Rameno stierača skiel KAMOKA 25153 90582030
Rameno stierača skiel KAMOKA 25153
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: zadné sklo
- Dĺžka [mm]: 410
- Doplňujúca informácia: so stieracou lištou
Alternatívne označenie: 90582030

Kamoka má centrálu a logistický sklad v Poľsku. Produkty pod touto značkou sú vyrábané v rôznych krajinách sveta na výrobných linkách, kde sú produkované aj diely pre prvovýrobu. Značka Kamoka sa radí medzi ekonomickú triedu a ponukou svojich produktov pokrýva takmer všetko pre automobily. Zároveň cenovo je veľmi priateľná a dostupná pre široký okruh spotrebiteľov. Kúpou produktov tejto značky získavate za veľmi výhodnú cenu dobrú kvalitu.
Rameno stierača skiel ABAKUS / Loro 103-00-072
Rameno stierača skiel NTY EWB-PL-005
Rameno stierača skiel NTY EWB-PL-003
Rameno stierača skiel ABAKUS / Loro 103-00-079
Rameno stierača skiel NTY EWB-PL-001
Sada ramienka stierača, čistenie okien ABAKUS / Loro 103-00-076-P
Rameno stierača skiel AUTOMEGA 100095910
Rameno stierača skiel ABAKUS / Loro 103-00-076
Sada ramienka stierača, čistenie okien ABAKUS / Loro 103-00-079-P
Rameno stierača skiel FAST FT00484 5904157825040
Rameno stierača skiel Oyodo 95B9023-OYO
Sada ramienka stierača, čistenie okien ABAKUS / Loro 103-00-072-P
Sada ramienka stierača, čistenie okien ABAKUS / Loro 103-00-079-C
Sada ramienka stierača, čistenie okien MaXgear 39-0216
Sada ramienka stierača, čistenie okien ABAKUS / Loro 103-00-076-C
Rameno stierača skiel MaXgear 39-0210
Sada ramienka stierača, čistenie okien ABAKUS / Loro 103-00-072-C
Sada ramienka stierača, čistenie okien MaXgear 39-0214
Rameno stierača skiel TOPRAN 207 590 207 590 001
Rameno stierača skiel METZGER 2190027
Rameno stierača skiel VAICO V40-0819 1080405
Rameno stierača skiel METZGER 2190018
Rameno stierača skiel METZGER 2190087
Rameno stierača skiel METZGER 2190269
Rameno stierača skiel METZGER 2190271
Rameno stierača skiel METZGER 2190267
Rameno stierača skiel METZGER 2190268
Rameno stierača skiel METZGER 2190258
Rameno stierača Opel 9114678
Rameno stierača skiel METZGER 2190359
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.0 (F08, F68) 09/2000 - 06/2003 43kW 58HP 973cm3 Z 10 XE
- 1.0 (F08, F68) 06/2003 - 12/2009 44kW 60HP 998cm3 Z 10 XEP
- 1.2 (F08, F68) 09/2000 - 12/2009 55kW 75HP 1199cm3 Z 12 XE
- 1.2 Twinport (F08, F68) 07/2004 - 12/2009 59kW 80HP 1229cm3 Z 12 XEP
- 1.4 Twinport (F08, F68) 06/2003 - 12/2009 66kW 90HP 1364cm3 Z 14 XEP
- 1.4 (F08, F68) 09/2000 - 12/2009 66kW 90HP 1389cm3 Z 14 XE
- 1.8 (F08, F68) 09/2000 - 12/2009 92kW 125HP 1796cm3 Z 18 XE
- 1.3 CDTI (F08, F68) 06/2003 - 12/2009 51kW 70HP 1248cm3 Y 13 DT, Z 13 DT
- 1.7 DI (F08, F68) 09/2000 - 12/2009 48kW 65HP 1686cm3 Y 17 DTL
- 1.7 DTI (F08, F68) 09/2000 - 12/2009 55kW 75HP 1686cm3 Y 17 DT
- 1.7 CDTI (F08, F68) 06/2003 - 12/2009 74kW 100HP 1686cm3 Z 17 DTH
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 16V Twinport (E75) 07/2004 - 05/2010 66kW 90HP 1364cm3 Z 14 XEP
- 1.4 16V Twinport LPG (E75) 07/2004 - 05/2010 66kW 90HP 1364cm3 Z 14 XEP
- 1.6 (E75) 05/2003 - 05/2010 64kW 87HP 1598cm3 Z 16 SE
- 1.6 16V (E75) 05/2003 - 01/2006 74kW 100HP 1598cm3 Z 16 XE
- 1.6 (E75) 01/2006 - 05/2010 77kW 105HP 1598cm3 Z 16 XEP
- 1.6 Turbo (E75) 09/2005 - 05/2010 132kW 180HP 1598cm3 Z 16 LET
- 1.8 (E75) 05/2003 - 05/2010 92kW 125HP 1796cm3 Z 18 XE
- 1.3 CDTI (E75) 04/2005 - 05/2010 51kW 69HP 1248cm3 Y 13 DT, Z 13 DT
- 1.3 CDTI (E75) 09/2003 - 05/2010 55kW 75HP 1248cm3 Z 13 DTJ
- 1.7 DTI (E75) 09/2003 - 05/2010 55kW 75HP 1686cm3 Y 17 DT
- 1.7 CDTI (E75) 09/2003 - 05/2010 74kW 100HP 1686cm3 Z 17 DTH, Z 17 DT
- 1.7 CDTI (E75) 09/2006 - 05/2010 92kW 125HP 1686cm3 Z 17 DTR, A 17 DTR
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 CNG (F75) 09/2001 - 06/2005 71kW 97HP 1598cm3 Z 16 YNG
- 1.6 16V (F75) 04/1999 - 06/2005 74kW 101HP 1598cm3 X 16 XEL, Z 16 XE
- 1.8 16V (F75) 04/1999 - 09/2000 85kW 116HP 1796cm3 X 18 XE1
- 1.8 16V (F75) 09/2000 - 06/2005 92kW 125HP 1796cm3 Z 18 XE
- 2.0 OPC (F75) 09/2001 - 06/2005 141kW 192HP 1998cm3 Z 20 LET
- 2.0 OPC (F75) 11/2002 - 06/2005 147kW 200HP 1998cm3 Z 20 LET, Z 20 LER
- 2.2 16V (F75) 09/2000 - 06/2005 108kW 147HP 2198cm3 Z 22 SE
- 2.0 DI 16V (F75) 07/1999 - 06/2005 60kW 82HP 1995cm3 X 20 DTL, Y 20 DTL
- 2.0 DTI 16V (F75) 09/2000 - 06/2005 74kW 101HP 1995cm3 Y 20 DTH
- 2.2 DTI 16V (F75) 01/2002 - 06/2005 92kW 125HP 2172cm3 Y 22 DTR







































