Snímač teploty chladiacej kvapaliny MEYLE 100 919 0032 MEX0295
Snímač teploty chladiacej kvapaliny MEYLE 100 919 0032
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Typ snímača: NTC - Snímač
- Doplnkový diel / doplňujúca informácia 2: s tesniacim krúžkom
- Farba: sivý
- Počet násuvných kontaktov: 2
Alternatívne označenie: MEX0295

Nemecká firma založená v roku 1958 pánom Wulfom Gaertnerom, obchodníkom s náhradnými dielmi. Úlohou spoločnosti bol vývoz náhradných dielov pre automobily do južnej ameriky. Neskôr firma expanduje na trh v USA. V roku 1995 preberá značku Meyle a premenuje sa na Meyle AG. Už nie je len vývozcom, ale aj výrobcom náhradných dielov a dokonca pod značkou Meyle-HD vyrába náhradné diely s vylepšením oproti originálom. Dnes má pobočky po celom svete a jej produkty sú kvalitné za priaznivú cenu.
Snímač teploty chladiacej kvapaliny TOPRAN 109 896 109 896 001, 109 896 002
Snímač teploty chladiacej kvapaliny 3RG 80793
Snímač teploty chladiacej kvapaliny JP GROUP 1193101400 1193101409
Snímač teploty chladiacej kvapaliny MaXgear 21-0140
Snímač teploty chladiacej kvapaliny VIKA 99190078301
Snímač teploty chladiacej kvapaliny VIKA 99190079801
Snímač teploty chladiacej kvapaliny CALORSTAT by Vernet WS2607
Snímač teploty chladiacej kvapaliny NRF 727001
Snímač Škoda / Volkswagen / Audi 06A919501A
Snímač teploty chladiacej kvapaliny NISSENS 207082
Snímač teploty chladiacej kvapaliny FACET 7.3278 EPS 1.830.278, KW 530 278
Snímač teploty chladiacej kvapaliny HELLA 6PT 009 309-331
Snímač teploty chladiacej kvapaliny DELPHI TS10278
Snímač teploty chladiacej kvapaliny FEBI Bilstein 29318
Snímač teploty chladiacej kvapaliny SNR CTS154.05
Snímač teploty chladiacej kvapaliny MAGNETI MARELLI 171916011110 SPA111
Snímač teploty chladiacej kvapaliny METZGER 0905022
Snímač teploty chladiacej kvapaliny SWAG 30 92 9318
Príruba chladenia VIKA 11211855801
Snímač teploty chladiacej kvapaliny FAE 33784
Príruba chladenia VIKA 11211856101
Termostat chladenia VIKA 11211841801
Hadica chladenia VIKA 11211893101
Hadica chladenia VIKA 11211892601
Hadica chladenia VIKA 11211892501
Hadica chladenia METZGER 2422333
Termostat chladenia HEPU TM1151
Hadica chladenia METZGER 2421560
Termostat chladenia GATES TH49595/80G1 741210734, TH42383G1
Termostat chladenia METZGER 4006456
Termostat chladenia METZGER 4006457
- Škoda Fabia I (6Y2)
- Škoda Fabia I Praktik (6Y5)
- Škoda Fabia I Sedan (6Y3)
- Škoda Fabia II (542)
- Škoda Fabia II Praktik (545)
- Škoda Fabia III (NJ3)
- Škoda Karoq (NU7, ND7)
- Škoda Octavia I (1U2)
- Škoda Octavia II (1Z3)
- Škoda Octavia III (5E3, NL3, NR3)
- Škoda Octavia IV (NX3, NN3, PV3)
- Škoda Rapid (NH3, NK3, NK6)
- Škoda Superb III (3V3)
- Škoda Superb IV (NZ3)
- Volkswagen Golf IV (1J1)
- Volkswagen Golf IV Cabriolet (1E7)
- Volkswagen Golf IV Van (1J1)
- Volkswagen Golf V (1K1)
- Volkswagen Golf VI (5K1)
- Volkswagen Golf VI Convertible (517)
- Volkswagen Golf VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)
- Volkswagen Passat B6 (3C2)
- Volkswagen Passat B7 (362)
- Volkswagen Passat B8 (3G2, CB2)
- Volkswagen Polo IV (9N_, 9A_)
- Volkswagen Polo IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)
- Volkswagen Polo IV Sedan (9N2, 9N4)
- Volkswagen Polo V (6R1, 6C1)
- Volkswagen Polo V Hatchback Van (6R1, 6C1)
- Volkswagen Polo V Sedan (602, 604, 612, 614)








































