Smerové svetlo ABAKUS / Loro 053-43-840S
Smerové svetlo ABAKUS / Loro 053-43-840S
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: obojstranne
- Doplňujúca informácia: bez žiarovky
- Farba skla svetlometu: dymovo šedá
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!

Značka Abakus bola založená v roku 1994. Na trhu pôsobí aj ako zástupca značiek DEPO, ESDEPO a LUCID. Výrobky týchto značiek predáva pod svojou značkou Abakus / Loro. V produktovom katalógu Abakus nájdeme svetlá pre automobily, ako sú hlavné svetlomety, brzdové, parkovacie, smerové a iné. Ďalej sú to zrkadlá a ich súčasti, olejové vane a časti karosérie, ako sú nárazníky, rôzne ochranné mriežky. Abakus dodáva aj elektronické komponenty a mechanické komponenty, ako sú sťahovania okien, zámky a mnoho iného. Všetky produkty sú vyrábané v kvalite OE a držia si u zákazníkov dlhodobú spokojnosť.
Smerové svetlo DPA 99491598102
Smerové svetlo DPA 89490231602
Smerové svetlo DPA 99491249702
Smerové svetlo VAN WEZEL 5888913
Bočná smerovka POLCAR 954119EE
Smerové svetlo ALKAR 3111127
Smerové svetlo TYC 18-0605-01-2
Smerové svetlo TYC 18-0605-11-2
Smerové svetlo ALKAR 3103802
Smerové svetlo ALKAR 3103127
Smerové svetlo TYC 18-0237-05-9
Smerové svetlo VAN WEZEL 5867915
Smerové svetlo Škoda / Volkswagen / Seat 7E0949117B
- Ford Galaxy I (WGR)
- Seat Alhambra (7V8, 7V9)
- Seat Arosa (6H1)
- Seat Cordoba (6L2)
- Seat Ibiza III (6L1)
- Seat Leon (1M1)
- Seat Mii (KF1, KE1)
- Seat Toledo II (1M2)
- Škoda Citigo (NF1)
- Volkswagen Amarok (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD)
- Volkswagen Bora I (1J2)
- Volkswagen Bora Kombi (1J6)
- Volkswagen Caddy III Box Body/MPV (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)
- Volkswagen Caddy III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)
- Volkswagen Fox Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4, 5Z5)
- Volkswagen Golf IV (1J1)
- Volkswagen Golf IV Cabriolet (1E7)
- Volkswagen Golf IV Variant (1J5)
- Volkswagen Lupo I (6X1, 6E1)
- Volkswagen Multivan T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)
- Volkswagen Passat B5 (3B2)
- Volkswagen Passat B5.5 (3B3)
- Volkswagen Polo (6N2)
- Volkswagen Polo IV (9N_, 9A_)
- Volkswagen Polo IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)
- Volkswagen Sharan (7M8, 7M9, 7M6)
- Volkswagen Transporter T5 Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ)
- Volkswagen Transporter T5 Platform/Chassis (7Jd, 7Je, 7Jl, 7Jy, 7Jz, 7F
- Volkswagen Transporter T5 Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)
- Volkswagen Up! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123)
























