Tesnenie kolena sac. potrubia TOPRAN 117 103 117 103 001
Tesnenie kolena sac. potrubia TOPRAN 117 103
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: hlava valcov, sacie potrubie
- Konštrukcia tesnenia: oceľové tesnenie
- Základný materiál: oceľový plech
Alternatívne označenie: 117 103 001

Spoločnosť Hans Pries bola založená v roku 1954 pánmi Lieselotte a Hansom Priesom v Nemecku. V roku 1977 už firma postavila svoj prvý veľký sklad pri Brémach. Svoje výrobky ponúka pod značkou Topran. Spoločnosť je držiteľom certifikátov kvality. V jej katalógu nájdeme diely pre takmer všetky oblasti automobilu, ako sú elektronika, chladiaci systém, diely podvozku, filtre, spojky, diely motora a mnoho iného. Produkty sú kvalitné a za veľmi priaznivú cenu.
Tesnenie kolena sac. potrubia FA1 511-079
Tesnenie kolena sac. potrubia KAMOKA 8704019 04L129717B
Tesnenie kolena sac. potrubia JP GROUP 1119612900
Tesnenie kolena sac. potrubia AJUSA 13252800
Tesnenie kolena sac. potrubia ELRING 352.810
Tesnenie kolena sac. potrubia VIKA 11291799001
Tesnenie kolena sac. potrubia VICTOR REINZ 71-42811-00
Tesnenie kolena sac. potrubia Corteco 49421046
Tesnenie Škoda / Volkswagen / Audi 04L129717D
Chladič plniaceho vzduchu MaXgear AC630113
- Audi A3 (8V1, 8VK)
- Audi A3 Sportback (8VA, 8VF)
- Audi A4 B8 (8K2)
- Audi A6 C8 (4A2)
- Audi Q5 (FYB, FYG)
- Škoda Kamiq (NW4)
- Škoda Karoq (NU7, ND7)
- Škoda Kodiaq I (NS6, NS7, NV7)
- Škoda Octavia III (5E3, NL3, NR3)
- Škoda Octavia IV (NX3, NN3, PV3)
- Škoda Rapid (NH3, NK3, NK6)
- Škoda Rapid Spaceback (NH1)
- Škoda Scala (NW1)
- Škoda Superb III (3V3)
- Škoda Yeti (5L)
- Volkswagen Arteon (3H7, 3H8)
- Volkswagen Arteon Shooting Brake (3H9)
- Volkswagen Beetle (5C1, 5C2)
- Volkswagen Beetle Convertible (5C7, 5C8)
- Volkswagen Caddy IV Box Body/MPV (SAA, SAH)
- Volkswagen Cc B7 (358)
- Volkswagen Golf Sportsvan VII (AM1, AN1)
- Volkswagen Golf VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)
- Volkswagen Jetta IV (162, 163, AV3, AV2)
- Volkswagen Passat B8 (3G2, CB2)
- Volkswagen Sharan (7N1, 7N2)
- Volkswagen T-Roc (A11, D11)
- Volkswagen Tiguan (5N_)
- Volkswagen Tiguan (AD1, AX1)
- Volkswagen Touran (5T1)













