Sada ramienka stierača, čistenie okien MaXgear 39-0410
Sada ramienka stierača, čistenie okien MaXgear 39-0410
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: zadné sklo
- Doplnkový diel / doplňujúca informácia 2: s integrovaným stieračom
- Materiál: PBT (Polybutylenterephthalat), GFK (plastická hmota spevňujúca sklo)

Firma Maxgear bola založená v roku 2006. Momentálne má pobočky vo viac ako 15 európskych krajinách. Na trhu má svoje stabilné miesto. Má veľmi široký sortiment výrobkov pokrývajúci takmer všetky značky automobilov. Patrí medzi výrobcov tretích strán, čiže vám vždy ponúkne náhradu originálneho dielu. V ponuke má diely pre pruženie a riadenie, pre brzdový systém, filtre, ďalej diely pre pohonný systém, motorové súčasti a elektrické súčasti. Firma Maxgear ponúka rôzne príslušenstvo, všetko pre chladiaci a vzduchový systém. A to všetko za veľmi priaznivé ceny a v dobrej kvalite.
Krytka ramienka stierača METZGER 2190171
Rameno stierača skiel NTY EWB-SK-000
Škoda / Volkswagen / Audi 6Y6955435
Rameno stierača skiel KAMOKA 25142 25142
Rameno stierača skiel KAMOKA 25328 6Q6955435D
Sada ramienka stierača, čistenie okien ABAKUS / Loro 103-00-104-P
Rameno stierača skiel KAMOKA 25105 57017
Sada ramienka stierača, čistenie okien ABAKUS / Loro 103-00-106-P
Rameno stierača skiel ABAKUS / Loro 103-00-093
Sada ramienka stierača, čistenie okien ABAKUS / Loro 103-00-093-C
Sada ramienka stierača, čistenie okien ABAKUS / Loro 103-00-105-C
Sada ramienka stierača, čistenie okien ABAKUS / Loro 103-00-093-P
Rameno stierača skiel MaXgear 39-0364
Rameno stierača skiel KAMOKA 25110 57018
Rameno stierača skiel FEBI Bilstein 177547
Rameno stierača skiel METZGER 2190075
Rameno stierača skiel METZGER 2190146
Rameno stierača skiel METZGER 2190402
Rameno stierača skiel METZGER 2190281
Rameno stierača skiel METZGER 2190185
Rameno stierača skiel METZGER 2190403
Rameno stierača skiel FEBI Bilstein 177730
Rameno stierača skiel METZGER 2190279
Rameno stierača skiel METZGER 2190400
Rameno stierača skiel METZGER 2190401
Rameno stierača skiel METZGER 2190376
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.0 12/1999 - 08/2002 37kW 50HP 996cm3 ARV, AQV
- 1.2 07/2001 - 04/2007 40kW 54HP 1198cm3 BMD, AWY
- 1.2 01/2003 - 03/2008 47kW 64HP 1198cm3 BME, AZQ
- 1.4 08/2000 - 08/2002 44kW 60HP 1397cm3 AZE, AZF
- 1.4 08/1999 - 05/2003 50kW 68HP 1397cm3 AQW, ATZ, AME
- 1.4 16V 12/1999 - 03/2008 55kW 75HP 1390cm3 BKY, AUA, BBY
- 1.4 16V 12/1999 - 03/2008 74kW 100HP 1390cm3 BBZ, AUB
- 2.0 12/1999 - 03/2008 85kW 116HP 1984cm3 AZL
- 1.4 TDI 10/2005 - 03/2008 51kW 70HP 1422cm3 BNM
- 1.4 TDI 04/2003 - 03/2008 55kW 75HP 1422cm3 AMF
- 1.4 TDI 10/2005 - 03/2008 59kW 80HP 1422cm3 BNV
- 1.9 SDI 12/1999 - 03/2008 47kW 64HP 1896cm3 ASY
- 1.9 TDI 01/2000 - 03/2008 74kW 100HP 1896cm3 ATD, AXR
- 1.9 TDI RS 06/2003 - 03/2008 96kW 130HP 1896cm3 BLT, ASZ
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 TSI 08/2010 - 07/2018 90kW 122HP 1390cm3 CAXA
- 1.4 TSI 05/2008 - 07/2018 110kW 150HP 1390cm3 CAVA, CTHA, BWK
- 1.4 TSI 4motion 09/2007 - 07/2018 110kW 150HP 1390cm3 CAVA, CTHA, BWK
- 1.4 TSI 05/2011 - 07/2018 118kW 160HP 1390cm3 CAVD, CTHD
- 1.4 TSI 4motion 05/2011 - 07/2018 118kW 160HP 1390cm3 CAVD, CTHD
- 2.0 TFSI 4motion 09/2007 - 07/2018 125kW 170HP 1984cm3 CCZC, CCTB, CAWA
- 2.0 TSI 4motion 05/2011 - 07/2018 132kW 180HP 1984cm3 CCZD
- 2.0 TFSI 4motion 09/2007 - 07/2018 147kW 200HP 1984cm3 CCTA, CAWB, CCZA
- 2.0 TSI 4motion 05/2011 - 07/2018 155kW 211HP 1984cm3 CCZB
- 2.0 TDI 05/2010 - 07/2018 81kW 110HP 1968cm3 CFFD, CUVE
- 2.0 TDI 4motion 11/2007 - 07/2018 100kW 136HP 1968cm3 CFFA, CBAA
- 2.0 TDI 03/2008 - 07/2018 103kW 140HP 1968cm3 CFFB, CBAB
- 2.0 TDI 4motion 09/2007 - 07/2018 103kW 140HP 1968cm3 CLJA, CFFB, CBAB
- 2.0 TDI 4motion 02/2008 - 08/2009 120kW 163HP 1968cm3 CBBA
- 2.0 TDI 4motion 09/2007 - 07/2018 125kW 170HP 1968cm3 CBBB, CFGB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 TDI 4motion (5N1, 5N2) 11/2007 - 07/2018 103kW 140HP 1968cm3 CLJA, CFFB, CBAB



































