Stieracia lišta VALEO 578511 HF60
Stieracia lišta VALEO 578511
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Ľavo/Pravostranné riadenie: pre vozidlá s volantom vľavo
- Prevedenie stierača: Bezramienková stieracia lišta
- Množstvo: 1
- Dĺžka [mm]: 600
- Dĺžka [palce]: 24
- Priložený adaptér: A,B,C
- Hmotnosť [kg]: 0,21
Alternatívne označenie: HF60

firma Valeo vznikla v roku 1923 v Saint-Ouen pri Paríži. Jej prvotnou výrobnou náplňou boli diely pre brzdy a spojky s vlastným trecím materiálom. Po vojne sa stali hlavným výrobným artiklom spojky. V roku 1980 dostala firma jednotný názov, Valeo. Dnes je Valeo Group jedným z najväčších výrobcov dielov pre automobilový priemysel. Jej výrobky putujú priamo na výrobné pásy mnohých automobiliek. Valeo má vlastné vývojové a výzkumné centrá. Hlavným výrobným programom sú spojky a spojkové sady, ale produktové portfólio firmy zahŕňa množstvo dielov pre automobily ako aftermarket. Kúpou produktu Valeo získate kvalitu od firmy s dlhoročnými skúsenosťami.
Stieracia lišta DPA 89550623102
Stieracia lišta ASHIKA SA-F60 SA-F60
Stieracia lišta MAGNETI MARELLI 000713617600 MFQ600
Stieracia lišta BOGAP A8310102 40169952000
Stieracia lišta VALEO 583975 CAN75
Lišta stierača, univerzálna HELLA 9XW 358 335-241 CT60
Stieracia lišta BOGAP C8310104 40169952000
Stieracia lišta FAST FT93250 5901797051990
Stieracia lišta BOGAP A8310101 40169952000
Stieracia lišta DPA 89550624402
Stieracia lišta DPA 99981762902
Stieracia lišta MaXgear 39-0109
Stieracia lišta DPA 99981763302
Stieracia lišta DPA 99981765902
Stieracia lišta DPA 89550597202
Stieracia lišta DPA 89980623602
Stieracia lišta DPA 99981767502
Stieracia lišta DPA 99981762002
Stieracia lišta DPA 99981766502
Stieracia lišta VALEO 583976 CAN76
Stieracia lišta VALEO 583977 CAN77
Stieracia lišta DPA 99981766002
Stieracia lišta DPA 99981766402
Stieracia lišta BOSCH 3 397 006 837 AP 24 U, AP24U
Stieracia lišta BOGAP A8310123 40169952000
Stieracia lišta FAST FT93254 5901797051686
Stieracia lišta BOSCH 3 397 006 951 AP 600 U, AP600U
Stierače Renault 288905309R
Stieracia lišta BOSCH 3 397 118 979 A 979 S
Stieracia lišta BOSCH 3 397 118 936 A 936 S
Stieracia lišta BOSCH 3 397 007 094 A 094 S
- BMW 3 (E90)
- BMW 3 (F30, F80)
- BMW 3 Convertible (E93)
- BMW 3 Coupe (E92)
- BMW 5 (E60)
- Peugeot 208 Hatchback Van (CR_)
- Peugeot 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_)
- Renault Clio III (BR0/1, CR0/1)
- Renault Clio III Grandtour (KR0/1_)
- Renault Clio III Hatchback Van (SB_, SR_)
- Renault Megane II (BM0/1_, CM0/1_)
- Renault Megane II Coupé-Cabriolet (EM0/1_)
- Renault Megane II Hatchback Van (KM0/2_)
- Renault Megane II Sedan (LM0/1_)
- Renault Megane III Coupe (DZ0/1_)
- Renault Megane III Grandtour (KZ0/1)
- Renault Megane III Hatchback (BZ0/1_, B3_)
- Škoda Fabia III (NJ3)
- Škoda Karoq (NU7, ND7)
- Škoda Octavia II (1Z3)
- Škoda Octavia III (5E3, NL3, NR3)
- Škoda Rapid (NH3, NK3, NK6)
- Volkswagen Golf V (1K1)
- Volkswagen Golf VI (5K1)
- Volkswagen Golf VI Convertible (517)
- Volkswagen Passat B6 (3C2)
- Volkswagen Passat B7 (362)
- Volkswagen Polo V (6R1, 6C1)
- Volkswagen Polo V Hatchback Van (6R1, 6C1)
- Volkswagen Polo V Sedan (602, 604, 612, 614)












































