Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 0211M03
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 0211M03
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: vľavo
- Ľavo/Pravostranné riadenie: pre vozidlá s volantom vľavo
- Funkcia svetla: so smerovým svetlom
- Farba: sivý
- Počet násuvných kontaktov: 10
- Vonkajšie/vnútorné zrkadlo: konvexne, elektricky sklopné, 000
- Povrch: So základným náterom
- Režim prevádzky: elektrický
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!

Značka Abakus bola založená v roku 1994. Na trhu pôsobí aj ako zástupca značiek DEPO, ESDEPO a LUCID. Výrobky týchto značiek predáva pod svojou značkou Abakus / Loro. V produktovom katalógu Abakus nájdeme svetlá pre automobily, ako sú hlavné svetlomety, brzdové, parkovacie, smerové a iné. Ďalej sú to zrkadlá a ich súčasti, olejové vane a časti karosérie, ako sú nárazníky, rôzne ochranné mriežky. Abakus dodáva aj elektronické komponenty a mechanické komponenty, ako sú sťahovania okien, zámky a mnoho iného. Všetky produkty sú vyrábané v kvalite OE a držia si u zákazníkov dlhodobú spokojnosť.
Sklo vonkajšieho zrkadla DPA 88570861302
Sklo vonkajšieho zrkadla s držiakom POLCAR 1332541M
POLCAR 1337195E
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 0334805
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 0340805
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 1332512S
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 0334807
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 1332514S
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 0327807
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6155791
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6139791
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6139795
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6147793
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 0341817
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 TFSI 09/2007 - 08/2012 92kW 125HP 1390cm3 CMSA, CAXC
- 1.6 05/2003 - 08/2012 75kW 102HP 1595cm3 BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA
- 1.8 TFSI 11/2006 - 08/2012 118kW 160HP 1798cm3 BYT, BZB, CDAA
- 1.8 TFSI quattro 07/2008 - 08/2012 118kW 160HP 1798cm3 CDAA
- 2.0 FSI 05/2003 - 06/2008 110kW 150HP 1984cm3 BLR, AXW, BVY, BVZ, BLX, BLY, BMB
- 2.0 TFSI 09/2004 - 08/2012 147kW 200HP 1984cm3 AXX, CAWB, CCZA, BWA
- 2.0 TFSI quattro 09/2004 - 08/2012 147kW 200HP 1984cm3 CBFA, AXX, CCZA, CCTA, BWA
- S3 quattro 02/2007 - 08/2012 188kW 256HP 1984cm3 CDLC, BZC
- S3 quattro 11/2006 - 08/2012 195kW 265HP 1984cm3 CDLA, BHZ
- 3.2 V6 quattro 07/2003 - 05/2009 184kW 250HP 3189cm3 BUB, BDB, BMJ
- 1.6 TDI 05/2009 - 08/2012 66kW 90HP 1598cm3 CAYB
- 1.6 TDI 05/2009 - 08/2012 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 1.9 TDI 05/2003 - 05/2010 77kW 105HP 1896cm3 BXE, BKC, BLS
- 2.0 TDI 05/2003 - 08/2012 100kW 136HP 1968cm3 CFFA, AZV, CBAA
- 2.0 TDI quattro 05/2003 - 06/2008 100kW 136HP 1968cm3 AZV
- 2.0 TDI 06/2005 - 06/2008 103kW 140HP 1968cm3 BMM
- 2.0 TDI quattro 01/2006 - 06/2008 103kW 140HP 1968cm3 BMM
- 2.0 TDI 16V 05/2003 - 08/2012 103kW 140HP 1968cm3 BKD, CLJA, CFFB, CBEA, CBAB
- 2.0 TDI 16V quattro 08/2004 - 08/2012 103kW 140HP 1968cm3 BKD, CFFB, CBAB
- 2.0 TDI 03/2006 - 08/2012 125kW 170HP 1968cm3 CFGB, CBBB, BMN
- 2.0 TDI quattro 03/2006 - 08/2012 125kW 170HP 1968cm3 CFGB, CBBB, BMN
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 TFSI 03/2010 - 05/2013 77kW 105HP 1197cm3 CBZB
- 1.6 09/2008 - 05/2010 75kW 102HP 1595cm3 BSE
- 1.8 TFSI 04/2008 - 05/2013 118kW 160HP 1798cm3 BZB, CDAA
- 2.0 TFSI 04/2008 - 05/2013 147kW 200HP 1984cm3 CAWB, CCZA
- 1.6 TDI 05/2009 - 05/2013 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 1.9 TDI 04/2008 - 10/2009 77kW 105HP 1896cm3 BLS
- 2.0 TDI 04/2008 - 05/2013 103kW 140HP 1968cm3 CFFB, CBAB























