm3 CBBB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 01/2002 - 05/2007 40kW 54HP 1198cm3 BMD, AWY
- 1.2 05/2007 - 11/2009 44kW 60HP 1198cm3 BBM
- 1.2 12V 10/2001 - 07/2007 47kW 64HP 1198cm3 BME, AZQ
- 1.2 12V 05/2007 - 11/2009 51kW 69HP 1198cm3 BZG
- 1.4 16V 10/2001 - 05/2008 55kW 75HP 1390cm3 BKY, AUA, BBY
- 1.4 16V 05/2006 - 11/2009 59kW 80HP 1390cm3 BUD
- 1.4 FSI 02/2002 - 07/2006 63kW 86HP 1390cm3 AXU
- 1.4 16V 10/2001 - 05/2008 74kW 101HP 1390cm3 AUB, BBZ
- 1.6 16V 05/2006 - 11/2009 77kW 105HP 1598cm3 BTS
- 1.8 GTI 09/2005 - 11/2009 110kW 150HP 1781cm3 BJX
- 1.8 GTi Cup Edition 05/2006 - 11/2009 132kW 180HP 1781cm3 BBU
- 1.4 TDI 04/2005 - 11/2009 51kW 70HP 1422cm3 BWB, BNM
- 1.4 TDI 10/2001 - 06/2005 55kW 75HP 1422cm3 BAY, AMF
- 1.4 TDI 04/2005 - 11/2009 59kW 80HP 1422cm3 BMS, BNV
- 1.9 SDI 10/2001 - 11/2009 47kW 64HP 1896cm3 ASY
- 1.9 TDI 10/2001 - 11/2009 74kW 101HP 1896cm3 ATD, AXR, BMT
- 1.9 TDI 11/2003 - 11/2009 96kW 130HP 1896cm3 ASZ, BLT








































