Smerové svetlo TYC 328-0270-3
Smerové svetlo TYC 328-0270-3
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: vonkajšie spätné zrkadlo vľavo
- Typ svetla: LED
- Typ schválenia: Testované ECE

TYC Brother Industrial Co. Ltd. má sídlo na Taiwane, v meste Tainan. Je to špičkový špecialista na osvetľovaciu techniku do automobilov. Vo svojom výrobnom programe má svetlá na halogénové žiarovky, ale aj moderné s LED zdrojmi. Dokonca má patentovaný osvetľovací modul s LED. Firma je držiteľom certifikátov QS9000 a ISO9001. Okrem kvalitnej osvetlovacej techniky, má firma v ponuke aj celý rad spätných zrkadiel na takmer všetky automobily. Produkty sa vyznačujú kvalitou a dlhodobou spoľahlivosťou.
Smerové svetlo ALKAR 6203237
Smerové svetlo ALKAR 6201237
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6125251
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6147251
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6143251
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 4422827
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.0 SCe 65 (B7MR) 11/2019 - 48kW 65HP 999cm3 B4D 409
- 1.0 SCe 75 (B7M5) 06/2019 - 53kW 72HP 999cm3 B4D 470, B4D 409, B4D 419
- 1.0 TCe 90 (B7MT) 08/2020 - 67kW 91HP 999cm3 H4D 470, H4D 450
- 1.0 TCe 100 (B7MT) 06/2019 - 74kW 101HP 999cm3 H4D 480, H4D 472, H4D 450, H4D 452, H4D 460
- 1.0 LPG (B7MT) 06/2019 - 74kW 101HP 999cm3 H4D 470, H4D 472, H4D 480, H4D 450, H4D 452, H4D 460
- 1.3 TCe 130 (B7MF) 06/2019 - 96kW 131HP 1332cm3 H5H 450, H5H 470
- 1.6 E-TECH 140 (B7MU) 03/2020 - 103kW 140HP 1598cm3 H4M 632
- 1.5 Blue dCi 85 (B7AG) 06/2019 - 63kW 86HP 1461cm3 K9K 854, K9K 872
- 1.5 Blue dCi 115 (B7AD) 06/2019 - 85kW 116HP 1461cm3 K9K 854, K9K 862, K9K 872
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 Tce 130 10/2016 - 97kW 130HP 1197cm3 H5F 408
- 1.3 TCe 115 (LVN9) 01/2018 - 85kW 116HP 1332cm3 H5H 450, H5H 470
- 1.3 TCe 140 (LVNB) 01/2018 - 103kW 140HP 1332cm3 H5H 490, H5H 450, H5H 470
- 1.6 SCe (LVM0) 10/2016 - 84kW 115HP 1598cm3 H4M 750, H4M 751, H4M 738
- 1.5 dCi 90 (LVA1) 10/2016 - 66kW 90HP 1461cm3 K9K 656
- 1.5 Blue dCi 95 (LVA2) 02/2019 - 70kW 95HP 1461cm3 K9K 872
- 1.5 dCi 110 10/2016 - 81kW 110HP 1461cm3 K9K 674, K9K 675, K9K 676, K9K 677, K9K 656, K9K 657
- 1.6 dCi 130 10/2016 - 96kW 130HP 1598cm3 R9M 409
- 1.5 Blue dCi 115 (LVA6) 02/2019 - 85kW 115HP 1461cm3 K9K 873, K9K 872
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 TCe 100 04/2016 - 74kW 101HP 1197cm3 H5F 408
- 1.2 TCe 130 (K9MR) 04/2016 - 97kW 130HP 1197cm3 H5F 408
- 1.3 TCe 100 (K9N8) 08/2018 - 75kW 102HP 1332cm3 H5H 490, H5H 470
- 1.3 TCe 115 (K9N9) 01/2018 - 85kW 116HP 1332cm3 H5H 490, H5H 450, H5H 470
- 1.3 TCe 140 (K9NB) 01/2018 - 103kW 140HP 1332cm3 H5H 490, H5H 450, H5H 470
- 1.3 TCe 160 (K9NC) 01/2018 - 120kW 163HP 1332cm3 H5H 490, H5H 450, H5H 470
- 1.6 16V 04/2016 - 84kW 114HP 1598cm3 H4M 738
- E-TECH 160 (K9NH) 05/2020 - 116kW 158HP 1598cm3 H4M 630
- 1.6 TCe 165 07/2017 - 121kW 165HP 1618cm3 M5M 450
- 1.6 TCe 205 04/2016 - 151kW 205HP 1618cm3 M5M 450
- 1.5 dCi 90 04/2016 - 66kW 90HP 1461cm3 K9K 656
- 1.5 dCi 110 04/2016 - 81kW 110HP 1461cm3 K9K 656, K9K 657
- 1.5 Blue dCi 95 (K9A2) 08/2018 - 70kW 95HP 1461cm3 K9K 872
- 1.6 dCi 130 04/2016 - 96kW 130HP 1598cm3 R9M 409
- 1.5 Blue dCi 115 (K9A6) 08/2018 - 85kW 116HP 1461cm3 K9K 873, K9K 877, K9K 876, K9K 872
- 1.6 dCi 165 04/2016 - 120kW 163HP 1598cm3 R9M 452
- 1.8 Blue dCi 150 (K9A7) 02/2019 - 110kW 150HP 1749cm3 R9N 401
- 1.3 TCe 160 (K9NC) 07/2018 - 117kW 159HP 1332cm3 H5H 470
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.0 TCe 115 (B9MD, B9MW) 10/2020 - 84kW 114HP 999cm3 H5D 490
- 1.2 TCe 100 (B9MS) 11/2015 - 74kW 101HP 1197cm3 H5F 408
- 1.2 TCe 130 (B9MR) 11/2015 - 97kW 130HP 1197cm3 H5F 408
- 1.3 TCe 100 (B9N8) 08/2018 - 75kW 102HP 1332cm3 H5H 470
- 1.3 TCe 115 (B9N9) 01/2018 - 85kW 116HP 1332cm3 H5H 450, H5H 470
- 1.3 TCe 140 (B9NB) 01/2018 - 103kW 140HP 1332cm3 H5H 490, H5H 450, H5H 470
- 1.3 TCe 160 (B9NC) 11/2018 - 117kW 159HP 1332cm3 H5H 470
- 1.3 TCe 160 (B9NC) 01/2018 - 120kW 163HP 1332cm3 H5H 450, H5H 470
- 1.6 16V 11/2015 - 84kW 114HP 1598cm3 H4M 749, H4M 750, H4M 751, H4M 738, H4M 748
- 1.6 TCe 165 07/2017 - 121kW 165HP 1618cm3 M5M 450
- 1.6 TCe 205 (B9MV) 11/2015 - 151kW 205HP 1618cm3 M5M 450
- 1.8 RS TCe 280 (B9M6) 10/2017 - 205kW 279HP 1798cm3 M5P 402, M5P 404
- 1.8 RS 300 (B9M8) 09/2018 - 221kW 301HP 1798cm3 M5P 404, M5P 424, M5P600
- 1.5 dCi 90 (B9A1) 11/2015 - 66kW 90HP 1461cm3 K9K 656
- 1.5 Blue dCi 95 (B9A2, B9A6) 08/2018 - 70kW 95HP 1461cm3 K9K 854, K9K 877, K9K 876, K9K 872
- 1.5 dCi 110 (B9A3) 11/2015 - 81kW 110HP 1461cm3 K9K 648, K9K 646, K9K 656, K9K 657
- 1.5 Blue dCi 115 (B9A6) 08/2018 - 85kW 116HP 1461cm3 K9K 873, K9K 854, K9K 877, K9K 876, K9K 872
- 1.6 dCi 130 (B9A4) 11/2015 - 96kW 130HP 1598cm3 R9M 409
- 1.6 dCi 165 11/2015 - 120kW 163HP 1598cm3 R9M 452
- 1.8 Blue dCi 150 (B9A7) 02/2019 - 110kW 150HP 1749cm3 R9N 401















