Tesnenie palivového potrubia FEBEST 21400-002
Tesnenie palivového potrubia FEBEST 21400-002
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Vnútorný priemer [mm]: 3,5
- Vonkajší priemer [mm]: 6,5

Febest GmbH je nemecká spoločnosť, výrobca autodielov. Špecializuje sa na výrobu bŕzd, pruženia, kĺbov, poloosí a všetkých gumenných a pogumovaných častí podvozku automobilu. Sortiment pokrýva množstvo súčasných značiek a modelov automobilov. Predovšetkým sú to japonské a kórejské značky, ale aj európske a americké. Spoločnosť je držiteľom certfikátu kvality ISO. Firma neustále rozširuje svoj sortiment a sleduje moderné trendy. Výrobku sú veľmi žiadané, obľúbené a kvalitné. Reprezentujú nemeckú kvalitu a precíznosť.
Tesniaci krúžok vstrekovacieho ventilu TOPRAN 122 193 122 193 001
Tesnenie vstrekovača Ford 1795871
Sada tesnení pre vstrekovaciu trysku METZGER 0873011
Trubka prepadu KAMOKA 7274098
Trubka prepadu KAMOKA 7274103
Trubka prepadu METZGER 0840012
Trubka prepadu METZGER 0840029
- Audi A3 (8V1, 8VK)
- Audi A3 Convertible (8V7, 8VE)
- Audi A3 Sportback (8VA, 8VF)
- Audi A4 B8 (8K2)
- Audi A4 B9 (8W2, 8WC)
- Audi A6 C7 (4G2, 4GC)
- Ford Focus II (DA_, HCP, DP)
- Ford Focus II Sedan (DB_, FCH, DH)
- Peugeot 206 Hatchback (2A/C)
- Peugeot 206 Sedan
- Peugeot 206 Van
- Peugeot 307 (3A/C)
- Škoda Karoq (NU7, ND7)
- Škoda Octavia III (5E3, NL3, NR3)
- Škoda Rapid (NH3, NK3, NK6)
- Škoda Superb III (3V3)
- Škoda Yeti (5L)
- Volkswagen Golf VI (5K1)
- Volkswagen Golf VI Convertible (517)
- Volkswagen Golf VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)
- Volkswagen Golf VII Van (5G1, BQ1)
- Volkswagen Passat B7 (362)
- Volkswagen Passat B8 (3G2, CB2)
- Volkswagen Tiguan (5N_)
- Volkswagen Tiguan (AD1, AX1)
- Volkswagen Tiguan Van (5N_)
- Volkswagen Touran (1T3)
- Volkswagen Touran (5T1)
- Volkswagen Touran Box Body/MPV (1T3)
- Volkswagen Touran Box Body/MPV (5T1)
















