Skrutka olejovej vane FA1 257.846.011
Skrutka olejovej vane FA1 257.846.011
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Doplnkový diel / doplňujúca informácia 2: s tesniacim krúžkom
- Rozmer závitu: M16x1,5
- Dĺžka [mm]: 10
- Rozmer kľúča: 14 mm
Rozpis súčiastok:
1 x Tesniaci krúžok výpustnej skrutky oleja FA1 111.258.100
1 x Skrutka olejovej vane FA1 257.846.001
Upozornenie: Rozpis súčiastok môže byť orientačný a obsahovať viacnásobné náhrady rovnakého dielu

Spoločnosť FA1 sa venuje vývoju a výrobe upevňovacích a tesniacich prvkov pre výfuky a výfykové systémy, turbokompresory a turbodúchadlá. Všetky vstupné materiály sú prísne kontrolované, aby výsledný produkt bol kvalitný a mal dlhú životnosť. Firma si je vedomá toho, že jej výrobky sú vystavené namáhaniu a preto má testovacie laboratórium. FA1 sa zaručuje, že všetky produkty majú kvalitu, dizajn a rozmery porovnateľné s originálom.
Tesniaci krúžok výpustnej skrutky oleja FEBI Bilstein 196109
Skrutka olejovej vane Corteco 49362397
Skrutka olejovej vane FEBI Bilstein 1002024
Skrutka olejovej vane ELRING 107.980
Skrutka olejovej vane Corteco 49362594
Skrutka olejovej vane METZGER 8030081
Skrutka olejovej vane FEBI Bilstein 1002023
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 (ZC6) 06/2012 - 147kW 200HP 1998cm3 FA20D, FA20
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 AWD (SHJ) 01/2010 - 110kW 150HP 1995cm3 FB20
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 i AWD (SJ5) 03/2013 - 110kW 150HP 1995cm3 FB20
- 2.0 XT AWD (SJG) 03/2013 - 177kW 241HP 1998cm3 FA20
- 2.5 AWD (SJ9) 11/2012 - 126kW 171HP 2498cm3 FB25
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 AWD (GP7) 01/2012 - 110kW 150HP 1995cm3 FB20
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.5 i AWD (BM9) 09/2009 - 12/2014 123kW 167HP 2457cm3 EJ253
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 i AWD (BRJ) 06/2012 - 12/2014 110kW 150HP 1995cm3 FB20, FB20A
- 2.5 i AWD (BRM) 07/2012 - 12/2014 127kW 173HP 2498cm3 FB25
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.5 i AWD (BN9) 01/2015 - 129kW 175HP 2498cm3 FB25
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.5 i AWD (BRM) 01/2013 - 127kW 173HP 2498cm3 FB25B
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.5 AWD (BS9) 03/2015 - 12/2019 129kW 175HP 2498cm3 FB25, FB25B, FB25Z
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 (ZN6AC_, ZN6BC_, ZN6K) 03/2012 - 147kW 200HP 1998cm3 FA20D, FA20, 4U-GSE















