Skrutka olejovej vane Dr.Motor Automotive DRM03035
Skrutka olejovej vane Dr.Motor Automotive DRM03035
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Rozmer závitu: M14x1,5x15
- Rozmer kľúča: 17 mm
- Hlava skrutky-/Profil matice: Vonkajší šesťhran
- Doplnkový diel / doplňujúca informácia 2: s tesniacim krúžkom

Dr.Motor Automotive je európsky výrobca náhradných dielov pôsobiaci na trhu od roku 2013. V jeho vývojovom tíme sú odborníci s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí prinášajú na trh s náhradnými dielmi produkty vysokej kvality, ktoré najviac podliehajú mechanickému opotrebeniu. V produktovom katalógu značky nájdete rôzne komponenty motora, vstrekovacieho systému, bŕzd a iné. Značka má v ponuke tesnenia pre všetky časti motora, prevodovky, hnacieho systému a mnohé iné. Takisto v ponuke nájdete veľký výber hadíc, potrubí a vedení. Zančka Dr.Motor Automotive veľmi pružne reaguje na príchod nových modelov automobilov a na potreby svojich zákazníkov.
Skrutka olejovej vane SWAG 33 11 1439
Skrutka olejovej vane FEBI Bilstein 30180
Skrutka olejovej vane FEBI Bilstein 30269
Skrutka olejovej vane BLUE PRINT ADA100104
Skrutka olejovej vane SWAG 80 93 0269
Skrutka olejovej vane FEBI Bilstein 48885
Skrutka olejovej vane ELRING 523.480
Skrutka olejovej vane METZGER 8030013
Skrutka olejovej vane METZGER 8030001
Zátka Kia / Hyundai 2151223001
Skrutka olejovej vane METZGER 8030022
Sortiment, skrutka na vypúšťanie oleja METZGER 8030099
- Kia Carens III MPV (UN)
- Kia Cee'd (JD)
- Kia Cee'd Hatchback (ED)
- Kia Cee'd Sportswagon (JD)
- Kia Ceed (CD)
- Kia Ceed Hatchback Van (CD)
- Kia Ceed Sportswagon (CD)
- Kia Cerato I Hatchback (LD)
- Kia Cerato I Sedan (LD)
- Kia Niro I (DE)
- Kia Picanto I (SA)
- Kia Picanto III (JA)
- Kia Pro Cee'd (ED)
- Kia Pro Cee'd (JD)
- Kia Rio II (JB)
- Kia Rio II Sedan (JB)
- Kia Rio III (UB)
- Kia Rio III Sedan (UB)
- Kia Rio IV (YB, SC, FB)
- Kia Rio IV Sedan (SC, FB)
- Kia Seltos (SP2, SP2I)
- Kia Soul I (AM)
- Kia Soul II (PS)
- Kia Sportage II (JE_, KM_)
- Kia Sportage IV (QL, QLE)
- Kia Stonic (YB)
- Kia Venga (YN)
- Kia Xceed (CD)
- Peugeot 4007 (VU_, VV_)
- Peugeot 4008





















