Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 1247M03
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 1247M03
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: vľavo
- Ľavo/Pravostranné riadenie: pre vozidlá s volantom vľavo
- Funkcia svetla: so smerovým svetlom, s pracovným svetlom
- Farba: sivý
- Počet vedení: 8
- Počet násuvných kontaktov: 8
- Vonkajšie/vnútorné zrkadlo: asférické
- Povrch: So základným náterom
- Režim prevádzky: elektrický
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!

Značka Abakus bola založená v roku 1994. Na trhu pôsobí aj ako zástupca značiek DEPO, ESDEPO a LUCID. Výrobky týchto značiek predáva pod svojou značkou Abakus / Loro. V produktovom katalógu Abakus nájdeme svetlá pre automobily, ako sú hlavné svetlomety, brzdové, parkovacie, smerové a iné. Ďalej sú to zrkadlá a ich súčasti, olejové vane a časti karosérie, ako sú nárazníky, rôzne ochranné mriežky. Abakus dodáva aj elektronické komponenty a mechanické komponenty, ako sú sťahovania okien, zámky a mnoho iného. Všetky produkty sú vyrábané v kvalite OE a držia si u zákazníkov dlhodobú spokojnosť.
Sklo vonkajšieho zrkadla s držiakom POLCAR 3205542E
Sklo vonkajšieho zrkadla s držiakom POLCAR 3205542M
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6139405
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6141405
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1945807
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1882807
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 32C1518M
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 310-0192
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1882815
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1945827
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6139374
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1882817
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1882818
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6149405
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1945817
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1882825
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- Electric 07/2013 - 12/2017 107kW 145HP 0cm3 KDDA
- 1.0 EcoBoost 02/2012 - 12/2017 74kW 100HP 998cm3 SFDA, SFDB, M2DB, M2DC, M2DA
- 1.0 EcoBoost 02/2012 - 12/2017 92kW 125HP 998cm3 M1DC, M1DA, M1DD
- 1.6 Ti 08/2011 - 12/2017 63kW 85HP 1596cm3 XTDA, XTDB
- 1.6 Ti 07/2010 - 02/2020 77kW 105HP 1596cm3 IQDA, IQDB, IQDC
- 1.6 Ti 07/2010 - 12/2017 92kW 125HP 1596cm3 PNDA, PNDD
- 1.6 LPG 02/2012 - 02/2020 88kW 120HP 1596cm3 MUDA, MUDD
- 1.6 Flexifuel 07/2010 - 02/2020 88kW 120HP 1596cm3 MUDA, MUDD
- 1.6 EcoBoost 07/2010 - 06/2014 110kW 150HP 1596cm3 JQDA, JQDB, YUDA
- 1.6 Flexifuel 07/2013 - 02/2020 110kW 150HP 1596cm3 YUDA
- 1.6 EcoBoost 07/2010 - 06/2014 134kW 182HP 1596cm3 JTDA, JTDB
- 2.0 ST 07/2012 - 12/2017 184kW 250HP 1999cm3 R9DB, R9DC, R9DD, R9DA
- 1.6 TDCi 07/2010 - 12/2017 70kW 95HP 1560cm3 T3DA, T3DB
- 1.6 TDCi ECOnetic 05/2012 - 07/2015 77kW 105HP 1560cm3 NGDA, NGDB
- 1.6 TDCi 07/2010 - 12/2017 85kW 115HP 1560cm3 T1DA, T1DB
- 2.0 TDCi 07/2010 - 06/2014 85kW 115HP 1997cm3 TYDA
- 2.0 TDCi 07/2010 - 06/2014 103kW 140HP 1997cm3 UFDB
- 2.0 TDCi 07/2010 - 06/2014 120kW 163HP 1997cm3 TXDB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.0 EcoBoost 02/2012 - 02/2020 74kW 100HP 998cm3 SFDA, SFDB, M2DB, M2DC, M2DA
- 1.0 EcoBoost 02/2012 - 02/2020 92kW 125HP 998cm3 M1DC, M1DA, M1DD
- 1.6 Ti 08/2011 - 02/2020 63kW 85HP 1596cm3 XTDA, XTDB
- 1.6 Ti 07/2010 - 02/2020 77kW 105HP 1596cm3 IQDA, IQDB, IQDC
- 1.6 Ti 07/2010 - 02/2020 92kW 125HP 1596cm3 PNDA, PNDD
- 1.6 Flexifuel 07/2010 - 02/2020 88kW 120HP 1596cm3 MUDA, MUDD
- 1.6 EcoBoost 07/2010 - 06/2014 110kW 150HP 1596cm3 JQDA, JQDB, YUDA
- 1.6 Flexifuel 07/2013 - 02/2020 110kW 150HP 1596cm3 YUDA
- 1.6 EcoBoost 07/2010 - 06/2014 134kW 182HP 1596cm3 JTDA, JTDB
- 1.6 TDCi 07/2010 - 02/2020 70kW 95HP 1560cm3 T3DA, T3DB
- 1.6 TDCi 07/2010 - 02/2020 85kW 115HP 1560cm3 T1DA, T1DB
- 2.0 TDCi 07/2010 - 06/2014 85kW 115HP 1997cm3 TYDA
- 2.0 TDCi 07/2010 - 06/2014 103kW 140HP 1997cm3 UFDB
- 2.0 TDCi 07/2010 - 06/2014 120kW 163HP 1997cm3 TXDB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.0 EcoBoost 02/2012 - 02/2020 74kW 100HP 998cm3 SFDA, SFDB, M2DB, M2DC, M2DA
- 1.0 EcoBoost 02/2012 - 02/2020 92kW 125HP 998cm3 M1DC, M1DA, M1DD
- 1.6 Ti 08/2011 - 02/2020 63kW 85HP 1596cm3 XTDA, XTDB
- 1.6 Ti 07/2010 - 02/2020 77kW 105HP 1596cm3 IQDB, IQDC
- 1.6 Ti 07/2010 - 02/2020 92kW 125HP 1596cm3 PNDA, PNDD
- 1.6 LPG 02/2012 - 02/2020 88kW 120HP 1596cm3 MUDA, MUDD
- 1.6 Flexifuel 07/2010 - 02/2020 88kW 120HP 1596cm3 MUDA, MUDD
- 1.6 EcoBoost 07/2010 - 06/2014 110kW 150HP 1596cm3 JQDA, JQDB, YUDA
- 1.6 Flexifuel 07/2013 - 02/2020 110kW 150HP 1596cm3 YUDA
- 1.6 EcoBoost 07/2010 - 06/2014 134kW 182HP 1596cm3 JTDA, JTDB
- 2.0 ST 07/2012 - 02/2020 184kW 250HP 1999cm3 R9DB, R9DC, R9DD, R9DA
- 1.6 TDCi 07/2010 - 02/2020 70kW 95HP 1560cm3 T3DA, T3DB
- 1.6 TDCi ECOnetic 05/2012 - 07/2015 77kW 105HP 1560cm3 NGDA, NGDB
- 1.6 TDCi 07/2010 - 02/2020 85kW 115HP 1560cm3 T1DA, T1DB
- 2.0 TDCi 07/2010 - 06/2014 85kW 115HP 1997cm3 TYDA
- 2.0 TDCi 07/2010 - 06/2014 103kW 140HP 1997cm3 UFDB
- 2.0 TDCi 07/2010 - 06/2014 120kW 163HP 1997cm3 TXDB



























