Uzáver nádržky pre chladiacu zmes MEYLE 014 238 9000 MMX0147
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes MEYLE 014 238 9000
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Tlak [bar]: 2
Alternatívne označenie: MMX0147

Nemecká firma založená v roku 1958 pánom Wulfom Gaertnerom, obchodníkom s náhradnými dielmi. Úlohou spoločnosti bol vývoz náhradných dielov pre automobily do južnej ameriky. Neskôr firma expanduje na trh v USA. V roku 1995 preberá značku Meyle a premenuje sa na Meyle AG. Už nie je len vývozcom, ale aj výrobcom náhradných dielov a dokonca pod značkou Meyle-HD vyrába náhradné diely s vylepšením oproti originálom. Dnes má pobočky po celom svete a jej produkty sú kvalitné za priaznivú cenu.
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes NTY CCK-ME-001
Zátka vody POLCAR A2340
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes ORIGINAL IMPERIUM 43021
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes ESEN SKV 61SKV017 61SKV017
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes KAMOKA 7729012 A0005018215
Uzáver chladiča JAPKO 33011
Uzáver chladiča ASHIKA 33-00-011
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes MaXgear 28-0387
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes CALORSTAT by Vernet RC0160
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes NRF 455642
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes TOPRAN 400 255 400 255 001
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes FAST FT58403 5904157832468
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes FEBI Bilstein 30533
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes SWAG 10 93 0533
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes METZGER 2140048
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes GATES RC251 741030097
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11068601
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11072001
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11071601
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11073001
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11073101
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11072501
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11072601
- Mercedes-Benz A-Class (W176)
- Mercedes-Benz A-Class (W177)
- Mercedes-Benz A-Class Sedan (V177)
- Mercedes-Benz C-Class (W203)
- Mercedes-Benz C-Class (W204)
- Mercedes-Benz C-Class (W205)
- Mercedes-Benz C-Class Convertible (A205)
- Mercedes-Benz C-Class Coupe (C204)
- Mercedes-Benz C-Class Coupe (C205)
- Mercedes-Benz C-Class Coupe (CL203)
- Mercedes-Benz C-Class T-Model (S203)
- Mercedes-Benz C-Class T-Model (S204)
- Mercedes-Benz C-Class T-Model (S205)
- Mercedes-Benz Clk (C209)
- Mercedes-Benz E-Class (W210)
- Mercedes-Benz E-Class (W211)
- Mercedes-Benz E-Class (W212)
- Mercedes-Benz E-Class (W213)
- Mercedes-Benz E-Class Convertible (A207)
- Mercedes-Benz E-Class Convertible (A238)
- Mercedes-Benz E-Class Coupe (C207)
- Mercedes-Benz E-Class Coupe (C238)
- Mercedes-Benz E-Class T-Model (S211)
- Mercedes-Benz E-Class T-Model (S212)
- Mercedes-Benz Glc (X253)
- Mercedes-Benz Glc Coupe (C253)
- Mercedes-Benz Gle (W166)
- Mercedes-Benz Gle Coupe (C292)
- Mercedes-Benz Glk-Class (X204)
- Mercedes-Benz S-Class (W222, V222, X222)

































